Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    Kahvaltıya edirneye gitseydik serkan yaaa...o neee....gidene kadar açlıktan kururum ben
    Abi zuhtupaşa geliyo yaşlı başlı adam üşenmiyoda senmi üşeniyon
    zuhtupaşa pardon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    bu arada motana spybotlara mesajım var......

kusuruma bakmayım ben gördüğüm ve kendimce doğru olduğunu düşündüğüm şeyleri yazıcam..şimdiden özür....

estore açmışsınız daha önce konuştuk ancak içindeki ürünler,resimler,fiyatlar hatta kategoriler bile korlastan alınmış.......korlas 2 seneden fazla aynı şeyleri yayınladı....yani ne kadar doğrudur bu yapılanlar...ürünleri korlastanmı alıyorsunuz? yoksa korlas mı sizden almakta????? bu arada motananın sayfasında suzuki motorsiklet blgileri yok ama estore bölümünde satışı var...diğer aksesuarların %90 'nı suzuki parçaları...sym parçaları nerede??? hayabusa egzozu burdan biraz zor satılır derim bence.........

kasklar,montlar ve diğerleri korlastan...... böyle bir sayfaya gerek yoktu kısacası..alan ordan gidip alıyor zaten....bir symci kardeşlerime sorun korlastan hiç birşey almışlar mı??? biz adamlardan uzaklaşmaya çalışıyoruz..karşımıza başka yerden çıkıyorlar....

başta söylediğim gibi, küçük bir camiya olduğumuz için, her şey ortada...zahmet ve emek verdiğiniz yani alışveriş sayfanızın performansı bu anlattığım nedenlerden dolayı bence düşük olur.....ürünlerin farklı olması gerekli bu arada kimce 400 euro verip internetten o montları ve botları almaz...korlas kaç tane satmış bu güne kadar ??? o kadar para verilecekse gidip denenir, ellenir bakılır alınır.....

motor parçalarına gelince....büyük motorlar zaten bu parçaların korlasta olduğunu biliyorlar...gidip ordan alırlar en azından ufakta olsa pazarlık şansı var...en kötü montaj yaptırırlar, parçayı görürler.........

internetten bir araştırma yaparsanız scooter ile ilgili 100 lerce aksesuar bulunuyor...türkiyedede bunların sayısı az..olanlarda çin malı...bence buraya yönlenmenizde fayda var....

bu arada hala hayabusa sepete ekle var...ahahhaha sepet yaa...... motorları çıkartmanızı tavsiye ediyorum.........yeni bulunmayan ürünleri koymanızı ve bu ürünlerin sadece bu sitede bulunmasını piyasaya verilmemesini tavsiye ediyorum.......

üye olmaya çalıştım her şeyi doldurdum en sonda şifre uyunsuz dedi herşeyi sildi ....... tekrar girmeye üsendim açıkçası...yazılımcı arkadaşlara bilgi.......niye form uçuyor hatalı yer değiştirilir devam edilir...

yazdıklarım için anlayışınıza sığınıyorum.benim arzum bu sitenin çok hareketli olması...para kazanması..kazansınki..patronlar daha iyisini yaptırsın .....

Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    Abi zuhtupaşa geliyo yaşlı başlı adam üşenmiyoda senmi üşeniyon
    zuhtupaşa pardon

paşam yaşlı değildir serkan..sadece olgun.....
    [B]Md[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korlas deyince zaten tüylerim diken diken oluyor ama, adamlar ne yapıp etmişler ve suzuki ve motanayı kendinelire bağlamışlar.
    Mert'in yazısını okuyunca bende şöyle bir baktım, evet herşey korlas'ın malı.

Onlardan aksesuar alacağıma motora donla binerim daha iyi....
    Motorumu korlas'ın servisine götüreceğime garanti dışına çıkması bile umrumda olmadan ya kendim müdahale ederim yada başka bir yere götürürüm.

Korlas bu sektörün yüzkaralarından bir tanesidir bence...

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Korlas deyince zaten tüylerim diken diken oluyor ama, adamlar ne yapıp etmişler ve suzuki ve motanayı kendinelire bağlamışlar.

Motorumu korlas'ın servisine götüreceğime garanti dışına çıkması bile umrumda olmadan ya kendim müdahale ederim yada başka bir yere götürürüm.

Dövseydin adamları bari Zia, ateş etmişsinnn...
    Cüneyt Eralp

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeniden merhaba arkadaşlar
    thai ben de o sinyallerden iki takım isterim ben ve kardeşimin makineleri için.
    bu arada ön amortisör yağlarını repsol ile değiştirdik ama 100 azgeliyor diyenler için diyorum 120 çok geliyor. kendi ağırlığınıza göre 80-100 cc tercih edin bence.
    torpido gözü kapağına fiber ile hoparlör yerleri yapıp tesisat koyduk. inanılmaz güzel oldu, resimlerini koyacağım (benim değil kardeşimin makinesi).
    sissy barlardan haberi olan var mı?
    bu hafta sonu Bursa'ya gelebilen olursa cumartesi gecesi 20.00 de oğlumun sünnet düğünü var, beklerim.
    selamlar, sevgiler.

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı

walla ben bukadar açık yazmak istememiştim ....korlas hakkında............kesinlikle katılıyorum..........thai.....

Alıntı serc adlı üyeden alıntı
    bu arada ön amortisör yağlarını repsol ile değiştirdik ama 100 azgeliyor diyenler için diyorum 120 çok geliyor. kendi ağırlığınıza göre 80-100 cc tercih edin bence.
    torpido gözü kapağına fiber ile hoparlör yerleri yapıp tesisat koyduk. inanılmaz güzel oldu, resimlerini koyacağım (benim değil kardeşimin makinesi).
    bu hafta sonu Bursa'ya gelebilen olursa cumartesi gecesi 20.00 de oğlumun sünnet düğünü var, beklerim.
    selamlar, sevgiler.
    resimleri bekliyoruz...K&N işi ne oldu ??????

bu arada yumurtanın sarısı gitti ...yarısı....heuehueheuheu oğluna sevgiler..

Alıntı 007 adlı üyeden alıntı
    Dövseydin adamları bari Zia, ateş etmişsinnn...
    sen gittin mi oraya hiç? adamlar dövmekten beter edio...... ha bu arada korlas yeni bir yer daha açmış..stadın karşısında...eee 50 euroluk montu 400 euroya gazlarlarsa 10 tanede açarlar....20 tanede....gözümüz yok bu arada ama ben almam.....1 tane mont almıştım oda indirimden..300 euroluk montu (normalde buydu) 100 euroya aldım....50 euro kazık yedim yani........

******* burgman 650 almaya karar verdim...temiz tanıdıktan bildiğiniz satılık var mı???? *******
    [B]Md[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    selamlar, sevgiler.
    Öncelikle oğlunun sünneti şimdiden hayırlı olsun.. Allah damatlığını görmeyi nasip etsin..
    Sinyal camları için acele et bence çünkü thai ile şimdi tel. konustuk üretici bugün yarın imalata gecio ve adet önemli..
    Yarın bakıma gidiyoruz (Thai,ben,Mertdg) benimde amortisörlere elletmem gerekio galiba ben 88 kg.um sence ne kadar olmalı?
    Müzik tesisatı thai ile aklımızdan geçmişti aynı seninki gibi..En kısa sürede görmek isteriz. Sisi bar ise maalesef biliyosunuz su an sadece bende var.. Baskasında olmasın die motana yı tehdit ettim.. Şaka bi tarafa galiba braket denen parçaları bekliolar hala.. Sizleri en kısa sürede İstanbulda görmek ümidiyle..
    S&S

******* burgman 650 almaya karar verdim...temiz tanıdıktan bildiğiniz satılık var mı???? *******
    Herhalde yanlış okuoyurum.. ben biliodum iddiadan aslında kazandık ve beni çırak çıkardın dimi...
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Öncelikle oğlunun sünneti şimdiden hayırlı olsun.. Allah damatlığını görmeyi nasip etsin..
    Sinyal camları için acele et bence çünkü thai ile şimdi tel. konustuk üretici bugün yarın imalata gecio ve adet önemli..
    Yarın bakıma gidiyoruz (Thai,ben,Mertdg) benimde amortisörlere elletmem gerekio galiba ben 88 kg.um sence ne kadar olmalı?
    Müzik tesisatı thai ile aklımızdan geçmişti aynı seninki gibi..En kısa sürede görmek isteriz. Sisi bar ise maalesef biliyosunuz su an sadece bende var.. Baskasında olmasın die motana yı tehdit ettim.. Şaka bi tarafa galiba braket denen parçaları bekliolar hala.. Sizleri en kısa sürede İstanbulda görmek ümidiyle..
    S&S

Herhalde yanlış okuoyurum.. ben biliodum iddiadan aslında kazandık ve beni çırak çıkardın dimi...
    S&S

paşam sen kilo mu verdin 96 kilo değilmiydin sen

biz senle ne zaman iddaa oynadık yaw ??? heuheuheuheuheuheuheuehu
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    paşam sen kilo mu verdin 96 kilo değilmiydin sen
    biz senle ne zaman iddaa oynadık yaw ??? heuheuheuheuheuheuheuehu
    Tabi beyim siz tatilde oranızı buranızı yakarken biz hastane köşelerinde yatıoduk..
    Allahtan screenshot yapmısım iddia kuponunu.. sen bi al benden habersiz 650 burgmanı seni magazin basınına vermezsem.
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Tabi beyim siz tatilde oranızı buranızı yakarken biz hastane köşelerinde yatıoduk..
    Allahtan screenshot yapmısım iddia kuponunu.. sen bi al benden habersiz 650 burgmanı seni magazin basınına vermezsem.
    S&S
    ahhahah gidip bütün gün orda burda bişiler yerseniz öle zehirlenirsiniz işte..boğazınız durmuo ki kardeşim..devamlı yiyorsunuz..bite 86 kiloymuş ahahahhahahah

kupon dediğin benim yaptığım kupon dii mi ? sanırım benim adım yazio üstünde..senden hiç bahsetmio
    [B]Md[/B]

sayın paşam geçmiş olsun umarım tamamen sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur, sağlık konusunda yardımcı olabileceğimiz şeyler varsa seve seve yaparız, ben de göğüs cerrahisi uzmanıyım bursa yüksek ihtisas hastanesinde. oğlum adına güzel dileklerinize çok teşekkür ederim. şu braket dediğiniz ne menem şeydir bicemalini görsek, belki oem yapardık. biz de bugün sissy bar olayına bir el atıcaz, güzel birşey çıkarsa hepinize yardımcı oluruz. yağ miktarı ise kabaca kilon kadar cc gibi denedik, işe yaradı paşam, sen de bir dene.
    mert, abi henüz deneyemedik malum sünnet organizasyonu, yapar yapmaz hemen.
    tesisatlı sym resimleri yarın kısmet olursa.
    selamlar ve sevgiler.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    sayın paşam geçmiş olsun umarım tamamen sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur, sağlık konusunda yardımcı olabileceğimiz şeyler varsa seve seve yaparız, ben de göğüs cerrahisi uzmanıyım bursa yüksek ihtisas hastanesinde. oğlum adına güzel dileklerinize çok teşekkür ederim. şu braket dediğiniz ne menem şeydir bicemalini görsek, belki oem yapardık. biz de bugün sissy bar olayına bir el atıcaz, güzel birşey çıkarsa hepinize yardımcı oluruz. yağ miktarı ise kabaca kilon kadar cc gibi denedik, işe yaradı paşam, sen de bir dene.
    mert, abi henüz deneyemedik malum sünnet organizasyonu, yapar yapmaz hemen.
    tesisatlı sym resimleri yarın kısmet olursa.
    selamlar ve sevgiler.
    iyi dileklere çok teşekkürler.. anlaşıldı sizlerin İstanbula gelmeye niyetiniz yok..Biz toplu bi SYM cıkarması yapiciiiz Bursa ya.. Artık Çiçek ızgarayamı götürürsünüz, dağ yolunda mangalmı yakarsınız bilemeyiz..bakarsınız gelirken sinyal kapaklarınızıda getirir thai
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    iyi dileklere çok teşekkürler.. anlaşıldı sizlerin İstanbula gelmeye niyetiniz yok..Biz toplu bi SYM cıkarması yapiciiiz Bursa ya.. Artık Çiçek ızgarayamı götürürsünüz, dağ yolunda mangalmı yakarsınız bilemeyiz..bakarsınız gelirken sinyal kapaklarınızıda getirir thai
    S&S
    yaw paşa imzaya motorcunun motorcudan başka dostu yoktur demişsin nasıl oluo anlamadım ben..

bizim sanayide motorcu ali usta var yan tükkandada motorcu cevahir...devamlı kavga ediolar...ikiside motorcu....nasıl oluo bu iş? bide tornacı motorcu sınıfına giriyormu? merak ettim....

motorcu ne beeeee ala ala düzgün yazın şunu........
    [B]Md[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben orda sinyallerle uğraşırken gidin siz kahve içmeye, sinyal falan yok size kardeşim.
    Bir de o kadar da kolay değilmiş yerleştirmek 2 saattir uğraşıyorum valla, neyse bitince fotografları koyarım.

Serc, en az 5 takım sinyal yaptırılabiliyor. 1 haftadır bu mevzu konuşuluyordu, herhalde geç kaldın, neyse sorun değil. Başka almak isteyen arkadaş olursa yaparız bi güzellik beklemede kal.

selamlar
    thai 5 takım ne kadara mal oluyor ve ne kadar zamanda yapılabiliyor? bizde zaten 3 tane hazır plakalı motor var, kalanı da satıcı arkadaşa verebiliriz burada.
    resimleri çektim tesisatın ama koyamadım, nasıl koycam, bir yardım edin.
    paşam size oğlak keseriz, ne demek, buyurun gelin.
    selamlar ve sevgiler.
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    selamlar
    thai 5 takım ne kadara mal oluyor ve ne kadar zamanda yapılabiliyor? bizde zaten 3 tane hazır plakalı motor var, kalanı da satıcı arkadaşa verebiliriz burada.
    resimleri çektim tesisatın ama koyamadım, nasıl koycam, bir yardım edin.
    paşam size oğlak keseriz, ne demek, buyurun gelin.
    selamlar ve sevgiler.
    Dün akşam malları gördük..gerçekten süper olmuş.. Thai nin emeğine sağlık baya ugrastı valla. Saolasın varolasın
    Ayrıca senin resimleri olmazsa mail at bana ben yuklerim..
    Oğlağa gerek yok..Biz gelelim yaparız bişiler..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Dün akşam malları gördük..gerçekten süper olmuş.. Thai nin emeğine sağlık baya ugrastı valla. Saolasın varolasın
    Ayrıca senin resimleri olmazsa mail at bana ben yuklerim..
    Oğlağa gerek yok..Biz gelelim yaparız bişiler..
    S&S

Thai ee kardeşim sen teklif ettin yapıcan ... biz paşamla takıldık güsel güsel hehehehehhehe

paşam oğlak olmasada en azından bir kavun kessinler yaaa...okadar yol gidicez.......

motorsikletleri servise bıraktık debriyajlar değişiyor..gelişmeleri yazarım....
    [B]Md[/B]

selam
    resimleri eklemeyi bir de gelişmiş cevaptan deniyorum, umarım olur.
    sanırım oldu, bi bakın bakalım. amfi kapağın altında, soldaki ruhsat gözünde de sistemin kalbi mp4 çalar var.
    selamlar ve sevgiler.
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    selam
    resimleri eklemeyi bir de gelişmiş cevaptan deniyorum, umarım olur.
    sanırım oldu, bi bakın bakalım. amfi kapağın altında, soldaki ruhsat gözünde de sistemin kalbi mp4 çalar var.
    selamlar ve sevgiler.
    abi bunun maliyeti ne

serkan bunun boyanmış hali 10 cm kolonlar hariç 150 ytl.
    kalıbı var, yeni yaptırdık, boyası da malzemeyle uyumlu olsun diye pütürlü siyah.
    selamlar ve sevgiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler