Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Sonuç ;
    Hala arayan soran yok ,Ekrem atat servis ile ne görüştü mü servis ne yaptı hiç bir fikrim yok ..Geçen cumartesinden beri bana geri dönüş olmadı..

Anlıyacağın Ekrem Atat ağzımıza bir parmak bal çalar gibi yapıp ortalığı yatıştırdı..
    @HoodlumHavoc & @serkany
    Her ikinizinde durumu gerçekten can sıkıcı. Ekrem Ata'nın ilgilenmediğini düşünüyorsanız telefon numarasını size özelden verebilirim. İstiyorsanız bana mesaj atın. Açın telefon söyleyin söylemek istediklerinizi. Daha önce bende Pulsar varken sorun yaşamıştım. O zamanki mailleşmelerde cep telefon numarasını orda paylaşmıştı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nakedcıozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy ,kanuni phantom, bajaj pulsar 200 ns
    arkadaşlar merhaba, aranıza katılmaktan büyük bir onur duyuyorum. sorum şu şekilde tek renk pulsarları sadece kayalar motor mu satıyor biz istesek depoyu ve grenajları boyatabilir miyiz.boyayı iyi yapan ege bölgesinde tanıdığınız bir yer var mı? teşekkürler

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    merhaba , bende pulsar 200 ns almayı düşünüyorum fakat istanbul ve diğer illerdeki servislerin bu tutumu yüzünden cesaret edemiyorum.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bende 1 haftadır motor bekliyorum bayiyle bugünde konuştuk pazarteside bi aksilik bi bahane çıkarsa 2. el cbr250 alacam bugün cbr 250 sini alacam kişiyi aradım telefonu açmadı eğer açsaydı gidip onu alacaktım ama bekledim bi kaç gün daha bekleyecem.Daha motoru almadan bahaneler çıkıyor aksilik oluyor inşaellah aldıktan sonra serviste sorun çıkmaz.Serviste sorun yaşayıp motora ağız tadıyla binememektense yedek parçasına ve bakımına biraz fazla ödeyip ağız tadıyla binmek daha mantıklı gelmeye başladı pazartesi eğer aramazlarsa motor geldi diye gidip verdiğim kaporayı alıp cbr250 alacam inşaellah.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı YGMRLRKRL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1 haftadır motor bekliyorum bayiyle bugünde konuştuk pazarteside bi aksilik bi bahane çıkarsa 2. el cbr250 alacam bugün cbr 250 sini alacam kişiyi aradım telefonu açmadı eğer açsaydı gidip onu alacaktım ama bekledim bi kaç gün daha bekleyecem.Daha motoru almadan bahaneler çıkıyor aksilik oluyor inşaellah aldıktan sonra serviste sorun çıkmaz.Serviste sorun yaşayıp motora ağız tadıyla binememektense yedek parçasına ve bakımına biraz fazla ödeyip ağız tadıyla binmek daha mantıklı gelmeye başladı pazartesi eğer aramazlarsa motor geldi diye gidip verdiğim kaporayı alıp cbr250 alacam inşaellah.
    En-iyisini yaparsın dost...
    The Power of The Dreams.

Motorum satildi 8500 tl
    İkinci el motor sifir fiyattan yukari satilrmi boyle bir keriz varmi diyene kapak olsun
    Alan arkadas allah razi olsun dedi ve gulumseyerek gitti
    Hos zarar eden 1000 tl den fazla gene ben oldum
    Allah biyerden alip baska yerden verir insallah

yns0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf Rally
    Herkese merhaba, Bende aranıza 3 hafta önce bajaj pulsar NS alarak katıldım. Sıfır aldığım için canımı çok sıkan bazı durumlar var motosiklette mesela ilk bayiden çıktım benzinliğe gittim benzinimi aldım yola çıktım ev yaklaşık 17km kadar uzaklıkta bu kadar mesafede yaklaşık 5-6 kere stop etti ve devir dalgalanması denen olaydan oldu sürekli ve birde ön taraftan gelen şu ses. 500 km bakımında yazılım güncellendi stop sorunu geçti diyordum ki bugün 6. viteste 5500 devirle giderken motor arıza lambası yandı ve yavaşlamaya başladı debriyaja bastım ve arıza lambası söndü ve yine her ışıkta duruşumda stop etme sorunu başladı. Motosikletim henüz 1040 km de ama bu olaylar yüzünden çok soğudum. Siz o kadar para biriktirin sağdan soldan kesin motor alın sonra böyle sorunlarla uğraşın. Daha önce başına gelen oldumu bilmiyorum ama servise gitmeden önce sizlerden de fikir almak istedim. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    slyman_b bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı yns0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, Bende aranıza 3 hafta önce bajaj pulsar NS alarak katıldım. Sıfır aldığım için canımı çok sıkan bazı durumlar var motosiklette mesela ilk bayiden çıktım benzinliğe gittim benzinimi aldım yola çıktım ev yaklaşık 17km kadar uzaklıkta bu kadar mesafede yaklaşık 5-6 kere stop etti ve devir dalgalanması denen olaydan oldu sürekli ve birde ön taraftan gelen şu ses. 500 km bakımında yazılım güncellendi stop sorunu geçti diyordum ki bugün 6. viteste 5500 devirle giderken motor arıza lambası yandı ve yavaşlamaya başladı debriyaja bastım ve arıza lambası söndü ve yine her ışıkta duruşumda stop etme sorunu başladı. Motosikletim henüz 1040 km de ama bu olaylar yüzünden çok soğudum. Siz o kadar para biriktirin sağdan soldan kesin motor alın sonra böyle sorunlarla uğraşın. Daha önce başına gelen oldumu bilmiyorum ama servise gitmeden önce sizlerden de fikir almak istedim. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Oksijen sensöründe sıkıntı olabilir belgide müşürlerde vardır soketlerde temassızlık falan her türlü servise gidip halletmen gerekecek
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

yns0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf Rally
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oksijen sensöründe sıkıntı olabilir belgide müşürlerde vardır soketlerde temassızlık falan her türlü servise gidip halletmen gerekecek
    Yanıtınız için teşekkür ederim, zaten servise gideceğim ama belki başına gelen olmuştur önceden fikrim olsun istedim. Söylediklerinizi dikkate alıp serviste soracağım

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Alıntı resources adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her yoruma saygim var
    950 tl avantaj var burda

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Ayrica keriz ne demek? Ben bu motora 1650 tl ilave yaptim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Bu kadar ilave yapip 7 bin tl mi isteyelim yani
    Bence senin gibiler ölücü oluyor
    Arkadaşım sen sonuna kadar haklısın... Bir sürü emek var.... Para harcamışsın lastik... tur camı... gidon yükseltme gibi... Beğenmiyorlarsa gitsinler aksesuar sız alsınlar... benim motorum 2014 model... extra: rosso ıı... tur camı... müzik sistemi... arka çanta... gidon yükseltme... ön ve arkada çakar ışıklar... üç kademeli sis farı... işlenmiş sele(koltuk)... elcikm koruma... alarm...ben bile 7000 tl ye vermem motorumu.... Kimseye zorla mal satmıyoruz...

ozimosko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK
    Arkadaslar merhaba, sonunda NS200 üm ile araniza katildim. Dunden bugune 200 km yaptım. Forumlarda anlatilan sorularin hicbirini Allah'a şükür yasamadim.

En gec sali gunu giderim 500 bakimina. Sormak istedigim birkac sey var;

-Aşırı pahali olmayacak sekilde Alarmli disk kilidi ve zincir tavsiyeniz var mi?

-Yine asiri pahali olmayacak sekilde tavsiye ettiginiz zincir yagi ve temizleme spreyi var mi?

-Aldigim yerde sordum Castrol koyuyoruz isterden ekstra ucret ile ipone yag koyabiliriz dediler. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

-Telefon tutucu aparat var mi pulsara uygun eski motorumdaki olmadi.

-cok Pahali olmayan tavsiye ettiginiz eldiven var mi?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı ozimosko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, sonunda NS200 üm ile araniza katildim. Dunden bugune 200 km yaptım. Forumlarda anlatilan sorularin hicbirini Allah'a şükür yasamadim.

En gec sali gunu giderim 500 bakimina. Sormak istedigim birkac sey var;

-Aşırı pahali olmayacak sekilde Alarmli disk kilidi ve zincir tavsiyeniz var mi?

-Yine asiri pahali olmayacak sekilde tavsiye ettiginiz zincir yagi ve temizleme spreyi var mi?

-Aldigim yerde sordum Castrol koyuyoruz isterden ekstra ucret ile ipone yag koyabiliriz dediler. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

-Telefon tutucu aparat var mi pulsara uygun eski motorumdaki olmadi.

-cok Pahali olmayan tavsiye ettiginiz eldiven var mi?
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Babacanlar pulsarın servis ışığını söndürmenin bir yolu varmı.Arkadaşımın pulsarının garantisi bitti.Bedava servise öpülmek istemiyor.Kendi yağını filitresini değiştiriyor.Böyle bir imkan varsa bana bir mesaj atarsanız seviniriz .

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    voldo o ses motorun kafa karenaj (vizor) yerinden geliyor olabilir.. aynısı banada oldu yandaki yıldız alyan kısmından sıktım.. şimdi bir sorun kalmadı. Bir dene istersen

Motosikleti
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babacanlar pulsarın servis ışığını söndürmenin bir yolu varmı.Arkadaşımın pulsarının garantisi bitti.Bedava servise öpülmek istemiyor.Kendi yağını filitresini değiştiriyor.Böyle bir imkan varsa bana bir mesaj atarsanız seviniriz .
    Kontağı çevir motoru çalıştırma trip 2 yap aynı anda iki düğmeye bas bakım işareti sönecektir.

Alıntı bajaj41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    voldo o ses motorun kafa karenaj (vizor) yerinden geliyor olabilir.. aynısı banada oldu yandaki yıldız alyan kısmından sıktım.. şimdi bir sorun kalmadı. Bir dene istersen
    Aynen kardeş kafa grenajındaki camı elimle tutunca ses kesiliyor.
    Motor 251 km oldu bu ay sonun kadar rodajı tamamlayacağım. Fakat şu stop sorunu bugün iki kere daha oldu ikiside durmaya yakın oldu. Motoru biraz rolantide takip ettim rolanti ara sıra 1500-2000 arası dalgalanıyor. Bakıma gelince cihaza bağlarız dediler bakalım hayırlısı.
    Birde far kapatma düğmesi galiba yok ya da ben bulamadım. Selenin de sert olduğunu duymuştum fakat sertten öteymiş sanki selenin içinde tahta var.
    slyman_b bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Beyler bu pulsarın km okuyucusunun kablosunun içinde kaç tane tel var ? 2 mi 3 mü bilen varsa yazarsa sevinirim

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı voldo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen kardeş kafa grenajındaki camı elimle tutunca ses kesiliyor. http://i.hizliresim.com/jnGBL9.jpg
    Motor 251 km oldu bu ay sonun kadar rodajı tamamlayacağım. Fakat şu stop sorunu bugün iki kere daha oldu ikiside durmaya yakın oldu. Motoru biraz rolantide takip ettim rolanti ara sıra 1500-2000 arası dalgalanıyor. Bakıma gelince cihaza bağlarız dediler bakalım hayırlısı.
    Birde far kapatma düğmesi galiba yok ya da ben bulamadım. Selenin de sert olduğunu duymuştum fakat sertten öteymiş sanki selenin içinde tahta var.
    Merhaba;
    Öncelikle motosikletiniz hayırlı uğurlu olsun.
    Motosikletin far kapatma düğmesi yok çünkü standart açık olarak kalıyor. Ayrıca durmaya yakın stop etme sorunundan bahsetmişsin hocam.
    Muhtemelen o da viteste iken fren yaptığın için devir düşünce stop ediyordur. Durmaya yakın boşa almaya çalış ya da debriyajı sıkarak durmaya çalış. Aynı sorun olursa o zaman mekanik bir sorun olduğunu düşünebilirsin. Bazen elimizin acemilikten de olsa bizde yapıyoruz aynı şeyi ama önce kendi hatalarımızı görmek gerekiyor diye düşünüyorum.
    Saygı ve sevgi ile kalmanız dileği ile...

ben bugun motoru test ettim. Eğitimimi gisakademide almıştım. Yeni bir motora binildiğinde ilk yapılması gereken şeyin kavramayı sırf debriyaj kullanarak bulmak olduğunu söyylediler. Ve hatta ilk bindiğimiz motorlarda hep gazsız kalkışlar yaptık kavramayı çözmek için. Fakat tst ettiğim pulsarın kavraması çok kısaydı. 5-6 kere daha hareket edemeden stop ettim. Sonra gaz vererek kalktım 1-2 tur attım. Motorun gidişi çok hoş. gaz tepkileri vsvs inazumaya göre çok daha net (yumuşak bir motor değil atılmaya meyilli).

siyah rengi de mavi rengi de mevcuttu ikisi arasında kaldım. Ve bu kavrama noktası kafamı bulandırdı. honda cb125e de de inazumada da sırf kavrama ile kalkabiliyordum. Ayrıca gaz kolunu kontrol edemedim. Durur haldeyken 2000-3000-4000 teker teker bu devirlerde sabit tutmak çok zor oldu. Sizlerin motorlarında durum nasıl?

Motosikleti
    Alıntı cemtover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugun motoru test ettim. Eğitimimi gisakademide almıştım. Yeni bir motora binildiğinde ilk yapılması gereken şeyin kavramayı sırf debriyaj kullanarak bulmak olduğunu söyylediler. Ve hatta ilk bindiğimiz motorlarda hep gazsız kalkışlar yaptık kavramayı çözmek için. Fakat tst ettiğim pulsarın kavraması çok kısaydı. 5-6 kere daha hareket edemeden stop ettim. Sonra gaz vererek kalktım 1-2 tur attım. Motorun gidişi çok hoş. gaz tepkileri vsvs inazumaya göre çok daha net (yumuşak bir motor değil atılmaya meyilli).

siyah rengi de mavi rengi de mevcuttu ikisi arasında kaldım. Ve bu kavrama noktası kafamı bulandırdı. honda cb125e de de inazumada da sırf kavrama ile kalkabiliyordum. Ayrıca gaz kolunu kontrol edemedim. Durur haldeyken 2000-3000-4000 teker teker bu devirlerde sabit tutmak çok zor oldu. Sizlerin motorlarında durum nasıl?
    debriyaj ayarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz ne erken kavrar ne de geç.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)