Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Mert niyeti bozmuş.. Aradı beni..Su an çin yollarında.. CF motor (Çindeki Dorado üreticisi) la irtibata geçmiş..CEO sunu Türkiye ye getirmek üzere yola cıkmıs..Ama adam tutturmuş ben italya üstünden Türkiye ye giriş yaparım yoksa gelmem diomuş..Gelince burda basın açıklaması yapcakmış..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    ARKADAŞLAR ,

Şurada aylardır yazışıyoruz ama çoğumuz avatarlardaki resimler veya nick name'ler hariç biribirimizi hiç tanımıyoruz.

Bugünden itibaren hem uzun süredir bazı arkadaşlar arasında süregelen gerginlikleri azaltmak ve gündemi değiştirmek adına arkadaşlarımızı tek tek tanıtmak için bir çalışma başlatmış bulunuyorum.

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Ben aslında bu topiği takib edip arada bir yazarımda SYM güzel makine ve ileride almayı düşündüğüm makine hem bu topiğin muhabbeti bambaşka çok renkli ki özellikle voyager sen bu topiğe baya renk kattın resimlerinle.

Motosikleti
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aslında bu topiği takib edip arada bir yazarımda SYM güzel makine ve ileride almayı düşündüğüm makine hem bu topiğin muhabbeti bambaşka çok renkli ki özellikle voyager sen bu topiğe baya renk kattın resimlerinle.
    BETO 977 ,
    Arkadaşım mesajın için teşekkürler. SYM TOPIC'imiz tabiiki tüm üyelerimize açık. Diğer TOPIC'lerden arkadaşları aramızda görmek bizi memnun ediyor.
    (yanlız senın açıklamalarından sonra MERTDG arkadaşımızın memnun olup olmadığını bilemem )

Nacizane bendenizde , dediğin gibi topic'i faal tutmak , çalışan arkadaşları iş stresi arasında biraz olsun gülümsetebilmek , SYM markasınının hakettiği kalite ve servisini diğer arkadaşlara anlatmak , üye arkadaşlar arasında samimi (bazen tersi oluyor !! ) diyalogları geliştirebilmek adına bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

TÜM ARKADAŞLARA BU KONUDA GÖSTERDİKLERİ HOŞGÖRÜ VE DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BETO 977 ,
    Arkadaşım mesajın için teşekkürler. SYM TOPIC'imiz tabiiki tüm üyelerimize açık. Diğer TOPIC'lerden arkadaşları aramızda görmek bizi memnun ediyor.
    (yanlız senın açıklamalarından sonra MERTDG arkadaşımızın memnun olup olmadığını bilemem )
    Nacizane bendenizde , dediğin gibi topic'i faal tutmak , çalışan arkadaşları iş stresi arasında biraz olsun gülümsetebilmek , SYM markasınının hakettiği kalite ve servisini diğer arkadaşlara anlatmak , üye arkadaşlar arasında samimi (bazen tersi oluyor !! ) diyalogları geliştirebilmek adına bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
    TÜM ARKADAŞLARA BU KONUDA GÖSTERDİKLERİ HOŞGÖRÜ VE DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....
    Evet Serdar cok önemli bir konuya değinmişsin..
    Bu topiğin amacı teknik her türlü konuyu SYM kullanıcılarıyla paylaşmak, hemde müstakbel SYM kullanıcılarını aydınlatmak..
    Bence bu topik bir misyon daha edindi ki oda cok önemli bence..
    Oda hem kendi SYM kullanıcılarımıza, hemde dısardan okuyan tüm değerli misafirlere; SYM motosikletlerinin teknik bilgi alışverişinin yanısıra, SYM kullanıcılarını da bir nebze olsun tanıtmak ve birlik beraberliğin sergilenmesi..
    Su ana kadar gayet başarılı giden bu yaklaşıma, buraya göz gezdiren tüm değerli kişilerinde katılımını bekliyoruz..
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw cücü gel kardeşim.. bak ne hallere dustuk.. .gel cıkar bizi burdan..ama mert kalsın.... thai çelenk için tesekkurler... serdar sucsuz ben sahidim..asıl azmettirici mertdg dir.
    S&S
    paşam yaa anlamadım ya.. kimden yanasın.. sen demedin mi cücüyü keklemişler çin malı motor almış die.... şimdide cücü gel kardeşim.... sende italyan cizgisine tav oldun demek..(cizgi sağ yandaymış.. araştırmalarım sonucunda buldum.. sağ alt köşede 3 cm e 1 cm)
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşam yaa anlamadım ya.. kimden yanasın.. sen demedin mi cücüyü keklemişler çin malı motor almış die.... şimdide cücü gel kardeşim.... sende italyan cizgisine tav oldun demek..(cizgi sağ yandaymış.. araştırmalarım sonucunda buldum.. sağ alt köşede 3 cm e 1 cm)
    Bayılırım italyan cizgilerine sen ii bilirsin mert..
    S&S

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Sevgili Mert, ben ne diyeyim sana... Allah ramazan günü akıl fikir versin...

"Hersey bir güzellige sahiptir fakat bunu herkes görmez. (Konfüçyus)"
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    SYM GTS
    Arkadaşlar italyan mı çin mi bilmem ama cücünün motoru güsel.. arızada yapmadı.. performansıda güsel... cücüyüde çok seviyoruz.... BAZI 3. ŞAHISLAR aramızdaki bu espiriyi ciddiye alımış ve konuya dahil olmuş.... CÜCÜ den bu konunun bu seviyeye gelmesinden dolayı özür dilior ve öpüyorum... cücü tamam kabul ettik italyan malı... (tüm parçaları çin olsada )

kardeşim benim.......

voyager ... serdar abi yani.... son günlerde sağ olsun bize zaman ayırıp ilgileniyor... lütfen abimizi üzmeyelim.. ne yapiyorsa bizleri mutlu etmek için yapıyor.... (serdar abiye destek)...ister büyük yaz ister küçük... yeterki yaz sen ....
    [B]Md[/B]

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Arkadaşlar italyan mı çin mi bilmem ama cücünün motoru güsel.. arızada yapmadı.. performansıda güsel... cücüyüde çok seviyoruz.... BAZI 3. ŞAHISLAR aramızdaki bu espiriyi ciddiye alımış ve konuya dahil olmuş.... CÜCÜ den bu konunun bu seviyeye gelmesinden dolayı özür dilior ve öpüyorum... cücü tamam kabul ettik italyan malı... (tüm parçaları çin olsada )

kardeşim benim.......

voyager ... serdar abi yani.... son günlerde sağ olsun bize zaman ayırıp ilgileniyor... lütfen abimizi üzmeyelim.. ne yapiyorsa bizleri mutlu etmek için yapıyor.... (serdar abiye destek)...ister büyük yaz ister küçük... yeterki yaz sen ....
    Bende seni öpüyorum.. Sonunda anlatabildim... Bu arada SYM yi hep tavsiye eden biri olduğumuda bilirsin...Herkes motosikletini sever... Bende Yamaha XMax alıyordum. Boyum kısa geldi alamadım(1.76)... Sele yüksekliği bilinçli kullanıcı için hakimiyet açısından önemli... Bu arada 130 km yi geçtiğinde bi alo yap Heyecanla o günü bekliyorum...

Serdar kardeşimizin yaptığı güzellikleri taşıdım sadece onere etmek açısından... Emeğe saygımız sonsuzdur... Büyük harf meselesine gelince http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14 forum kurallarında bağırmak anlamına geliyor diye yazıyor... Serdar arkadaşımızı düşündüğümden belirtmek istedim...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende seni öpüyorum.. Sonunda anlatabildim... Bu arada SYM yi hep tavsiye eden biri olduğumuda bilirsin...Herkes motosikletini sever... Bende Yamaha XMax alıyordum. Boyum kısa geldi alamadım(1.76)... Sele yüksekliği bilinçli kullanıcı için hakimiyet açısından önemli... Bu arada 130 km yi geçtiğinde bi alo yap Heyecanla o günü bekliyorum...

Serdar kardeşimizin yaptığı güzellikleri taşıdım sadece onere etmek açısından... Emeğe saygımız sonsuzdur... Büyük harf meselesine gelince http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14 forum kurallarında bağırmak anlamına geliyor diye yazıyor... Serdar arkadaşımızı düşündüğümden belirtmek istedim...

Kardeşim benim... sonunda itiraf etmen hoş tabi... çinli olsada seviosun motorunu.. söz sana italyan bayraklı çıkartma alıcam yapıştırırsın motora
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    MERTCİM SAĞOL ,

Şu kulaklarını yıkat artıkta bende büyük harf yazmaktan kurtulayım yaaa...
    Allah bilir küçük harfle yazdım diye duymamışsındır şimdi.... Neyse 007 arkadaşım anlatır sana.....

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    serdar sen cok yasa emi..
    O pankartı tutanlar:
    sagdaki 007 soldaki egeknn ye ne kadar cok benzio... cucunun hemen arkasında mertdg, arkada mavi gömlekli beyaz askılı ben...
    S&S

Motosikleti
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar sen cok yasa emi..
    O pankartı tutanlar:
    sagdaki 007 soldaki egeknn ye ne kadar cok benzio... cucunun hemen arkasında mertdg, arkada mavi gömlekli beyaz askılı ben...
    S&S
    PAŞAM ,

Sen bütün bu resimleri fotomontaj sanıyosun , kaale almıyosun ama hepsi aynısının tıpkısı ve gerçek resimler....

Daha arkada başka rakadaşlarda var ama onlar gözükmüyo....
    BİDE ARKADAN BAK...

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    bond fotoğrafı hariç diğerleri çok güzel eline sağlık

ARKADAŞLAR ,

Şurada aylardır yazışıyoruz ama çoğumuz avatarlardaki resimler veya nick name'ler hariç biribirimizi hiç tanımıyoruz.

Bugünden itibaren hem uzun süredir bazı arkadaşlar arasında süregelen gerginlikleri azaltmak ve gündemi değiştirmek adına arkadaşlarımızı tek tek tanıtmak için bir çalışma başlatmış bulunuyorum.

THAI , MERTDG , PAŞAM VE BENİ şimdiye kadarki resimlerden ve olaylardan yeteri kadar tanıdınız.

ŞİMDİ SIRA SİZLERDE...
    İLK KURBAN OLARAK YASİN08 ARKADAŞIMIZ KENDİ İSTEĞİYLE BU KAMPANYAYA KATILMAK İSTEİĞİNİ BİZZAT İFADE ETMİŞTİR. BELKİ PİŞMAN OLABİLİR AMA ARTIK HER ŞEY İÇİN ÇOK GEÇ.

Arkadaşımız gördüğünüz gibi halim selim kendi halinde amatörlükten profesyonelliğe adım atma yolunda bir manken olarak hayatını idame ettirmektedir...

Podyumlara ilk adım attığı yıllar..(renkli film yoktu daha...)

Zirvede olduğu yıllardan bir anı....

Neyseki kendini bu işlerden çabuk sıyırdı. Gene mankenliğe döndü. Ama niye başını kenara çekmiş onu anlamadım !!! Bırak öpsün yaaa.. ısırmaz..
    BİLİNMEZ BELKİDE YENGEMİZ KIZMIŞTIR.

EEEE SIRA KIMDE ŞİMDİ..???
    çok sağol kardeş eline koluna sağlık
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bond fotoğrafı hariç diğerleri çok güzel eline sağlık
    YASİN ,

Kolayı var siliveririz.....
    Yanlız makinalarına kaydeden arkadaşlar varsa ve illada ben silmem derlerse PAŞAM'a söyle o gereğini yapar....

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    YASİN ,

Kolayı var siliveririz.....
    Yanlız makinalarına kaydeden arkadaşlar varsa ve illada ben silmem derlerse PAŞAM'a söyle o gereğini yapar....
    arkadaşlar illaki silmişlerdir ne yapacak
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

KARASUZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    voyager sen aştın olayı abi...
    Gülmekten karnım ağrıdı.)
    Ben şu sıralarda annemlerde kaldığım için sana resim yollayamıyorum...
    Ama sana - süper mother - yani annemle olan resmimi göndereyim...
    Aslında annem motordan çok korkar ama ne yapsın evlat hatrına işte...
    Ana gibi yar olmaz diye boşa söylememişler...
    şİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM VOYAGER)

HERKEZE ÇOK SELAM KARASUZUDAN...

Abi resim ekleyemiyorum...Delirecem yawwww
    ne yaptıysam olmadı...Bir türlü resmi göderemiyorum...

SOS...SOS...SOS...

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Sıradaki kurban benim VOYAGER gönderiom resimleri
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Forumdan Uzaklaştırıldı eh62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    Yasİn08
    Fotoraflarin SÜper OlmuŞ Yalniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler