Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    H2 nicki alan uzman kesiliyor motoru varmı yokmu o bile belli değil
    tozluklu ve sheriff87 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H2 nicki alan uzman kesiliyor motoru varmı yokmu o bile belli değil
    Dediğine göre Mondial MCX motoru var, piston kolu kırmasıyla meşhur bir motor Mondial'in bu modelinde cidden sorun var bu kadar tesadüf olmaz.

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Sokollu, AttilaXtreme, kdiner ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Diski falan da boyamışsın sanki çinli cub motor boyuyorsun Ön lastiği de boya yapmışsın hiç için acımadı mı motoru boyarken. Yepyeni motora 25-30 yaşında araba muamelesi yapmışsın

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    son hali de böyle oldu parca parca attım cahilligime verin sökülebilen boya yaptık bakalım nasıl olacak ben begendim açıkcası merak edenler olursa buralardayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

mengü son fotaları biraz gec attım onları da görüp öyle degerlendir haksızlık yapma bana sökülüyo bu kaplama

Motosikleti
    Dipart yapmışsın da yinede bence tiner sürmemeliydin lastiklere. Basınçlı suyla çıkartsaydınız fazla gelen boyaları.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece jant için konuşuyorum ;

Siyah renk ile uyumu müthiş olmuş

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    eyvallh sokollu begenmene sevindim

Süper olmuş, motorun havası değişmiş resmen bravo

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Zinciri kendimiz germek için hangi alet edevat lazım ? Disaridayim motor yanımda değil de aklmdayken alayım diyorum

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    dostum çok hoş olmuş güle güle kullan yalnız belirtmem gerekirki plastidipler el ve ayakların temas ettiği yerler hemen gidiyor uzun soluklu olmuyor yapıp hüsrana uğrayan çok kişi var umarım senin yüzünü güldürür
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Ben çok begendim iyi fikir gayet hoş durmuş. Benimde aklımdaki renk bybre fren şeysi varya tam o renk hem uyumlu olur ama şimdi metelik yok ) Eline sağlık. Görsel olarak yardımcı oldun.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Abiler 5bin bakimina 120 lira istiyolar cok degilmi boyle bi rakam ya

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    Sagolun beyler begenmenize sevindim.abi metelik yok deme 60 tl odedim tum gorduklerine adam da pisman oldu gerci 60 tl ye yaparim dedigine

arkadaşlar motor yağı olarak ne kullanıyorsunuz? Ben servisi aradım kendim yağ alıcam dedim, motul 5100 20-50 yağ koyucam dedim. Kabul etmedi illa kendi yağlarını koyabileceklerini söylediler, merkez sadece ipone ve castrol yağ kullanılmak zorunda demiş. Hem benim aldığım yağın bozuk olma ihtimali de olabilirmiş. Siz yağ getirirseniz garantiden çıkar dedi. Sizin servis de böyle bi uygulama var mı yoksa bi tek benimki mi böyle komik yani

kuralkanın sıtesınden alısverıs yapabılen varmı vSipariş oluşturulamadı, lütfen tekrar deneyiniz dıyo devamlı sorun nedır acaba

Motosikleti
    Alıntı alpiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor yağı olarak ne kullanıyorsunuz? Ben servisi aradım kendim yağ alıcam dedim, motul 5100 20-50 yağ koyucam dedim. Kabul etmedi illa kendi yağlarını koyabileceklerini söylediler, merkez sadece ipone ve castrol yağ kullanılmak zorunda demiş. Hem benim aldığım yağın bozuk olma ihtimali de olabilirmiş. Siz yağ getirirseniz garantiden çıkar dedi. Sizin servis de böyle bi uygulama var mı yoksa bi tek benimki mi böyle komik yani
    20W-50 çok kalın yağ zaten, 11 bin devir çeviren motorda o kadar kalın yağ kullanılmaz. Servis mantıklı bir itirazda bulunmuş.

Burdaki itiraz yağın kalın olması değil ama. Kalınsa incesini koyarız sorun değil. Tamam 10W40 koymak istiyorum ama kendim alıcam yağımı, itirazım burda, hepimiz motorumuz için iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizin servisler bu duruma nasıl bakıyorlar? Kendi yağınızı serviste koydurabiliyor musunuz? Garanti dışında kalma gibi bir durum var mı yani?

bende motul 20w50 7100 koyuyorum onnumarda calısıyo sorunsuz servıslerın derdı ne marka nede motor tek derdı para 50 lıra fazla ver sana yemın edıyorum sırke bıle koyarlar adam 4000 bakımına 120 lıra ıstıyo allahtan revamı arkadas 600luk makınanın bakım ucretı 100 lıra

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Burdaki itiraz yağın kalın olması değil ama. Kalınsa incesini koyarız sorun değil. Tamam 10W40 koymak istiyorum ama kendim alıcam yağımı, itirazım burda, hepimiz motorumuz için iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizin servisler bu duruma nasıl bakıyorlar? Kendi yağınızı serviste koydurabiliyor musunuz? Garanti dışında kalma gibi bir durum var mı yani?
    castrol racing yağ koyuyorlar oda kaliteli bir yağ zaten yarış motorlarında kullanıyorlar birde hangi bakım için bahsediyorsun ilk bakımsa 500 km de 2500 de ara yağ değişimi var 5000 de birdaha ve sonrasında her 5000 de yağ değişimi var önerdikleri yağlarda adını ilk defa duyduğun yağlar değil bence sorun etme bu kadar
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)