Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar,
    250 gts için (arka top case de var)motor ortusu onerisinde bulunacak arkadas var mı acaba??
    tskler,sevgiler
    can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı exenjiu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzzy bi gorusemedık su gosterge ısını cozelım artık...

Bu arada dun aksam aku bıtmıs ve akuyu tam gun sarja koymustum
    sabah akuyu taktım ve kablolara sardıgım folyoyu cıkardım su anda gostergedekı km takılması ve dıjıtal kısımdakı 88888 gıbı gorunum duzeldı
    sadece xenonu ılk actıgımda dıjıtal kısım gıdıp geliyor....
    O gidip gelmeler belli bir süre sonra tamamı ile panelini bozacagını biliyormusun peki ??? Risk alma bence ..

Alıntı mustitrist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    250 gts için (arka top case de var)motor ortusu onerisinde bulunacak arkadas var mı acaba??
    tskler,sevgiler
    can
    Topcase olmadan Bauhous'da satılan XL ölcülerindeki brandalar tamamı ile bizim makinalarımızı koruyor ben kendim kullanıyorum ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

arka canta destek aparatı

sizlerle paylaşmak istedim...
    Arka canta destek aparatı sorunu cok kolay cozulemedigi icin hafta sonu yaptıklarımı paylasmak istedim..
    -Öneriler üzerine İst.Anadolu yakası E 5 üzeri Optimum outlet AVM nin hemen yan sokagındaki SYM servise gittim.Daha önce Atatürk Oto San.Fevzi ustaya sormuştum ..o pek birşey yapamayız demişti.Bu son gittiğim servis ustası 2 çözüm sundu..
    -Hasanpaşa-Fikirtepe arasında özellikle kurye arkadaşların iyi bildiği,o tip motorlarla uğraşan ama uzmanlığı tornacılık olan "Tornacı Kenan Usta"yı bul.O ideal bir aparat yapar ...veya,
    -Kızıltoprak stadı hemen geçince "Samura Motor"Kemal..bu parçaları yurtdısından getirten ve stok bulunduran tek adres dedi.
    Kenan ustanın başı gerçekten çok kalabalıktı..hafta içi yarım günde hallederiz dedi..orada yaptığı işleri gördüm..titizdi..
    Tezcanlılık..heves..(hava güzeldi ve arka yaslanması vs ile eşimle beraber çanta takıldıktan sonra turlayabilecektik...) Samura motor a gittim.Aparat(givi ve cuk oturdu,oldukça şık..)minik bir pazarlık sonrası ,baya bir işçilikle ,toplam 200 tl ye takıldı..ucuz değil ama cok saglam ve yakışıklı oldu...(alt desteği amortisörlerin üst tarafından alıyor)
    paylaşmak istedim...
    can

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Tek tek,bilgisini paylaşan bütün arkadaşlara teşekkürler. Her kış bitimi bu akü problemini yaşıyorum. Tamamen kendi üşengeçliğim. Sorunu aküyü çıkarıp şarj ederek çözeceğim. Lakin arabanın aktarma kablosunu bulamadım. Eşim ve ben motorumuzu çok özledik doğrusu.

Motosikleti
    Honda SW 400
    sizlerle paylaşmak istedim...
    Arka canta destek aparatı sorunu cok kolay cozulemedigi icin hafta sonu yaptıklarımı paylasmak istedim..
    -Öneriler üzerine İst.Anadolu yakası E 5 üzeri Optimum outlet AVM nin hemen yan sokagındaki SYM servise gittim.Daha önce Atatürk Oto San.Fevzi ustaya sormuştum ..o pek birşey yapamayız demişti.Bu son gittiğim servis ustası 2 çözüm sundu..
    -Hasanpaşa-Fikirtepe arasında özellikle kurye arkadaşların iyi bildiği,o tip motorlarla uğraşan ama uzmanlığı tornacılık olan "Tornacı Kenan Usta"yı bul.O ideal bir aparat yapar ...veya,
    -Kızıltoprak stadı hemen geçince "Samura Motor"Kemal..bu parçaları yurtdısından getirten ve stok bulunduran tek adres dedi.
    Kenan ustanın başı gerçekten çok kalabalıktı..hafta içi yarım günde hallederiz dedi..orada yaptığı işleri gördüm..titizdi..
    Tezcanlılık..heves..(hava güzeldi ve arka yaslanması vs ile eşimle beraber çanta takıldıktan sonra turlayabilecektik...) Samura motor a gittim.Aparat(givi ve cuk oturdu,oldukça şık..)minik bir pazarlık sonrası ,baya bir işçilikle ,toplam 200 tl ye takıldı..ucuz değil ama cok saglam ve yakışıklı oldu...(alt desteği amortisörlerin üst tarafından alıyor)
    paylaşmak istedim...
    can
    Güle Güle kullan .. Takmıs oldugun destek aparatının resimlerinide paylasmanı rica ediyorum
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    uzzy gıdıp gelmeler bozacak ama senden cozumu ogrenemedık halaaa :D

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı exenjiu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzzy gıdıp gelmeler bozacak ama senden cozumu ogrenemedık halaaa :D
    Xenon ve balans degisikligi bu kadar basit ...
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    ne onerıyorsunn

sym motoran ile tr de uretiliyor

ya arkadaşlar,bugun hurriyette sym nin Atatürk organize sanayii bölgesinde sym uretimine başlayacağını bu konu için törenler yapıldığını falan okudum..kimsenin haberi yok mu acaba..yorum yazmak isteyen falan?????

Motosikleti
    SYM GTS 250
    ılk defa senden duydum ??? yazılı bır haber varmı ?

Motosikleti
    Honda SW 400
    ya arkadaşlar,bugun hurriyette sym nin Atatürk organize sanayii bölgesinde sym uretimine başlayacağını bu konu için törenler yapıldığını falan okudum..kimsenin haberi yok mu acaba..yorum yazmak isteyen falan?????
    Asparagas Haber inanmayın
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    cnnturk internet sitesinde bende gordum ama tam detayları bılmıyorum

Hürriyet gazetesinde çıkan haberin metni bu. Anadolu Ajansının imzasıyla geçilmiş.

Motosiklette işbirliği

A.A.

Türkiye'nin öncü motosiklet kuruluşlarından Motoran, Hyundai'nin Tayvan'daki üreticisi ve dünyaca ünlü motosiklet markası Sym ile ortak üretime başladı.

Yapılan yazılı açıklamaya göre, Motoran'ın Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında düzenlenen tanıtım toplantısına Sym Yönetim Kurulu Başkanı Chou Ken Yuan ve şirketin Avrupa Direktörü Andy Huang, Motoran Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Ünsal katıldı.

Yılda 1 milyon adetlik motor üretim kapasitesi ve bugüne dek 12 milyon motor üretimi gerçekleştiren Sym'nin ilk kez kendi fabrikaları dışında bir tesiste üretim yapmaya başladığını belirten Motoran Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Ünsal, bu işbirliği sayesinde Türkiye'de ilk defa üst segmentte motosiklet üretimine başlanacağını vurguladı.
    Sym'nin yıllık cirosunun 1,2 milyar dolar düzeyinde gerçekleştiğine dikkati çeken Ünsal, ürün yelpazelerine 2010 yılında, en az 2 yeni model daha ekleyeceklerini kaydetti.

Motoran'a ait 20 bin metre karelik alanda, yıllık üretim kapasitesi 40 bin adet olan fabrikanın üretim ölçeğinin büyütülmesi, kriz ortamında yeni istihdam olanakları yaratması bakımından da sevindirici bir gelişme olduğuna işaret eden Serhan Ünsal, şöyle devam etti:

“Dünya üzerinde defalarca çeşitli kalite ve performans ödülleri alan SYM'nin Motoran ile yaptığı işbirliği, kuşkusuz motosiklet meraklılarını da heyecanlandırıyor. Bu üretim kararı, tüketicinin artık üst segment motosikletlere de, uygun fiyatlarla sahip olabileceği anlamına geliyor. Özellikle SYM scooterlarının çok yaygın olduğu, İtalya, İspanya, Fransa, Yunanistan gibi ülkeler ile Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika ülkelerine de İzmir'de üretilmiş motosikletlerin satılması önemli bir gelişme olarak göze çarpıyor.”

Sym Yönetim Kurulu Başkanı Chou Ken Yuan da, müşteri gereksinimlerini öncü ürünler üreterek karşılamayı planladıklarını belirterek şunları kaydetti:

“Türkiye'de motosiklet sektörüne lokomotif olabileceği düşünülen Motoran AŞ ile bu amaç doğrultusunda el sıkıştık. SYM ailesinin fertleri olarak, başarının temelinde sağlıklı ve dürüst ticari ilişkilerin yattığına inanıyoruz. Bayi ve servis ağımızı bu gerçeklerden yola çıkarak titizlikle oluşturduk. Bizler kurumsal yapımızda, entegrasyon, verimlilik, yenilikçilik ve müşteri tatmini gibi değer yargılarına odaklı yapılanırken, bayi ve servislerimize sağlayacağımız zamanında ve kaliteli ürün hizmetinin, aynı şekilde tüketicilere de yansıyacağına inanıyoruz

Motosikleti
    Honda SW 400
    Motoran Firması SYM Türkiye distiribürötürüdür .. SYM modelleriyle ilgili olmamasına ragmen bu motorlarda SYM adının ön plana cıkmasını bir kullancısı olarak kınıyorum !!!!!
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    sym gts 250 için aku almayı planlıyorum 10-12 amper ne tavsıye edersınız???

iyi forumlar ben balıkesirden özkan foruma yeni üye oldum ve bir sym gts 250 alma arifesindeyim. büyük ihtimal istanbuldan olacak anadolu yakasında geldiğimde motoru gösterebileceğim iyi bir servis varmı bildiğiniz motor 2007 model 5500 km.de 5500 tl fiyatı nasıl sizce

Motosikleti
    SYM GTS 250
    ICEDOG´isimli üyeden Alıntı
    UZAY selam , naber abi bu pinar varya acaip kiskanc . benim motosikleti gordu kiskancligindan gidip gts aldi . once nexus 500 diye tutturdu alma dedim. 4 -5 aylik motorcu olacak 125 e bile binmeden dogru duzgun 500 e zipliyordu . joyride 200 al dedim inat etmis bizim motorlardan aldi ustelik de sirf beni sinir etmek icin ayni renk ))

Birde ustune usluk gts250 artik kiz motoru oldu diyor . 500 lugu ciksa hemen degisecegim valla . )

Pinar seni burda bulamam sandin di mi hehe . Enisteye soylicem satsin o motoru . sana bisiklet alsin bu ne yaa .
    neyse ki japonyadan aksesuar getirtiyorum da en azindan benim motosikletim seninkindne farkli olur. Zaten 50 lik topcase ile farkli oldum biraz
    uzay ne zaman toplanicaz.. haber bekliyorum dostum.

İlker T.
    Selam ilkerde benim burda olduğumu herkes biliyor zaten kılas motorcuyum ne saklancam yağmur çamur yok bende hiç uğraşma benle ne kıskancam hoşuma gidiyordu aldım bende senden güzel kullanıyorum şimdi gayette rahat idare ediyorum o bisikletide ben sana hediye alıcam yakışmıyo o motor sana ayağa kaldırmasınıda öğretim ben sana eğimde falan düşürme bidaha yazık ediyosun motora haşatı çıktı cık cık cık yazık yazık

İlkercim sanada Selamlar olsun ne yapalım calısmaya dewam kendi yağımızda kavrulmaya devam ediyoruz .. Pınar kıskanc olabilir ama ne olursa olsun baslangıc motoru olarak ben GTS fazla abartı bulmuyorum .. Nexus bir nebze gereksiz ve tehlikeli olabilir cünkü agresif bir makina Nexus .. Ne olursa olsun su konumda iyiki senden görmüs iyiki kıskanmıs ve GTS sahibi olmus diyorum .. En azından sehir icinde dısında rahat bir sekilde kullanacagı ve hükmedecegi bir makina .. Kazasız sürüsler diliyorum tekrar Pınar .. İlker yakında sezonu acarız bana özelden cebini yolla toplaşmalarda mutlaka haberdar ederim
    destek için teşekkürler sezonu açmakta biraz geç kalmamışmısınız ben bir ayda 700 km re yapmışım biraz fazla gezmişim galiba motor açıldı sayılır)

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Selam ilkerde benim burda olduğumu herkes biliyor zaten kılas motorcuyum ne saklancam
    tamam bu kısmını geri alıyorum kılas ama motordan anlamayan bu gün arka sırtlığı kırmıştım servise götürüyordum yolda arka teker baya kaya kaya gittim üç buçuk attım zaten yolda gidene kadar geçen haftada hava basmıştım orda anla demi göstergede 12 çıktı servisteki adama söledim tekere bi baktı civi saplanmış ben bindiğimde inik olduğu anlaşılmıyoda adam bi bindi teker yerle bir oldu

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı april04 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi forumlar ben balıkesirden özkan foruma yeni üye oldum ve bir sym gts 250 alma arifesindeyim. büyük ihtimal istanbuldan olacak anadolu yakasında geldiğimde motoru gösterebileceğim iyi bir servis varmı bildiğiniz motor 2007 model 5500 km.de 5500 tl fiyatı nasıl sizce
    Fiyat olarak gayet mantıklı gönül rahatlıgı ile alabilirsin ama almadan önce bir servise göstermeni kesinlikle tavsiye ediyorum .. Aslında bizim makinalarımız servis anlamında basımızı agrıtacak cinsten makinalar degil ama herseyşde göz almakta fayda görüyorum .. Kartal tarafında Altan Motor , Göztepe tarafında Motomarket tavisiye ediyorum .. Kazasız sürüsler dilerim

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    destek için teşekkürler sezonu açmakta biraz geç kalmamışmısınız ben bir ayda 700 km re yapmışım biraz fazla gezmişim galiba motor açıldı sayılır)
    Henüz acılan bisey yok bence rodaj konusunda fazla acele davranma ama gezmeyide ihmal etme

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam bu kısmını geri alıyorum kılas ama motordan anlamayan bu gün arka sırtlığı kırmıştım servise götürüyordum yolda arka teker baya kaya kaya gittim üç buçuk attım zaten yolda gidene kadar geçen haftada hava basmıştım orda anla demi göstergede 12 çıktı servisteki adama söledim tekere bi baktı civi saplanmış ben bindiğimde inik olduğu anlaşılmıyoda adam bi bindi teker yerle bir oldu
    Aman Pınar lastik hava basınclarına dikkat .. Sen artcı ile pek kullanan bir kullanıcı degilsin .. Zayıfsında o yüzden sana ön 28 arka 30 gayet normal ( Benimde kullandıgım basınçlar )
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Arkadaşlar SYM Joyride 200 motorumun hız göstergesi bozuldu. Bu durumla karşılaşan ve ne yapacağım konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler