Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertuğ kardeş,çok haklısın,görmek,dokunmak,tanımak istiyorsun.benim ilk parti ürünüm haftaya bugün 3 adet geliyor ama daha gelmeden satıldı.2.parti ürünüm,nisan ortası/sonu geliyor,2 ABS'li,2 normal.onunda normalinin 1 ini sattım bile.yine de şunu söyleyeyim,MT-09 sayı olarak 1 er 1 er geliyor.
    Tamam anladım teşekkür ederim..anlaşılan bizim buraya ilk gelenleri teslim edilirken gidip göreceğim..üstüne binip bakma olayınıda sahibi oradayken rica edip test edeceğim..bayiden bir arkadaşı ayarlayacağım haber verecek...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan çalıştıgım şirketin önünde motosiklerin arasında gördüm sanırım tam dikkatli bakamadım çok süper gözüküyor valla
    Fuarda bahsedilen kırmızı olan mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Yamaha tr attığım e-postaya cevap gelmedi ama bayi ile görüştüm en geç 28 mart... bir güneşli haftasonu daha ziyan oldu ziyan

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Allah'ın izniyle alın şu motorlarınızı da bende ajans çekimi yerine kardeşlerimin abilerimin çektiği resimleri göreyim. kullanıcı deneyimi okuyayım

tecrübemi 20bin km üstüne çıkarınca alıcam diye düşünüyodum ama sanırım bu gidişle km olcak ama para olmayacak:D yılbaşından sonraya kaldı mt 07 hayalim

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'ın izniyle alın şu motorlarınızı da bende ajans çekimi yerine kardeşlerimin abilerimin çektiği resimleri göreyim. kullanıcı deneyimi okuyayım

tecrübemi 20bin km üstüne çıkarınca alıcam diye düşünüyodum ama sanırım bu gidişle km olcak ama para olmayacak:D yılbaşından sonraya kaldı mt 07 hayalim
    ALLAH,daha iyilerini nasip eder inşallah.
    SULH bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

AEA MT 09 için gidon çok dönmüyor demişti.MT 07 de nasıl arkadaşlar.şehirçinde araç aralarından kıvrakça geçilebilir mi MT07 ile.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı AToReX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA MT 09 için gidon çok dönmüyor demişti.MT 07 de nasıl arkadaşlar.şehirçinde araç aralarından kıvrakça geçilebilir mi MT07 ile.
    keşke motosikletleri teslim almış olsaydık da bu soruyu cevaplayabilseydik; kafamızda deli sorular.

Motosikleti
    Er6n
    Fuarın ilk günü arkadaşımla 2 adet mat gri rengi için kapora verdik. Bayi yetkilisi ile anlaşırken bize motorların 20 mart teslim olduğunu ancak teslim tarihlerinden birkaç gün daha erken teslim ettiklerini söylediler. Bugüne geldik motorlar yok. Geçen güneşli hafta sonlarına yanıyoruz. Teslim alan arkadaş olursa bizi de buradan bilgilendirirse çok seviniriz. Hergün bayide telefona cevap veren bilgisiz elemanın ümitsiz laflarını dinlemekten sıkıldık ;(

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Bercode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarın ilk günü arkadaşımla 2 adet mat gri rengi için kapora verdik. Bayi yetkilisi ile anlaşırken bize motorların 20 mart teslim olduğunu ancak teslim tarihlerinden birkaç gün daha erken teslim ettiklerini söylediler. Bugüne geldik motorlar yok. Geçen güneşli hafta sonlarına yanıyoruz. Teslim alan arkadaş olursa bizi de buradan bilgilendirirse çok seviniriz. Hergün bayide telefona cevap veren bilgisiz elemanın ümitsiz laflarını dinlemekten sıkıldık ;(
    Televizyonlarda "Türkiye yaza girmeyi beklerken, aniden gelen soğuk hava dalgasının etkisinde yağışlı günler geçirmeye hazırlanıyor" haberi geçtikten sonra telefon çalacak ve "motosikletiniz hazır, teslim alabilirsiniz" bilgisini söyleyecekler diye düşünmekten başıma ağrılar girdi. Gün içinde ararlarsa ve telefonun şarjı bitmesin diye internet kapalı gezdiğim için sevgilimden "senin internetin neden kapalı, whatsapptan konuşmak istemiyor musun, ne çeviriyorsun sen" sorularını duymakdan usandım. Arkadaşlarımın "ne oldu senin motosiklet, ne zaman gelecek" demelerinden ötürü yaratıcı küfürler geliştirmeye başladım. Instagramda arama bölmesinin etiketler kısmına "mt07" yazıp, milletin motosiklet fotoğraflarına bakmak can sıkıcı bir hal aldı. Bayiyi aradığımda "motosikletten haber var mı" sorusunu sorduktan sonra her seferinde 4 veya 5 gün içinde gelir diye bekliyoruz cevabını almak tatmin etmemeye başladı. "Acele etme, gelir elbet" diyen insanlara karşı "doğru söylüyorsun, vardır bunda da bir hayır" cümlesi otomatik cevap niteliğini aldı. Motosikleti teslim aldıktan sonra farklı bir şehre götüreceğimden ötürü otobüse yüklemem lazım, bunun için gerekli enli kumaş kayışı, üzerine örteceğim battaniyeyi ve koruma ekipmanlarımı valize doldurdum, kapının önünde hazır duruyorlar ama malum sonuç ortada...
    motokovic, Voodoo Child, Redneck ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    kur düşecek diye bekliyorlarnsonra gümrükten geçirecekler diye düşünüyorum

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir rivayete göre son 1 hafta kaldı

zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi geceler.Oncelikle Mart partisinde motor bekleyen arkadaslarimin motorlarini bu hafta icinde teslim almalarini temenni ediyorum umarim bu beklediginiz son hafta olur.Ben de nisani bekliyorum daha 1 ayim var.

Az once bir arkadasimla konustum.O da mt-07 almak istiyodu.ABSli istedigi icin haziran basina tarih vermisler.Ayrica yamahaya mail fln atmis daha erken gelmezmi fln diye.Sonra bu arkadasima bugun yamaha telefon yoluyla geri donmus.Demisler ki nisanda ek bir parti motor getirioruz talep fazla oldugu icin.Dolayisiyla absli de gelecekmis onlarin arasinda.Istiyosan teslimat sozlesmesi yapalim en gec nisan sonu alirsin demisler.Arkadasim da gitmis sozlesmesini yapmis bugun ama tabi parayi daha odememis.

Bu forumu takip eden fakat fuara yetisemeyip motor almak icin ismini yazdiramayan arkadaslar icin bunu yazmak istedim.Ek parti getirtiyormus yamaha haberiniz olsun.Herhangi bir bayiyle konusursaniz zannediyorum onlar da soyleyecektir size.Nisan sonu teslim ediyoruz diyorlar. Simdiden hayirli olsun.

Bu arada aklima sunlar geldi.Dedim acaba yalan olabilirmi bu ek parti olayi? para toplamak icin mi yapiyor bayiler gibisinden.ikinci olarak da simdi madem bu ek parti nisan sonuna yetisecek,o zaman benim gibi onceden ismini nisan ayi icin yazdirmis olan kisiler motorlarini nisan ortasi hatta basi gibi mi alir? yoksa BASINI MI ALIR? Cunku madem ek parti nisan sonuna yetisebiliyor, o zaman bizimkiler neden daha erken gelmesin dimi yani.

Neyse lafi cok uzatmiyim.Ilgilenen arkadaslar 1-2 farkli bayiyi arayip bu ek parti olayini teyid etmeliler bence.Ben de yarin bir kac bayiyi aramayi dusunuyorum fikir almak icin.

Arkadasim motoru mototr delta'dan siparis vermis bilginize...

Hepimize SABIR diliyorum.Haydi az kaldi diyor ve iyigeceler diliyorum.
    oerdogan007 bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    evet,ek iki parti geliyor,nisan ortası ve nisan sonu.abs li de var.
    oerdogan007 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben Mayıs ortasına bile razıyken Nisan ortası gelirse harika olur.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    http://www.yamaha-motor.eu/uk/binary/MT-07%20brochure%20UK_tcm230-559691.pdf

arkdaşlar bu şekilde bi pdf dosyası buldum

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    beyler,MT 07 ABS KIRMIZI..nis.ort...1 adet / race blue-nis.ort.normal..1 adet/mor-nis.sonu. normal..1 adet bana gelecek.isteyen olursa haberleşelim.

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    S.aleykum arkadaşlar
    sizce en çok tercih edilen renk hangisi olacak.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Yakın zamanda yapmak lazım şu MT-07 koruma demiri, çanta demirlerini falan..

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda yapmak lazım şu MT-07 koruma demiri, çanta demirlerini falan..
    Nereye bağlayacaksın ki şasi yok

Motor koruma demirini motora taşıtmayı düşünerek çağlar ötesi bir tasarım yapmış adamlar, yada hiç düşünmemişler

Yattıktan sonra bari deponun plastiği çizilmesin diye sağlı sollu boru profil koymuşlar zaten ama belki oralara topuz falan O da yatırmayı engelleyemeyecek tabi

Malesef ki tek bir gerçek var, motosikletini henüz yatırmamış adam vardır, o motosiklet öyle veya böyle yatacak ve çözüm şart
    xawa bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.aleykum arkadaşlar
    sizce en çok tercih edilen renk hangisi olacak.
    Bence Mat gri,Race Blu, Deep Armor, Kırmızı, Beyaz..... katalogda Mat gri yoktu bilmiyorum ilerde getirirler mi....

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye bağlayacaksın ki şasi yok

Motor koruma demirini motora taşıtmayı düşünerek çağlar ötesi bir tasarım yapmış adamlar, yada hiç düşünmemişler

Yattıktan sonra bari deponun plastiği çizilmesin diye sağlı sollu boru profil koymuşlar zaten ama belki oralara topuz falan O da yatırmayı engelleyemeyecek tabi

Malesef ki tek bir gerçek var, motosikletini henüz yatırmamış adam vardır, o motosiklet öyle veya böyle yatacak ve çözüm şart

Vallahi fuarda isler yogundu, stanttan ayrılıp güzelce inceleyemedim. Dün de buradaki yamaha bayisiyle görüştük test motoru gelecekmiş, gelince iş yerine getirip bakıcaz bi insallah buluruz bir çözüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler