Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    paşam benide yazz
    şu sym leri toplayalım artıkk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Son durum..
    1.Zühtüpasa
    2.Thai
    3.Mertdg
    4.Uzzy
    5.Yasin08
    6.Joyride2004

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    tam olarak hangi gün??ben şuan çanakkaledeyim.cumartesi akşam dönecem bi aksilik olmazsa işallah.slm/syg...
    nezaketin okulu yoktur.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak hangi gün??ben şuan çanakkaledeyim.cumartesi akşam dönecem bi aksilik olmazsa işallah.slm/syg...
    Gunu ve yeri henuz kararlastırmadık ama ya cumartesi ya pazar..Sen burdan takibe devam et..yazdım senide..
    1.Zühtüpasa
    2.Thai
    3.Mertdg
    4.Uzzy
    5.Yasin08
    6.Joyride2004
    7.Unsal

Motosikleti
    SYM Gts 250
    tamam abicim pazarsa bende gelirim.gts istanbulda yanımda zat var onunla istanbula gelip sym yi alırım öyle gelirim buluşmaya
    nezaketin okulu yoktur.

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar arkadaşlar,
    Önce bir zaman foruma giremedim neler var diye birkaç sayfa geriden okudum. Hemen söyleyelim, doğrudur Bursa İli Nilüfer İlçe Emniyet müdürlüğü bünyesinde faaliyet göstermek üzere kurulan TDP birimine 20 adet lacivert sym gts 250 verildi. Renk tamamen bu birimdeki polis memurlarının üniformalarına uygun olması amacıyla seçildi. Yirmi motor için 200 bin ytl ise yanlış ifade. İl Özel İdaresi tarafından konuyla ilgili olarak çıkarılan ödenek miktarı 200 bin ytl. Ama 20 motor, bu motorları kullanacak olan polis memurlarının kask, üniforma, bot, eldiven giderlerinin tümü, motorlarda polis motoru olduğunu gösterecek olan amblem, patlarlı lamba -önde sis lambalarının yerine Kadir usta tarafından uyarlanan- gibi tüm harcamalardan sonra bile henüz hesapta para kaldığını ben biliyorum. O yüzden satıcı kazıklamış yaklaşımı hatalı, bunu herhalde o satıcı arkadaşlara desteği esirgemeyen Motana da kabul edecektir.
    Gelelim buluşma konusuna, sevgili arkadaşlar, bu hava şartları altında biz gelemeyiz ama kalbimiz sizinle olur, size iyi eğlenceler dileriz.
    Biz de kendi kendimize geçen Pazar Uludağ zirvesine çıktık, bizden sonra gelen 3 endurocu arkadaş biraz şaşırdı doğrusu bizi orada görünce. Sanırım insan isterse scooterla bile enduro gezisi yapabiliyor.

Bir önceki hafta da Kütahya Domaniç'te buluna Ilıcaksu'ya gitmiştik. Toplam 230 km süren bu yolculukta makinelerimiz bizi hiç zorlamadı ve ortalama 120-130 km/saat hızla seyrettik, uzun yol motoru arzu eden arkadaşlara duyurulur.

Hepinize kasklı ve iki tekerli günler dileklerimle...
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Hocam ne güsel gezmişsiniz..Elinize ayagınıza saglık..Bu arada kış geldi hala görüşemedik..Hafta sonu hava güsel olcak gibi..Buraya bekleriz sizleri de..
    S&S

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Ne güsel bir gezi ama ne yalan sööleim Uludag Kar olmadan biseye benzemioo cıplak kalmıs resmen Ön cam siyah bence cici durmus bende düsünebilirim Burayada bekleris her zaman basımızın üserinde yeriniz war
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    evet yarın toplanalımmı millet.. akşam üstü iftardan önce şööle..ne dersiniz..
    S&S

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yarın toplanalımmı millet.. akşam üstü iftardan önce şööle..ne dersiniz..
    S&S
    Pasam kesin bisey sööleinn ben geliorum yarın aksam icin ama iftardan sonra görüsmemiz daha mantıklı deilmi herkes niyetli olur biseyde icemeiss
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Ya arkadaşım merhaba ben yeni üyeyim.Sen bilgili tecrübeli birine benziyosun.O yüzden Lafı uzatmadan soruma geçiyim.Ben bir hafta içinde honda dylan 150 alıcaktım.Sora birden daha ucuz daha güzel ve daha güçlü sym hd200 ü görünce kafam biraz hd200 e kaydı.sence hangisi daha mantıklıdır.En kısa zamanda bilgilendirirsen memnun olurum.Saygılar...

Ya arkadaşım merhaba ben yeni üyeyim.Sen bilgili tecrübeli birine benziyosun.O yüzden Lafı uzatmadan soruma geçiyim.Ben bir hafta içinde honda dylan 150 alıcaktım.Sora birden daha ucuz daha güzel ve daha güçlü sym hd200 ü görünce kafam biraz hd200 e kaydı.sence hangisi daha mantıklıdır.En kısa zamanda bilgilendirirsen memnun olurum.Saygılar...

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    bana yardım edermisiniz 2007 model joyride ın fotolarını eklerseniz sevinirim
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    Honda SW 400
    Gene toparlanamadık pasam organizasyon bozuklugu war bu iste Bu arada topiicimizin agır toplarından ZÜHTÜPASA'mızın 1 Ekim dogumgünü we pasamız 25 den gün aldı

Pasam iiiki dogmussun engin tecrübelerini bizlerle senelerce paylasman dilegiyle iiiikiiii warsın

NİCE MUTLU YILLARA PAŞAM
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aman sayın paşam,
    Nice yıllara, Allah başımızdan eksik etmesin inşaallah.
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Her türlü şekilde bana ulaşarak yaş günümü kutlayan dostlara çok teşekkürler..
    Hayatımda önemli değişikliklere sahne olan motosiklet sayesinde tanıdığım motosiklet dostları..Çok teşekkürler..
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    paşam yaş kemale erdi sen hala motor falan..... senin yaşındakiler tekavüde ayrıldı ohoooo

Nice senelere paşam... iiki varsın
    [B]Md[/B]

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    Sağlıklı ve mutlu
    Uzun seneler dileğimle.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Ramazandan sonra özel kutlama yapcez..Hepberaber..Çig köfteli, mangallı filen..
    S&S

Motosikleti
    SYM Gts 250
    paşam nice mutluluk dolu yıllara .denizciler şöyle der : mutluluk sana aborda ,göz yaşı alarga,keder üzüntü avara olsun.iyiki doğdun paşa
    nezaketin okulu yoktur.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    nice senelere yaw
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler