Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuba Motor Çita 170F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Yahu milleti kandirmaya utanmiyormusunuz. Rüzgar direnci diye bir konu var. Uzayda mi yaşıyorsunuz. 10 beygir değil 20 beygir olsa fiziksel olarak bu motor en fazla 150 görebilir. Bakın 20 beygir olsa diyorum. Kaldı ki 11 beygir lik motordan bahsediyorsunuz. Bursada bana özel mesaj ile ulaşın bu motorun kaç yaptığını test edelim yayinlayalim. Milleti kandirmaya çalışmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun adı 170'lik aslında 150cc ama 180cc gücüne çıkabiliyo yersen

kardeşim rodaj dönemine kadar 500 km 80 -70 -60 km-h hızı geçme diyorlar tam tersini yapacaksın eğer motrunu hız için kullanmak istiyorsan ve 3-4 sene bineceksen ilk bastığımda 130 gordu daha gitmedi 500 km den sonra zaten motor kendini belli ediyor arka dişliyi ufallttım tabi bu çok bi oynama değil 1 de sundurup 15 saniyede kesiside kalıyordu uzun yola çıkacaksın şu an motorum 1800 km de ve 170 gordum tabi motor çok sallıyor akortta en ufak bozuk olmuyacak yoksa hiç dinlemiyor savurtturyor ve düz yola çıkacaksın dediklerimi yap Not : ben motora 3 sene bineceğim kullanım kılavuzunda 500 e kadar belirtilen hızı geçmeyin demesi motorun sağılığı için sen kılavuza gore kullanırsan 140 geçmez 10 sene surersin benim yaptığım gibi yaparsan 170 gorursun ama 5 sene binersin sonra arıza vermeye başlar zaten

Motosikleti
    Alıntı Çita 170 _F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim rodaj dönemine kadar 500 km 80 -70 -60 km-h hızı geçme diyorlar tam tersini yapacaksın eğer motrunu hız için kullanmak istiyorsan ve 3-4 sene bineceksen ilk bastığımda 130 gordu daha gitmedi 500 km den sonra zaten motor kendini belli ediyor arka dişliyi ufallttım tabi bu çok bi oynama değil 1 de sundurup 15 saniyede kesiside kalıyordu uzun yola çıkacaksın şu an motorum 1800 km de ve 170 gordum tabi motor çok sallıyor akortta en ufak bozuk olmuyacak yoksa hiç dinlemiyor savurtturyor ve düz yola çıkacaksın dediklerimi yap Not : ben motora 3 sene bineceğim kullanım kılavuzunda 500 e kadar belirtilen hızı geçmeyin demesi motorun sağılığı için sen kılavuza gore kullanırsan 140 geçmez 10 sene surersin benim yaptığım gibi yaparsan 170 gorursun ama 5 sene binersin sonra arıza vermeye başlar zaten
    Kaç kilosun ? çok ince yapılımısın ? 25 beygir motorlar 150 km hızı zor geçerken 12 beygir bi motorun 170 km hız yapması mantıklı mı ?

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Bende 180 fc modelini almayı düşünüyorum arkadaşlar ama bu motor muhabbeti gerçekten kafa karıştırıcı yok 150 cc yok 180 200 cc cıkıyor kartel uyumlu felan bunu kullanan insanlar forumlara girip yazı yazmaz. Sokaklarda bulup konusacaksın yada cg motorla ugrasan ustalara gideceksin en garanti bilgiyi size onlar verir. Benim tecrübelerime göre 150 cc bir motor 38-16 dişli ile 140 km görüyor. Stronglu krank ve piston olması sadece motorun daha dayanıklı olmasını sağlıyor yani kitlemeye karşı önlem yoksa motordan beklentiniz 160 170 olmasın en fazla dişli değiştirip 160 görürsünüz oda baya uzun sürer ki çok hantal olur motor...

S.A arkadaşlar aranızda yeniyim öncelikle kendimi tanıtıyım 17 yaşındayım 1.80 boyundayım Benim Bi sorum olacaktı ben çita 170f ile razore 150 arasında kaldım ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Arkadaşlar Bi sorum olacaktı daha önce hiç vitesli motor kullanmadım sadece bir kaç defa elektrikli sürdüm ve bu senede Bi motosiklet almaya karar verdim aklımda Kuba razore 150 ile çita 170 var hangisi benim için uygundur ve hangisini önerirsiniz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun adı 170'lik aslında 150cc ama 180cc gücüne çıkabiliyo yersen
    Alt motor teknolojisi diye bişey var. Her ne kadar inanamsanda var

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Arkdaşlar birde size dün karşılaştığım bir sorundan daha bahsedeyim. Motorun egzoz çıkışında yanık izleri cıkmaya başladı. Motoru sıkıştırmadım 20 dk felan 5-6 bin devir arası gittim izmir çevre yolunda durdugumda yanık izlerini gördüm çok şaşırdım 125 cc cok kullandım çok sıkıştırdım ama hiç nikelajı yanmadı bu modeldeki egzoz sanırsam baya ince ve nikelajı yanma yapıyor.

Arkadaşlar Bi sorum olacaktı daha önce hiç vitesli motor kullanmadım sadece bir kaç defa elektrikli sürdüm ve bu senede Bi motosiklet almaya karar verdim aklımda Kuba razore 150 ile çita 170 var hangisi benim için uygundur ve hangisini önerirsiniz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar kaç gündür kullanıcılardan yorum bekliyorum kullananlar pek yok herhalde yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı Kuba_170 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar kaç gündür kullanıcılardan yorum bekliyorum kullananlar pek yok herhalde yardımcı olursanız sevinirim.
    Razor 150 öneririm dostum. Git bi bayiye ikisine detaylı incele ikisine de otur hangisi hoşuna giderse onu al ikisine de alışırsın zamanla

Saolassın kardeşim yorumun için zaten şehir içi kullanım için razore daha uygun. Bi sorum daha olacaktı bu razore 150 nin çekişi Nasıl tatmin edermi 170f ile arasında Bi fark varmı
    Şimdiden teşekkürler ederim yorumlarınız için

Motosikleti
    Kuba motor model adı 200'lük ama aslen 149.5cc'lik Filinta 200 modelini çıkarmış. Model adı 250 ama aslen 149.5cc olan model de çıkacak mı merakla bekliyorum.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Saolassýn kardeþim yorumun için zaten þehir içi kullaným için razore daha uygun. Bi sorum daha olacaktý bu razore 150 nin çekiþi Nasýl tatmin edermi 170f ile arasýnda Bi fark varmý
    Þimdiden teþekkürler ederim yorumlarýnýz için
    ikisindede ayni sasi var fotolarina bakmadim ama motorlarida aynidir buyuk ihtimal. ben cg tipi olan 170 modelini tavsiye ederim yeni basliyorsun dussende pek fazla kirilacak plastik aksam yok o yuzden

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisindede ayni sasi var fotolarina bakmadim ama motorlarida aynidir buyuk ihtimal. ben cg tipi olan 170 modelini tavsiye ederim yeni basliyorsun dussende pek fazla kirilacak plastik aksam yok o yuzden

170fx gold ile Bi farkı varmı zaten şehiriçi kullanıcam pek Bi fark etmez birde bu motor başlangıç motoru olurmu çünkü hiç bir deneyimim yok bir kaç defa elektrikli sürdüm o kadar

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ogrenirsin sikinti olmaz hepsi cg diye adlandirilan model zaten ismi farkli. zamanla elin yatkinsa tamir islerinide ogrenirsin bunlarda. benimde ilk motorum mg 125 deluxe idi. gerci daha onceden motor surmustum

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ogrenirsin sikinti olmaz hepsi cg diye adlandirilan model zaten ismi farkli. zamanla elin yatkinsa tamir islerinide ogrenirsin bunlarda. benimde ilk motorum mg 125 deluxe idi. gerci daha onceden motor surmustum

Anladım kardeşim teşekkür ederim yorumların için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Birde bu mondial 150 mg superboy Hakkında Bi bilginiz varmı Kuba 170f ile razore 150 ile Bi farkı varmı hangisi daha kaliteli gerçi hepside Çin malı da kullanış olarak felan Nasıl Bi yardımcı olur musunuz

Motosikleti
    Anladım kardeşim teşekkür ederim yorumların için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Birde bu mondial 150 mg superboy Hakkında Bi bilginiz varmı Kuba 170f ile razore 150 ile Bi farkı varmı hangisi daha kaliteli gerçi hepside Çin malı da kullanış olarak felan Nasıl Bi yardımcı olur musunuz
    Mondial 150 MG Superboy-X'de Balansörlü motor var. 150'lik halinde titreşim sıfıra yakın. Bende benzer bi Mondial'i almıştım 210cc'ye modifiye ettim, 120km hızla giderken bile titremiyo. Düz yolda 135 km hızı gördüm 210cc ile.

Saolassın kardeşim yorumun için zaten şehir içi kullanım için razore daha uygun. Bi sorum daha olacaktı bu razore 150 nin çekişi Nasıl tatmin edermi 170f ile arasında Bi fark varmı
    Şimdiden teşekkürler ederim yorumlarınız için
    Çok büyük farklılıklar yok sağlamlık dersen bence razore parça bakımından daha iyi çitalar pek hoşuma gitmiyror bnm ama onlarında hastası çok Şimdiden hayırlı olsun

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok büyük farklılıklar yok sağlamlık dersen bence razore parça bakımından daha iyi çitalar pek hoşuma gitmiyror bnm ama onlarında hastası çok Şimdiden hayırlı olsun

Eyw kardeşim yardımcı olduğun için eğer kayseriye yolun düşerse her Türlü yardımcı olurum tekrar teşekkür ederim

Rica ederim kardeşim. Kuba yerli bir marka işini de iyi yapıyor ve fiyatı da afaki değil bu yüzden herkes tarafındna tercih edilmesi ve tanıtılması lazım sadece kuba değil tüm yerli markalarımıza destek olmamız lazım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)