Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mtv yi kim ödüyor 267 tl yi unutma:-)
    kardeş,adam bana dedi ki plaka masrafı 700 tl,mtv ne alaka ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş,adam bana dedi ki plaka masrafı 700 tl,mtv ne alaka ?
    şimdi hallettin güzel hepsi içinde dahil sigorta +plaka+ mtv 700 lira hepsi dahildir bunların üstüne mtv yi öder isen uğraştığın yanına kar kalır bayi ile tam bi konuş derim

Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsatla eş değer geçici bir belge falan vermediler mi?
    ruhsata eş değer belge vermediler,zaten aynı gün çıkıyor,en geç ertesi gün çıkıyor belgeye gerek yok yani

şimdi hallettin güzel hepsi içinde dahil sigorta +plaka+ mtv 700 lira hepsi dahildir bunların üstüne mtv yi öder isen uğraştığın yanına kar kalır bayi ile tam bi konuş derim
    mtv nin bu olayla alakası yok,mtv başka zaman ödenecek

Motosikleti
    bayii sadece plaka için 330 tl istedi benden sigorta 216 tl tuttu mtv 267 yanlış hatırlamıyor isem bu kadar
    senin söylediğin kadar fark çıkacağını sanmam sana göre plakada 130 tl fazla ödediğimiz görünüyor benim gibi zamanı az olan biri için değmez ama vakiti olan için iyi bir rakam söylenilenleri iyi anlamak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

kim ödiycek bayimi senmi sen isen zarardasın bayi ise kar dasın mtv nin ilk taksidi var bir türlü anlatamadım

armağan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    bayii sadece plaka için 330 tl istedi benden sigorta 216 tl tuttu mtv 267 yanlış hatırlamıyor isem bu kadar
    senin söylediğin kadar fark çıkacağını sanmam sana göre plakada 130 tl fazla ödediğimiz görünüyor benim gibi zamanı az olan biri için değmez ama vakiti olan için iyi bir rakam söylenilenleri iyi anlamak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

kim ödiycek bayimi senmi sen isen zarardasın bayi ise kar dasın mtv nin ilk taksidi var bir türlü anlatamadım
    mtv: ocak ayının sonuna kadar 1.taksiti temmuz ayının sonuna kadarda 2.taksiti ödenir yani mtv ye 3 ay var arkadaşım. sen nisanda aldığın motora ocak vergisi yatırmak istiyorsun anlaşılan.

Motosikleti
    Alıntı armağan** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mtv: ocak ayının sonuna kadar 1.taksiti temmuz ayının sonuna kadarda 2.taksiti ödenir yani mtv ye 3 ay var arkadaşım. sen nisanda aldığın motora ocak vergisi yatırmak istiyorsun anlaşılan.
    sen bir gib gov.tr den bakta gör kim ödiycek kim ödemiycek bilmeden birde iddalı konuşuyorsun

Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    sen bir gib gov.tr den bakta gör kim ödiycek kim ödemiycek bilmeden birde iddalı konuşuyorsun
    tamam başkan sensin

Motosikleti
    doğruyu görünce başkan sensin;-)

Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    doğruyu görünce başkan sensin;-)
    3 hafta önce araba aldık hiç görmedim öyle bi vergi alıntı makbuzu. vay anasını kusura bakma başkan

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Söylediklerine aynen katılıyorum ve servislerde bu km olayını yanlış söylüyorlar. Banada 1000 km dedi ama kitabında 1600 yazıyor.
    Korna konusuda aynen dediğin gibi çok uzakta kalmış.
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir konuda bilgimi ya da fikrimi paylaşmak istiyorum. rodaj 1000 km değil 1000 mildir. bu da 1600 km yapar. bu da iki ayrı döneme ayrılır. dilerseniz kullanma kitapçıklarınıza da bakabilirsiniz.

ayrıca motorun eksilerini arıyorsak eğer ben kornanın yerini beğenmedim. bence sinyalin sağında zor yerde kalıyor.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    arabalarda öyle bende çok ısrar ettim bayiye motor farklı yamahanın listesinde ötv +kdv dahil satış fiyatı yazıyor kelime oyunu başka bişey diil

Arkadaşlar ben hala motoru bekliyorum siparişi Kadıköy'de mototr ye verdim. Esnaflıktan nasibi almamışlar. Bir dediği bir dediğini tutumuyor. Ruhsat için 700 tl istiyor hemde nakit. Mtv dahil değil. Mart ortasında verdim siparişi abs li nasip olurda gelirse forumdan edindiğim bilgi ile işlemleri kendim yapacağım havadan 400 tl istiyor . Motoru alabilirsem iyice umudu kestim bir daha uğramam

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    cuma saat 11de emniyetten randevu aldım, cuma akşamına kadar ruhsatı alıp bursaya geçmem; sabah da balıkesirden motosikleti almam lazım artık

ruhsata eş değer belge vermediler,zaten aynı gün çıkıyor,en geç ertesi gün çıkıyor belgeye gerek yok yani

mtv nin bu olayla alakası yok,mtv başka zaman ödenecek

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Beyler, şu MTV konusuna açıklık getirebilecek bir babayiğit var mıdır? Mesela ben onu hiç hesaba katmamıştım, sağlam girer

Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, şu MTV konusuna açıklık getirebilecek bir babayiğit var mıdır? Mesela ben onu hiç hesaba katmamıştım, sağlam girer
    az önce artistlik yapıp ödemiyosun falan yazmıştım ya kardeş babamla konuştum (3 hafta önce 0 araç aldı)ve mtv kanununa baktım ödüyormuşsun.herhalde motorları alanlar bu durumu benim gibi hesaba katmadı :(

Motosikleti
    MT 07
    Tuna motor ile bugün konuştum. Bana mayıs sonu alırsın demişlerdi 13, sıradaydım. Bu gün 7. sıraya düşmüşüm her hafta motor çekiliyormuş. Yamanaha bu sekilde motor çekmeye devam devam ederse 2 haftaya sizi çağırırız dediler.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı armağan** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce artistlik yapıp ödemiyosun falan yazmıştım ya kardeş babamla konuştum (3 hafta önce 0 araç aldı)ve mtv kanununa baktım ödüyormuşsun.herhalde motorları alanlar bu durumu benim gibi hesaba katmadı :(
    Haşırt the blackboard

Gitti kaç depo benzin

Mayıs'ta öderim artık, daha ruhsat plaka çıkmadı, eldeki parayı bitirmeyek
    armağan** bunu beğendi.

ben inatla mtv ödenmiyor diyorum, mtv yılda 2 kere ödenmiyormu,biri temuzda biri ocakta, yeni araç alır almaz ödeyin mtv yi diye bir kanun veya ona benzer birşey aradım ama yok

İzmir'de benden başka ilk partiden motor bekleyen var mı?

Motosikleti
    inadın gerçeği değiştirmiycek plakan çıktı ise gib gov .tr den sonucu görebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

ben inatla mtv ödenmiyor diyorum, mtv yılda 2 kere ödenmiyormu,biri temuzda biri ocakta, yeni araç alır almaz ödeyin mtv yi diye bir kanun veya ona benzer birşey aradım ama yok
    daha net anlatayım ben bayiye ödedim onlar yatıracaktı akşam kontrol ettim yatırmamışsınız dedim onlarda bir aya kadar yani son ödeme tarihine kadar yatırız dediler yinede acaban var ise

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler