Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    sağol piper ilgine; ayrıca hoşbuldum..

bostancı ve kozyatağında birer joyride buldum öğleden sonra onlara bakmaya gidicem..hem belki sahipleriyle konuşabilirsem kendi sorduğum soruma burdan cevap vericem..
    yada neyse ya o kadar önemli değil ha 3,5 lt ha 4 lt sonuçta hakkını sonuna kadar veren bir makine ve hiç bir sekilde olumsuz yorum almamış bir marka..

birde son olarak beni rahatsız eden ufak bir detay var joyride ile ilgili şöyle ki;
    burgman yada mondial zat 150 kullanırken ayakları uzatıp kullanabiliyoruz maxiscooter kullanım tarzı yani.. ama joyride ta bunun için ayak koyma yeri göremedim orjinalde.. sonradan takılabilirmi yada siz nasıl kullanıyorsunuz ?? dizler kırıkmı yoksa??
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    yaaa arkadaşlar bu sym 500 cc yada 400 cc fln motor çıkarmayı düşünmüo mu yaww bi araştırsak ona göre motor değştirmeye karar vercem...gene sym almak istiyorum çünkü...
    dongul murat

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı gropsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa arkadaşlar bu sym 500 cc yada 400 cc fln motor çıkarmayı düşünmüo mu yaww bi araştırsak ona göre motor değştirmeye karar vercem...gene sym almak istiyorum çünkü...
    inşallah vardır

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı captainDG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün öğlen telefonda konuştuğum paşa Thai ile birlikte Etiler e geldiler.İkinize de teşekkur ederim..Motorları gördüm..Gayet güzel olmuş..Özellikle Flasher (Çakarlar) nefis olmuş..Tabi Thai kırmızı renkli polis montuna benzer montla yırtabilir. Ama yinede polisin olduğu yerlerde pek kullanmayın derim..Evet Thai ..tatilden gelmeni 4 gözle bekliyecem walla...Sevgili Erhan ve Ziya dün zahmet oldu size ama tanıştığımıza memnun oldum..Umarım bir gün hepberaber dolaşırız..
    De

Tühh Derya yazamadan yanlışıkla yolladım Sonu De çıkmış..Biri bişey demeden kendi kendime yazayım bari
    Ne demek Derya,
    Tanıştığımıza çok memnun oldum. Bu başlığın amacı sadece topic içerisinde bilgi alışverişi değil, aynı zamanda tecrübe ve bigi birikimizi yüzyüze de paylaşmak.
    Benim motorum tek olsun diye, hiçbirşey yaptırmıyoruz, buradaki arkadaşlar çok iyi bilirler. Motorumuza birşey yaptırdık mı herkese öneririz ki, hepimiz faydalanalım hepimizin motoru güzel olsun.....
    Hatta Avusturalyadan ve singapurdan forumumuzu takip eden ve bizlerle bilgi paylaşımında bulunan ecnebi dostlarımız da mevcut.
    Türk malı SYM montları bu başlıkta kimseye satamadık ama singapur ve malezyada bayağı bir kullanıcısı var (anlayan anladı artık)...

Tekrar hoşgeldin Derya, seninle birlikte serkan79'da benim dönüşümü dört gözle bekleyecek, onun motorun işi de var netekim....
    Kısa bir aradan sonra sizlerle tekrar birlikte olacağız arkadaşlar, kısa bir tatil yapayım bende....
    Kendinize ve SYM'nize iyi bakın, kazasız sürüşler....

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek Derya,
    Tanıştığımıza çok memnun oldum. Bu başlığın amacı sadece topic içerisinde bilgi alışverişi değil, aynı zamanda tecrübe ve bigi birikimizi yüzyüze de paylaşmak.
    Benim motorum tek olsun diye, hiçbirşey yaptırmıyoruz, buradaki arkadaşlar çok iyi bilirler. Motorumuza birşey yaptırdık mı herkese öneririz ki, hepimiz faydalanalım hepimizin motoru güzel olsun.....
    Hatta Avusturalyadan ve singapurdan forumumuzu takip eden ve bizlerle bilgi paylaşımında bulunan ecnebi dostlarımız da mevcut.
    Türk malı SYM montları bu başlıkta kimseye satamadık ama singapur ve malezyada bayağı bir kullanıcısı var (anlayan anladı artık)...

Tekrar hoşgeldin Derya, seninle birlikte serkan79'da benim dönüşümü dört gözle bekleyecek, onun motorun işi de var netekim....
    Kısa bir aradan sonra sizlerle tekrar birlikte olacağız arkadaşlar, kısa bir tatil yapayım bende....
    Oraların tadını cıkar Thai Dönüste benimde cakar olayım war
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    thai yokken itinalı çakar takılır bilginize...
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    sen mi yapıcan paşa ? ahahhahahahahah güldürme beni ahhahahahhaha
    [B]Md[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek Derya,

thai kardeş nereye gidiyon tatile bende tatile çıkıyom 5gün sonra bir thailand
    yaparız dime

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thai yokken itinalı çakar takılır bilginize...
    S&S

Saka gibi
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    siz gülün gülün...düşersiniz... elimi sürersem noliim...ziya da artık sinagapura tasınıo zaten..
    S&S

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bu çakar ampulu nasıl yapabiliriz

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    önce cakar alcaksın..sonra thai ile irtibata gecip (tabi istiosan) aynalar için cam temin ediceksin..sonra bakarız..
    S&S

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ,caanım motorumu karakızı satma durumundayım siteden bi arkadaşa giderse daha memnun olacam,istenilen yere gönderebilirim.
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2778388
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı feragold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ,caanım motorumu karakızı satma durumundayım siteden bi arkadaşa giderse daha memnun olacam,istenilen yere gönderebilirim.
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2778388
    Satacak olmana üzüldüm Alanada Satanada Hayırlı olsun
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    GTS 250
    Arkadaşlar Merhaba

Uzun süredir yazılarınızı takip ediyorum. Sonunda mali durumuda ayarlayıp bir GTS 250 alıp yollara çıktım. 300 Kilometrede yağ değişimine gitmem için motoru tanıyan iyi bir ustanın bulunduğu yetkili servis ismi öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı SYMALİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba

Uzun süredir yazılarınızı takip ediyorum. Sonunda mali durumuda ayarlayıp bir GTS 250 alıp yollara çıktım. 300 Kilometrede yağ değişimine gitmem için motoru tanıyan iyi bir ustanın bulunduğu yetkili servis ismi öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
    sevgili Ali;
    Seçimin için tebrikler.. Eger ist. anadolu yakasındaysan tek doğru adres kartal sanayiinde "altan motor" dur..
    ana sayfada sağ tarafta asagıya doru zaten reklamınıda görebilirsin ve iletişim bilgilerini.. bizden selamlarla gidebilirsin..
    Allah kazasız belasız ii günlerde kullanmayı nasip etsin..
    Alican
    S&S

Motosikleti
    GTS 250
    İyi dileklerin için teşekkürler

Altan motorla ilgili daha önceki yazılarınızdan konusunda uzman olduğunu anlamıştım. Ancak ben Gayrettepe'deyim daha yakın aynı ayarda bir servis var mı merak ediyorum. Yine de eğer İstanbul'daki en iyisi bu diyorsanız oraya götürürüm

Motosikleti
    Honda SW 400
    Arkadaşlar Merhaba

Aramıza Hosgeldin yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanman temennisiyle Bende Anadolu Yakasında oturdugum icin gözüm kapalı Kartal Oto Sanayii de bulunan SYM Yetkili Servislerinden Altan Motor dan Tamer Ustaya götürmeni tavsiye ederim Pisman olmyacaksın
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    İyi dileklerin için teşekkürler

Altan motorla ilgili daha önceki yazılarınızdan konusunda uzman olduğunu anlamıştım. Ancak ben Gayrettepe'deyim daha yakın aynı ayarda bir servis var mı merak ediyorum. Yine de eğer İstanbul'daki en iyisi bu diyorsanız oraya götürürüm
    bence üsenme walla oraya gitmeni tavsiye ederim..zaten ilk bakım sadece yağ değişcek bide şöle bi kontrol..beklersin ve dönersin..istersen dönüşte ban ugrarsın yorgunluk çayı içersin..
    S&S

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selamlar
    bursa'da 1 eylül tarihinde düzenlenecek olan teorik motosiklet sürüş eğitimi'ne hepinizi bekliyoruz. bursa büyükşehir belediyesi yerel gündem 21 motosiklet çalışma gurubunun benim de yönetiminde olduğum enduro türkiye motosiklet grubu ile ortak paydada buluştuğu bu etkinlik tamamen ücretsiz olacak. OMM eğitim bölüm başkanı sn. david maden konuşmacı olarak katılacak. btso konferans salonunda yapılacak olan bu eğitim etkinliği 4.5 saat kadar sürecek. bilgi için benimle yada (224) 223 44 61 ile irtibata geçebilirsiniz.
    ayrıca web ziyaretleri için www.enduroturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
    sevgilerimle.
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler