Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    furkantrojka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    Sele kılıfı önerinizi dikkate alacağım, teşekkür ederim. 1000 TL civarında bütçem. Gerçekten farka değecek bir kask için biraz daha esneyebilirim.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 110 bandında apache ile gidiyorduk 2 kişi uzun yolda yıllardır.. Bu motor bu hızları yapamayacaksa benzin döküp yakayım. Dayanmayacaksa ne diye verdik o kadar parayı
    Merhaba,
    Özel değilse motorunuzu neden sattığınızı merak ettim. Bende artçılı pulsar200 nasıl olur diye düşünüyordum sizin uzun yol tecrübesi baya güven vermişti ama sonra sizin motoru ilanda gördüm..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

furkantrojka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    Tekrardan herkese selamlar. Bugün Antalya Tayfun Motor'a gidip motorun siparişini verdim. Önümüzdeki hafta başında teslim edilecek şu an. Tur camı ve sele kılıfı için konuştum, onları da takacaklar. Güzel bir telefon tutacağı bulamadım ellerinde, o sebeple onu almadım. Kask için de MT Blade 2'ye karar verdim. Siyah modeli 1165 fiyatından hiçbir yerde bulamadım ama, araştırmaya devam ediyorum.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Özel değilse motorunuzu neden sattığınızı merak ettim. Bende artçılı pulsar200 nasıl olur diye düşünüyordum sizin uzun yol tecrübesi baya güven vermişti ama sonra sizin motoru ilanda gördüm..
    ben aktif olarak artçılı kullanıyorum. düzgün bir canta ve canta demiri ile artçı arkaya yaslanıp keyfini süre süre gidiyor
    buberk bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    İlana öylesine koydum hocam. Can sıkıntısı iş yerinde ne yapsam diye düşünürken gırgır olsun dedim. fiyatı gördüysen zaten 30k kimse dönüp bakmaz ha bakan olursada veririm dert değil dominar alırım biraz zorlayıp :D. Bugün yine 400km yol yaptık Ayvalık cunda adası yaptık geldik izmire. Bu gezilerin konuları gelecek yavaştan

ilkaybaşaran ve buberk bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    İlana öylesine koydum hocam. Can sıkıntısı iş yerinde ne yapsam diye düşünürken gırgır olsun dedim. fiyatı gördüysen zaten 30k kimse dönüp bakmaz ha bakan olursada veririm dert değil dominar alırım biraz zorlayıp :D. Bugün yine 400km yol yaptık Ayvalık cunda adası yaptık geldik izmire. Bu gezilerin konuları gelecek yavaştan

https://i.hizliresim.com/5iuqqbn.jpeg
    https://i.hizliresim.com/8ul032w.jpeg
    Sanırım gördüğüm ilan sizindi, vallahi ben yükselmiştim ilana ama beklemedeyim şimdilik, alacak olsam çok düşünmezdim iki ay daha sabretmem gerek
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım gördüğüm ilan sizindi, vallahi ben yükselmiştim ilana ama beklemedeyim şimdilik, alacak olsam çok düşünmezdim iki ay daha sabretmem gerek
    Hayırlısı olsun hocam gönlüne göre versin inşallah. Problemsiz bir motor denk geldi şükür kronik sıkıntıları yok. Kafamdaki tek düşüncem acaba buyutsem mi, onada extra bütçe zorlamak istemiyorum muhtemelen keyifle binmeye devam ederim. Öbür ay bi lastik ve extra koruma demiri düşünüyorum. Ön farı da photon led yapicam bu hafta. Doldurmaya devam
    dundanbiri bunu beğendi.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Hayırlısı olsun hocam gönlüne göre versin inşallah. Problemsiz bir motor denk geldi şükür kronik sıkıntıları yok. Kafamdaki tek düşüncem acaba buyutsem mi, onada extra bütçe zorlamak istemiyorum muhtemelen keyifle binmeye devam ederim. Öbür ay bi lastik ve extra koruma demiri düşünüyorum. Ön farı da photon led yapicam bu hafta. Doldurmaya devam
    Uzun süredir aklımda en mantıklı ürün olarak duruyor, büyütsem ben işletme maliyetlerinin altından zor kalkarım, işte kısmetse yıl sonu bakalım.
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Motora bugün Photon Led h4 beyaz Ampül ve 2 adet Photon led dipsiz park ampül alıp Montaj yaptım. Güzel oldu artık bembeyaz bir bakışı var oğlanın Sırada Gp koruma demiri ve gidon yükseltme var.

levend84, buberk ve dundanbiri bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Mondial 150MH drift
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım son cıkan motorların lastiği 2-3 bin km sorunsuz götürüyor, lastik değişimi yapmana gerek yok biraz daha iyi diye biliyorum. Ama garantici olmak istersen direk lastiği değiştir.

Kullanım rahatlıgı acısından : Tur camı, telefo tutucu, arka canta demiri ve arka canta , sele kılıfı öncelikli olarak alınmalı.

İkinci asamada konfor sele alabilirsin. Şekil olarak bakıyorsan alt sakal motorun tipini cidden değiştiriyor

-

Benim velette tüm seleler açılıp ekstra sünger ile konfor seleye dönüştürüldü üstüne de fileli kılıf takıldı. özel yapım arka canta demiri ve canta mevcut. Alt sakal, tur camı ve telefon tutucu var. Depo kılıfı taktırdım. Sis farı takılı ayrıca.

Yan canta demiri ve elcik rüzgar koruma da aldım ama onları taktırmadım daha. zaten baska birşey de takılamıyor alarm hariç
    merhaba, bu sele işlemlerini nerede ve kaça mâl ettiniz? cevaplarsanız çok mutlu olurum ben de düşünüyorum.

Alıntı Vidos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, bu sele işlemlerini nerede ve kaça mâl ettiniz? cevaplarsanız çok mutlu olurum ben de düşünüyorum.
    Tur camı, telefon tutucu ve sele kılıfını kendim yaptım.

Motoru aldıgımda konfor sele, arka canta demiri ve canta vardı.

Sakalı merdivenaltı bi tamircide yaptırdım.

Eski sahibinin Öğrenirsem nerede yaptırdıgını öğrenirsem size de iletirim
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Arkadaşlar merhaba, geçen hafta 2.el 2020 model bir ns 200 alarak aranıza katıldım, bugün de ehliyet sınavına katıldım o derece yeniyim.

Fikrinizi almak istediğim bir konu var, fren hidrolikleri. Ön de arka da boş görünüyor, frenlerde sıkıntı yok, şu an için. Benzinlikten dot3 yada 4 alıp kendim koysam bu sorun yaratır mı?

Diyeceksiniz ki “bakım”. En kısa zamanda bakıma sokacağım zaten, ama rahat rahat pratik yapabilmek adına bakıma gidebilene kadar bi çözüm arıyorum. Saçma mı olur, yoksa dokunmayayım mı? Böyle de hiç süremiyorum ondan fikirleriniz benim için önemli. Şimdiden teşekkürler.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı KeepSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, geçen hafta 2.el 2020 model bir ns 200 alarak aranıza katıldım, bugün de ehliyet sınavına katıldım o derece yeniyim.

Fikrinizi almak istediğim bir konu var, fren hidrolikleri. Ön de arka da boş görünüyor, frenlerde sıkıntı yok, şu an için. Benzinlikten dot3 yada 4 alıp kendim koysam bu sorun yaratır mı?

Diyeceksiniz ki “bakım”. En kısa zamanda bakıma sokacağım zaten, ama rahat rahat pratik yapabilmek adına bakıma gidebilene kadar bi çözüm arıyorum. Saçma mı olur, yoksa dokunmayayım mı? Böyle de hiç süremiyorum ondan fikirleriniz benim için önemli. Şimdiden teşekkürler.
    merhaba,
    hidrolikte kaçak yoksa ki yoktur frenlerin tuttuğunu söylüyorsun, fren balatası aşındıkça balata incelir ve kaliperdeki piston dışarı çıkar. piston dışarı çıktıkça hidrolik azalır. yani hidroliğin azalması fren balatalarının inceldiğine işarettir. durduk yere hidrolik doldurursan fren balataları değişeceği zaman hidrolik taşacaktır.

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    hidrolikte kaçak yoksa ki yoktur frenlerin tuttuğunu söylüyorsun, fren balatası aşındıkça balata incelir ve kaliperdeki piston dışarı çıkar. piston dışarı çıktıkça hidrolik azalır. yani hidroliğin azalması fren balatalarının inceldiğine işarettir. durduk yere hidrolik doldurursan fren balataları değişeceği zaman hidrolik taşacaktır.
    Teşekkürler, buradan müdahale etmemem gerektiğini, balatalar bitikse bakımda onları da elden geçirmem gerektiğini anlıyorum o halde, doğru mudur?

Alıntı KeepSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim de motorum 2020 pulsar ben de ilk boş sandım ama tam dolu olduğu için öyle görünüyormuş. Belki seninki de öyle olabilir

Alıntı mklcts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de motorum 2020 pulsar ben de ilk boş sandım ama tam dolu olduğu için öyle görünüyormuş. Belki seninki de öyle olabilir
    Valla hocam bu su gibi değilse ki sanmıyorum, içindeki 3 kollu demiri gözüküyor, min-max olan yerde, oldukça net hemde. Motora ilk indiğimde yukarıdaki arkadaşın dediği gibi balataları kontrol edeceğim, en kısa zamanda bakıma götüreceğim.

yeni gelen zamla birlikte facebookta 2018 30 bin km de ns200 'ü 34 bin beşyüz tl'ye sattıklarını gördüm.

motorunuzun kıymetini bilin :D ikinci eli sıfırından pahalı.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni gelen zamla birlikte facebookta 2018 30 bin km de ns200 'ü 34 bin beşyüz tl'ye sattıklarını gördüm.

motorunuzun kıymetini bilin :D ikinci eli sıfırından pahalı.
    harbiden öyle bir arkadaş taktı abi 20bine alayım senin motor temiz diye olm diom satsam ben ne alıcam dımdızlak kalırım ortalıkta 50cc anca alırım herhalde
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

Bu nasıl olur şaşırdım. Şanslıymış satan arkadaş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)