Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengü aman dikkatli ol. motorun ne kadar yattığını göstermek için canını tehlikeye atma.
    Merak etme kör virajlara en fazla 80-90 giriyorum zaten Ayrıca trafiğe kapalı alan olmasa da trafiğin olmadığı bi alan. 60 km yolda ne arkamdan bi araba geldi ne de önüme araba çıktı. Biraz garip bi yol 2 sene önce plakası sökük motorla ben önde jandarma arkada gidiyoruz bekliyorum önüme geçip beni durduracak arkamda 3-5 dakka beraber gittik sonra döndü sağa Herhalde köylü sandı uğraşmadı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Pulsar ile yaptığım Ankara-Ayaş-Polatlı-Ankara turundan çok memnun kaldım. Ayaş girişinde yokuş aşağı 130'la girdiğim viraj müthişti buraya attığım Pulsar ile viraj videosu vardı yabancı biri çekmiş aynı onun gibi oldu Motor virajlarda asfaltı mıknatıs gibi çekiyor. Ayaş polatlı arası yolda da virajlara baya hızlı girdim karşıdan geleni görebiliyosam virajda karşı şeride taşıp uçuş payı bırakıp tam gaz dönebiliyorum Yolda kasis varsa motor havalanıyo ya ona uçuş payı diyorum Haftaya yine yapıcam aynı turu bu sefer kamera olacak, depoya veya göbeğime bağlayacağım motorun yattığının görünmesi için.
    sakin ol koyboy aman diyim öyle hemen yüksek hızlarda dalma hele video çekmek için hiç yapma teknikleri iyi anla ve üzerinde çalış çalış o yola her fırsatta git bol bol idman yap ama hızın öyle yüksek olmasın gelen geçen de yok allah muhafaza kaza falan geçirsen ilgelenecek kimsede yok o yolda dikkatli ol
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Merhabalar

Allah nasip ederse 1 kaç aya kadar pulsar 200ns almayı planlıyorum. Kullanan arkadaşlar artılar/eksiler hakkında bilgi rica edicem.

Birde motorsiklet sürmeye yeni başlayacağım. Pulsar 200 ns uygun mudur ? Sıfır mı 2. El mi daha mantıklıdır ?

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin ol koyboy aman diyim öyle hemen yüksek hızlarda dalma hele video çekmek için hiç yapma teknikleri iyi anla ve üzerinde çalış çalış o yola her fırsatta git bol bol idman yap ama hızın öyle yüksek olmasın gelen geçen de yok allah muhafaza kaza falan geçirsen ilgelenecek kimsede yok o yolda dikkatli ol
    Köy yolunda bişey yok abi çoğu virajda karşıdan gelenler varsa kabak gibi görünüyo. Görüş mesafesi açık olmayan viraja da 80'le falan giriyorum zaten. Yol seviyesiyle tarla arası yükseklik farkı çoksa da dikkat ediyorum uçacaksak ta az uçalım. Bu pazar yine giderim diyodum da seçim dolayısıyla kalabalık olur.

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar; pulsar şenlik haftasına özel İstanbul bayileri PULSAR 200 NS ürünü 01-07 haziran 2015 tarihleri arasında 8.450 tl fiyattan satışa sunacaklar.

Saygılarımla...

Ekrem Bey, alalı 2 hafta oldu, indirimden yararlanamadım, benim gibi yeni alan arkadaşlara da hediyeniz var mı?

Motosikleti
    Alıntı enable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Bey, alalı 2 hafta oldu, indirimden yararlanamadım, benim gibi yeni alan arkadaşlara da hediyeniz var mı?
    Pulsarda indirim mi olmuş 8960 lira yazıyor sitede hâla.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsarda indirim mi olmuş 8960 lira yazıyor sitede hâla.
    O tren sizler için kaçtı
    bektanist bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O tren sizler için kaçtı
    Ben 8450 liraya aldım. Alt sehpası orjinal değil sadece sehpa yayını bağlayacak somunu yanlış yere kaynatmışlar ama çok sıkıntı değil.

Ben 8450 liraya aldım. Alt sehpası orjinal değil sadece sehpa yayını bağlayacak somunu yanlış yere kaynatmışlar ama çok sıkıntı değil.
    Sen eski modeli aldın çünkü, senin aldığın motor epeydir orada duruyordu, hatta ben incelemeye gittiğimde bir ayaklığı yoktu, kargoda kırılmış yenisi gelecek demişlerdi. Elimizdeki son 8400 lük motor bu dediler, diğerleri 8900 den satılacak didiler. Alt sehpa için yanlış hatırlamıyorsam 150 lira istemişlerdi. Sana 8400 e sehpa takıp vermişler işte. Benim elim deydiyse o motorda sıkıntı çıkmaz, raad raad bin.

Geçen hafta için kampanya yapıp, yeni modelleri de o fiyattan verdiler, arkadaş onu soruyor. Bize giren 500 lira karşılığında hediye falan verilecek mi diye soruyor.
    bektanist ve enable bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen eski modeli aldın çünkü, senin aldığın motor epeydir orada duruyordu, hatta ben incelemeye gittiğimde bir ayaklığı yoktu, kargoda kırılmış yenisi gelecek demişlerdi. Elimizdeki son 8400 lük motor bu dediler, diğerleri 8900 den satılacak didiler. Alt sehpa için yanlış hatırlamıyorsam 150 lira istemişlerdi. Sana 8400 e sehpa takıp vermişler işte. Benim elim deydiyse o motorda sıkıntı çıkmaz, raad raad bin.

Geçen hafta için kampanya yapıp, yeni modelleri de o fiyattan verdiler, arkadaş onu soruyor. Bize giren 500 lira karşılığında hediye falan verilecek mi diye soruyor.
    Motor mu kırılmış sanki ne olacak ya Bi ara kafama göre değiştiricem alt sehpanın şeklini zaten. Ben alırken ordaki Pulsar'ların hiç birinde alt sehpa yoktu satarken takıyolardı.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı enable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zuzuuw, dyavol-77 ve enable bunu beğendiler.

Merhabalar

Allah nasip ederse 1 kaç aya kadar pulsar 200ns almayı planlıyorum. Kullanan arkadaşlar artılar/eksiler hakkında bilgi rica edicem.

Birde motorsiklet sürmeye yeni başlayacağım. Pulsar 200 ns uygun mudur ? Sıfır mı 2. El mi daha mantıklıdır ?

Yardımcı olabilir misiniz ?

arkadaşlar honda cbr 250 ile pulsar arasında kaldım bu iki motor arasında kalıp pulsarı tercih eden varmı naked seviyorum ama yinede kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    120 ile giderken acaba devir kaçda oluyor

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 ile giderken acaba devir kaçda oluyor
    Dediğin hızda 8200 devir falan. 7000 devirde 100 km, 8000'de 114-115 civarı bi hız yapıyor.

Alıntı scarface123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar honda cbr 250 ile pulsar arasında kaldım bu iki motor arasında kalıp pulsarı tercih eden varmı naked seviyorum ama yinede kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz
    Paran yetiyosa CBR250 daha çok mutlu edecektir ama özellikle İstanbulda yaşıyorsan CBR serilerinin hırsızlar tarafından peynir ekmek gibi götürüldüğünü unutma, CBR alıp da çaldırmamak çok zor.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kesiciye kaç devirde hızda giriyor orta sehpa varmı bu gün bakmaya gittim canlı göremedim bir türlü şu pulsarı ,

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    Slmm abiler motorumun bi sikintisi ama enjeksiyon lambasi yaniyor en alt olan yerdee servise goturdumm ordaki usta hemen sondurdu ama bana nasil sondurdugunu söylemiyor bilen varsa nasil sonduruldugunu solermi.. tskler

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Şuan bende tvs apache var şehir içinde bunaltmaya başladı artık yetmiyor.Bunu satıp pulsar alsam sizce keser mi beni.Yoksa biraz daha para biriktirip başka şeylere mi yöneleyim?

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesiciye kaç devirde hızda giriyor orta sehpa varmı bu gün bakmaya gittim canlı göremedim bir türlü şu pulsarı ,
    11000 devirde kesiciye giriyor diyorlar 157-158 km hıza denk geliyo ben en fazla 155 gördüm. Orta sehpa var ama Mondial Drift'indeki kadar kullanışlı bişey bekleme, bakım zamanı iş görüyo daha çok.

Bu arada Pulsar statör kablo girişinden yağ kaçırıyo diyolar. Bende hiç kaçırmadı 1700km'ye geldim. Motoru daha hiç yıkamadım yağ kaçırsa fotoğrafta görülürdü.

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan bende tvs apache var şehir içinde bunaltmaya başladı artık yetmiyor.Bunu satıp pulsar alsam sizce keser mi beni.Yoksa biraz daha para biriktirip başka şeylere mi yöneleyim?
    Kesmez, aralarında 10 - 15 km/h hız farkı var. 2 sene 150'liğe binen insanın sonraki basamağı 250 olmamalı tabi maddi imkanlar el veriyorsa.

Olacaksa da Inazuma gibi çizgisi yada r25, HYO GT250R gibi kası, gücü olan motorlar olmalı. Pulsara geçmek en fazla 1 ay heyecanlandırır.

ER6N, ER6F, ER5, MT03 gibi motorlara bakmalısın bence.
    emrb bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)