Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Dişlileri değiştirince sallanma sorunu düzelirmi. Yoksa takozlarinda değişmesi gerekirmi.
    Birde vitesi ikiye atıp gaza basınca arada bir vurma sesi geliyordu sehpaya alıp baktım zincir gevsemis o yüzden ön dişlinin oradaki koruma kapağına çarpıyormus. Zinciri biraz gerdim vurma yok ama yine de gaza basınca zincir çok fazla sallanıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar selam, motorumu sattım. Ön cam, yan çantalar ve alet çantası duruyo. Hiç taktırmamıştım, evde duruyodu hep. İhtiyacı olan arkadaş varsa istanbulda uygun fiyata vermek isterim.

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Alıntı mekaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam, motorumu sattım. Ön cam, yan çantalar ve alet çantası duruyo. Hiç taktırmamıştım, evde duruyodu hep. İhtiyacı olan arkadaş varsa istanbulda uygun fiyata vermek isterim.
    Motoru sattığın arkadaşa vermen lazım onu.

Bide burada satmaya mı çalışıyorsun?!

almıyosa napıcam ? Oturup yıllarca gelip almasını mı bekliycem ?
    Boş konuşma!

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @mekaka; bu forumda hiç kimse böyle bir hitap biçimi kullanmadı. Öncelikle sen "efendi ol"...
    Söylediğin parçalar motorun standart aksesuarları, normalde satarken vermiş olman gerekirdi @burak haklı. Burada onlarca sayfa sohbeti yaparken eldeki fazla parçaları ihtiyacı olan bir arkadaşa ücretsiz veren bir gurubuz biz. Afra tafra yapacağına, Sahibinden.com'a ilan ver satmak niyetindeysen...
    burakcvck bunu beğendi.

http://www.kalyoncumotor.com/MOTOSIK...U,PR-3657.html
    Beyler bu biZim motora uyar mi geceleri farkedilmemizi sağlar güzel biseye benziyor netten videosunu izledim baya iyi ..

Carew1928 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alper92 , giriş genişliği uymaz gibi gözüküyor kaç mm olduğu yazılmamış ama bizimki 25mm falan olabilir daha onceki sayfalarda bir arkadaş yazmıştı.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Çok tedirgin oldum ve tırstım şimdi, bir hafta kadar kendime gelip yazamam kusura bakmayın ...

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Eeee arkadaşlar SL200'ler kaç kilometreye geldi, neler yaşadınız vs az biraz paylaşın

Motosikleti
    KUBA Superlight 200

Buda benim yakışıklı )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

Ayrıca lastikleri buz motorda city grip ile degistirdim daha rodajda ama inanilmaz güven veriyor.herkese çok teşekkürler...
    burakcvck ve HaktanAksu bunu beğendiler.

barbaryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Arkadaşlar zincir yağlayıcı olarak petec marka bir yağ aldım acaba aranızda hiç kullanan varmı ?

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alman marka bir ürün,daha önce kullanan görmedim ülkeye yeni girmiş sanırım.Kötü olacağını düşünmüyorum motor için özel üretilen zincir yağı ise.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

@shadowmaster abi senin ön aydınlatma müthiş aynısını yapicam fakat sapkali farların camları seninki gibi değil çok dandik 80 lerin beyaz oda kapılarındaki buzlu cam gibi :D nerden bulabilirim on tarafı cam dahil aynısını yapmak istiyorum melek kanatlarını traliexpresten sipariş ettim ama far işini çözemedim

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    @mekaka
    Umarım bu forumu terketmişsindir, bu forumdaki değerli arkadaşlarımıza kafana göre atıp tutamazsın. Üstelik sakince cevap vermişler. Senin gibilere harcayacak vaktimiz yok.
    Ama çok istersen sana tüm günümü harcarım yüz yüze

@barbaryan Biz genelde würth dry lube kullanıyoruz hem sıçratmıyor hemde ses yapmıyor. Ama aldığın marka alman malı, iyi bişeydir mutlaka. Buradan yazarsın deneyimlerini.

Bu arada geçen sayfada belirttiğim HID ampule nazar değdi Şuan ne kısa ne uzun yanıyor, duyun kenarında kararmalar olmuş. Acaba fazla ısıdan mı oldu emin değilim, bugun bir bakacağım.

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Yav babalar sayfaları boşa doldurmayalım lütfen. Arada bilgi olacak kaçırcaz :D anlaşamayacağınız aşikar, New York belediye başkanının bana verdiği yetkiye dayanarak tartışmaya son vermenizi rica ediyorum. (yetkiyle rica değil emir olur ama olsun)

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @alper ; o farlar ve far tutucusu da aliexpress'ten geldi ama içlerini modifiye ederek ampulleri LED yaptım ana fara uyumlu olsun diye. www.chaosturkey.com/forum'da tüm modifikasyonları detaylı anlattım oradan okuyabilirsin. Buradan da link paylaşmıştım önceki sayfalarda...

@Asir ; biz her zamanki gibi bilgi paylaşmaya devam ediyoruz zaten. Arkadaşın toplam 9 mesajı var yedisinde buradan bize giydirmekle meşgul olmuş. Arada olur sıkıntı yok, hava güzel, gezin, eğlenin SL'in keyfini sürün paylaşın / paylaşalım

1.olarak
    https://www.motoavm.com/ProductDetai...cm-duz/468/558
    Bu urun bizim motorun on farina uyar mi
    2.olarak
    http://www.dokuyucu.com.tr/asp/produ...-SIS-FAR-NIKEL
    Sis fari bunu aldım ürünün içinde ampul oluyor mu ve ben Sis fari için far tutucu almadım almam gerekiyor mu bide bunun için bana gidon anahtarı onerirmisiniz mümkünse turkiyeden olsun bekleme sabrım yok :D
    3.
    http://www.dokuyucu.com.tr/asp/produ...-SAPKALI-BUYUK
    Bunuda 2 tane aldim koruma demirine monta etmeyi düşünüyorum acaba bu kadar ışık sistemi akü kaldırırmı bunun içinde gidon anahtarı istiyorum fakat hiç bulamadım pekte anlamam öneri istiyorum .. Geceleri genelde dışarda olduğumdan ışık saçmak istiyorum @shadowmaster abi sen tecrübelisin biraz başını agritcam ama bi yol gösterirmisin siparişleri verdim durum bu ..

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Önce modifikasyon dosyasını oku sonra konuşalım, bütün cevaplar orada var zaten ...

Acilmiyor abi gönderdiğin linkte sıkıntı var galiba.. Benim aldigim ürünler biraz farklı uyumlu olur mu 1.deki far şapkası

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Beyler şu ilk gönderdiğim linkteki far şapkası bizim motorun farina takilir mi tamamen görünüş için alicam

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Olmaz, 17-18 cm olanını alman gerekiyor bu küçük

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)