Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Sol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140'luk dostum.
    Ben bu kışı bu lastikle geçirdim hiç sorun yaşamadım.
    Kalkışı hızlanması vs ağırlaştırmadı daha sı yakıt bile daha ekonomik oldu sanki ��
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ben de o zaman ilk fırsatta geçerim bu lastiğe.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorunuzun orjinal halindeki lastiklerini kullanmayıp satmak isteyen irtibata geçebilirmi?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BAJAJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum o zaman niye var hocam ?
    Siz niye burda varsınız , başkaları niye var , bizler niye varız?
    arkadaş gayet güzel sormuş. Buranın amacı zaten o. Soracak üzerine konuşacak değerlendirecek bilgi alacak karar verecek.
    Cevap üslubunuzu ben hiç yakıştıramadım.
    Not: ikinizide tanımıyorum.
    Arkadaşın sorusuna cevap vermek istiyorsan. Buyur meydan senin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    PARANI ÇÖPE ATMA
    Alıntı deep_breathe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014 model 200 ns olan motorumu satıp sıfır dominar 400 alma düşüncesindeyim. Ne düşünürsünüz. Artık beni kesmiyor daha ciğerli bir motor istiyorum dominarda fiyatı uygun geldi alıyım diyorum
    deep_breathe bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200 - 2016
    Arkadaşlar merhaba 1 aylık 200ns ilk bakıma götürdüm. akşam geldiğim fark etmemiştim fakat sonra fark ettim ki motoru park ederken ön tekerden ses geliyor. Gidonu sabit tutsam bile geliyor. Bakım sırasında başında duramadım ama ön tekere bir şey yapmamışlardır herhalde. Sizin bildiğiniz bir şey yapıyorlar mı? Ayrıca ses için WD40 sıkacam, fren diski, amortisör haricinde önde sıkılmaması gereken bir yer var mı? Sesi çözerken başka yere zarar vermeyeyim.

BAJAJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar200Ns
    Alıntı atmaca5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzun orjinal halindeki lastiklerini kullanmayıp satmak isteyen irtibata geçebilirmi?
    merhaba 2015 25 inci hafta üretimi sıfır , hiç kullanılmamış ön arka lastik takımı 200 tl ye verebilirim 220 istiyordum ilanım vardı.
    düşünürseniz mesaj atın
    @atmaca5353

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın sorusuna cevap vermek istiyorsan. Buyur meydan senin...
    Bilmediğim, binmediğim bir motor hakkında yorum yapamam. Bilmediğim husustada konuşmam, sizde öyle yapın bence güzel dosthane bir tavsiye Cevap vermesi gerekenler bence arkadaşa gerekli bilgiyi aktarırlar.
    İyi günler dilerim.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı deep_breathe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014 model 200 ns olan motorumu satıp sıfır dominar 400 alma düşüncesindeyim. Ne düşünürsünüz. Artık beni kesmiyor daha ciğerli bir motor istiyorum dominarda fiyatı uygun geldi alıyım diyorum
    Bana göre de özellik ve fiyat olarak gayet mantıklı..fiyat 15 olsa idi almıştım bile.. tek handikabı marka kısmında bajaj yazması.. Pulsarımdan memnunumm ama.. boy kilo bakımından biraz iri olduğumdan kalıplı bir motosiklet istiyorum.. canlısını bir görmem, denemem lazım..

aslında bütçeyi biraz daha arttırıp.. xl700 ve dl650 lerden temizini bulursam onuda alasım var..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Arkadaslar mrb. Foruma yenı uye oldum. Pulsarın 2017 mdelını almak ıstıyorum fakat 4 bın pesınatım var ve kredı kartı yada kredı kullanmıyorum. Bıkac yere sordum fakat kart ıle satıs yapıyorlar. Bıldıgınız yada yardımcı olabılecegını dusundugunuz bıyer varmı konu ıle ılgılı yardımcı olurmusunuz

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı Kavuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar mrb. Foruma yenı uye oldum. Pulsarın 2017 mdelını almak ıstıyorum fakat 4 bın pesınatım var ve kredı kartı yada kredı kullanmıyorum. Bıkac yere sordum fakat kart ıle satıs yapıyorlar. Bıldıgınız yada yardımcı olabılecegını dusundugunuz bıyer varmı konu ıle ılgılı yardımcı olurmusunuz
    gemcioglu ticaretdiyesanırım maraşta bir yer var.biraz peşin gerikalanı 14ay taksit yapıyorlar.ama motor fiyatı biraz yükseliyor,
    ruhsatada rehin koyuyorlar borcu bitenekadar satamıyorsun.
    oradan alabilirsın ama biraz tuzluya geliyor.

Gerı kalan tutarı her ay 1000 lıra olarak odeyebılırım.senetlefe olabılır.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BAJAJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba 2015 25 inci hafta üretimi sıfır , hiç kullanılmamış ön arka lastik takımı 200 tl ye verebilirim 220 istiyordum ilanım vardı.
    düşünürseniz mesaj atın
    @atmaca5353

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Bilmediğim, binmediğim bir motor hakkında yorum yapamam. Bilmediğim husustada konuşmam, sizde öyle yapın bence güzel dosthane bir tavsiye Cevap vermesi gerekenler bence arkadaşa gerekli bilgiyi aktarırlar.
    İyi günler dilerim.
    ALLAH ALLAH kendi kendime soruyorum acaba ben motor hakkında ne konuşmuşum Ayrıca Tavsiye almıyorum. Size'de iyi günler

Bende k.maraslıyım saolun. Bı goruseyım orayla ınsallah fazla demezler.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı atmaca5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz neredesiniz ve ne geçiyor aklınızdan fiyat olarak? Ben lastik değiştirmeyi düşünüyorum ve benim lastikler 6000 km yol yaptı. Ona göre bakarız duruma.

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250, Pulsar 200NS 2017
    Herkese merhaba. Aranıza şu anda 2017 beyaz renkle katılmış bulundum.
    2 senelik XMAX ten sonra ilk vitesli deneyimim.
    Dün aldım bayiden güzelce eve getirdim fakat bu sabah kalktığımda marş almıyordu.
    Akü arızası vermiş
    0 motorda böyle şeyler olabiliyor mu? veya ne yapmam lazım
    Aydin1966 ve kdiner bunu beğendiler.

altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Bajajda servisler maalesef aküyü tam doldurmadan teslim yapabiliyor.tavsiye olarak söylüyorum gidin sıfır bir kuru akü alın uzun yıllar akü sıkıntısı çekmezsiniz yada rica edin fark verin

Gorustum abı gemcıoglu ıle fakat 4000 pesın heray 1000 taksıtle odeme ypsam bıle 14.300 e gelıyor toplam odeme tutarım. Bu yazda ns200 vıdeosu ızleyerek gecırecegım sanırım. 4 ay sonrada dugun olacak hıc alamam ozaman. 2017 yı alanlra hayırlı olsun

Arkadaşlar aranızda istanbul içi motorunu satan var mı ? Temiz kullanılmış 2015 kasa motor arıyorum.İlgilenenler özelden yazabilirler.Bütçe max 7.000 tl

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Hayirlisi olsun
    Isallah bir gun istedigine kavusursun

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı adammotorsuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızda istanbul içi motorunu satan var mı ? Temiz kullanılmış 2015 kasa motor arıyorum.İlgilenenler özelden yazabilirler.Bütçe max 7.000 tl
    8000 dersen eğer var 2015 11 ay çıkışlı telefon yaz whatsaptan resim atarım. Bir eşini daha bulamazsın

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    malum siteye şöyle bir bakayım dedim de kurye motorundan farksız olmuş
    410 ilan nedir lan :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)