Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "sürerken" deyince yanlış anladım ben de.

Çünkü geçen motosiklet sürüşü esnasında yeme-içme!!! ile ilgili konu açılmıştı da neler neler okumuştuk
    yok abi yanlıs anlasılma oldu

Radyatör korumaları hangi tipte yapalım bağlantılarını sizce, bugün birer numune cıkarttım, cumartesiye yetişirse elimde olacak tümü? Sizlerin de fikirlerini alayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kosovalī - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue

Bence bu model de başarılı bunuda denemelisiniz

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı Kosovalī adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i1273.photobucket.com/albums/...sjyv5tqml.jpeg
    Bence bu model de başarılı bunuda denemelisiniz
    hacı amblem çok küçük ya

Motosikleti

Buarada mt nin t short u cikmis lisansli urun bakima gittigimde aldim.

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    aynen o tişörtten bende de var

Motosikleti
    Amblem kucuk ama amac birazda radyatör e tas gelmemesi degilmi
    Ama dersenki amblem camurlugun arkasinda kaliyo sıkıntı olmaz orasini bilemem.Senin paylastigin cok guzel

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    bağlantıları uzun mu olsun ona karar veremedim, tip olarak paylastıgımı yapıcam da, bağlantı yerleri nasıl olsun kararsızım, alttaki model daha sağlam gibi duruyor

Motosikleti
    Bence alttaki daha mantikli ama amblem birazdaha ufak olsa sanki daha hos durur gibi geldi bana.
    Bittikten sonra bana da bir adet yaz

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Arkadaşlar MT-07 hakkında bilgi sahibi olan var mı,yani bir ay oldu bekliyorum ,alan arkadaşlar yok takoz yok elcik muhabbet gırla,(gözümüz yok ama niye öyle olsun😃)şöyle bir el atsanız, abinize şu bayide sahipsiz bir motor var diye bir tel.patlatsanız kötü mü olurdu.İl ilçe kaza nahiye fark etmez,daytona beni bezdirdi acil damardan (mt07)nakli lazım.0539 4581167 Nazmi.

Motosikleti
    Allah yardimcin olsun

Motosikleti
    mt 07 deep armor
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar MT-07 hakkında bilgi sahibi olan var mı,yani bir ay oldu bekliyorum ,alan arkadaşlar yok takoz yok elcik muhabbet gırla,(gözümüz yok ama niye öyle olsun😃)şöyle bir el atsanız, abinize şu bayide sahipsiz bir motor var diye bir tel.patlatsanız kötü mü olurdu.İl ilçe kaza nahiye fark etmez,daytona beni bezdirdi acil damardan (mt07)nakli lazım.0539 4581167 Nazmi.
    Birçok kez söyledim tekrar söylüyorum cenkaya motor tek geçerim...
    echtsasori bunu beğendi.

yamahaya mesaj at abi yamaha-motor.hotmail gibi bişeydi galiba otodromda test yapabilirsin. hatta 09un da testini yapabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

amblemden ziyade koruma önemli çok boşluk olursa radyatör korumanın bi anlamı olmaz

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    Aynen cenkanay can dır.

Bende ordan aldım. Otobosla gönderdiler. Çiziksiz geldi.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Kosovalī adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buarada mt nin t short u cikmis lisansli urun bakima gittigimde aldim.
    Kaç paraymış t-shirt?
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla en çok ben diyordum "kötü kötü" deyü, ama şu an gayet alıştım yani

Tabi alışmak için motosiklette 2300 KM kadar yol kat etmek gerekti.

Geçen arkadan bakan bir arkadaş; "İsmail sen ayna kullanıyon mu la?" dedi. Yani artık o kadar alışmışım ki, dışardan bakıldığında anlaşılmıyor ayna kullandığım.

Arkadaki atraksiyonu hızlı ve iyi bir şekilde görüp/değerlendirip yine hızlı bir şekilde ilerleyebiliyorum.

İnsan ilginç bir varlık. Alışamadığımız hiçbir şey yok. Gereken tek şey zaman oluyor genelde.

(Tabi bu arada 165 boy, 62 Kg ufak tefek bir adam olduğumu belirmemde fayda var. Bücürük olmak ayna işinde fayda sağladı )
    Ben de neredeyse ilk 1 ay her kornaya bastığımda "lan buraya korna mı konur" diye içimden geçirmiş ve buna asla alışamayağımı düşünmüştüm. 3000km'ye yaklaştım, koran işi aklımdan çıkmış.

Aynanın kullanımı, başı çevirmeden sadece gözle bakma ile olur. Ancak ben sağ aynayı kullanmak için başımı hareket ettirmemeyi bir türlü beceremedim. Nasıl ayarladımsa istediğim gibi olmadı.
    Dünyaya şahit olmanın yolu, maceranın kendisinden başka bir şey değildir. Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk, bu dünyanın şahidi olmaktır.

Motosikleti
    ben çarşamba günü 500tl ye 5 taksit bu kaskı aldım eskişehirden.
    konforu gerçekten çok iyi.
    http://www.motosikletciyiz.com/AGV-K...1,PR-2897.html

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı Jashuaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çarşamba günü 500tl ye 5 taksit bu kaskı aldım eskişehirden.
    konforu gerçekten çok iyi.
    http://www.motosikletciyiz.com/AGV-K...1,PR-2897.html
    hem hızlı hemde naked. kask seçiminin önemi artıyor.

Motosikleti
    Herkese günaydın,

en sonunda ben de vuslata erdim. burdan bir arkadaşın bilgilendirmesiyle
    bodrum yamaha bayi cenkaya nın elinde absli race blue olduğunu öğrenip
    hemen irtibata geçtim ve gerçekten boşta motor olduğunu öğrenip geçen cuma
    parasını yatırdım. buradan cenkayadan ömer abiye çok teşekkür ediyorum
    sağolsun çok ilgilendi. pazartesi faturamı ve evraklarımı hazırlayıp gönderdiler.
    çarşamba günü sigorta plaka ruhsat işlerini halledip gece 12 otobüsüyle eskişehirden
    bodruma yola çıktım, sabah 9 gibi bodrum otobüs terminalindeydim ve yine sağolsun ömer abi
    geldi aldı beni. saat 12 gibi işlerim bitti direk çıktım yola eskişehire doğru ve şunu söyleyeyim
    daha önce turlama amaçlı yüksek cc li motor kullanmışlığım vardı ama ilk defa böyle bir motorla
    uzun yol yaptım ve inanılmaz keyif aldım. motora alışma süresi çok kısa sürüyor, uzun yolda
    zevkten kudurtuyor insanı, rodaj dolayısıyla çok zorlamasam da beklediğime değdi. akşam 20:30 gibi eskişehirdeydim
    tek seferde 666km yol yaptım. ortalama yakışım 5 lt oldu. herkes gibi korna ve aynalara alışamadım
    onun haricinde her şeyiyle mükemmel. alacak arkadaşlara tavsiyem biraz daha fark verip abs li alsınlar
    gerçekten güven veriyor.
    dediğim gibi uzun yolda makina bir harika, virajlara girişi, hızlanışı süper ama şehir içinde beni biraz tedirgin etti,
    gaz hassasiyetine alışana kadar çok dikkatli olmakta fayda var zira kolu bir fazla çevirdimi gücü iliklerinize kadar hissediyorsunuz.
    bir konuya da şöyle açıklık getirelim, bazı arkadaşlar rüzgarın çok etki etmediğini filan söylüyor ama şu var rüzgar sevmek
    ayrı rüzgar etkilemiyor demek ayrı bence çünkü belli bir hızdan sonra istediğiniz kadar yatın rüzgar gerçekten çok etkiliyor, bu yüzden uzun mesafelerde devamlı az açmak çok zor. ama tabi bu da tercih meselesi, bu motoru alan adam bunu bilerek alması lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem hızlı hemde naked. kask seçiminin önemi artıyor.
    kesinlikle.
    bende 250lik chopperımdan kalma çeneden açılır kask vardı ama bu motor için
    katiyyen uygun olmadığından bu kaskı seçtim. aea nın da söylediği gibi
    çenesi açılan kasklar çok sağlıklı değil.
    oerdogan007 bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 07 deep armor
    Alıntı Jashuaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese günaydın,

en sonunda ben de vuslata erdim. burdan bir arkadaşın bilgilendirmesiyle
    bodrum yamaha bayi cenkaya nın elinde absli race blue olduğunu öğrenip
    hemen irtibata geçtim ve gerçekten boşta motor olduğunu öğrenip geçen cuma
    parasını yatırdım. buradan cenkayadan ömer abiye çok teşekkür ediyorum
    sağolsun çok ilgilendi. pazartesi faturamı ve evraklarımı hazırlayıp gönderdiler.
    çarşamba günü sigorta plaka ruhsat işlerini halledip gece 12 otobüsüyle eskişehirden
    bodruma yola çıktım, sabah 9 gibi bodrum otobüs terminalindeydim ve yine sağolsun ömer abi
    geldi aldı beni. saat 12 gibi işlerim bitti direk çıktım yola eskişehire doğru ve şunu söyleyeyim
    daha önce turlama amaçlı yüksek cc li motor kullanmışlığım vardı ama ilk defa böyle bir motorla
    uzun yol yaptım ve inanılmaz keyif aldım. motora alışma süresi çok kısa sürüyor, uzun yolda
    zevkten kudurtuyor insanı, rodaj dolayısıyla çok zorlamasam da beklediğime değdi. akşam 20:30 gibi eskişehirdeydim
    tek seferde 666km yol yaptım. ortalama yakışım 5 lt oldu. herkes gibi korna ve aynalara alışamadım
    onun haricinde her şeyiyle mükemmel. alacak arkadaşlara tavsiyem biraz daha fark verip abs li alsınlar
    gerçekten güven veriyor.
    dediğim gibi uzun yolda makina bir harika, virajlara girişi, hızlanışı süper ama şehir içinde beni biraz tedirgin etti,
    gaz hassasiyetine alışana kadar çok dikkatli olmakta fayda var zira kolu bir fazla çevirdimi gücü iliklerinize kadar hissediyorsunuz.
    bir konuya da şöyle açıklık getirelim, bazı arkadaşlar rüzgarın çok etki etmediğini filan söylüyor ama şu var rüzgar sevmek
    ayrı rüzgar etkilemiyor demek ayrı bence çünkü belli bir hızdan sonra istediğiniz kadar yatın rüzgar gerçekten çok etkiliyor, bu yüzden uzun mesafelerde devamlı az açmak çok zor. ama tabi bu da tercih meselesi, bu motoru alan adam bunu bilerek alması lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

kesinlikle.
    bende 250lik chopperımdan kalma çeneden açılır kask vardı ama bu motor için
    katiyyen uygun olmadığından bu kaskı seçtim. aea nın da söylediği gibi
    çenesi açılan kasklar çok sağlıklı değil.
    Hayırlı olsun kazasız belasız...
    Cenkaya benim tavsiyem dir sanırım bende ordan aldım çünkü ilgi alaka söz on numara...

Motosikleti
    Alıntı byhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız...
    Cenkaya benim tavsiyem dir sanırım bende ordan aldım çünkü ilgi alaka söz on numara...
    büyük ihtimal sen söylemişsindir burdan sana da teşekkür edeyim vesile oldun
    cenkayadan ömer abi çok ilgilendi, üstelik hoş sohbet bir insan, kendisi eski yarışçılardan
    yani sadece tüccar değil o yüzden frekanslar daha güzel tutuyor. hatta motor için ilk aradığımda
    istersem motoru benim için bodrumdan eskişehire rodaj kurallarına uyarak getirmeyi bile teklif etti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler