Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Geçen haftalarda fiyatlar hakkında sitem etmiştim Bugün motorumu aldım. Hemen üzerine sis farı koymak istiyorum koruma demirlerine montaj yaparım diye düşünüyordum almadan önce ama aldıktan sonra koruma demirleri sanki bunun için fazla geride ve küçük diye düşünüyorum takan var mı varsa bir resim bırakabilir mi buraya. Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

şuan 2017 absler 11 den mi satılıyor yanlış mı duydum ?

2 sene önce pulsar almayı düşünüyordum. sıfırı 6800 liraydı. çok net hatırlıyorum.

sonra rs200 abs çıktı onalrda 10.900 tlden satıldı

bu fiyatlar NEDİR ya?

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 sene önce pulsar almayı düşünüyordum. sıfırı 6800 liraydı. çok net hatırlıyorum.

bu fiyatlar NEDİR ya?
    Fiyatların yükselmesine şaşırman garip.
    Döviz bazlı ithal ürünler olduğunu hesaba katarsan neden bu kadar yükseldiğini anlayabilirsin.
    Memleket te istikrar yokki fiyatlar yerinde dursun.
    Benzin 5.20 tl olmuş. Vallahi zengin insanlarız

Motosikleti
    Pulsar NS200

bu fiyatlar NEDİR ya?
    ben de 2017 RS 200'e 13500 verdim. 2016 RS200 için 11700 istedi bayii. Pazarlık payı falan yok. Tek fiyat.
    Euro4 motor ve renk için aldım. Şu an mavi renk gelmemiş gri-siyah aldım.

Motosikleti
    Dominar D400

bu fiyatlar NEDİR ya?
    Sıfır Ns200 hiç 6800tl'ye satılmadı. 7000tl denildi ama o fiyata alanı görmedim, 7370tl'ye satıldı. O da 2 sene değil 3 sene önceydi(2014 yani).
    Çok da "net" hatırlamıyormuşsunuz sanırım.
    "bu fiyatlar NEDİR ya?" derken o zamanki dolar kuru ile şuandaki kuru da karşılaştırın, fiyatın neden öyle olduğunu anlarsınız( abs ve euro4 eklendiği düşünüldüğünde daha bile ucuz sayılır 3yıl önceye göre şu an).
    Budurumdan kimse hoşnut değil ama olan bu.

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır Ns200 hiç 6800tl'ye satılmadı. 7000tl denildi ama o fiyata alanı görmedim, 7370tl'ye satıldı. O da 2 sene değil 3 sene önceydi(2014 yani).
    Çok da "net" hatırlamıyormuşsunuz sanırım.
    "bu fiyatlar NEDİR ya?" derken o zamanki dolar kuru ile şuandaki kuru da karşılaştırın, fiyatın neden öyle olduğunu anlarsınız( abs ve euro4 eklendiği düşünüldüğünde daha bile ucuz sayılır 3yıl önceye göre şu an).
    Budurumdan kimse hoşnut değil ama olan bu.
    Görmezsin çünkü sormadın.

7000 e satiliyordu. Sonra zamlandi 7300 yaptilar. 7000 satiliyorken, pazarlikla 6800 e dusuyolardi. nerdenmi biliyorum. aliagadaki bayiler, stoklari eritme ve 200rs rekabetinden dolayi fiyati baya kirmisti. ama 200rs de tutulmadi, 200ns kadar satilmadi.

hemen hemen 2 kati firlayan fiyattan sikayetci degilseniz diyebilecegim birsey yok.

yukardaki arkadas gemilerden 800 dolara toplu aldiklari motora bayi kaca satiyor yazmis. zaten onun ustune birsey yazamam.

Herkese merhaba bende siyah gri 2017 200ns le araniza katildim ilk motorum. Motorumu cuma gunu teslim aldim fakat bir kac sorunum var ilki gosterge kendini sifirliyo suan motoru calistiriyorum kadran gidiyo devir saati tekrar sifirdan sona gidip aciliyo ve saat sifirlaniyor bu sorunun akunun zayif olmasindan dolayi olma sansi varmidir yoksa gosterge mi sorunludur ? Birde motoru kaldirirken 3000 devir civari kaldirdigimda stop ediyor motor daha devirli mi kaldirmak gerekli motoru ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı szralp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba bende siyah gri 2017 200ns le araniza katildim ilk motorum. Motorumu cuma gunu teslim aldim fakat bir kac sorunum var ilki gosterge kendini sifirliyo suan motoru calistiriyorum kadran gidiyo devir saati tekrar sifirdan sona gidip aciliyo ve saat sifirlaniyor bu sorunun akunun zayif olmasindan dolayi olma sansi varmidir yoksa gosterge mi sorunludur ? Birde motoru kaldirirken 3000 devir civari kaldirdigimda stop ediyor motor daha devirli mi kaldirmak gerekli motoru ?
    aküyü iyi bir şarj ettirin, debriyaj ayarı yaptırın kavramayı tam yapamıyor olabilirsiniz.

BAJAJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar200Ns
    Bizim ev 10 sene önce 30 bin tl idi , şimdi 230 bin tl oldu. Yani çok tuhafsınız arkadaşlar,
    keza benzin 3 sene önce 3 lira iken şimdi 5 lira oldu.
    Yani bu enflasyon vs gayet normal şeyler, yediğiniz içtiğiniz herşeyin fiyatı artarken tepki yok ta, pulsar'ın fiyatı artınca bu kadar tepki niye ???

Bence bu tepkiyi veren arkadaşlar Pulsar alacakken veriyor, satarken tam tersi oluyor.
    Ucuza Alayım, Pahalıya satayım psikolojisi.
    osman ender bunu beğendi.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı szralp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontağı açtığınıda RPM ışığının sönmesini mutlaka bekleyin. Kaldırırken gazı vermezseniz kolay stop edebiliyor doğrudur.
    osman ender bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    arkadaslar merabalar bende bi pulsar 200 ns kullanıcısıyım motosikletimi yeni aldım.alarm taktırmak istiyorum fakat cok fazla arm çeşitleri var düz alrmdan tutunda gps lisine kadar.ama benim istediğim tek bi şey var taktığım alrm motosikletin beynine zarar vermesin sadece hırsız gediğinde motosikletle uğrasırken ötsün yeter.bu konuda cok arastırmalar yaptım herkes bi şeyler söylemiş.beyne zarar verir garanti dışı kalır diye bi söz de etmişler.benim sormak istediğim pulsar 200 ns ye alrm taktırıp sorunsuz kullanan varmı varsa bana ulaşırsanız cok sevinirim.teşekkürler

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı dogacıdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merabalar bende bi pulsar 200 ns kullanıcısıyım motosikletimi yeni aldım.alarm taktırmak istiyorum fakat cok fazla arm çeşitleri var düz alrmdan tutunda gps lisine kadar.ama benim istediğim tek bi şey var taktığım alrm motosikletin beynine zarar vermesin sadece hırsız gediğinde motosikletle uğrasırken ötsün yeter.bu konuda cok arastırmalar yaptım herkes bi şeyler söylemiş.beyne zarar verir garanti dışı kalır diye bi söz de etmişler.benim sormak istediğim pulsar 200 ns ye alrm taktırıp sorunsuz kullanan varmı varsa bana ulaşırsanız cok sevinirim.teşekkürler
    İyi bir alarmlı disk kilidi öneririm dostum. Abus Granit Detecto 8077 kullanıyorum. Oldukça güvenilirdir. Öneririm. Bir kere para verir, ömürlük kullanılırsınız. İyi bir zincirle birlikte hırsızlar motorunuza kolay kolay yeltenemezler. Zincir olarak OnGuard Beast kullanıyorum. Onu da tavsiye ederim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı dogacıdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çinden aldım taktım sıkıntısız sorunsuz kullanıyorum, uzaktan çalıştırma ve durdurmayı bağlantısını yapmadım, alarm öttüğünde kumanda hem ötüyor hemde titriyor yeterki mesafe 50 metreden uzak olmasın.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    bana linkini atabilirmisin bende bi bakıyım

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Değerli arkadaşlarım merhaba,acaba 20000 den once buji değiştirme ihtiyacı olan oldumu.Ben bir kontrol edicem daha sonra NGK standart bujiler ile uzerindekileri değiştireyim diyorum sanki motorun gaz tepkisi biraz azaldı.

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı asuvara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlarım merhaba,acaba 20000 den once buji değiştirme ihtiyacı olan oldumu.Ben bir kontrol edicem daha sonra NGK standart bujiler ile uzerindekileri değiştireyim diyorum sanki motorun gaz tepkisi biraz azaldı.
    Benim motorda da gaz tepkisi azaldı gibi geliyor bana ben de bujileri çıkarıp kontrol etmeyi düşünüyorum. 250-280 km arası gidiyorum 1 depoda ki bence kötü oran 300 leri görmem gerekiyordu bence. bujilerle alakası var mı bilmiyorum ama en kötü değiştireceğim (serviste 3 takımı 60 tl ye değiştiriyorlardı yanlış hatırlamıyorsam)

Motorum 12.000 km de

Bu arada motora cam taktırdım sonunda göğsüme gelen rüzgarı kesti ki kesinlikle lazımmış cam onu anladım. Biraz kısa sanırım çünkü rüzgar boynuma vuruyor (uzun yola giderken üzerine ek cam taktırılabilir diye düşünüyorum)

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Bende ayni km leri gidebiliyorum.

2017 modeller yine kötü lastiklerle mi geliyor ? birde tam olarak ne gibi güncelleme yapılmış motorda yeni yılla bir türlü net bilgi yok sadece abs mi ?

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Arkadaslar motorda garip bi tikirti sesi gelmeye basladi onceden 6 bin devir civarinda onden gelen bi hirilti sesi vardi ustunede bu eklenince tirsmaya basladim. Yarin da 400 km kadar bi yol gitmem lazim.Ufak bi video kaydettim sesle alakali. Yardimlarinizi bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

https://m.youtube.com/watch?v=Pw4psviut7w

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Salı günü motoru teslim alcam lastikleri değiştircem hiç kullanmadan 200liraya vercem isteyen varsa peker motorda buluşalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)