Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    frequency48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 V-TECH
    Alıntı kurnazdağlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, ben de şu an kullandığım ikinci el HD200' ümü almadan önce bayağı kararsızdım. Motorun performansı, dengesi ve kullanımı gerçekten çok güzel. Ben motoru aldığımda 15.000 km' de idi ve yeni motordan performans olarak hiç farkı yok. Joyride' da güzel motor, kasa olarak biraz hantal ve lastikler biraz ufak. Ben HD 200 aldım ve pişman değilim. Hepimize kazasız sürüşler..
    joyride elbette hd200 den daha iyidir ama hantal görünüyor demiştim ki yorumunuz beni haklı çıkardı.
    hd200 e doğru yöneliyorum artık yavaş yavaş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kurnaz daglı yeni motorunun resimlerini ve aldıktan sonraki fikirlerini belirten bir konu açarsan çok güzel olur.

kurnazdağlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD2 200İ
    Selam arkadaşlar, siteye resim koymayı bir türlü beceremedim. Daha sonra tekrar deneyeceğim, HD200 hakikaten dengeli ve insana güven veren bir motor. Yeri geldiği zaman yeterince de seri, yani trafikte seni sıkmıyor. İnsana güven veren bir makina, uzun vadede kulalnımda nasıl olacak göreceğiz. Gerçi benden önce kullanan kişi 15.000km yapmış ve hiçbir sorun yok. Herkese iyi seneler..

Alıntı kurnazdağlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, siteye resim koymayı bir türlü beceremedim. Daha sonra tekrar deneyeceğim, HD200 hakikaten dengeli ve insana güven veren bir motor. Yeri geldiği zaman yeterince de seri, yani trafikte seni sıkmıyor. İnsana güven veren bir makina, uzun vadede kulalnımda nasıl olacak göreceğiz. Gerçi benden önce kullanan kişi 15.000km yapmış ve hiçbir sorun yok. Herkese iyi seneler..

http://www.ressim.net/
    bu siteden koyabilirsin merakla bekliyoruz

Motosikleti
    SYM HD2 200İ
    [IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:13 ----------

Teşekkürler, yüklemeyi başardım sonunda.

Motosikleti
    SYM HD2 200İ
    [IMG][/IMG]

motorun çiçek gibiymiş güle güle kullan kışın bu çamın çok faydasını görürsün ama son hızı azaltır

allah hata kaza vermesin

Motosikleti
    SYM HD2 200İ
    Sağol Allah Razı olsun. Evet hızı azaltıyor ve rüzgarda da biraz dengeyi bozuyor. İdare edeceğiz artık faydası da yabana atılır gibi değil. Sürat yapmamak en iyisi zaten. Hepimize kazasız sürüşler. Allah kaza bela vermesin..

Motosikleti
    Versys 650
    slm arkadaşlar. bir aksilik olmazsa yakında aranıza katılmak üzereyim.2006 model 6000 km'de bir joyride200 almayı planlıyorum. ancak küçük bir pürüz var ki ben şu an diyarbakırda ikamet ediyorum. diyarbakır ve çevre illerde sym servisi yok.sizce ihtiyacım olduğunda istanbul veya izmirden yedek parça temin edebilirmiyim?idame edebilir miyiz? ne dersiniz?
    kurnazdağlı senin motor da 15.000 km yi ev içinde yapmış sanırım çok temiz görünüyor.güle güle kullan.

Motosikleti
    SYM HD2 200İ
    Herşeyden önce alacağın motor hayırlı olsun. Joyride' lar güzel makina, zaten pek yedek parçaya ihtiyacın olacağını sanmıyorum. Yine de İzmir fabrikayı arayıp bilgi alabilirsin. Benim motora gelince ilk sahibi genelde otobanda kullandığı ve temiz de kullandığı için motor o halde. Tekrar hayırlı olsun..

Motosikleti
    Versys 650
    arkadaşlar bu motorlar otoatik şanzımana mı sahip (yani vites değiştiriyor mu) yoksa normal çin malları gibi ilk hızda da son hızda da aynı viteste mi gidiyor?onlarada otomatik vites deniyor ya.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    Arkadaşlar Merhaba yeni üye oldum. bir sorum olacak sym gts 250i evo almak istiyorum bununla ilgili fikri olan varmı normal gts 250 den farkları nelerdir arada 1000 tl gibi vark var teşekkürler

Motosikleti
    sym gts 250
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım... benmde sym gts 250im var ve beyaza boyattırmak istiyorum. mümkünmüdür acaba görüşlerinizi bekliorum... )))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:45 ----------

Alıntı asdadas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım... benmde sym gts 250im var ve beyaza boyattırmak istiyorum. mümkünmüdür acaba görüşlerinizi bekliorum... )))

Motosikleti
    _honda cbf 250_
    motorunun rengi gerçekten çok güzel...
    bence hiç bozmaaa..
    ne kadar iyi bir boyacıya yaptırsanda işini orjialinin yerini tutmazzz...
    [B]2006_6_kanuni seyhan 150
    2009_7_honda cbf 250
    2010_3_bütün dolmuşlar benim[/B]

Motosikleti
    sym gts 250
    ozaman cantları siyaha boyayıp kırmızı şerit çektirsem asıl olu?

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    asdadaş merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım... benmde sym gts 250im var ve beyaza boyattırmak istiyorum. mümkünmüdür acaba görüşlerinizi bekliorum... )))

Uzzy nickli arkadaşın GTS si beyaz. Yakından görmedim ama fotolarda çok hoş duruyor bence. Kendisi ile irtibata geçersen bilgi alabilirsin.
    http://www.motosiklet.net/forum/members/uzzy-12670.html

Motosikleti
    _honda cbf 250_
    Alıntı asdadas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman cantları siyaha boyayıp kırmızı şerit çektirsem asıl olu?

bence sadece şerit çekk
    [B]2006_6_kanuni seyhan 150
    2009_7_honda cbf 250
    2010_3_bütün dolmuşlar benim[/B]

Motosikleti
    mr 250 destro
    bendede aynı sym gts250 rengınden var bence cok guzel bır mavı oynama derım bırak oyle sade kalsın asdadas

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    gts nin elektirik sistemi xenon ve stebel kornayı kaldırıyor.
    görsel açıdan bir değişiklik yapmanızı çok tavsiye etmem, 3-4 yıl kullanımdan sonra zaten boya yaptırma isteği duyacaksınız o zaman işinin ehli bir ustaya gitmek de fayda var.
    ön kısa far için mercek düşünüyorum ama cesaret edemedim henüz.
    aynaları gidona almak istedim, uygun ayna bulmakta zorlandım ve ayna yerlerini nasıl kapatacağımı bulamadım.
    sinyalleri aynalara alıp sinyal yerine çakar konulabilir ama yasal değil.
    vaktiyle bir uzakdoğu sitesinde epey görsel modifikasyon malzemesi var idi ama pahalı ve uzak.

makina ile çok oynamanızı tavsiye etmem keyfini sürün. yeterince keyifli bir makina.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    sym hd200

HD 200 yedek parça alternatifi

Sym hd200'üm ile baya büyük bi kaza yaptım geçenlerde ve tüm ön aksamlar değişti, arkada bagaj da takılan koltuk yanlarından geriye giden koruma demiri(plastiği) de kırldı, fakat bu parça fabrikanın elinde yokmuş. Bagaj kulanımı benim için çok önemli idi, bu nedenle acilen bir alternatif bulmam gerekiyor. Cıvataların takılacağı yerleri uyuşan başka bir modelin arka demirini de alabilirm ancak hangisidir bilmiyorum. Ya da bu motora yakışacak özel imalat birşey de yaptırabilirim. Bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler