Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı serc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol paşam, benim motoru aldığım motosport da pirelli ve metzeller bayiisi, online stok kontrolde biz de gördük arka lastik yokmuş
    olsun en azından kodları öğrendik.
    thai arka çanta aparatından haber var mı, sinyaller ne durumda?
    sevgiyle kalın.
    Arka çanta aparatları su an Altan Motorda hazır..bilginizee..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    paşa bu arka aparatlar italyan çizgilerine sahip mi? çinde fason mu yaptırılmış, yoksa bulgar malı mı? daha fazla bilgi lütfen....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşa bu arka aparatlar italyan çizgilerine sahip mi? çinde fason mu yaptırılmış, yoksa bulgar malı mı? daha fazla bilgi lütfen....
    gercekten Altan motoru tebrik etmek lazım..Aparat süper..İtalyan tasarımı, bulgar sağlamlığı, çin fiyatına...
    S&S

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    yaw bu motorun hava filtresi nerde bilen biri sölesin

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, 5 çift daha ayna sinyal camı siparişi verilmiştir, isteyenler parmak kaldırsın lüften. Ayrıca serc, altan motorda çanta aparatlarından iki tane kalmış, istersen bildir yollayayım. Sinyalden kaç çift istiyorsun onu da bildir lütfen.

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    yalan oldu benim çakarlar

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bu motorun hava filtresi nerde bilen biri sölesin
    En son Mert'i Eminönü' ndeki akvaryumcuları dolaşırken görmüşler...
    Cüneyt Eralp

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhaba arkadaşlar,
    aranıza katılmaya çalışıyorum, peşin fiyatıyla bir joyride 200 alma niyetindeyim ama satın alabileceğim yerler ve fiyatlar konusunda bana yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. Thai arkadaşımızın kara listesini görünce sizden bi beyaz liste isteme gereği duydum
    Not : mümkünse öncelik avrupa yakasında olanlar

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 5 çift daha ayna sinyal camı siparişi verilmiştir, isteyenler parmak kaldırsın lüften. Ayrıca serc, altan motorda çanta aparatlarından iki tane kalmış, istersen bildir yollayayım. Sinyalden kaç çift istiyorsun onu da bildir lütfen.
    Thai cakarlardan biride benim olsun hadyy
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    aranıza katılmaya çalışıyorum, peşin fiyatıyla bir joyride 200 alma niyetindeyim ama satın alabileceğim yerler ve fiyatlar konusunda bana yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. Thai arkadaşımızın kara listesini görünce sizden bi beyaz liste isteme gereği duydum
    Not : mümkünse öncelik avrupa yakasında olanlar
    arkadasım eger peşin para ile almak istiyorsan inanılmaz bir fırsat var su anda..bilgi için ana sayfada sag tarafta görebilecegin "altanmotor" dan tameri ara beni söle..geregini anlatır sana..

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım eger peşin para ile almak istiyorsan inanılmaz bir fırsat var su anda..bilgi için ana sayfada sag tarafta görebilecegin "altanmotor" dan tameri ara beni söle..geregini anlatır sana..
    altanmotoru aradım ama tamer'i istemedim, karşıma çıkan kişiye fiyat sordum ve etiler korlasdan daha yüksek fiyat verdiler motoru satmak için çaba bile harcamadı karşıdaki ! tok satıcılar galiba
    neyse biraz daha araştırma yapacağım, uygun biryerler mutlaka çıkacaktır.

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    selam arkadaşlar ben ünsal zaferden sym motorunu satın aldım.gts 250 8000km de zat dan terfi ettim.çok yabancıyım bu motora ve bilgim yok lütfen yardım edin soruların şunlar

1-zat gibi artçı için orjinal sırt dayanağı varmı
    2-iridyum bujiyi nerden alabilirim?
    3-zor çalışıyor sebebi ne olabilir bende hata var?
    4-performans için hangi parçalar değiştiriliyor orjinal mi?getirtmeme yardım edermisiniz
    5-yağmurda kayıyormu?lastikler iyimi sizce?
    6-debriaj kısmından kalkışlarda tuhaf bir ses geliyor bu durum çoğunda varmış doğrumu? bunu nasıl giderebilirim?sizdede varmı?
    7-istanbuldaki en ilgili ve iyi temiz işçiliği olan servis hangisidir tel. ve isim verirmisiniz.
    ARKADAŞLAR LÜTFEN BU SORULARIMA AYNI 7 MADDEDE CEVAP VERİN ÇOK RİCA EDİYORUM.İLGİ VE YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ... SAYGILAR ÜNSAL

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    altanmotoru aradım ama tamer'i istemedim, karşıma çıkan kişiye fiyat sordum ve etiler korlasdan daha yüksek fiyat verdiler motoru satmak için çaba bile harcamadı karşıdaki ! tok satıcılar galiba
    Ah be kardesim.. sen ara ve tamer i iste...ve benim sölediğimi söle demedimmi..ara sen ara...

Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben ünsal zaferden sym motorunu satın aldım.gts 250 8000km de zat dan terfi ettim.çok yabancıyım bu motora ve bilgim yok lütfen yardım edin soruların şunlar

4-performans için hangi parçalar değiştiriliyor orjinal mi?getirtmeme yardım edermisiniz
    6-debriaj kısmından kalkışlarda tuhaf bir ses geliyor bu durum çoğunda varmış doğrumu? bunu nasıl giderebilirim?sizdede varmı?
    7-istanbuldaki en ilgili ve iyi temiz işçiliği olan servis hangisidir tel. ve isim verirmisiniz.
    ARKADAŞLAR LÜTFEN BU SORULARIMA AYNI 7 MADDEDE CEVAP VERİN ÇOK RİCA EDİYORUM.İLGİ VE YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ... SAYGILAR ÜNSAL
    Dogru kararın için tebrikler öncelikle..
    Tüm sorularına yanıtalabilecegin servis ana sayfanın sag yanında banner ıda bulunan "Altan Motor" dur..Yeri kartal sanayii dedir..Taaa avcılardan müşterisi vardır..Kesinlikle İst. un en iyi servisidir..
    1.Evet vardır..ve sadece Altan motor da mevcuttur..Fiyatı 150 ytl.dir
    2.Ben 1 haftadır kuulanıorum iridyum..süper..Bostancı buzmoto da var..35 ytl.(www.buzmotor.com)
    3.Buji degişince muhtemelen farkeder ama mutlaka hava filtreni degiştir..dogrusu altan motora git..
    4. performans için forumu iice oku..su an dogru dürüst bişi yok..
    5.eger kısın kullanacaksan mutlaka degişmen gerekir..ve pirelli dısında secenegin yok..bu konuyla alakalıda forumu oku..
    6.debriyajlar garantiden degişti hepimizin..yine müracaat altan motor..
    7.e deminden beri yazdım..
    S&S

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar arkadaşlar,
    thai arka çanta aparatından vazgeçtiler, 2 takım sinyal istiyoruz
    ünsal motorun hayırlı olsun, ben de zattan gelmiştim ve beni en çok etkileyen sym nin denge ve güvenilirlik hissi ve gücü olmuştu, tekerin düz bassın.
    arkadaşlar yarın 01.09.2006 omm den david maden'in konuşmacı olarak katılacağı teorik motorsiklet sürüş eğitimini bir kere daha hatırlatmak istiyorum, katılım ücretsizdir, hepiniz davetlisiniz.
    ayrıca 1-3 eylül tarihlerinde yalova belediyesinin inanılmaz desteği ile gerçekleşecek olan 1.motofest de başlıyor. biz birkaç arkadaş 2eylül gecesi çadırlarımızla orada olacağız, yine gelmek isteyenleri bekliyoruz.
    iletişim için gsm numaralarımı veriyorum: +905322736032, +905053941627
    hepinize iyi günler.
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son Mert'i Eminönü' ndeki akvaryumcuları dolaşırken görmüşler...

hahahahah çok iidi yaaa.....

cücü ne yaptın kask aldın mı?

Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok güzel bir seçim...hayırlı olsun...şimdi sana şunu yapmanı tavsiye ederim...forumu baştan sona bir oku...cevapları bulacaksın.....

sevgili kardeşim.. istersen bana ulaş... sana garanti veriyorum alabileceğin en ii fiyatı ben sana bulurum..... bu arada bu lafım herkese ... en ii fiyat diorum......
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sevgili kardeşim.. istersen bana ulaş... sana garanti veriyorum alabileceğin en ii fiyatı ben sana bulurum..... bu arada bu lafım herkese ... en ii fiyat diorum......
    sana nasıl ulaşacağım? fiyatı buradan yazsan veya özel mesaj atsan olmaz mı?

Motosikleti
    SYM GTS
    mdogrusozlu@hotmail.com mesenger adresim.......
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yaw sen arasana tamer i ...

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw sen arasana tamer i ...

sen bana ulaş kardeşim.... yardımcı oluruz.. tamerde yardımcı olur.. sym kullanan herkez yardımcı olur....
    [B]Md[/B]

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    arkadaşlar şu altan moto nun telini verin lütfen
    bekliyorum

zühtü paşa senlede telde görüşebilirmiyiz??0 536 705 71 45 çaldır ararım ben tabi mahsuru yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler