Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki hocam şu gidon yükseltmeyi yapınca kablolar biraz kasıyor felan diyorlar. Bir sorun yaşadın mı hiç? Bir de tur camı kullanıyormusun? Kullanıyorsan rüzgarı çok almaya başladın mı?
    Kısa kalıyo dışardan geçirilir gidon yükseltmenin faydası oluyo memnunum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Telefon tutucu takmak istiyorum gezi planları var kullananlar nereye bağlıyor ?

Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynaya bağlandığını biliyorum
    KumanBayram ve osman ender bunu beğendiler.

Gidon yükseltme ile bi kaç bilgi vereyim
    Aparatı Muhammet kandemir arkadaştan aldım. Taktım gayet memnunum. Fark hissediyorsunuz. Görüntüde iyi nikelaj alın. Gelelim kablo olayına 2017 benim makina da montajı kendim yaptım gaz teli ve debriyaj kastı sola dönüşte gaz veriyor sağa dönüşte debriyaj kablosu sikistiriyordu gaz teli için sağ gidon dan teli söküp direksiyon altından demirin içinden geçirip mesafe kisallttim debriyaj da aynı şekilde teli söküp en kısa yerden geçirip bağladım çok memnunum takacaklar Muhammed ile yada beni arayabilir 544 342 67 44

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Ben buraya takıyorum,

KumanBayram bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sanırım bu tutucuyu kullanıyorsunuz

Aynaya bağlantı yeri küçük sağlam değil sanki dışarıdan bakınca titreşim çok oluyor mu

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Hayır benim kullandığım cırtlı sök tak çok basit.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Sabah ben de taktırdım gidon yükseltme. Biraz kullanayım farklarını anlatırım uzun yolda. Benim kablolarda sorun olmadan taktı Birol usta 5 dakikada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Hocam sanırım bu tutucuyu kullanıyorsunuz
    https://i.hizliresim.com/vpYPv6.jpg

Aynaya bağlantı yeri küçük sağlam değil sanki dışarıdan bakınca titreşim çok oluyor mu
    Benim ki bu telefon tutucu ve tur camında ortada yatay duran demire vida ile tutturdu usta ve böyle görünüyor. Çok kullanışlı bu şekilde.

Motosikleti
    Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Sabah ben de taktırdım gidon yükseltme. Biraz kullanayım farklarını anlatırım uzun yolda. Benim kablolarda sorun olmadan taktı Birol usta 5 dakikada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Benim ki bu telefon tutucu ve tur camında ortada yatay duran demire vida ile tutturdu usta ve böyle görünüyor. Çok kullanışlı bu şekilde.
    https://i.hizliresim.com/7N215N.jpg

Hocam güzelmiş sizinkide sizinki attığım fotoğraftaki ile aynı sanırım.

Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır benim kullandığım cırtlı sök tak çok basit.
    Sormak istediğim bağlantı demiri aynı mı şu kısım

Motosikleti
    Honda Dio
    Hocam güzelmiş sizinkide sizinki attığım fotoğraftaki ile aynı sanırım.

Sormak istediğim bağlantı demiri aynı mı şu kısım

https://i.hizliresim.com/29v41L.jpg
    Benimki o telefon tutucunun aynısı. Dediğim gibi vida ile tutturdum.

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Herkese selamlar. 2. el aldığım motorumdan memnunum 1 ayda 1500 km yaptım şuanlık her şey güzel gidiyor. Fakat şöyle bir sorunum var. Yan yana 200 ns koyunca benim motorun alcak olduğunu fark ettim diğeri daha kalıplı yüksek duruyodu benimki daha alçak. Servise gittim dedim bunu yükseltebilirmiyiz amortisör ayarından. Yükselmez ordan dedi. (Sertleştirme yumuşatma kısmından) Ama deneyelim dedi. Deneyince amortisörümün patlak olduğunu fark ettik. Bu yüzden alçak duruyor dedi. Sorum şu orjinal amortisör almak mantıklı olur mu yoksa parçalarını satan kişilerden mi alsam ve yenisini takınca motor yükselir mi. Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı RoseLuslie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. 2. el aldığım motorumdan memnunum 1 ayda 1500 km yaptım şuanlık her şey güzel gidiyor. Fakat şöyle bir sorunum var. Yan yana 200 ns koyunca benim motorun alcak olduğunu fark ettim diğeri daha kalıplı yüksek duruyodu benimki daha alçak. Servise gittim dedim bunu yükseltebilirmiyiz amortisör ayarından. Yükselmez ordan dedi. (Sertleştirme yumuşatma kısmından) Ama deneyelim dedi. Deneyince amortisörümün patlak olduğunu fark ettik. Bu yüzden alçak duruyor dedi. Sorum şu orjinal amortisör almak mantıklı olur mu yoksa parçalarını satan kişilerden mi alsam ve yenisini takınca motor yükselir mi. Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler
    Kesinlikle orjinalini alin ve hep öyle devam edin

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı RoseLuslie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amortisörü çıkma bulman zor, doğal olarak orjinal amortisör aldığın zaman orjinal haline dönecek alçak değil olması gereken standart ta olacak.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Cevaplarınız için teşekkürler hepinize

Motosikleti
    Honda Dio
    Gidon yükseltme çok hoşuma gitti. Motorda asıl oturuş pozisyonunu buldum sanki. Virajlara daha bir keyifle yatıyorum ve sanki denge de daha iyi oldu gibi.
    osman ender bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Gidon yükseltme çok hoşuma gitti. Motorda asıl oturuş pozisyonunu buldum sanki. Virajlara daha bir keyifle yatıyorum ve sanki denge de daha iyi oldu gibi.
    Teşekkürler yorumunuz için. Benim de ne zamandır aklımdaydı ama soru işaretlerim vardı. iyi cevap verdiniz.
    Norton772 bunu beğendi.

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS

https://i.hizliresim.com/7N215N.jpg

Ben de tam olarak fotoğraftaki gibi yerleştirmeyi düşünüyordum, gerçekten güzel oturmuş hoşuma gitti aşağıda fotoğrafı dönen tutucuyu alıp monte ettiniz değil mi? bir de bunu düz olarak da kullanabiliyor muyuz yoksa sabitlendi mi?

Çok güzel olmuş ama hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de tam olarak fotoğraftaki gibi yerleştirmeyi düşünüyordum, gerçekten güzel oturmuş hoşuma gitti aşağıda fotoğrafı dönen tutucuyu alıp monte ettiniz değil mi? bir de bunu düz olarak da kullanabiliyor muyuz yoksa sabitlendi mi?

Çok güzel olmuş ama hayırlı olsun
    İstediğin şekilde döndürüp kullanabilirsin ama bu şekilde sanki daha kullanışlı oldu bence. Senin için de şimdiden hayırlı olsun. Suya biraz daha detaylı görünüyor.
    gokertutas bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    herkese selamlar,
    geçen mesajlarda biri daha yazmıştı ama arada kaynamış sanırım, yeni abs'li modellerinden alıp kullanan var mı hiç? önceki modellerde karşılaşılan kronik tabir edilen sorunlar euro4 modellerinde de ortaya çıkıyor mu?

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    İyi akşamlar,
    Lastik:Anlas Tournee lastikleri taktik 50 km oldu.Motorun hissiyati artti.Yolu iyi tutuyor gibi gözüküyor malumunuz henüz rodajda en az bir 100 km kullanmalıyız.daha sonra grrçek bir yorum yapabiliriz.
    Lastikçi: Ankara'da lastik taktıracaklara Çinici kardeşler adlı İskitler'deki işletmeyi tavsiye ediyorum.Emre ve Recep ustalar var Recep usta motorsiklet lastiği üzerine oldukça deneyimli.İşçilik kaliteli,lastik jant kontrol ediliyor balans yapılıyor.Ücret 75 tl uygun.
    ayzek bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)