Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

UZAY selam , naber abi bu pinar varya acaip kiskanc . benim motosikleti gordu kiskancligindan gidip gts aldi . once nexus 500 diye tutturdu alma dedim. 4 -5 aylik motorcu olacak 125 e bile binmeden dogru duzgun 500 e zipliyordu . joyride 200 al dedim inat etmis bizim motorlardan aldi ustelik de sirf beni sinir etmek icin ayni renk ))

Birde ustune usluk gts250 artik kiz motoru oldu diyor . 500 lugu ciksa hemen degisecegim valla . )

Pinar seni burda bulamam sandin di mi hehe . Enisteye soylicem satsin o motoru . sana bisiklet alsin bu ne yaa .
    neyse ki japonyadan aksesuar getirtiyorum da en azindan benim motosikletim seninkindne farkli olur. Zaten 50 lik topcase ile farkli oldum biraz
    uzay ne zaman toplanicaz.. haber bekliyorum dostum.

İlker T.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250
    selamlar arkadaslar. dun aksam kafama dank ettım gıttım h7 xenon aldım shield marka. ve ondan sonra. bunları nasıl takarım dıye dusunmeye basladım
    servıce manuelını guzelce okudum ve anladım kı bır lamba degıstırmek ıcın
    on sıperlık
    sıperlık kaplaması
    aynalar
    kafa granajı nın sokulmesı gerekıyor....
    elımde gereklı ekıpmanım oldugu ıcın basladım sokmeye tahmın ettıgım kadar zor olmadı sonunda xenonları hem uzun hem kısa guzelce bagladım. sonuc gercekten emege degdı. fakat sankı uzuna xenon takmak bıraz gereksız gıbı gorundu bana... tabı kıt aldıgım ıcın kutuda duracagına motorda dursun dedım
    motoru topladıktan sonra fotograf cekmek aklıma geldı dolayısıyla montaj detaylarını fotograflıyamadım :( kusura bakmayın.... ama ısteyen arkadaslara yardımcı olabılırım. bu arada bazı aldıgım duyumlara gore gostergede sapıtmalar oluyormus bende bır sorun olmadı tabı ben balansları kafa granajının en alt kosesınde cok guzel cep var oralara yerlestırdım. bundan sonrakı hedefım kısa farı merceklı hale cevırmek tabı ılk once cıkma bırtane on far bulmam lazım cok yakısacagını tahmın edıyorummm...
    herkese ıyı forumlar.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı ICEDOG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UZAY selam , naber abi bu pinar varya acaip kiskanc . benim motosikleti gordu kiskancligindan gidip gts aldi . once nexus 500 diye tutturdu alma dedim. 4 -5 aylik motorcu olacak 125 e bile binmeden dogru duzgun 500 e zipliyordu . joyride 200 al dedim inat etmis bizim motorlardan aldi ustelik de sirf beni sinir etmek icin ayni renk ))

Birde ustune usluk gts250 artik kiz motoru oldu diyor . 500 lugu ciksa hemen degisecegim valla . )

Pinar seni burda bulamam sandin di mi hehe . Enisteye soylicem satsin o motoru . sana bisiklet alsin bu ne yaa .
    neyse ki japonyadan aksesuar getirtiyorum da en azindan benim motosikletim seninkindne farkli olur. Zaten 50 lik topcase ile farkli oldum biraz
    uzay ne zaman toplanicaz.. haber bekliyorum dostum.

İlker T.
    İlkercim sanada Selamlar olsun ne yapalım calısmaya dewam kendi yağımızda kavrulmaya devam ediyoruz .. Pınar kıskanc olabilir ama ne olursa olsun baslangıc motoru olarak ben GTS fazla abartı bulmuyorum .. Nexus bir nebze gereksiz ve tehlikeli olabilir cünkü agresif bir makina Nexus .. Ne olursa olsun su konumda iyiki senden görmüs iyiki kıskanmıs ve GTS sahibi olmus diyorum .. En azından sehir icinde dısında rahat bir sekilde kullanacagı ve hükmedecegi bir makina .. Kazasız sürüsler diliyorum tekrar Pınar .. İlker yakında sezonu acarız bana özelden cebini yolla toplaşmalarda mutlaka haberdar ederim

Alıntı exenjiu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaslar. dun aksam kafama dank ettım gıttım h7 xenon aldım shield marka. ve ondan sonra. bunları nasıl takarım dıye dusunmeye basladım
    servıce manuelını guzelce okudum ve anladım kı bır lamba degıstırmek ıcın
    on sıperlık
    sıperlık kaplaması
    aynalar
    kafa granajı nın sokulmesı gerekıyor....
    elımde gereklı ekıpmanım oldugu ıcın basladım sokmeye tahmın ettıgım kadar zor olmadı sonunda xenonları hem uzun hem kısa guzelce bagladım. sonuc gercekten emege degdı. fakat sankı uzuna xenon takmak bıraz gereksız gıbı gorundu bana... tabı kıt aldıgım ıcın kutuda duracagına motorda dursun dedım
    motoru topladıktan sonra fotograf cekmek aklıma geldı dolayısıyla montaj detaylarını fotograflıyamadım :( kusura bakmayın.... ama ısteyen arkadaslara yardımcı olabılırım. bu arada bazı aldıgım duyumlara gore gostergede sapıtmalar oluyormus bende bır sorun olmadı tabı ben balansları kafa granajının en alt kosesınde cok guzel cep var oralara yerlestırdım. bundan sonrakı hedefım kısa farı merceklı hale cevırmek tabı ılk once cıkma bırtane on far bulmam lazım cok yakısacagını tahmın edıyorummm...
    herkese ıyı forumlar.
    Exenjiu Merhaba ;

Öncelikle makinalarımızın her yönden görülmeye yasanmaya deger bir makina olduklarını ama bununla birlikte en büyük dezavantajının zayıf olan elektrik tesisatına sahip oldugunu belirtmek isterim .. Gecmisteki örneklemelere bakacak olursak bu xenon davası yüzünden garantisi olmadıgı icin gösterge paneli sapıtıp arastırma yapmadan yaklasık 400 küsürlerde bir harcama yaparak yeni bir panel alan arkadasımdan tutunda bu isle ugrasan bir arkadasın bilgisayara baglayarak 70 küsürlerde bir ödeme yaparak göstergesini ipin ucundan döndüren kurtaran kullanıcısına kadar sahit olmusumdur .. Sonucta sadece sen degil xenon baglayacak arkadaslara sunu belirtmekte fayda görüyorum ;

Lütfen bir röle ile mutlaka xenonu besleyin
    Lütfen xenon beynini ic kısımda göstergeden uzak olan biryerde muhafaza edin
    Lütfen xenon beyin kablolarını folya kagıdı ile güzel bir sekilde kaplayın

Benim makinamda kısa uzun ve sislerde olmak üzere toplam 4 adet 8000 K xenon mevcut .. Ve yukarıda bahsettigim uyarıları göz önünde bulundurmamıs olsaydım su anda magdur bir SYM kullanıcısı olabilirdim ..

Kazasız keyifli sürüsler diliyorum
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    uzzy bılgıler ıcın cok tesekkur ederım role yı nereye konumlandırmam gerekıyor 2. soru sıslere hangı tıp ampul kullanılıyor. tesekkurler...

Motosikleti
    mobilet
    slm güzel süper

Motosikleti
    Honda SW 400
    uzzy bılgıler ıcın cok tesekkur ederım role yı nereye konumlandırmam gerekıyor 2. soru sıslere hangı tıp ampul kullanılıyor. tesekkurler...
    Hatırladıgım kadarı ile ön paneli cıkardıgın zaman sag ve sol tarafta bulunan bosluklara koyabilirsin .. Benim sag tarafta sislerin sol taraftada uzun ve kısaların beyni var .. Balanslar birde kücükse değme keyfine .. H7 olması gerekiyor
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L

SYM Wolf Classic 125

Alıntı MOTORAN-SYM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm,
    Ben, SYM türkiye distribütörü MOTORAN AŞ'nin Üretim ve Satış Sonrası Hizmetler müdürü Turgut Demirtürk.Siz sym kullanıcılarının sorunlarına daha yakın olabilmek ve çözüme kavuşturmak için bu siteye üye oldum. Sym için web sayfa adresimiz www.sym-tr.com dur.Motosikletiniz hususunda size yardımcı olmak istiyorum bizi 0.232.328 34 15-16 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.Sağlıcakla kalın.
    Merhaba Ben SYM Wolf Classic almayı düşünüyorum da sanırım artık bu motordan ithal edilmiyormuş alırsam yedek parça sıkıntısı çeker miyim ?teşekkürler

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırladıgım kadarı ile ön paneli cıkardıgın zaman sag ve sol tarafta bulunan bosluklara koyabilirsin .. Benim sag tarafta sislerin sol taraftada uzun ve kısaların beyni var .. Balanslar birde kücükse değme keyfine .. H7 olması gerekiyor
    evet sag ve sol boluklara koydum balanslar gayet kucuk.
    su anda farkettım bır sıkıntı var.
    farları ılk actıgımda gostergenın dıjıtal yazıları gıdıp gelıyor.. ama far ısındıktan sonra ac kapa bır degısıklık olmuyor. ılk acılısta sankı motor duracakmıs gıbı oluyor rolatıdeyken. acaba akudemı bır sorun var... bu arada akuden dırek role baglantısında kac amper role kullandın

Motosikleti
    Honda SW 400
    Uzun bir zamandan beri topiciğimizi meşgul eden dikiz ayna camlarını bugün itibarıyla çözmüş bulunmaktayım.Altda resimlerde gördüğünüz aynalarda yer alan çakar veya sinyal şeffaf kapakları bende zaten mevcut. Maslak Sanayiinde tanıdığım bir arkadaşım aracılığı ile bunların tekrar dökümünü yaptırabileceğim.
    Yalnız takdir edersinizki bunların bir adet olarak döktürmek hem daha pahalıya geliyor hemde zahmetli oluyor.Kapaklardan isteyenler olursa özelden mesaj atmasını rica edeceğim..Gelen talep doğrultusunda çoğunluğu sağlayabilirsek siparişleri vereceğim.
    Buyrun işte resimler.

Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    gostergedekı dıjıtal kısım role takmama ragmen xenonları actıgımda ve sellektor yaptıgımda gıdıp gelıyor akusel bır problem olabılıcegını dusunuyorum ???

uzzy bu arada sana ozel msg attım ama cevap alamadım...

Motosikleti
    Honda SW 400
    Exenjiu mesajını simdi gördüm akü ile alakalı bir durum söz konusu olamaz sadece folya kagıdı kablolarını tekrar kapla ve beyinden mümkün mertebe uzak dur .. Görüselim hafta ici karsılıklı fikir alısverisinde bulunuruz
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

uzay selam . ozeline bak

Motosikleti
    SYM GTS 250
    selamlar arkadaslar 2 saat once kabloları folyo ıle kapladım komple ve
    artık gostergem ılk acıldıgında takılı kalıyor dıjıtal gosterge 88888 sekılınde hız gostergesı de 160 km ye dayalo olarak motoru calıstırınca duzelmıyor fakat xenon ları acınca kendıne gelıyor ne yapıcam bılmıyorum
    folyo ıle kaplamadan once sadece xenon ları acınca dıjıtal kısım bı gel gıt yapıyodu sımdı gosteger ıyıce kafayı yedı folyodan sonra boyle olması cok garıp :S:S

gorusmek uzere selamlar
    vadi
    bu arada bu gostergenın kontorlu tamırı gıbı bısey mumkunmudur kım bu konuda yardımcı olabılır...

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı ICEDOG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzay selam . ozeline bak
    Baktım hatta cvb yazdım sana bakabilirsin

selamlar arkadaslar 2 saat once kabloları folyo ıle kapladım komple ve
    artık gostergem ılk acıldıgında takılı kalıyor dıjıtal gosterge 88888 sekılınde hız gostergesı de 160 km ye dayalo olarak motoru calıstırınca duzelmıyor fakat xenon ları acınca kendıne gelıyor ne yapıcam bılmıyorum
    folyo ıle kaplamadan once sadece xenon ları acınca dıjıtal kısım bı gel gıt yapıyodu sımdı gosteger ıyıce kafayı yedı folyodan sonra boyle olması cok garıp :S:S

gorusmek uzere selamlar
    vadi
    bu arada bu gostergenın kontorlu tamırı gıbı bısey mumkunmudur kım bu konuda yardımcı olabılır...
    Telas yok msn ekledim konusalım büyütülecek bir durum yok
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    valla umarım cozerız de su ayna ıslerıne de ufaktan baslarız daha gercı yapacak cok sey var mercek yapmayı planlıyorum

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Joyride'ın aküsü uzun zamandır kullanmadığımdan ötürü boşaldı sanırım. Ayak marşını da kırdığımdan dolayı motoru çalıştııramıyorum. Acaba arabanın aküsünden aktarma yapsam çalışır mı? Bunu deneyen arkadaş varsa ve bu bilgiyi paylaşırsa sevinirim.

Acaba arabanın aküsünden aktarma yapsam çalışır mı? Bunu deneyen arkadaş varsa ve bu bilgiyi paylaşırsa sevinirim.

evet çalışır artı kablosunu artıya eksi kablosunu eksiye bagla ve marşa bas yani bu kadar basit

Motosikleti
    SYM GTS 250
    evet calısması gayet normal her 2 sıde 12 volt

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı vaiocnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Joyride'ın aküsü uzun zamandır kullanmadığımdan ötürü boşaldı sanırım. Ayak marşını da kırdığımdan dolayı motoru çalıştııramıyorum. Acaba arabanın aküsünden aktarma yapsam çalışır mı? Bunu deneyen arkadaş varsa ve bu bilgiyi paylaşırsa sevinirim.
    Joyride aküsünü cıkarmak sanıldıgı kadar zor degil en basitinden cıkart ve sarja koy akücüde .. İlle arabadan aktarma olurmu ; deneme .. gecmiste bunu deneyip sorun yasayan kullanıcılar olmustu ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    uzzy bi gorusemedık su gosterge ısını cozelım artık...

Bu arada dun aksam aku bıtmıs ve akuyu tam gun sarja koymustum
    sabah akuyu taktım ve kablolara sardıgım folyoyu cıkardım su anda gostergedekı km takılması ve dıjıtal kısımdakı 88888 gıbı gorunum duzeldı
    sadece xenonu ılk actıgımda dıjıtal kısım gıdıp geliyor....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler