Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 500R Kullanıcıları/Bılgı Paylasım Baslıgı

Motovento
    REKLAM ALANI

CBR kullanıcı giderek artıyor.

Hayırlı olsun, kasasız kullanman dileklerimle.

Bu arada CBR kullanıcıları ve CBR sevenler olarak bir parti kursak da Ankara'ya motosiklet turu düzenlesek nasıl olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Nisanda r25 almayı düşünüyodum ta ki 2016 500r ı görünceye kadar. En sonunda honda tombul hımbıl hantal görüntüsünü tam manasıyla olmasada agresifleştirmeyi başarmış. Bu yüzdende gönlümü çaldı geceleri onu düşünmekten gözüme uyku girmiyor. Hınzır motor :D

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı Ronaldinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nisanda r25 almayı düşünüyodum ta ki 2016 500r ı görünceye kadar. En sonunda honda tombul hımbıl hantal görüntüsünü tam manasıyla olmasada agresifleştirmeyi başarmış. Bu yüzdende gönlümü çaldı geceleri onu düşünmekten gözüme uyku girmiyor. Hınzır motor :D
    hınzır motor ne la?

Motosikleti
    Duke 200
    yurdum insanı uyanmazsa seneye bu zamanlar 22 binlere 2016 0km alırız diye düşünüyorum insallah.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurdum insanı uyanmazsa seneye bu zamanlar 22 binlere 2016 0km alırız diye düşünüyorum insallah.
    pazartesi kask alırken sordum 21.500 e 2015 model veriyorlardı. 22bin hayal oluyor biraz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Alıntı kartalkadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR kullanıcı giderek artıyor.

Hayırlı olsun, kasasız kullanman dileklerimle.

Bu arada CBR kullanıcıları ve CBR sevenler olarak bir parti kursak da Ankara'ya motosiklet turu düzenlesek nasıl olur?
    istanbulda çok gezdik Ankara yamı gidelim

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    pardon yanlış başlık

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon yanlış başlık
    ahahah bende anlamaya çalışıyordum nasıl ya falan.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 de birdaha kasa yeniliyor demekki

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 de birdaha kasa yeniliyor demekki
    klasik yeni kasa çıkmadan önce indirimleri işte. normal fiyatı 23.200 hali hazırda. 1000 tl koysalar atıyorum. 24.200 hayırlı olsun. Belki fuarda 3-5 tane 23.500 dan sipariş alabilirler.
    ardacik ve GP500-1st bunu beğendiler.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy

Bu yıl ki gri rengi
    zulu ve __bakteri__ bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Berkec. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası aklımdaki motor 650f ama kısmetse en az 1 sene bineceğim 500r a. Bi 650f duruşu yok tricolor.

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Bir motosikletin tüm limitlerini kullanabiliyor olmak sürüş zevkini çok yükseltiyor ve pilotajı geliştirme imkanı veriyor. Türkiye şartlarında makul olan insanın kullanacağı motor 250cc-500cc'dir diye düşünüyorum. İstanbul'da cbr250 bile güç olarak çok yeterli ve zevkli sürüş sağlar iken 500'lük abisi bence son noktadır.

İstanbulda büyük motor kullanırken dişlerimi sıkıyordum, keyif alacağım yerde motor kullanmak stres vesilesi haline dönüşüyordu. Şimdi rahat hissesiyorum kendimi. Önemli olan da budur, teknik veriler, yüksek beygirler değil.
    __bakteri__, gursus, GP500-1st ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı vladimir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosikletin tüm limitlerini kullanabiliyor olmak sürüş zevkini çok yükseltiyor ve pilotajı geliştirme imkanı veriyor. Türkiye şartlarında makul olan insanın kullanacağı motor 250cc-500cc'dir diye düşünüyorum. İstanbul'da cbr250 bile güç olarak çok yeterli ve zevkli sürüş sağlar iken 500'lük abisi bence son noktadır.

İstanbulda büyük motor kullanırken dişlerimi sıkıyordum, keyif alacağım yerde motor kullanmak stres vesilesi haline dönüşüyordu. Şimdi rahat hissesiyorum kendimi. Önemli olan da budur, teknik veriler, yüksek beygirler değil.
    cbr 250 , cbr 500r düşük devirlerde yüksek tork = şehir içi zevkli kullanım.

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı Berkec. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa.. 2016 gri rengini ilk defa görüyorum. oysaki youtube da bütün 2016 modellerini izlemiştim.. Gri gerçekten harikaymış

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

Güzel açıklama.. Valla bende aynı kafadayım. istersen uzun yola git. (Sonuçta 500 cc bir makina.) İstersen şehir içi kullan.
    Berkec. bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200ns
    Arkadaşlar öyle bir yazıyorsunuz ki eminim benim gibi yeni başlayacak olanların ağzı sulanıyor =) inazuma veya duke 250 düşünenlerin acaba çok az bir miktar koyup 2015 kasası alınır mı diye aklını karıştırıyorsunuz =) temel eğitimi bitirdim, acaba üzerine 2 eğitim daha alıp bunu kullanabilir miyim hesapları yaptırmaya başlattınız bana =)

Motosikleti
    Duke 200
    şu üzerindeki stickerlar sökülebiliyor mu acaba ya fikri olan var mı ? kırmızı almayı düşünüyordum iğrenç ötesi olmuş stickerları.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    İlk başlangıç için yine de 250 iyidir. Çok fazla olmasa da bir kaç kere cidden aptal hatalar yapıyor insan. Hafif ve daha az güçlü bir makine bu hataları toparlıyor gerçekten.

Motosikleti
    Pulsar200ns
    Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başlangıç için yine de 250 iyidir. Çok fazla olmasa da bir kaç kere cidden aptal hatalar yapıyor insan. Hafif ve daha az güçlü bir makine bu hataları toparlıyor gerçekten.
    hadi ben 30 umu geçtim idrak edebiliyorum, ama kanı kaynayanlar ne olucak şaka bir yana 20 li yaşlarımda olsam muhtemelen düşünürdüm. şuan 250 bile fazla mı acaba diye git gel yaşıyorum =)

O deelde gardaşım bu renk nidir ya
    Berkec. bunu beğendi.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası aklımdaki motor 650f ama kısmetse en az 1 sene bineceğim 500r a. Bi 650f duruşu yok tricolor.
    http://i65.tinypic.com/2i9j88x.png
    500 de güzel takma kafana hem seneye 650f model yenilerse iyi ki bu yıl almamışım dersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Spacy'de bile gücü sonuna kadar kullanamadığım yerler var

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:05 ----------

Alıntı Ronaldinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/E52jdB.png

O deelde gardaşım bu renk nidir ya
    Çok güzel duruyo

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)