Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    GTS'ci arkadaşlar müsadenizle foruma bir-iki joyride fotoğrafı ekleyeyim. Hem Joyride hakkında fotoğraf arayan arkadaşlara alternatif sunmuş, hemde forumumuza biraz renk katmış oluruz.

Eşim ve SYM'miz

Küçük ailemiz.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    MERTDG ARKADASIN DIKKATINE SUNULUR

sereye
    Motosikleti: YBR 125 ve 80 lik simson
    Çevrim Dýþý

Alıntı:
    mertdg´isimli üyeden Alıntı
    arkadaþlar 250 cc scooter alacaksanýz zaten performansý unutun yani hepsi ayný gidiyor sonuçta 3 fazla 5 eksik........250 lik scooter iþte....xmax te alsan z pax te alsan fark etmez zaten gitsede basmayýn basmak için yapýlmamýþtýr...en iyi tercih bance maxi scooterlarda, maxi scooter olduðunu gösteren bir bakanýn tekrar baktýðý SYM 250 GTS....görüntü olarak içlerinde en iyisi hatta muhteþemi SYM 250 GTS.....parça kalitesi çok iyi servisi suzuki.......diðerlerinde olmayan bir çok özelliði var en ufaðý sis farlarý.... performans olarak yeterli..dilerseniz yurt dýþýndan performans parçalarý alýyoruz biz...sizde alýrsýnýz....okadar para vereceksiniz görüntü alýn..yok performans istiyorum diyorsanýz 250 km basýcaksanýz race alýn......
    GTS yi tek geçerim (250 cc olarak) alanlarýn hepsi memnun...sym kullanýcýlarý topiðine bekleriz......

mertdg; Fiatý ve linkini yazabilir misin? Ben de arayýþ içindeyim.

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı
    MERTDG ARKADASIN DIKKATINE SUNULUR

sereye
    Motosikleti: YBR 125 ve 80 lik simson
    Çevrim Dýþý

Alıntı:
    mertdg´isimli üyeden Alıntı
    arkadaþlar 250 cc scooter alacaksanýz zaten performansý unutun yani hepsi ayný gidiyor sonuçta 3 fazla 5 eksik........250 lik scooter iþte....xmax te alsan z pax te alsan fark etmez zaten gitsede basmayýn basmak için yapýlmamýþtýr...en iyi tercih bance maxi scooterlarda, maxi scooter olduðunu gösteren bir bakanýn tekrar baktýðý SYM 250 GTS....görüntü olarak içlerinde en iyisi hatta muhteþemi SYM 250 GTS.....parça kalitesi çok iyi servisi suzuki.......diðerlerinde olmayan bir çok özelliði var en ufaðý sis farlarý.... performans olarak yeterli..dilerseniz yurt dýþýndan performans parçalarý alýyoruz biz...sizde alýrsýnýz....okadar para vereceksiniz görüntü alýn..yok performans istiyorum diyorsanýz 250 km basýcaksanýz race alýn......
    GTS yi tek geçerim (250 cc olarak) alanlarýn hepsi memnun...sym kullanýcýlarý topiðine bekleriz......

mertdg; Fiatý ve linkini yazabilir misin? Ben de arayýþ içindeyim.

ok dir abi hallettim...bi ara makinenin başında uyumuşum a zaman yazmış ama 7 x24 iş başındayız ehehehehhehehehehhehehhehe

PIPER GTS'ci arkadaşlar müsadenizle foruma bir-iki joyride fotoğrafı ekleyeyim. Hem Joyride hakkında fotoğraf arayan arkadaşlara alternatif sunmuş, hemde forumumuza biraz renk katmış oluruz.QUOTE]

paylaşım için teşekkürler..harika 2 resim ne güsel eşin ile doğa şürüşleri....harika bayıldım....

bu arada renk seçimini beyendim benimkide siyah....tek geçerimmmmmm...... diğerleri alınmasın ama.......

THAİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ NERDESİN UNUTTUN BİZİİİİİİİİİİİİİİ
    [B]Md[/B]

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bizzat kullanıcılardan duymak istedim.gts 250 nin şehir içi ve şehirlerarası yakıt tüketimi hangi düzeylerde.teşekkürler
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı feragold adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bizzat kullanıcılardan duymak istedim.gts 250 nin şehir içi ve şehirlerarası yakıt tüketimi hangi düzeylerde.teşekkürler

depo 12 Lt ve normal şartlarda 1 depo ile 280-300 Km yapman gerekio....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Alıntı feragold adlı üyeden alıntı
    Ben sehır ıcı kullanımda 275-280 km yapıyorum. Full depo sehır dısında ekonomık kullanımla mın 300 ve hatta daha fazlasını yapacagını dusunuyorum.

Motosikleti
    SYM GTS
    Ben sehır ıcı kullanımda 275-280 km yapıyorum. Full depo sehır dısında ekonomık kullanımla mın 300 ve hatta daha fazlasını yapacagını dusunuyorum.

abi senin motor iyi yakıo o fazladan kilolara.....

önde sepet var ya senin hehehhe pırasa fasulye falan ..ağırlık yapar ehehhehe
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    abi senin motor iyi yakıo o fazladan kilolara.....

önde sepet var ya senin hehehhe pırasa fasulye falan ..ağırlık yapar ehehhehe
    Sıngapur'dakı GTS SURUS KONVOYuna katılıyormuyuz ?
    Ben katılmayı dusunuyorum ama sepettekı sebze meyveler bozulur dıye korkuyorum... Ufak arac buzdolabı mı koysam ne yapsam... Ayıptır soylemesı cakmak gırısımız varya oraya baglarım..

Sahı bu surus konvoyunun TURKIYE VERSIYONU ıcın ne dıyorsun ? Hadı bakalım bu konuda calıs bıraz..

EEE BENZIN PARALARINIDA VERIRSIN ARTIK HERHALDE... BAK ELIN OGLU OYLE ORGANIZASYON YAPIYOOO..

apexhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

sym 250 çantasız daha güzel

bence çanta yakışmıyor. uzun yola çıkarsam yanlara asılanlardan alır işim bitincede sökerim sırtlık daha iyi olur bence çanta yerine orjinal sırlığını gören varmı sym 250'nin
    SYM GTS250 İST.

Motosikleti
    SYM GTS
    slm millet....

yaw benim motor bi garip oldu acaip gitmeee başladı yaaaa....acaba 2500 Km geldi rodaj bitio o yüsden mi......

alırım anahtarını mayk........

Bu gün singapurdan parça siparişi veriom parasınıda yolluom..kimse bişi istemedi..ağlamayın sonra...benden sölemesi.......

bişi istiosanız bana telefon edin.....telefon etmeyenlerin siparişleri alınmaz....

Hepinizi geççem ehehehheheheheheheh

Sıngapur'dakı GTS SURUS KONVOYuna katılıyormuyuz ?
    Ben katılmayı dusunuyorum ama sepettekı sebze meyveler bozulur dıye korkuyorum... Ufak arac buzdolabı mı koysam ne yapsam... Ayıptır soylemesı cakmak gırısımız varya oraya baglarım..

Sahı bu surus konvoyunun TURKIYE VERSIYONU ıcın ne dıyorsun ? Hadı bakalım bu konuda calıs bıraz..

EEE BENZIN PARALARINIDA VERIRSIN ARTIK HERHALDE... BAK ELIN OGLU OYLE ORGANIZASYON YAPIYOOO..
    Abi bak ne dicem sende bişiler yapsan dioruz yaa artık armut piş azıma düş diosun ..bişiler yapıyoruz sen ne diosun..yaa yola çıktım ben gelirken siz dönüodunuz falan fişman.....yapsak gelcen mi..gelcem de..en kral konvoyu yapiimm sana....3 KM ........

Bu arada singapurlu arkadaşlarımı kıskandığının farkındayım...kıskanç bir motorcudan korkacaksın..kıskanç eş gibidir ne yapacağı belli olmaz...bu nedenle singapurla diyaloglarımı azaltmaa karar verdim..veya başka bi nickle paraguaylı gibi yazicam anlama diye ehehhehehe
    bu arada senin avatar resminde singapurlu bi arkadaşın x9 na nekadarda benzio yaaa ...resmen aynı....otopark bile aynı...demekki çift yaratılırmış...hehehehehhehehehhehe

Joyride çı arkadaşlar japonya ve italyada ve korede GTS 250 nin adı joymax 250 miş.....bu arada sizlerede parça buldum ilgilenenler...

http://www2.ibike.com.hk/buysell/buy...p?itemid=15065

http://www2.ibike.com.hk/buysell/buy...p?itemid=49578

tek sorun yazılanları anlamamamı ehhehehehe anlayan var mı ??????

güsel bi yazı hehe:
    This scooter worth every pennies I spent~ But need to spend more money on other "special" parts to squeeze out the real horse power out of this bike. After modifying the scooter, it can beat both YP-250 and AN-250 from start to the finish line. Nothing much to complaint about, but SYM should do a better job on research for this bike's transmission, that's all~
    [B]Md[/B]

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    merhaba arkadaşlar.. formu bügün okudum bitirdim..
    ben mio 100(3.300ytl) ile ilgileniyorum bu aralar, bide vs 150(3.785ytl) çıktı daha canlısını göremedim ama buldum özellik ve resimlerini güzel geldi baya..
    Neyse konuya gireyim, ankarada okuyorum şuan ve eylülde scooter almayı düşünüyorum. Bugün mio100 ün yanından geçmeme rağmen kız arkadaşım (birlikte yürüyorduk) motosikletten hoşlanmadığı için inceleyemedim

şimdi sorum hazır mio kullanıcıları varken
    -90/90 10inch lastikler yeterince tutunma sağlıyormu?
    -Kullanan arkadaşlara güven veriyormu?
    -Sele altı vizörlü yarım kaskları alırmı?
    -Alarm taktırdınız mı? (ev bodrum katı, çalsalar görmem bile )
    -Ne kadar hız yapabiliyor? (önemi yok bu sorunun aslında)
    -Selesinde iki kişi rahat edermi acaba? (sevgilimi alıştırırırım belki )
    uzun oldu kusura bakmayın...
    teşekkür ederim...
    yolunuz kuru, havanız açık ve artçınız güzel olsun

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sym mio yu kullandım cok rahat we seri bir motor kalkıstada önde kaldırabiliyorsun gerci bu sana baglı ama cok guzel de yol tutusu war ben siddetle tawsiye ederim

Motosikleti
    SYM GTS
    selam arkadaşlar,,

asyalı bi arkadaşımın yazdığı mail ve motorunun resimleri....

Hey there~

My name is Lawrence, you can call me Larry if you want to.
    Well, let me know what kind of performance parts you are looking for and I might be able to help you if possible.

Attached are a few pictures of my RV-250 (that's what they are called here). Let me know if you are interested in any of my upgrades.

All I can tell you is that after I fixed up my bike, the top speed is now 152km and none of the other 250cc can catch up with me from the start. That includes Suzuki Skywave 250, Yamaha Majesty 250, Kymko XCiting 250.

Okay, let me know anytime but I might be out during this weekend. So, you might wait for a few days for my reply. Talk to you later, ciao~

http://img159.imageshack.us/my.php?i...05310329oa.jpg

http://img159.imageshack.us/my.php?i...05310307ka.jpg
    [B]Md[/B]

slm mert acaba sym gts nin ön kafa kısmı aksesuarlarının fiyatını biliyor musun?

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı
    slm mert acaba sym gts nin ön kafa kısmı aksesuarlarının fiyatını biliyor musun?

bilmiyorum ama sorarım...bu arada sym japonya bu parçaları satıo...garanti sorunu olmucak yani..motanaya mail atiom siz niye getirmiosunuz die..joyride lara daha fazla var hmmmmm....

http://www.sym-jp.com/source/parts/index.html
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    melik17
    teşekkür ederim ilgilendiğin için...

-mio nun selesi iki kişiyi rahat alırmı acaba?
    internette resimlerini buldum ama ikiside asyalı gençlerdi, hani boy ortalaması ve popo çapı küçük insanlar diye içimi rahatlatmadı
    (ben 1.86 ve 75kiloyum)

-Ankara da yaşayan ve servisle haşır neşir olan arkadaş varmı acaba?
    burdaki servislerde ilgili mi diye merak ettim..

hepinize keyifli sürüşler dilerim...

mio nun selesi iki kişiyi rahat alır merak etme

Motosikleti
    melik17 saol arkadaşım..
    artık sermaye için kulis çalışmalarına başlayabilirim
    ya mio 100 yada vs 150 (görüntü ve özellik açısından bana daha uygun gibi. 400 ytl fark var 4 subaplı 150cc scooter. Valla güzel)

Tatlı esintiler yüzünüzde, yolculuklarınız scooter üzerinde olsun...
    iyi akşamlar...

mert gts nin ön kafa kısmının fiyatını sordun mu? Bi de senin parçaların geldi mi?

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    magsonVE
    Alıntı YeK adlı üyeden alıntı
    (ben 1.86 ve 75kiloyum)
    .
    Dostum bu boy ve kilo ile mio'yu sana pek tavsiye etmiyorum Jet150 veya joyride daha uygun olur senin için.
    Hele iki kişi binecekseniz kesinlikle 150cc ve üstü bir motor almanı öneririm.

Human Riders Wanted.!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler