Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kosovalī - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    51 gun beklenirmi plakasiz yapcak bisi yok odicez 268 tl yi ))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Alıntı Kosovalī adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    51 gun beklenirmi plakasiz yapcak bisi yok odicez 268 tl yi ))
    Ben beklicem. Belki ufak tefek gezerim illa gezerimde aslinda bakalim.

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda kaç tane mt7'ci var?
    buyaka avm deyim yolunu düşen arkadaşları beklerim

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı Gzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbul Umraniyedeyim. Hakan Gozcu adim soyadim facebooktan ekle istersen oradan konusuruz arada.

Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyaka avm deyim yolunu düşen arkadaşları beklerim
    kadıköydeyim ben de. https://www.facebook.com/sinan.a

Selam arkadaşlar.
    Bu sabah ben de motorumu teslim aldım. sigorta 180 (yas 35) dosya hazırlatma 10, ruhsat 162, plaka basımı 17,5 TL.
    Toplam 15 dakika filan kullandım. Işıkta bir kişi fiyatını sordu. Bir kez de polis plakamı anons etti, sağa çektim, hayırdır memur bey dedim, kaça aldın diye sordu Motor dikkat çekiyor. Daha önemlisi, sürüşü çok güzel arkadaşlar. Direksiyon hafif. Yerler ıslak hava kötü diye şehir dışı yapmadım. Havaların düzelmesini dört gözle bekliyorum. Kaparo veren arkadaşlar sabırla beklesinler, beklediklerine değecek. Herkese iyi sürüşler.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı apulco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.
    Bu sabah ben de motorumu teslim aldım. sigorta 180 (yas 35) dosya hazırlatma 10, ruhsat 162, plaka basımı 17,5 TL.
    Toplam 15 dakika filan kullandım. Işıkta bir kişi fiyatını sordu. Bir kez de polis plakamı anons etti, sağa çektim, hayırdır memur bey dedim, kaça aldın diye sordu Motor dikkat çekiyor. Daha önemlisi, sürüşü çok güzel arkadaşlar. Direksiyon hafif. Yerler ıslak hava kötü diye şehir dışı yapmadım. Havaların düzelmesini dört gözle bekliyorum. Kaparo veren arkadaşlar sabırla beklesinler, beklediklerine değecek. Herkese iyi sürüşler.
    Hangi şehirdesin hangi sigorta firması
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

izmir-halk sigorta
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi şehirdesin hangi sigorta firması

Motosikleti
    GSX-R 1000
    Arkadaşlar dikkat edin fatura kesim tarihinden sonra ruhsat çıkarma süresi 1 ay.. Eğer geçerse cezası var. mtv ödemiyim derken ceza yeme.

Zorunlu trafik sigortası Edirne plaka Anadolu sigorta 110 tl.(+35 yaş)

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı apulco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.
    Plaka ve ruhsat islemleri icin, gereken adimlari yazabilir misin?
    Bende onumuzdeki hafta islemlere baslayacagim. Bugun git yarin gel durumunu azaltmak icin hazirlikli ve tam gitmek istiyorum.

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    Alıntı cem_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dikkat edin fatura kesim tarihinden sonra ruhsat çıkarma süresi 1 ay.. Eğer geçerse cezası var. mtv ödemiyim derken ceza yeme.

Hocam 3 ay bekleyebilirsiniz

Motosikleti
    GSX-R 1000
    Ali hayırlı olsun beyaz abs li. Ben dün aldım seninkinin yanındaki race blue yu 650 km oldu bugün.

Firmanın verdiği evraklar(fatura ötv,yetki ve araç uygunluk belgeleri vs.)+ sigorta + ek-1 düzenleticen (odaya).. o kadar

Bu ara ilk tescil 3 ay diyorsunuz ama . bi sorun bakalım trafik tescile kaç ay dicekler. benden söylemesi

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    http://www.antalya.pol.tr/Sayfalar/T...-Belgeler.aspx
    Adresinde ilk bastaki nota bakabilirsiniz.
    3ay yazıyor

Kosovalī - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue

Fatura kesim tarhinden sonra 3 ay bu gun bayii aaradim bu sekilde soruma cevap verdi

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Ali hayırlı olsun beyaz abs li. Ben dün aldım seninkinin yanındaki race blue yu 650 km oldu bugün.
    Cem, sanada hayirli olsun. Iyi yol yapmissin benimkisi daha 6 KM de Gisakademiye cektim, oryantasyon icin. Orada surecegim bir sure. O arada da plaka islemlerini halledecegim.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel aksesuarlar buldum ama euro olduğu için çok pahalı, gerçi dolar olsa yine pahalı olacaktı ama ...

http://www.silverstonemotor.com/mt07-ermax,us,3,165.cfm
    atakandemir bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel aksesuarlar buldum ama euro olduğu için çok pahalı, gerçi dolar olsa yine pahalı olacaktı ama ...

Baya güzel aksesuar bulmuşun kardeşim fiyatlarıda burdakinden uygun... Spariş versek gümrüğe takılır mı acaba ) _?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben kendimce ufak bir uyarı yaptım ama maalesef kimse ciddiye almadı. zira herkes fiyat teslimat olaylarına kendini kaptırmış.

tecrübesiz binici olmadığım halde maalesef motoru yatırdım ve güvenli şekilde kendimi atarak düştüm (önce can). zira stok gelen bridgestone lastikler ıslakta felaket. iki akşam önce istanbul'da ciddi bir sağanağa yakalandım ve ıssız da bir yoldaydım. hiç olmaması gereken hafif bir frenajda ön teker kilitlendi ve motor düşük süratte yattı. allah'a şükür bende ve motorda hemen hiçbir şey yok. ancak başımda kask olmasa kesinlikle sarsıntı geçirirdim. bu arada ls2 kask da bizzatihi onayımı aldı.

ancak absli motor bekleyen arkadaşlar gerçekten doğru bir karar vermiş. şimdi lastikler söylediğim gibi tehlikeli. ancak motorda şöyle mükemmel bir olay var. mühendisler adeta motorun yatmasını hesap ederek enteresan bir tasarım yapmışlar. eminim avrupada başlangıç motoru olarak tasarlanmasının büyük rolü var. 700 cc ne başlangıcı demeyin birçok ülkede beginner bike olarak geçiyor.

deponun iki yanında yer alan plastik kısımlar motoru ve depoyu koruma amaçlı. ve bu işe çok iyi yarıyorlar.
    egzost altta olduğundan darbe almıyor.
    kuyruk kısa olduğundan darbe almamış.
    motor bloğu kesinlikle darbe almamış.
    fren maneti kaliteli malzemeden yapılmış ufak bir çizik dışında hasar almadı.
    sinyaller ön arka korunaklı pozisyonda yere temas etmemişler.

kısaca şu an motoru görseniz kesinlikle yattığı zor anlaşılır.

gerçi bilenler bilir yüksek suda düşmek avantajlıdır, su sürtünmeyi azalttığından motor pek hasar almaz ama yine de genel tasarım yatarsa masraf çıkarmaması üzerine tasarlanmış.

bir diğer önemli nokta da yeni başlayanlar varsa unutmasınlar motor yatarsa güvenlik gerekçesiyle beyin motoru tekrar çalıştırmıyor. slide gibi bir hata kodu çıkıyor. bu sizi korkutmasın. kontağı anahtardan kapatıp tekrar açın, beyin resetlenince motor çalışıyor.

Allah mecbur etmesin o pozisyona düşürmesin ama düşük süratlerde motor yatarsa hemen hemen hiç hasar almıyor bilginize. eskisi gibi grenajlı motor olsaydı altımda ciddi masraf çıkabilirdi.
    Kardeşim çok geçmiş olsun... Allah bundan sonra esirgesin...

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Vay arkadas mt 07 lerin gelmeme sebebi belli oldu 800 tl cik zami yapistirmislar artik bayiler rahatlikla dukkanlari doldurabilirler

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sadece kirmizi için mi var bunlar ?

arkadaslar gecen resimleri paylaşamamıştım marmaristen aldığım motoru dün gece metro otobüsüne yükleyerek 250 tl karşılğında istanbula getirdim

motokovic bunu beğendi.

Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Alıntı emr84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar gecen resimleri paylaşamamıştım marmaristen aldığım motoru dün gece metro otobüsüne yükleyerek 250 tl karşılğında istanbula getirdim

http://imagizer.imageshack.us/v2/320...0/835/uc7y.jpg
    http://imagizer.imageshack.us/v2/320.../843/uuqbd.jpg
    http://imagizer.imageshack.us/v2/320...0/838/yw8t.jpg
    Hayirli olsun allah kaza bela gostermesin Bende balikesirden plakasiz kaptirdim geldim cok sukur birsey olmadi. Istanbulun neresi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler