Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar maceram sona erdi. maddi gereklilikler neticesinde , pulsarımı satıp bir adet cbf150 aldım. para lazımdı biraz.
    pulsardan sonra cbf oyuncak gibi geliyor gerçekten.
    pulsarıma çok iyi baktım , çok sevdim onu. tazyikli su bile tutmadım üstüne hiç bir zaman. elimle ovalardım her yerini. diş fırçası ile temizlerdim zincirini vs.
    hiö sorun yaşatmadı. fiyatına göre sunduğu performans gerçekten ama gerçekten çok iyi idi.
    görünümü şimdi daha çok anlıyorum ki çok şekilmiş
    İnşallah en yakin zamanda tekrar alabilirsiniz hocam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Motorunuzu kar yuzunden hic kullanmayacaksaniz, yine de her gun 10-15 dk mutlaka calistirin, lastiklerini kontrol edin, sinyale vs bir goz atin. Ben 3 gun kullanmadim kafayi yedim her gun calistirip, zinciri, sinyali, farlari sagini solunu kontrol ettim. Tekerleri suntanin uzerine koyup, branda ile orttum. Bugun biraz turladim karlar eridi artik istanbulda.
    Marsi her gun mutlaka kullanin motor unutuldugunu hissetmesin.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar maceram sona erdi. maddi gereklilikler neticesinde , pulsarımı satıp bir adet cbf150 aldım. para lazımdı biraz.
    pulsardan sonra cbf oyuncak gibi geliyor gerçekten.
    pulsarıma çok iyi baktım , çok sevdim onu. tazyikli su bile tutmadım üstüne hiç bir zaman. elimle ovalardım her yerini. diş fırçası ile temizlerdim zincirini vs.
    hiö sorun yaşatmadı. fiyatına göre sunduğu performans gerçekten ama gerçekten çok iyi idi.
    görünümü şimdi daha çok anlıyorum ki çok şekilmiş
    Hayırlısı olsun. Bende bu aralar sefaletten dolayı ayrılabilirim Pulsarımdan, içim acıyor ama inşallah gerek kalmaz. Kısmetse 400 de buluşuruz yine :-)
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    teşekkürler arkadaşlar. pulsarlarınızın kıymetini bilin.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    10 yıldır 3 farklı ybr ,1 crypton ve 1 wave kullanmış bir şahsiyet olaraktan bugün 0 km bi pulsar aldım.abi göstergeler falan muhteşem.arka frenin disk olması müthiş.motor bayağı seri ve hızlı.resmen öne it,iyor adamı.hemencecik 70-80-90 a çıkıyor.mükemmel görüntüsü var. stop far muhteşem.kalkış ve vitesler pürüssüz.tek sıkıntı ağırlık kollara biniyor.onu gidonu nasıl yükseltiriz bilmiyorum.şu dijital göstergedeki trip olayı nedir ve nasıl sıfırlanır?obd mi ne yazıyor?yani buzamana kadar motorlu bisiklet sürmüşüm ben.parasını sonuna kadar hakkediyor.inşallah sorunsuz 100000km yaparım.saygılar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Gidon yükseltme takacaksınız rahatınıza bakacaksınız, Ben 3,5cm olanı kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ama faydasını görüyorum.
    enable bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 yıldır 3 farklı ybr ,1 crypton ve 1 wave kullanmış bir şahsiyet olaraktan bugün 0 km bi pulsar aldım.abi göstergeler falan muhteşem.arka frenin disk olması müthiş.motor bayağı seri ve hızlı.resmen öne it,iyor adamı.hemencecik 70-80-90 a çıkıyor.mükemmel görüntüsü var. stop far muhteşem.kalkış ve vitesler pürüssüz.tek sıkıntı ağırlık kollara biniyor.onu gidonu nasıl yükseltiriz bilmiyorum.şu dijital göstergedeki trip olayı nedir ve nasıl sıfırlanır?obd mi ne yazıyor?yani buzamana kadar motorlu bisiklet sürmüşüm ben.parasını sonuna kadar hakkediyor.inşallah sorunsuz 100000km yaparım.saygılar
    Hayırlı olsun kazasız belasız. Pulsar iyidir güzeldir bende de 3 cm gidon yükseltme kullanıyorum tertemiz keyfime bakıyorum.
    actros1 bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    2 haftadır uzak kaldım aslandan.
    Nasıl özledim nasıl özledim

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    beyler modifiyede kullanılan arka çamurluk bajaj stoklarına tekrar eklenmiş bilginiz olsun.
    http://www.bajajyedekparcalari.com/b...sol-taraf.html

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Arkadaşlar dün biraz rampa aşağı 200 ns ile 157 km hızı gördüm ve kesici girdi.... Sizlerin motorlarınızın hızları nasıl arkadaşlar.. Daha fazla gören varmı... teşekkürler...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kadırmadran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün biraz rampa aşağı 200 ns ile 157 km hızı gördüm ve kesici girdi.... Sizlerin motorlarınızın hızları nasıl arkadaşlar.. Daha fazla gören varmı... teşekkürler...
    Ben bir kere 156km hızı gördüm kesici devreye girmedi 158'e kadar bekler devir kesici diye düşünüyorum. Ancak motor 145 km hızdan sonra çıkardığı seslerle resmen ağlıyo o yüzden fazla zorlamayı tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar Merhaba,

Pulsar ile 106 km'yi devirdik. Allaha şükür henüz ciddi bir problem yaşamadım. Benim aklıma takılan bir konu motorun ön tekerleğinden yavaş hızlarda giderken vu vu vu diye bir ses geliyor sanki sürtünme gibi 50,60 km'ye çıktığımda ise kesiliyor, servise bunu 30 km de gidip sorduğumda balataların alışma sürecinde olur böyle demişti hatta toz filan kaçtığında da yapar böyle ses demişti sizce balata için tozdan arındırıcı sprey almalımıyım. Sizce bu ses normal midir? Birde bajaj pulsar için olduğu yazan bir branda aldım fakat kısa geldi ön teker filan açıkta kalıyor kaliteli ve bajaj için uygun bir branda tavsiye eden olursa sevinirim.

Motosikleti
    2 gün önce bir Pulsar 200NS kullanan bir kuryeye şehiriçinde ne kadar benzin yaktığını sordum. 13-18 kuruş arası dedi. Hani nerde 100km'de 2.5 litre altı yakan Pulsar'lar ? Motoru 3 litreden az yakan kimse yok forum dışında.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Selamlar, 2 aydir kapali garajda tuttugum bajaj 200ns calismadi dogal olarak. Akuden elektrik normal geliyor fakat atesleme dugmesine bastigimda cok seri "tir-tir-tir-tir..." sesi geliyor ve 5sn maksium yaparak birakiyorum. 10 defa denedim sonuc ayni. (Arada gazi sonuna kadar pompaladim ama yine de olmadi.) Ne onerirsiniz arkadaslar? Bir de aku kutup basini nereden nasil sokebilirim? (Resim, daha onceki yazi vs varsa cok makbule gecer.) 2014 Pulsar200NS 5800km.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    bugün gidon yükseltme aparatını taktım.motor şimdi kaymak oldu maşallah.tavsiye ederim

beyazpapagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cenko777
    10 lokma ile ön koltuğun iki vidasını sök
    Sele altında beyin var yine aynı lokma ile iki vidasını aç. Yerinden kaldırınca altında akü altında. Yıldız tornavida ile kutup başlarını sök ve çıkarınca şarja etmeye hazır olur.
    http://hizliresim.com/bJJ8rn

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gidon yükseltme aparatını taktım.motor şimdi kaymak oldu maşallah.tavsiye ederim
    Kardeşim hayırlı olsun... Ne kadara aldın...nerden aldın.... faydası varmı baya.... kaç cm uzadı...

Motosikleti
    Alıntı cenko777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, 2 aydir kapali garajda tuttugum bajaj 200ns calismadi dogal olarak. Akuden elektrik normal geliyor fakat atesleme dugmesine bastigimda cok seri "tir-tir-tir-tir..." sesi geliyor ve 5sn maksium yaparak birakiyorum. 10 defa denedim sonuc ayni. (Arada gazi sonuna kadar pompaladim ama yine de olmadi.) Ne onerirsiniz arkadaslar? Bir de aku kutup basini nereden nasil sokebilirim? (Resim, daha onceki yazi vs varsa cok makbule gecer.) 2014 Pulsar200NS 5800km.
    Marş basarken 2. viteste yokuş aşağı vurdur çalışır

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    arkadaşlar motorumu kırmızı siyah olarak bu şekilde böyamayı düşünüyorum ama düşünceleriniz nelerdir
    askeri kamufulaj olarak biraz güç katar diyorum

hazır etiketler filan var ama boya ile yapmayı düşünüyorum ben

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    05396013533 numaradan ulasabilirsiniz. 3cm yukseliyo gidon

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)