Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    ama bu çantalar motorun görünümünü bozmaz mı? =( motor iskemle kadar. resimde göründüğünden de küçük. belki de dediğin gibi sissybar yaptırmak en iyisi. çünkü zaten kendi bagajı epey geniş, kask alıyo. bakalım sissybar nasıl yaptırıcaz. motorun orjinalliğini, görüntüsünü bozmadan yapmayı başarırım umarım. şimdi çıkıp gideyim sirkeciye. bi de artçı bulayım kendime giderken, o test eder konforunu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    GTS 250 modeli için arka stop lambası camı nereden bulunabilir acaba?
    çok pahalı bir fiyat vermişler arkadaşıma takım olarak, daha uygun fiyata nereden alabileceğini öğrenmek istiyor.
    tek cam alabilme şansı var mı birde?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    gts 250
    Arkadaşlar selamlar...
    Motorumla yapmış oldugum 1200km'lik tatilden yeni döndüm.Eger bir mahsuru yoksa geziden bikaç resim ve tecrübelerimi sizinle paylaşmak isterim...?

Not: Dünkü tophane buluşmasını kaçırdıgıma üzüldüm...Bir türlü sizlerle tanışma fırsatı bulamıyorum! Bir dahaki toplantıyı sitede büyük ve koyu harflerle yazarsanız çok sevinirim :D... ayrıca avrupa yakasında sabit bir toplantı yeri belirleme şansı var mı acaba?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    blackpanter hoca...bak resimlere aynı civar...

Shot at 2007-07-12
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    gts 250

İst-Tekirdag-İbrice-Assos-Ayvalik-Erdek-İst...

Selamlar arkadaşlar...

Kimseden bir ses çıkmayınca gezimle ilgili bikaç not ve resim koymayı uygun gördüm;

Sürücü: 2 kişi (nişanlım ve ben)
    Motor: SYM gts 250
    Süre: 10 gün
    Yapılan km:1200km
    Alınan benzin tutarı:127,00ytl
    İstikamet: İst-Tekirdag(1 gece)-İbrice(1 gece)-Assos(1 gece)-Ayvalık(5 gece)-Erdek(1 gece)-İst
    Toplam masraf: 1000ytl

1.Gün;
    Saat 19,30 İstanbulda çıkış otobandan çorlu üzerinden Tekirdag'ına varış...

Gece tekirdag'da konaklama...
    2.GÜN:
    Sabah 8,00'de hareket ve malkara-keşan-mecidiye köyü üzerinden ibrice'ye varış;

İbrice Uzunkum'da dalış kampında 1 gece konaklama...
    3.GÜN:
    Keşan-Çanakkale-İntepe-Ezine-Ayvacık üzerinden Assos'a varış;

Assos'ta liman tarafındaki bir kampta 1 gece konaklama..
    4.GÜN:
    Akraba ziyaretini bahane ederek Babakale-Geyikli-Ezine-Ayvacık-Küçükuyu-Edremit üzerinden Ayvalık'a varış... Yaptıgımız en güzel ve zor yoldu
    Babakale;

Geyikli Yolu;

Ezine-kaz dağları;

Karanlıga kaldıgımız için azami dikkat minimum hız diyerek devam ettik; Ve bu anda maxiscooter'ın dezavantajlarını yaşamaya başladık,en büyük tehlike küçük jant ve büyük çukur...Bunu yaşamamak için çok ama çok dikkatli gittik...
    Gece saat 22,00 sıraları Ayvalık'a varış;
    5-6-7-8.GÜN:
    Ayvalık ve cunda civarında gezerek ve güneşlenerek geçti;
    Uzun yol sonrası ilk bakım ve yağ değişimi;

Ayvalık ve cunda yollarından birkaç kare;

Diğer bir motorsiklet sitesinden bir arkadaşla karşılaşmamız;

9.GÜN:
    Edremit-Balya-Gönen-Edincik üzerinden Erdek'e varış...Bu yol oldukça tenha ve zevkliydi, köylerin içinden gezerek gittik, yol kalitesi iyi sayılabilecek seviyede ve bol bol yeşillik arasından geçtik...
    Yoldan birkaç kare;

10.GÜN:
    Ve Eve dönüş; 9.45 hızlı feribotu ile bandırmadan yenikapı'ya ulaştık;

Gezi ile ilgili birkaç not;
    Fazla ayrıntı yazamıyorum cünkü burası bi gezi forum sayfası değil ama birkaç not eklemek isterim;
    Öncelikle yapmış oldugum 1200km yol boyunca en küçük bir teknik sorun yaşamadım. 2 kişi, dolu bir 46lt topcase, dolu bir koltuk altı bagajı olmasına ragmen motorun dengesi cok güzeldi, hem artçı hemde sürücü olarak söyleyebilirimki koltuk rahatlıgı ve konforu üst sevide, ikimizde hiçbir şikayet cekmedik uyuşma sıkışma batma gibi bir problem yaşamadık ki hatta artçı olarak yolculuk cok daha zevkliydi özellikle keşan-çanakkale arası şiddetli rüzgarda yolculuk yaptık o anlarda motoru kontrol etmek oldukça zor oldu ve yorucuydu ancak motorun dengesi hiç kaybolmadı ve bana ağırlıgı ve yol tutuşuyla yardımcı oldu diyebilirim.
    Yakıt tüketimi oldukça tatmin ediciydi ortlama 30 ytl benzin ile 290km gidiyordum. 2 kişi ve full ağırlık için beni memnun eden bir rakam oldu.Yalnız bir keresinde 37 ytl lik benzin aldım! bana oldukça fazla geldi rezervi'de kullandım sanırım . hızlanma ve ataklık açısından 250cc için yeterliydi ancak sollamalarda oldukça çekingen kaldıgımı belirtmek isterim. 100km hızı hiç geçmedim geçemedim(rüzgar nedeniyle)...
    Şimdilik arktarmak istediklerim bunlar, eger uzun yol ile ilgili merak edilenler varsa yardımcı olmaya çalışırım...
    Saygılar...

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blackpanter hoca...bak resimlere aynı civar...

Shot at 2007-07-12
    Evet kesinlikle aynı yer.İnsanın yolun ortasında bir mangal kurup oraya yayılması geliyor

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GTS 250 modeli için arka stop lambası camı nereden bulunabilir acaba?
    çok pahalı bir fiyat vermişler arkadaşıma takım olarak, daha uygun fiyata nereden alabileceğini öğrenmek istiyor.
    tek cam alabilme şansı var mı birde?
    Luxor senin için biraz araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım..Eğer sende bir bilgi yakalarsan bizede iletirmisin ilerde bizede lazım olabilir belki.Birde arkadaşına takım olarak ne fiyatverilmiş merak ettim?
    Saygılarımla.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Gezi fotoğrafları hakikatten imrendirici. Lakin daha önce de belirtmiştim sözlümün motorlarla arası iyi değil ve tedirgin olduğu için asla binmiyor. İkna etmeme yardımcı olabilecek bir tüyo var mı acaba Bu arada Joyride 200'ün arka lastiği tek kişi biniliyorsa 30, iki kişi biliyorsa 31 olması uygunmuş. Teşekkürler Blackpanther.

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Ik1302 evet gezi imrendirici olmuş bayağı.Oldukça yol yapmışsın.Cesaretin için tebrikler.Ama bişi merak ettim.Yağ değişimi yaptım demişsin..ilk yağ değişiminmiydi...motorun sıfırdı sanırım.

Arkadaşlar Bende yarın öğleden sonra Kıyıköye yola çıkıyorum.Önce Çorluya uğrayacağız.Orda eski bir motorcu arkadaşımız var.Oda bize katıldıktan sonra Kıyıköye devam edeceğiz.Akşam orada çadır kuracağız.Pazar da kalacağız pazarteside erkenden yola çıkıp döneceğiz.

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    Ik1302 paylaşım için sağol
    cevap yazılmadı çünkü zaten yazı ve resimleri bekliyorduk.
    tabi çoluk cocuk yok dağ bayır geziyorsunuz.
    makina 15.500 oldu ..... böyle yazdım ama şimdi yazamasaydım diyorum ama silmeyeceğim.... bu motor için daha başlangıç gibi geliyor bu km.
    neyse biraz tuning için parça aradım ama bulamadım...

Motosikleti
    gts 250
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ik1302 evet gezi imrendirici olmuş bayağı.Oldukça yol yapmışsın.Cesaretin için tebrikler.Ama bişi merak ettim.Yağ değişimi yaptım demişsin..ilk yağ değişiminmiydi...motorun sıfırdı sanırım.
    Dostum motorum şuan 3,400km civarında. Yola çıkarken 2100km'deydi. Aslında o yüzden 3000 değişimini biraz erken yapmış oldum. Motoru götürdüğüm usta da içime kurt düşürdü. bu yağ sentetik özelliğini kaybetmiş değiştirsek ii olur deyince bende fazla direnmedim.

Sevgili mert_can;
    Bu konuda yardım etmek çok zor... en mantıklısı motorun güzel yanlarını anlatmak ve göstermek hatta bikaç küçük deneme yaptır... Şöyle yeşillik bir yolda.Belki rüzgarın yüzüne verdiği aşık edici serinlik etkili olabilir

NOT: Arkadaşlar ilk toplantı zamanı ve yeri bellimi acaba_?

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    [QUOTE=lk1302;735220]
    Sevgili mert_can;
    Bu konuda yardım etmek çok zor... en mantıklısı motorun güzel yanlarını anlatmak ve göstermek hatta bikaç küçük deneme yaptır... Şöyle yeşillik bir yolda.Belki rüzgarın yüzüne verdiği aşık edici serinlik etkili olabilir

Teşekkürler, bunu deneyeceğim. Zorla güzellik olmuyor. O benim binmeme nasıl saygı duyuyorsa, aynı saygıyı bende göstermeye devam edeceğim.

Alıntı lk1302 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motorum şuan 3,400km civarında. Yola çıkarken 2100km'deydi. Aslında o yüzden 3000 değişimini biraz erken yapmış oldum. Motoru götürdüğüm usta da içime kurt düşürdü. bu yağ sentetik özelliğini kaybetmiş değiştirsek ii olur deyince bende fazla direnmedim.

Sevgili mert_can;

NOT: Arkadaşlar ilk toplantı zamanı ve yeri bellimi acaba_?
    Teşekkürler, bunu deneyeceğim. Zorla güzellik olmuyor. O benim binmeme nasıl saygı duyuyorsa, aynı saygıyı bende göstermeye devam edeceğim.

Motosikleti
    GTS 250
    Ik1302

Gezi süper olmuş paylaşım için teşekkürler

Blackpanther

İyi yolculuklar. Bir arkadaşla beraber aynı yere gidip çadır kurmayı planlamıştık. Ancak sanırım Ağustos ayına kaldı. Resimleri ve deneyimleri bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler

Motosikleti
    SYM GTS--250
    güzel bir gezi.......tebrikler
    bende SYM GTS 250 ile çanakkale ve ayvalaık gezisi yaptım.Teknik anlamda hiç bir sorun yaşamadım.Yakıt aynı diyebilirim867 km yol aldım90 YTL benzin ayktım.......motor keyif verici ağırlığı yola oturuşu mükemmel.Bu makina şehir içi ve uzun yol için harika.Ağustos daki palnladığım gezi ile ilgili izlenim v eresimleri paylaşmak benim için sevindirici olacak.tüm sym kullanıcılarını bu makinayı tercih ettikleri için tebrik ederim....Kazasız ve keyifli sürüşler

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    lk1302
    abi ben seni tanıyorum yahu... bağcılar hayat eczanesinden ben... motorunu merak etmişstim araştırıyordum.. birde baktım sen.. müşteri yoğundu sana sorma fırsatım olmadı..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    ER6-f
    Herkese Selamlar! Bende uzun zamandır bir scooter almak istiyordum ancak malum ehliyet almak gerektigi icin beklemek zorunda kaldim ancak nihayet onumuzdeki ay ehliyetimi insallah alacagim. İlk motor almayi acikcasi cin motorlarinin fiyatlarinin cok ucuz olmasi nedeniyle istemistim ancak forumu takip ettikce bunun pekde akıl karı olmadıgını anladım ve niyetim bir Joyride 200 almak artik. Ancak sizlere birsey sormak istiyorum. Bu motorlarin 0 km fiyatları 6000 YTL civarinda idi ancak bugün bir arkadasimdan bir bayinin (kadıköyde) bu motorları 4000 YTL ye sattıgını duydum. Bu durum tüm SYM modellerinde genel bir fiyat indiriminden mi kaynaklaniyor? Ki internette böyle bir indirim göremedim. Yoksa bu motorlarda dikkat edilmesi gerekli (model, ekipman) özellikler mi var? Ya da ben boş yeremi şüpheci davraniyorum. Birde istanbul avrupa yakasinda bu motorlar icin tavsiye edebileceginiz bir servis var mi? Fikirleriniz ve önerileriniz icin tesekkür eder herkese kazasiz günler dilerim.

Motosikleti
    SYM Vs150
    Alıntı esitfirat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar! Bende uzun zamandır bir scooter almak istiyordum ancak malum ehliyet almak gerektigi icin beklemek zorunda kaldim ancak nihayet onumuzdeki ay ehliyetimi insallah alacagim. İlk motor almayi acikcasi cin motorlarinin fiyatlarinin cok ucuz olmasi nedeniyle istemistim ancak forumu takip ettikce bunun pekde akıl karı olmadıgını anladım ve niyetim bir Joyride 200 almak artik. Ancak sizlere birsey sormak istiyorum. Bu motorlarin 0 km fiyatları 6000 YTL civarinda idi ancak bugün bir arkadasimdan bir bayinin (kadıköyde) bu motorları 4000 YTL ye sattıgını duydum. Bu durum tüm SYM modellerinde genel bir fiyat indiriminden mi kaynaklaniyor? Ki internette böyle bir indirim göremedim. Yoksa bu motorlarda dikkat edilmesi gerekli (model, ekipman) özellikler mi var? Ya da ben boş yeremi şüpheci davraniyorum. Birde istanbul avrupa yakasinda bu motorlar icin tavsiye edebileceginiz bir servis var mi? Fikirleriniz ve önerileriniz icin tesekkür eder herkese kazasiz günler dilerim.
    selamlar,
    ben servis olarak maslak yücel motora gidiyorum..tavsiye ederim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sym joyrıde için o para verilmez...2.ele 4000 hiç verilmez...

5000 liraya sıfırı var bayide...

iyi araştır bulursun...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3949832

dediğim gibi SYM de gts250 alınır diğer modelleri es geçerim...Kymco 250/500 lükler önerebilirim...gerçek bir maxı onlarda...veya 6450 plaka dahile 2007 0 Honda foresıght öneriririm...liste fiyatı resmidir...ben bu fiyata Honda bayiden aldırabilirim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Arkadaşlar.. SYM deki fiatlar için aklınıza bişey gelmesine gerek yok. Lakin şu sıralar kampanyalar birbiri ardına gelmeye başladı.. Diğer markalarda olduğu gibi SYM de ellerindeki sıfırları satmak için oldukça tatminkar fiatlara çektiler makinaları. Malum sezon geçti artık eylül-ekim gibi 2008 çıkmaya başlar piyasaya. Bence istediğiniz motosikleti almak için en uygun zaman.

Bu arada baktım ki epeydir bişeyler yazmamışım buralara. özlemişim açıkçası. önce en son hatırladığım sayfadan beri yazılanları okuyayım. Sonra devam edelim.
    NC700SA'13

Motosikleti
    ER6-f
    Sevgili Mete_Han abi....O fiyat 2. elin degil 0 km motorun fiyatı idi. Alien teşekkür ediyorum anladıım kadarı ile normal diyorsun herhangi bir şüpheye gerek yok o zaman...İnşallah en kısa zamanda bende bir sym kullanici olacagim. Herkese sevgiler

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Aynen esitfırat kampanya fiatları da şu şekilde :

JOYRİDE200: 4.000 YTL
    VS150: 3.000 YTL
    MİO100: 2.500 YTL

reklam olmaması için bayi ismi veremiyorum. zaten diğerleride aynı fiata vermek zorunda kalacakları için bayinin ismi çok ta önemli değil. İnşallah seni de aramızda görmek dileğiyle şimdiden hayırlı olsun diyorum..

Haydi SYM ciler toplaşalım. haftaiçi bi akşam caddebostan migros arkası sahile yayılalım alalım soğuklukları kaynaşalım.

Kimler takılıyo görelim bakalım...
    NC700SA'13

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler