Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daytona beni bu gün aradı dedim ben aldım,bi kontrol et derim,hayırlısı olsun
    Valla bilmiyorum ama bana telefonda yarın veya pazartesi gelecek,1gün sonra da faturası gelir dediler.Kapora verdim.
    Sen verdin mi kapora?
    Senin de mi deep armor?
    Race Blu ve beyaz gelmiş bikaç tane ama Deep Armor kaç adet geldi bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    Daytona çok hızlı valla fuarda sıraya ismimi yazdırmıştım hala arayacaklar ben de motorumu tuna dan aldım 1600 rodajı da bitti hala tık yok daytona dan
    utk_trn bunu beğendi.

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Daytona adamı tongaya getiren bir bayi aman aman uzak!!! Geçmiş te yaşadıklarımı hatırladıkça lanet okumak geliyor. Mamay Efendi'ye. ..

Motosikleti
    mt-07
    Hani 1 ay içinde gelecek der,gelmez anlarım da;heralde motorun yarın veya pazartesi gelecek diye de oyalanıp kapora alınmaz diye tahmin ediyorum.
    Benim motoru haftaya teslim etsin yeter.
    Sonuçta her bayii aynı fiyata satıyor,kuruş indirim yapmıyorlar.O yüzden ilk kim getirseydi ondan alacaktım.
    Bir sorum daha;Deep Armor'un beyaz jant şeridi kendiliğinden mi var?Başka renklerde görmedim ama baktığım bütün deep armorlarda o beyaz şerit vardı jantın kenarında.
    Her alan da alıp uygulamış olamaz heralde?

doziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı rummenigge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani 1 ay içinde gelecek der,gelmez anlarım da;heralde motorun yarın veya pazartesi gelecek diye de oyalanıp kapora alınmaz diye tahmin ediyorum.
    Benim motoru haftaya teslim etsin yeter.
    Sonuçta her bayii aynı fiyata satıyor,kuruş indirim yapmıyorlar.O yüzden ilk kim getirseydi ondan alacaktım.
    Bir sorum daha;Deep Armor'un beyaz jant şeridi kendiliğinden mi var?Başka renklerde görmedim ama baktığım bütün deep armorlarda o beyaz şerit vardı jantın kenarında.
    Her alan da alıp uygulamış olamaz heralde?
    Evet, sadece deep armorlarda var o şerit...
    rummenigge bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Valla bilmiyorum ama bana telefonda yarın veya pazartesi gelecek,1gün sonra da faturası gelir dediler.Kapora verdim.
    Sen verdin mi kapora?
    Senin de mi deep armor?
    Race Blu ve beyaz gelmiş bikaç tane ama Deep Armor kaç adet geldi bilmiyorum.
    Kapora almadılar ama 2 aya yakın oldu yazılalı dün aradılar ama hiç rengini sormadım çünkü ben aldım,deep armor ABS,az önce Sinan aradı İskenderun dan bir beyaz ABS li var boşta dedi.

Motosikleti
    mt-07
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapora almadılar ama 2 aya yakın oldu yazılalı dün aradılar ama hiç rengini sormadım çünkü ben aldım,deep armor ABS,az önce Sinan aradı İskenderun dan bir beyaz ABS li var boşta dedi.
    Ben zaten 2 hafta önce isim yazdırdım,kapora vermeden.
    Dün de arayıp motor geldi,cumartesi veya pazartesi bana gelecek alacaksan kapora fişekle dedi.Yani uzun süre mağdur olmadım.
    Sen hangi bayiiden aldın?
    Daha plaka belli olmadığı için hgs alamıyorum,ilk geçiş kaçak olacak sonra hgs yi alınca mı düşecek hesaptan nasıl oluyor?
    Önceki motorda hgs vardı ama hgs plakaya kayıt edildiği için hgs değiştirmeden olmuyor diye biliyorum.
    Plaka-ruhsat-trafik sigortası 600 tutuyor normal midir?(vaktim olmadığı için ben koşturamayacağım o işlere)
    Bi sorum daha vardı ama unuttum şimdi

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Daha önce v adaptörü ile gelen arka sehpanın üniversal adaptörleri geldi ama bana hiç güven vermedi

v adaptörü ile kullanmak daha sağlıklı olacak gibi

mt-07 için arka sehpa takozu bulan var mı :?

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Daha plaka belli olmadığı için hgs alamıyorum,ilk geçiş kaçak olacak sonra hgs yi alınca mı düşecek hesaptan nasıl oluyor?
    Önceki motorda hgs vardı ama hgs plakaya kayıt edildiği için hgs değiştirmeden olmuyor diye biliyorum.
    Plaka-ruhsat-trafik sigortası 600 tutuyor normal midir?(vaktim olmadığı için ben koşturamayacağım o işlere)
    Sadece köprülerden olmak üzere kaçak geçiş yapsan ve 7 gün içerisinde HGS yi alsan sistem HGS den bu geçişleri "normal geçiş" olarak düşüyor. Burada HGS etiketini bir bankadan almanı ve kredi kartına bağlamanı tavsiye ederim. Böylece HGS ye devamlı para yüklemek derdinden kurtuluyorsun. Ne zaman geçiş yaparsan kredi kartına yansıyor, rahat oluyor. Benimki öyle.

Sadece köprü dedim çünkü otoban gişelerinde bu işi yaparsan en uzak mesafe bedeli ödersin. HGS olmadığından giriş gişesini tespit edemez, çıkış gişesinden çıkarken de en uzak mesafe ücreti ve cezası sana yansıtılacaktır. 7 gün içinde HGS etiketi aldığında sadece en uzak mesafe ücreti sana yansıtılır. Ceza yansıtılmaz.

Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Plaka belli degilse HGS yle belese gecebilirsin :D

Motosikleti
    MT 07
    allianz sigorta 950

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Durmak yok buluşmaya devam...

Mt-07 Angara buluşması

Saoldan sağa deep_far, xismailaydın, ben ve doziz

barodi, RmMuR, HCMT07 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    böyle bır buluşmadan haberım olsaydı sıze katılırdım ben de bu cuma hataydan taşyurek yamahadan gıttım motorumu teslım aldım ve bıne bıne geldım cumartsı aksamı saat 8 gıbı gectım ankaradan hem rodajıda tamamlamış oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

bu resımlerde tuz golunde cekıldı 30 dk mola vermıstım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

barodi, RmMuR ve motokovic bunu beğendiler.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...niz-varmi.html

Merhaba Arkdaşlar bende izmir ankara arasındaMt7 ile geçen yolculuğumun resimlerini ekledim bakmak isteyen olur ise link te
    motokovic bunu beğendi.

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ben zaten 2 hafta önce isim yazdırdım,kapora vermeden.
    Dün de arayıp motor geldi,cumartesi veya pazartesi bana gelecek alacaksan kapora fişekle dedi.Yani uzun süre mağdur olmadım.
    Sen hangi bayiiden aldın?
    Bu arada,
    HGS'nizi bankalardan alırsanız, bazı bankaların internet şubelerinden, HGS plaka değişkliğini anında yapabiliyorsunuz.
    Sık sık motosiklet değiştiren arkadaşların faydasına olur.
    Ama her bankada olmuyor.
    Garanti'de olmuyor mesela ama İş Bankasında oluyor.
    Dünyaya şahit olmanın yolu, maceranın kendisinden başka bir şey değildir. Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk, bu dünyanın şahidi olmaktır.

doziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Beyler küçük çaplı turlama için hepinize teşekkür ederim. Yüz yüze görüştük çok memnun oldum. Bu ilki olsun, herkese güzel bir hafta diliyorum...
    xismailaydin ve motokovic bunu beğendiler.

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bır buluşmadan haberım olsaydı sıze katılırdım ben de bu cuma hataydan taşyurek yamahadan gıttım motorumu teslım aldım ve bıne bıne geldım cumartsı aksamı saat 8 gıbı gectım ankaradan hem rodajıda tamamlamış oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

bu resımlerde tuz golunde cekıldı 30 dk mola vermıstım
    http://i.hizliresim.com/OJ3Orn.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

http://i.hizliresim.com/AZ0PGq.jpg

Hyırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaşlar rodajı tamamladım 1-2 gün içinde servise götürmeliyim bakım için fakat her kafadan bir ses çıkıyor istanbulda daha önce gidip memnun kaldığınız, önerebileceğiniz bir yamaha servisi var mıdır ? Acil..

Merhaba iki teker sever abilerim kardeşlerim aranıza katıldığım için mutluyum.Böyle bi site ve böyle güzel insanların burada neşeli bi şekilde bilgi paylaşımında bulunması gerçekten sevindirici Şöyle konuya gireyim 1-2 aya Yamaha canavarlarından Allah nasip ederse bi tane edinicem. 2 cihaz arasındayım X max 400 veya MT-07 ikisinden biri.Bi tarafta herşeyiyle iyi harmanlanmış scooter,diğer tarafta kendini caddeye sokaklara salmış agresif bi çita! ikisi ayrı dallar biliyorum X max ı düşünmemin sebebi kız arkadaşım yani rahatlık ve konfor 2 kişi için. MT-07 de arkadakinin durumu nasıl? sahibi olan abiler aydınlatırsanız sevinirim. Uzun yolla pek işim yok benim gönlüm çita dan yana süper bi cihaz çıkartmışlar ortaya. Şimdi MT-07 yi aldıktan sonra, keşke Xmax alsaydım diye söylettirirmi iki kişilik kullanım açısından bu konuyu çok düşünüyorum sizin fikirler nedir abiler.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Slm arkadaslar: mt07 bekleyen bulamayan arkadaslar bodrum cenkkaya yamaha bayine 6adet mt07 gelmis bulunmakta bir tanesi şuan satilmistir.5 tane si bosta.iletisime geciniz erken arayan alir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Bodrum yamaha cenkaya0252 313 46 75

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler