Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    thelord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    saol boo_74

lastık tavsıyenede uyacagım en kısa zamanda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu gts lerin aynalarına takılan camlardan nerde bulabilirim?

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gts lerin aynalarına takılan camlardan nerde bulabilirim?

neyi sorduğunu tam anlamadım, orjinal parça diyorsan www.motoran.com.tr
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

aynanın dış kısmına sonradan takılan bi cam aynalarda sinyal yapmak için için forumda mevcut o camlar

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    aynanın dış kısmına sonradan takılan bi cam aynalarda sinyal yapmak için için forumda mevcut o camlar
    Merhaba ;

O camlardan bir dönem Thai yaptırıyordu bende o dönemde taktırmıstım ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

slm uzzy şimdi nerden temin edebilirim bana bi adres veya telefon numarası verebilirmisin bu arada scoterin hangi hangi arabanın beyazı bende bu beyazdan boyatmak istiyorumda model veya boya kodu varmıdır?
    SAYGILARIMLA

Motosikleti
    SYM gts 250
    slm uzzy şimdi nerden temin edebilirim bana bi adres veya telefon numarası verebilirmisin bu arada scoterin hangi hangi arabanın beyazı bende bu beyazdan boyatmak istiyorumda model veya boya kodu varmıdır?
    SAYGILARIMLA
    Merhaba aynalara takilan sinyal camlarini thai degil altan motor yapiyordu bildigim kadariyla , formu okursaniz 3 5 sayfa oncesi baska bir arkadasin altan motorda yaptirdigini gorursunuz ..

birde motor yagi olarak ne kullaniyorsunuz ve kac numara yag kullaniyorsunuz yagi kendi degistiren varsa ogrenmek isterim sagolun..

altan motoru aramıştım biz yapmıyorus müşteriler getiriyor sadece takıyoruz cevabını aldım acaba nerden temin edebilirim yardımcı olurmusunuz veya nerdde yaptırabilirim

Motosikleti
    Honda SW 400
    SAYGILARIMLA
    Merhaba ;

Foruma arada bakıyorum kusura bakma eskisi kadar faal degilim .. Altan Motorun bu konuyla alakası yok sadece o dönemler furyanın oldugu zamanlar montajını Altan'da yapıyorduk sanıyorum artık yapılmıyor .. Ben kullanmıyorum artık çakarları sana vereyim diyecegim ama montajını nasıl yapacaksın .. Benim makinanın beyaz renk kodunu Altan Motordan Tamer Usta'dan alabilirsin ona boyatmıstım

Uzay
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Merhaba Uzzy
    Ben çanakkalede oto elektrik ustasıyım gerekli montajı kendim yapabilirim.Bende sinyal olarak kullanmak istiyorum acaba satmayı düşünürseniz pm atarmısınız
    SAYGILARIMLA.

sonercor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silverwing 400
    slm arkadaşlar sym gts 250 ye olan merağım hala içimde olsada silindiri büyük olsun diye silverwing 400 aldım 2006 model sym yi çok istedim ama 2 kişi uzun yolda biraz daha rahat olsun istediğim için bunu aldım

Motosikleti
    Honda SW 400
    TÜM SYM KULLANICILARINA SEKER GİBİ BİR BAYRAM GECİRMELERİNİ DİLİYORUM
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

onurgfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    tüm kullanıcı arkadasların bayramını kutlarım. en kısa sürede bir gezi düzenlemek dilegiyle

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    tüm arkadaşların bayramı mübarek olsun .
    nezaketin okulu yoktur.

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    sym dostları bayramınız mubarek olsun...

ankara da nerede satılıyo bi yakından incelemek istiyorum

Motosikleti
    SYM gts 250
    Alıntı sonercor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar sym gts 250 ye olan merağım hala içimde olsada silindiri büyük olsun diye silverwing 400 aldım 2006 model sym yi çok istedim ama 2 kişi uzun yolda biraz daha rahat olsun istediğim için bunu aldım
    Hayirli olsun arkadasim, cok isabetli bir karar vermissin, evet uzun yolda biraz zahmet cekerdin , cok cok iyi yapmissin Allah kaza bela vermesin..

onurgfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    merhaba arkadaslar benim ön fardaki letlerden 2 tanesi yanmıyor bunun için komple farmı degişmesi lazım acaba bi bilginiz varmı hala garantide

diversion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtz660 tenere
    merhaba SYM GTS 250 kullanıcıları.bende bu motordan almak istiyorum.sizlerden ricam 'SON ZAMANLARDAKİ' tecrüberinizi ,servis durumlarını,varsa büyük sıkıntılarınızı (büyük yazdım,çünkü küçük sorunlar bitmez) paylaşarak bana yardımcı olursanız sevinirim.iki motosiklet eskittim-caracal 200. yamaha XJ600 diversion, ve şuanda zat150 kullanıyorum.tecrübelerim beni sıkı bir araştırmaya itiyor..

Alıntı onurgfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar benim ön fardaki letlerden 2 tanesi yanmıyor bunun için komple farmı degişmesi lazım acaba bi bilginiz varmı hala garantide
    onur selam , naber benim led ler garantiden degisecek bekliyorum Tekay da haber biraktim onlara soyle izmirden istiyorlar garantide degisiyor.

ilginc birsey ayni seyin senin motorda da olmasi uzuldum simdi.

bana bir ara hatirlat dogrudan fabrikayi arayayim olmazsa tekay 2 aydir getirtemedi cunku.

Alıntı diversion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba SYM GTS 250 kullanıcıları.bende bu motordan almak istiyorum.sizlerden ricam 'SON ZAMANLARDAKİ' tecrüberinizi ,servis durumlarını,varsa büyük sıkıntılarınızı (büyük yazdım,çünkü küçük sorunlar bitmez) paylaşarak bana yardımcı olursanız sevinirim.iki motosiklet eskittim-caracal 200. yamaha XJ600 diversion, ve şuanda zat150 kullanıyorum.tecrübelerim beni sıkı bir araştırmaya itiyor..
    Diversion gonul rahatligi ile alabilirsin. Zat dan sonra zaten gercekten motosiklete bindigini hissedeceksin. hicbir problemi yok cok guzel ve seri bir motor . uygun fiyata bulursan dusunme hemen al.
    3500 km de benim motor istersen satarim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler