Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu an yok.
    Lastikler kesinlikle bizim bildigimiz çin menşeli âdi nylon lastiklerden değil.

Ben de başlangıçta lastiklere önyargılı yaklaşmıştım ama kullandikça çoğu dublexten daha iyi yol tuttuğuna tanık oldum. Gerek fren gerek virajda şaşırtıcı derecede başarılı.

Ama bitince dublexe çevrilebilir, nasıl olsa jantlar tel değil, değişime uygundur. Bozuk yollar için biçilmiş kaftan bu Boxer. Kullanmadan bilemezsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    arkadaşlar motorun 4 vitesli olduğu zaman zaman tartışılıyor; kaç kişi okudu veya gözüne çarptı bilmiyorum ama Kuralkan Pazarlama Müdürü Ekrem Ata bey bu konuda verdiği cevapta motor önce 5 vitesli idi gerekli performans ve torku yakalamadığı için sonradan 4 vitese çevrildi diye yazmıştı.
    5 vites işe yaramadıktan sonra bedava hammallık yapıp durmadan vites değiştirmenin anlamı yok.
    vites aralıkları ne kadar uzun ve tork yüksek olursa o kadar az vites değiştirerek rahat bir sürüş yaparsınız.
    twona ve Yurdukoru bunu beğendiler.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    boxer kullanan arkadaşlar, lastik havalaraını kaç basıyorsunuz? ben öne 28 arkaya 30 bastım. kullanma kitapçığı ellimde yok bilemedim rastgele hava bastım.

gurblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bu arada hala boxer cılardan foto bekliyoruz arkadaşlarrr =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

@Ekrem Bey, boxer için bayileri aradığımızda 6 haziranda bir sevkiyat olacağı şeklinde bilgi veriyorlar ancak o sevkiyat için bile siparişlerinin dolduğunu söylüyorlar. En azından haziran ayı içerisinde bu modeli temin etme şansımız yok mudur ?? istemeyerek de olsa Kuba Strike 150 ye doğru kayıyorum :((((

Alıntı gurblood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada hala boxer cılardan foto bekliyoruz arkadaşlarrr =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

@Ekrem Bey, boxer için bayileri aradığımızda 6 haziranda bir sevkiyat olacağı şeklinde bilgi veriyorlar ancak o sevkiyat için bile siparişlerinin dolduğunu söylüyorlar. En azından haziran ayı içerisinde bu modeli temin etme şansımız yok mudur ?? istemeyerek de olsa Kuba Strike 150 ye doğru kayıyorum :((((
    Değerli gurblood; BOXER modelimizde sıra sıkıntısı yoktur. Hangi bayi ile görüştünüz acaba? Buradan da yazabilirsiniz. Saygılarımla...

ekrem_ata@kuralkan.com.tr

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    İzmir / Karşıyaka Motoshop ile görüştüm .. Çabuk cevap için ayrıca teşekkürler ..

İzmir / Karşıyaka Motoshop ile görüştüm .. Çabuk cevap için ayrıca teşekkürler ..
    Değerli gurbload; bayimiz ile görüştük. BOXER modelinde stok sorunu yok. Acaba PULSAR modelimizi kast etmediniz değil mi? Selamlar...

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli gurbload; bayimiz ile görüştük. BOXER modelinde stok sorunu yok. Acaba PULSAR modelimizi kast etmediniz değil mi? Selamlar...
    Hayır efendim Boxer modelini sorduğuma eminim zaten başından beri almak istediğim model olduğu için Pulsar a kelime olarak bile yatkın değilim =) belki bayi o sırada yoğundu bir yanlış anlaşılma oldu birazdan tekrar arayacağım .. Bu arada Manisa Bölgesi ile ilgili bir gelişme yok sanırım :((

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Kırklareli'de hangi bayilerde var bu motor? Ben sadece çorluda ki arkadaşımın motorunu gördüm bindim beğendim ama Kırklareli'de yok sanırsam.

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Hayır efendim Boxer modelini sorduğuma eminim zaten başından beri almak istediğim model olduğu için Pulsar a kelime olarak bile yatkın değilim =) belki bayi o sırada yoğundu bir yanlış anlaşılma oldu birazdan tekrar arayacağım .. Bu arada Manisa Bölgesi ile ilgili bir gelişme yok sanırım :((
    Evet aynen dediğim gibi bir yanlış anlaşılma olmuş bugün gelin bugün teslim ederiz dedi bayiniz teşekkür ederim =) Manisa ile ilgili bir gelişme olmaz ise mecburen 120 km gideceğim :(

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Karachali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Kırklareli'de hangi bayilerde var bu motor? Ben sadece çorluda ki arkadaşımın motorunu gördüm bindim beğendim ama Kırklareli'de yok sanırsam.
    Gündüz Beyaz Eşya
    Adres: Karacaibrahim Mah. Cumhuriyet Cad. 53 Merkez/kırklareli
    Telefon:(0288) 214 6267

Bu bayide var bajaj..ama boxer hiç getirmediler diye biliyorum. Ben discover ı burdan aldım
    birGarip..

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gündüz Beyaz Eşya

Bu bayide var bajaj..ama boxer hiç getirmediler diye biliyorum. Ben discover ı burdan aldım
    Dur bi ararim birazdan sagol patron

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Karachali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur bi ararim birazdan sagol patron
    Cumartesi ben gidecem kırklareline. Eğer bi işin olursa hallederim yada orda olursan görüşürüz. İnşallah pulsar da olur bayide Birdha incelemek istiyorum ama boxer ı da merak etmiyor değilim. Tam bir klasik görünümü var. resimden bakmakla gerçek çok farklı oluyor
    birGarip..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Gündüz Beyaz Eşya

Hocam sen de benim gibi önceden CBF ve SYM kullanmış birisin discover için ne dersin tavsiye ediyor musun
    Garip bunu beğendi.
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen de benim gibi önceden CBF ve SYM kullanmış birisin discover için ne dersin tavsiye ediyor musun
    sana anlatsam uzuun uzun yazardım. daha önce konu açtım bi incele istersen..sayfa 1-2 oku. aklına takılan varsa o zaman cevaplayayım

http://www.motosiklet.net/forum/test...-inceleme.html
    birGarip..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Okudum okumaz olur muyum
    Ben de bu aralar scooter bakıyorum ve fiyat nedeni ile aklımı çeldi. Aynı mantıkla aldığın için danışayım dedim

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okudum okumaz olur muyum
    Ben de bu aralar scooter bakıyorum ve fiyat nedeni ile aklımı çeldi. Aynı mantıkla aldığın için danışayım dedim
    ne var sende takas yapalım
    birGarip..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    ne var sende takas yapalım
    SYM Wolf var bende bütçe nedeni ile biraz ufaltmayı düşünüyorum
    Scooter rahat ama discover aklımı çeldi işte
    Ride hard or stay at home

Değerli arkadaşlar; herhangi bir bajaj bayisinde boxer ya da discover ürünlerinin mutlaka bulunma zorunluluğu vardır. Sadece pulsar modeli şu anda yoğun satış sebebi le bulunmayabilir. Aksi bir durum olursa bilgilendirirseniz memnun olurum.

Saygılarımla...
    twona, Garip ve yuti bunu beğendiler.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar; herhangi bir bajaj bayisinde boxer ya da discover ürünlerinin mutlaka bulunma zorunluluğu vardır. Sadece pulsar modeli şu anda yoğun satış sebebi le bulunmayabilir. Aksi bir durum olursa bilgilendirirseniz memnun olurum.

Saygılarımla...
    ekrem bey merhaba. bir yetkili olarak sizden bir ricam olacak. boxer motorumu scrambler tarzına çevireceğim için satın aldım. 1 aydır israrla boxer modeline uygun tel jant arıyorum fakat tr de boxer modeline uygun tel jant bulamıyorum. zaten tel jantın boxer modeline daha çok yakıştığını sizde göreceksiniz, keşke en baştan tel jant olarak getirseydiniz motoru.

neyse, benim sizden ricam ücreti dahilinde bir takım tel jant istiyorum sizden. scrambler projem için tel jant almam şart. böyle bir yardımda bulunursanız çok minnettar olurum. ayrıca motor tam olarak bittiğinde boxera olan ilginin daha da artacağını düşünüyorum...
    Garip bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)