Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı NBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belki arayanlar olur diye yazıyorum. Elimizde 2 Adet SYM GTS 250 mevcut

Bu arada sorayim bari, benim motor ne zaman teslim?
    Think Darkside

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullan ...

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı NBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belki arayanlar olur diye yazıyorum. Elimizde 2 Adet SYM GTS 250 mevcut

1 ncisi 1600 KM de Temiz Sıfırdan farkı yok ilk sahibi Doktor ve çok titiz bir abimiz. Fiyatı 6600 pazarlığada açıktır...

2 ncisi 17000 km de teknik durumu gayet iyi ve sorunsuz fiyatı 5850 pazarlığa açıktır.

Büğün eldiven ve dizlik almak için NBC te gittiğimde 2 kişi geldi. Kulak kabartınca baktım siteden Eserkose. Onlarda giyim kuşam için gelmişler.
    Bir sohbet 2 saat falan gecti. Eldiven ve dizliklerimizi, üsütmeyen uzun donlarımızı aldık.

Yanlız gri 2 el SYM yi yenimi eskimi ayırt edemedim.
    Yeni SYM lere zam geldiyse Parayı cebe koyan gitsin atsın masaya bence iyi bir fiyat cıkar diye düşünüyorum. Benden söylemesi. Kredi kartınıda
    masaya atsa olur. Digeri 15.000 kmde. Onuda Üstat ALTAN Motora sormak lazım. Ufo dizliği kullanıyordum. Eserle arkadaşıda beğendi. Ucuzuda vardı ama
    can güvenliğinin ucuzuna bakmamak lazım. 25 euro yerine 40 euroyu tercih ettik. Tabiki liste fiyatı 6 taksitmi peşinmi fiyatlar ona göre. Tiyo.

eserkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    Arkadaşlar selamlar, SYM ci arkadaşlar bu aralar pek aktif değilsiniz, biraz canlanalım arkadaşlar.Malum cemrede düşmüş

Sevgili sbuyukkılıc abimiz bugün tanışma fırsatımız oldu.Sizinle tanışmaktan büyük onur duydum. Umarım diğer arkadaşlar ile de tanışırız birgün. Zaten bir haftasonu grubu toplayalım derim ben, bakalım kimler gelecek.

Arkadaşlar bu arada NBC motordaydım bugün,sbuyukkılıc abimizle ordaydı ( malum orda tanışmış olduk ) Bi arkadaşımı götürdüm oraya bende NBC motorla yeni tanıştım.Çok içten ve sohbet arkadaşlar.Valla baya bi zaman geçirdik orada.Sağolsunlar çay kahve sıcak çükolata vs.. ikram da süperdi Dizlik eldiven filan aldık.Dizlikte mutlaka Ufo marka öneririm arkadaşlar,süper rahat ve koruyucu.

Herkese iyi akşamlar,görüşmek dileğiyle...
    The Winner Takes It All

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    Sevgili Atlas...
    motordaşız bende kendi ölçumlerimi yazayım bari çeşit olsun

ümraniye-koşuyolu arası gidip geliyorum genelde, fazla dur kalk yada ani hızlanmalarım olmuyor.. hızım 60 ila 80 km/h arası 90 görmuyorum diyebilirim.motorum henuz 950 km de.

ilk benzin alımım su sekilde idi..7,41 lt aldım km göstergem 178 idi.. yani 8 lt için 192 km menzil hesapladım.

fakat altan motor dan tamer abi 2000 km ye kadar km ölçumleri sağlıklı sonuç vermez deyince vazgeçtim hesaplamaktan biraz daha bekliyorum. ama sanırsam kullanım şeklimin sakinliği yuzunden daha fazla menzilim oluyor benim.

bence siz bir hava filtresi yada buji kontrolu yaptırın belki faydası olur...

saygılar..
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı eserkose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla baya bi zaman geçirdik orada.Sağolsunlar çay kahve sıcak çükolata vs.. ikram da süperdi ..

Valla bravo sıcak çikolata falan, biz bi çaya talim ettik, neyse artık...
    Think Darkside

Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    Alıntı Dartmaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi dahakine çikolatayı kaçırma sıcacık güzeldi valla
    The Winner Takes It All

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Börekte gelmişti ama vakit yoktu.

Arkadaşlar selamlar, SYM ci arkadaşlar bu aralar pek aktif değilsiniz, biraz canlanalım arkadaşlar.Malum cemrede düşmüş

Sevgili sbuyukkılıc abimiz bugün tanışma fırsatımız oldu.Sizinle tanışmaktan büyük onur duydum. Umarım diğer arkadaşlar ile de tanışırız birgün. Zaten bir haftasonu grubu toplayalım derim ben, bakalım kimler gelecek.

Arkadaşlar bu arada NBC motordaydım bugün,sbuyukkılıc abimizle ordaydı ( malum orda tanışmış olduk ) Bi arkadaşımı götürdüm oraya bende NBC motorla yeni tanıştım.Çok içten ve sohbet arkadaşlar.Valla baya bi zaman geçirdik orada.Sağolsunlar çay kahve sıcak çükolata vs.. ikram da süperdi Dizlik eldiven filan aldık.Dizlikte mutlaka Ufo marka öneririm arkadaşlar,süper rahat ve koruyucu.

Herkese iyi akşamlar,görüşmek dileğiyle...
    Motrcu arkadaşların tahmin ediyorum istediği biraz ilgi biraz sıcaklık.

Motoru NBC aldığım için sicak bir ortam oldu. Nitekim Yetkili servis olarak
    Altan Motordada Servis alırken cay kahve hoş bir sohbet oluyor.

Motorsiklet nette SYM başlığı altındada aynı sıcaklık ve arkadaşlar var.
    Eserinde dediği gibi karşılaşınca tanışınca daha cok keyif alınıyor. Bu arada tanıştığıma bende cok mennun oldum Eser kardeş.
    Hakıkatten motor aksesuarı olarak NBC de aradığımızı bulduk.

Yanlız koruma için Suziki burgmandan bir calıntı yapacağım.

Topigin duayeni Thai bir lafini burda tekrarlayayım.

KORUMA BELKİ BİR KERE LAZIM OLACAK.o ZAMANDA ÜSTÜNÜZDE OLMALI.

Birde söyle bir sorun var. Babamda GTS 250 Bendede Kymco Xciting oldu
    Nasıl olacak. Ben kymco cumuyum SYM cimi
    İleride Burgman alırsam Sym cilere ilişkiler nasıl olacak.

Bu arada amortisörü gösterdinmi.

Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    Valla abi Burgmana geçen unutuyor burayı.Seni tebrik ederim valla Kymco aldın ama hala bizimlesin.Bence sen SYM cisin abi Amortisörü gösterdim değişmesi gerekiyormuş.Garantiden değişirmiş.Altan Motora gidicem yarın bi aksilik olmaz ise.
    The Winner Takes It All

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Valla abi Burgmana geçen unutuyor burayı.Seni tebrik ederim valla Kymco aldın ama hala bizimlesin.Bence sen SYM cisin abi Amortisörü gösterdim değişmesi gerekiyormuş.Garantiden değişirmiş.Altan Motora gidicem yarın bi aksilik olmaz ise.
    Öğleden sonra gideceksen bende gelip lastikleri bir gösteririm. Denk gelirse.
    Ama lastikleri göstermeyide ihmal etme. Nede olsa 2 teker üstünde gidiyoruz.

Özeldende atmışsın mesaj, burdan yanıtlıyorum. Açıkçası tam fiyat veremiyorum çünkü benim iş biraz karışık; elimdeki 150 ZAT ı verdim, eskiden alınmış söz, yeni gelen zam, biraz pazarlık falan derken karıştı işler iyicene ama evet NBC nin söylediğine göre zam gelmiş, bende tam anlamıyla kaçamadım zamdan ne yazıkki.
    Elinde daha önceden duran GTS olan bayi bulursan belki ucuza alabilirsin yoksa çok temiz ikinci eller var, NBC de iki tane vardı gayette iyi durumdaydılar, ayrıca burdanda birkaç arkadaş vardı onlarada bakabilirsin bence.
    6600 ıkıncı el, sıfırı 7000
    sonucta 2. el 6000 olsa dusunulebılınır belki varmı baska satan arklar formdan
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğleden sonra gideceksen bende gelip lastikleri bir gösteririm. Denk gelirse.
    Ama lastikleri göstermeyide ihmal etme. Nede olsa 2 teker üstünde gidiyoruz.
    sanırım öğleden sonra gidicem özelime cep numaranı atabilirsen ben geçerken haber verebilir sana abi.
    The Winner Takes It All

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    slm umt 2. el gts 250 düşünüyorsan eyer
    msn den görüşe biliriz iyi günler
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı adosonic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Atlas...
    motordaşız bende kendi ölçumlerimi yazayım bari çeşit olsun

ümraniye-koşuyolu arası gidip geliyorum genelde, fazla dur kalk yada ani hızlanmalarım olmuyor.. hızım 60 ila 80 km/h arası 90 görmuyorum diyebilirim.motorum henuz 950 km de.

ilk benzin alımım su sekilde idi..7,41 lt aldım km göstergem 178 idi.. yani 8 lt için 192 km menzil hesapladım.

fakat altan motor dan tamer abi 2000 km ye kadar km ölçumleri sağlıklı sonuç vermez deyince vazgeçtim hesaplamaktan biraz daha bekliyorum. ama sanırsam kullanım şeklimin sakinliği yuzunden daha fazla menzilim oluyor benim.

bence siz bir hava filtresi yada buji kontrolu yaptırın belki faydası olur...

saygılar..
    Aslında ben motoru aldığım ilk günlerden beri benzin sarfiyatını takip ediyorum, rodaj olduğu zamanda aynı yakıyordu şimdi de, sanırım bu olay biraz da benim ağırlığımdan kaynaklanıyor. Genede 172 cc lik bir motor için bu kadar yakıt normal midir bilemiyorum açıkcası.
    Tamer usta buna bir açıklama getirecektir eminim ama forumdaki diğer deneyimli arkadaşların mesela @Zühtüpaşa'nın fikirlerinden deneyimlerinden faydalanmak lazım

Saygılar & Sevgiler & Hayırlı işler
    Kenan

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Uzun zaman sonra burada tekrar yazmak kadar güsel birsey olamazdı herhalde özlemisim buraları bakıorumda GTS satanda var alanda var .. Alanada satanada hayırlı olsun .. Ben simdilik düsünmüyorum ama ilerisi icin net bisey söylemem mümkün degil 7200 km oldum hersey gayet iyi sadece Tamerlere ugrayıp hava filtresini deistirmem gerekiyor lakin makina sismeye ve benzin tüketmeye basladı .. Herkezlere kazasız belasız keyifli sürüsler diliyorum
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    UZZY ne zamandır yoktun seni görmek ne güzel valla.SYM ciler olarak biraz sesimiz çıksın arkadaşlar.
    The Winner Takes It All

Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Selamlar,
    En nihayet GTS me kavuştum simsiyah önce yanlışlıkla mavi gelmiş ama durum düzeltildi iki gün geç olsada kara şimşeğime kavuştum
    Havaya rağmen biraz bindim, ZAT tan sonra bana kadillağa biniyormuşum gibi geldi, gaz kolu pek hassas değil gibi sanki birazda sert geldi, sanırım bi süre sonra rahatlar yada ayarmı ister bilemiyorum göreceğiz artık. Aynalarda problem olacak gibi, zaten herkesin şikayeti vardı forumdaki yazılarda vardı, olmadı küçük yuvarlak aynalardan takacağım. Ahh hava güzel olsaydıda biraz daha binebilseydim, neyse beklicez artık.
    Think Darkside

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında ben motoru aldığım ilk günlerden beri benzin sarfiyatını takip ediyorum, rodaj olduğu zamanda aynı yakıyordu şimdi de, sanırım bu olay biraz da benim ağırlığımdan kaynaklanıyor. Genede 172 cc lik bir motor için bu kadar yakıt normal midir bilemiyorum açıkcası.
    Tamer usta buna bir açıklama getirecektir eminim ama forumdaki diğer deneyimli arkadaşların mesela @Zühtüpaşa'nın fikirlerinden deneyimlerinden faydalanmak lazım

Saygılar & Sevgiler & Hayırlı işler
    Kenan
    KENAN SELAM
    KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM
    motoruda yapmış oldugun yakıt tüketimi verdıgın bilgilere göre normal dıyer
    jrd200 lerde buna yakın yakıyor( ama senın bıraz fazla oda senden sanırım ) genel de otomatık scooter motorlar sehır ici kullanımlarda yakıt tüketimi artar durkalklar ve sıksık gaz verme hız degısıklıgı sebebinden kaynaklanıyor !!!!!!!! bahsettınız bılgılere göre motorlarınız bence gayet iyi calısıyor

FARINIZ VE YOLUNUZ ACIK OLSUN SAGLIKLAR DILERIM
    TAMER

Selamlar,
    En nihayet GTS me kavuştum simsiyah önce yanlışlıkla mavi gelmiş ama durum düzeltildi iki gün geç olsada kara şimşeğime kavuştum
    Havaya rağmen biraz bindim, ZAT tan sonra bana kadillağa biniyormuşum gibi geldi, gaz kolu pek hassas değil gibi sanki birazda sert geldi, sanırım bi süre sonra rahatlar yada ayarmı ister bilemiyorum göreceğiz artık. Aynalarda problem olacak gibi, zaten herkesin şikayeti vardı forumdaki yazılarda vardı, olmadı küçük yuvarlak aynalardan takacağım. Ahh hava güzel olsaydıda biraz daha binebilseydim, neyse beklicez artık.
    HADI HAYIRLI GÜLE GÜLE KULLAN
    ALLAH KAZA BELA VERMESIN

TAMER

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Selamlar,
    Hayırlı olsun @Dartmaul, Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KENAN SELAM
    KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM
    motoruda yapmış oldugun yakıt tüketimi verdıgın bilgilere göre normal dıyer
    jrd200 lerde buna yakın yakıyor( ama senın bıraz fazla oda senden sanırım ) genel de otomatık scooter motorlar sehır ici kullanımlarda yakıt tüketimi artar durkalklar ve sıksık gaz verme hız degısıklıgı sebebinden kaynaklanıyor !!!!!!!! bahsettınız bılgılere göre motorlarınız bence gayet iyi calısıyor

FARINIZ VE YOLUNUZ ACIK OLSUN SAGLIKLAR DILERIM
    TAMER
    Teşekkür ederim Tamer abi bu bilgiler iyi geldi. Motorun çalışması konusunda en ufak sıkıntım yok zaten. Hem benim motora fazladan bakım yapıldı herkesinkinden daha güzel oldu Hatta burgmanla bilem kapışırım benim motor yalnızca Mercedes 500S model arabayı geçemiyor o kadar

Herkese sağlıklı günler dileğiyle
    Kenan

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Selamlar,
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Evet evet oval aynalardan taktığın zaman arka görüşe faydası oluyor
    Bahaus ta cifti 2.5 ytl ye de var. 12 ytl ye de var.
    Eskiden hava durumuna daha az dikkat ederdik. Şimdi motor dolayısıyle yakından takip ediyoruz. Zannedersem 10 gün kilit .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler