Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    evt ben sipariş verdim maltepe tunadan tam bir tarih yok benimde acelem olmadığı için kabul ettim nisan maksimum mayısı bulacağı bilgisini verdi kaan bey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    mt-07 için bu branda uygun mudur sizce bana medium(190 x 85 x 145) olur gibime gelidi ama large(220 x 104 x 147 cm) mı alsam bilemedim...

450 dolara mal ettikleri cbf150 yi 5.400 tl ye satan Honda mı halkçıymış?

Komikmiş
    E-TEKİN bunu beğendi.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün krediyi aldım. Kısmetse ben de bir adet Race Blu renkte alacağım.
    seko pulsar planlıyordun yanlış hatırlamıyorsam.kredi çıkınca yamaha da almışsın soluğu

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seko pulsar planlıyordun yanlış hatırlamıyorsam.kredi çıkınca yamaha da almışsın soluğu
    Gözümü kararttım demek daha doğru olur. Motorun videolarındaki gidişine hasta oldum yoksa Pulsar hala aklımda. Şimdi tek sorun alacak motor olmaması. Bursa bayisi tek kalan kırmızı için Mayıs başı diyor, race-blu içinse mayıs ortasına tarih veriyor. Bakalım, İzmir bayisine adımı yazdırdım race-blu geleceği zaman haber verecekler.

Wolvie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tenere 660
    Arkadaslar peki abs li mi abs siz mi? Arada 1600 tl fark var, naked motor sonuçta şehir içinde daha çok kullanılacak ve de abs önemli bir faktör. Ben kararsız kaldım abs konusunda.

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Wolvie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar peki abs li mi abs siz mi? Arada 1600 tl fark var, naked motor sonuçta şehir içinde daha çok kullanılacak ve de abs önemli bir faktör. Ben kararsız kaldım abs konusunda.
    dostum bende bi ara dusundum. sonra izmoto ile konustugumda mayis ayinda belki mayis sonu haziran basi abs gelebilir dediler. ben de o kadar bekleyemem dedim. abssize yazildim.
    ha bir de soyle bir durum var, ben hobi amacli motor kullanicisiyim yagmurlu havalarda pek motora binmem. o yuzden cok abs ye ihtiyacim olmuyor. bi de soyle birsey var arka tekeri kitleyip, gazli motorda debriyaj patlatip drift yapmayi seviyorum motorda. abs'lide arkayi kitleyemem malaesef.
    Rock&Roll

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Wolvie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazirana kadar beklerim diyorsan abs li... bi Samsung S4 parası fark var s4 hayat kurtarmaz ama abs kurtarır :D
    Guven, TAYFUNBORA ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha mt 07
    Ben aldım Allah herkese nasip etsin böyle bir motoru.
    deep_far bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun, teslim mi aldın motoru ? Biraz anlatsana...

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı liseliçavo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldım Allah herkese nasip etsin böyle bir motoru.
    hayırlı olsun =)

nasıl bir duygu = )

ilk alan sensin sanırım

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    biraz önce DAYTONA MOTOru aradım abs li versiyon nisan 15 den sonra gelecek dedi. kredi kartına vade farkı ile taksit yapıyorlar.(bonus a 9 taksit) ve banka kredisi için de teb ile anlaşmalılarmış 1.25 faiz ile kredi cıkartabiliyorlarmış.
    bu motoru kredi ile almayı dusunen ve uygun kredi aldıgını dusunen akradaslar ne kadar a ne kadar faiz ödeyecegini ve hangi vade aralıgını sectigini yazar mı ? bu motoru bende almayı dusunuyorum. Bu arada adam gelecek serinin hepsini sattıklarını iletti nisan 15 ten sonrası içinde sıraya giriyormuşsunuz..)

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı OGUZKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce DAYTONA MOTOru aradım abs li versiyon nisan 15 den sonra gelecek dedi. kredi kartına vade farkı ile taksit yapıyorlar.(bonus a 9 taksit) ve banka kredisi için de teb ile anlaşmalılarmış 1.25 faiz ile kredi cıkartabiliyorlarmış.
    bu motoru kredi ile almayı dusunen ve uygun kredi aldıgını dusunen akradaslar ne kadar a ne kadar faiz ödeyecegini ve hangi vade aralıgını sectigini yazar mı ? bu motoru bende almayı dusunuyorum. Bu arada adam gelecek serinin hepsini sattıklarını iletti nisan 15 ten sonrası içinde sıraya giriyormuşsunuz..)
    iş bankasında zaten tüketici kredisi 1.20. daha dün aldım.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    kardesim ne kadar kredi cektin iş bankasından ne kadar kac ay ödeyeceksin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş bankasında zaten tüketici kredisi 1.20. daha dün aldım.
    sitede böyle bir hesaplama var
    24 ay süresince aylık 1.041,12 TL taksit tutarı ödeyerek alabileceğiniz KAMPANYALI İHTİYAÇ kredisinin tutarı 21.000,00 TL dir.
    ( FAİZ ORANI 1,2 ÜZERİNDEN HESAPLANMIŞTIR.)
    Nihai taksit, kredi tutarı, faiz oranı, tahsil edilecek masraf ve komisyonlarla ilgili şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Vallahi beklemekten uyku uyutmaz oldu makine. Gelse de bitse şu bekleme faslı. Gerçi gelince de hemen sabah olsun motoruma bineyim demekten uyutmayacak. Geldiğinde soracam ben ona hesabını

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben 36 ay aldım 1.26'dan ama başka borçları da kapatmak için fazla aldım ki bu fiyat bizim firmaya özel. 1.25 iyi bir oran yani...

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    ben bankada çalışıyorum, oran söylemeyeyim

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 36 ay aldım 1.26'dan ama başka borçları da kapatmak için fazla aldım ki bu fiyat bizim firmaya özel. 1.25 iyi bir oran yani...

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bankada çalışıyorum, oran söylemeyeyim
    iş bankasından daha az bir oranla alınabilir mi iş bankasının oranı hiç fena degil bence ? 1.2 yanlıs mı dusunuyorum?

Motosikleti
    yamaha mt 07
    Daha teslim alamadım tabi ama uyuyamıyorum zaten geceleri beklemek çok zor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

İkinci motor olarak en ideal motorun bu olduğunu düşünüyorum siz ne düşünürsünüz

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    kardesim ne kadar kredi cektin iş bankasından ne kadar kac ay ödeyeceksin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

sitede böyle bir hesaplama var
    24 ay süresince aylık 1.041,12 TL taksit tutarı ödeyerek alabileceğiniz KAMPANYALI İHTİYAÇ kredisinin tutarı 21.000,00 TL dir.
    ( FAİZ ORANI 1,2 ÜZERİNDEN HESAPLANMIŞTIR.)
    Nihai taksit, kredi tutarı, faiz oranı, tahsil edilecek masraf ve komisyonlarla ilgili şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.
    1.20 den almak için vade ya da rakam sınırı yok. ben sadece 10.000 tl aldım. vade için 9 ya da 12 yi sordum bir şey değişmiyor. ancak eğer kredi puanınız 1700 den yukarıdaysa 17.000 tl ye kadar maks 9 ay kredi İNG de 0,99 orandan veriliyor. ama işbankasının kampanyasında sınır yok diye biliyorum. oran 1,20.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler