Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    arka fren kötü, discoverda da kötü pulsarda da , ya kitliyor ya tutmuyor, ön freni arkadan daha çok kullanıyorum.

bir video çekip atarız anlarsınız kötü olduğunu
    kdiner bunu beğendi.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Şahsım olarak bişey iddia etmiyorum dahası henüz kendi motosikletimin üzerine bile binip doğru dürüst tecrübe edemedim. benim konuya dahil olma amacım; acaba problem frende mi yoksa ağırlık dağılımında mı bunu sorgulamak. çünkü aklıma şu geliyor ön fren emsallerine göre gayet iyi iken yani firma bunu yapabilmiş iken arkayı niye ihmal etsin yada hesaplayamasın. ben hala diyorum fren kalitesinden ziyade ağırlık dağılımıyla alakalı bu durum.
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çanta almak isteyenler bana fiyat uygun geldi, bi inceleyin derim.
    http://www.adamotorsiklet.com/detay.php?id=667
    Efeler Diyarı EDREMİT

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Bildiğim çantanın fiyatına baktım sh40. Benim aldıgım site ile aynı isterseniz onuda bir inceleyin. Site ismi verildi madem. Motomagaza. Com
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amortisör konusunda sanırım görüşümüz farklı. bildiğiniz üzere amortisör yay ikilisi ön sele altında belli bir açı ile konumlandırılmış doğal olarak. ve bu açının değişmesi yatay ve dikey yönlerdeki kuvvetleri değiştirir. Vektörler konusundan hatırlayalım. e buda kanımca düşeydeki arka tekere gelecek olan yükü artırıp azaltacaktır. bunun la birlikte zeminden bize gelen darbelerin kuvvetini de değiştirecektir. olumlu yada olumsuz.
    hocam anladım demek istediğini tabii ki.
    ancak amortisörün etkileyeceği vektörler tekere uygulanacak kuvveti değiştirmez. o kısım kendi içinde ayrı bir sistem iken , tekerin üstündeki kuvveti değiştirecek tek şey ağırlık merkezindeki oynamalardır. kapalı bir sistemin dışarı ile ilişkisi gibi düşünün tekerleği.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Peki murat hocam bagışla hala anlamadığım bişey var burada amortisör arka tekere gelen yol koşullarını absorbe etmiyormu. E oyleyse amortisör doğrudan arka tekere bağlı (herne kadar saseye bağlı olsada) buda bana amortisöre gelen giden herturlu etkileri arka teker üzerinden yola aktarılıyor gibi geliyor. Dolayısıyla bu yatay düşey yükler (ağırlık) arka tekere biniyor. Fizik dışı bi şekilde amortisör e yolun etkisi lastik te bulunan bir sensorle veya musirle iletilmiyorsa

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arka teker kitliyor diyenleri eğitime davet ediyoruz.. 0-25 km arası arka 25 km üzeri on fren sikilir(rahmi barutcu)..
    tekoklava bunu beğendi.

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Sahibinden de bir ilan gördüm kırmızı Pulsar ın üstündeki stickerları sökmüş v bence gayet güzel olmuş. Sormak istediğimin altındaki boyaya zarar vermeden stickerları nasıl çıkarabilirim ?

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim çantanın fiyatına baktım sh40. Benim aldıgım site ile aynı isterseniz onuda bir inceleyin. Site ismi verildi madem. Motomagaza. Com
    shad sh37 kullandım tavsiye etmiyorum çok gürültü yapıyor
    gelişmiş ülkeler makine üretir teknoloji üretir, gelişmemiş ülkeler insan üretir
    2013 YAMAHA YBR125-NIKON D7000
    Elinde çekiç olan herşeyi çivi zanneder, insan yediğine dönüşür, yaşadığı yer gibi düşünür

Shad sh 33 aldim 2 ay olmadan ust kapak ses yapiyor.SHAD SH33 kesinlikle tavsiye etmiyotum.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka teker kitliyor diyenleri eğitime davet ediyoruz.. 0-25 km arası arka 25 km üzeri on fren sikilir(rahmi barutcu)..
    Riski göze almayın 0-25 km arasında bile bir mili saniye önce öne basın. Arka fren şerefsiz ahlaksız bir frendir her zaman göt atmaya yer arar.
    jemalizm bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    az once ayna programinda pulsari gordum nepalde cekilmis baya yukluydu motor pazaryerinde )

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahmi barutçu kim bilmiyorum ama çok saçma konuşmuş dostum. inanmayın.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Bi ara bu başlık altında muğladan olması gerekiyordu sanırım pulsarı vade farkı olmadan satan bi bayi vardı onun iletişim bilgilerş paylaşılmıştı aradım ama bulamadım eğer o arkadaş burada ise yada o bayiyi bilen yardımcı olabilir mi bana.İzmirdeyim gerekirse burdan gider alır gelirim?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahmi barutçu kim bilmiyorum ama çok saçma konuşmuş dostum. inanmayın.
    Türkiye deki tek ADAC eğitmeni

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara bu başlık altında muğladan olması gerekiyordu sanırım pulsarı vade farkı olmadan satan bi bayi vardı onun iletişim bilgilerş paylaşılmıştı aradım ama bulamadım eğer o arkadaş burada ise yada o bayiyi bilen yardımcı olabilir mi bana.İzmirdeyim gerekirse burdan gider alır gelirim?
    Ben o arkadaş değilim ama Muğla'da 5 tane bayii var ve hepsinin iletişim bilgileri Bajaj'ın sitesinde var teker teker arayıp sorabilirsin biraz uğraştırıcı olabilir ama bulursun o bayiiyi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı MFTaşkıran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o arkadaş değilim ama Muğla'da 5 tane bayii var ve hepsinin iletişim bilgileri Bajaj'ın sitesinde var teker teker arayıp sorabilirsin biraz uğraştırıcı olabilir ama bulursun o bayiiyi.
    Doğru dedinde şimdi Muğla mıydı acaba tam emin olamadım bak :D
    MFTaşkıran bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir Menemen'de Kızılkayalar da taksit yapıyor, axese 9a bölüyordu ama 200 lira vade farkı koyuyor. Şu an peşin fiyatı 7300 TL 2015'ten itibaren 8000 TL olacak.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı vlkn35ylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir Menemen'de Kızılkayalar da taksit yapıyor, axese 9a bölüyordu ama 200 lira vade farkı koyuyor. Şu an peşin fiyatı 7300 TL 2015'ten itibaren 8000 TL olacak.
    vade farksiz demistim ben . nisana dogru alabiliyorum maalesef 8000 liraya alicam sanirim bende sans yok ki zaten hic olmadi da ...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    http://vimeo.com/93814878
    ilginç : )
    http://vimeo.com/93814878" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)