Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    gerçekten arkadaşın dediği motrun ekstra hiç bişiyi yok yani. ayrıca yok sunla konuştum fiyat bu yok bunla konuştum fiyat bu hadi yaaaa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş gel şampiyon...cbr 250= 12.000 lira, 700cc paralel çift 75 hp(cbr 250'nin 3 katı); 14.999tl ; arkadaş şaka yapmak istemiştir...
    Sıradan ama eli yüzü düzgün bari deyip bi ümitlendik dyavol

Bu 2 silindir pata pata 15-16 civarı kalmazsa, 19 liralık sıralı 4 XJ6 nın yanında ülkemizde ölüp gitmezmi.

Ben pata patacı olduğumdan yinede MT tercih edebilirim ama memleketin nerdeyse tamamı 4 silindir sever olduğundan az satar, parça bulamam, 2. eli olmaz... falan deyip almaya tırsarım

Bugün ...ük kadar duke 390= 20.000 lira , ki rakip bile değiller,
    rakibi er-6n=24.000 lira,diğer rakibi nc 700s=21.500lira, mt-07=17-18 arası olacak,, müthiş bir fiyat....
    İddia bile girerim, şurda donu satar,kredi çeker bunu alırım diyenlerin % 90' ı almayacaktır, sadece boş muhabbet(laf olsun-torbada olsun) ve/veya neyse artık...
    Bence bunlar hak ettiği değerin üstünde, NC hak ettiği yurtdışı değerinden satılsa MT almam zaten, benim olayım Commuter

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihayet mantıklı bi cevap

Arkadaşlar bu motosikletle ilgili 18 lerden bugüne kadar kimse bahsetmedi ki nerden çıkarıp kendinizi böyle 20.000 Liraya dayanan fiyatlara ikna etmeye çalışıyorsunuz

18000 olduktan sonra bu hobi motosikleti gibi duran şeyin ne gibi bi avantajı kalıyor ki

3 lt mi yakıyor, yeni nesil kombine abs falan mı geliştirilmiş, indiğinde çanta takıp görüntüsünü bozmasanda kaskını koyacak bagajın mı var,

inmeden dünya turu mu atıyorsun, muadillerinden malzeme kalitesi mi üstün evladiyelik mi, kendi sınıfındaki tüm motosikletlerden daha mı hızlı,

Sp Touringteki rüzgar tüneli oluşturan konforun doruğunu yaşatan arge kasılmış bi kabuk tasarımı mı var, gidonu falan mı çok şık... ...

3-5000 lira kafadan arttıracak, dünyada klasikler arasına girecek bi üstünlüğü varda ben mi göremiyorum bana göre düz, sıradan güzel 2 silindir bi motosiklet işte, Daytona 14.999 deyince yok ben 20000 den aşağa almam bunu neye göre diyebiliyorsunuz
    Kawa ER6n 22.400 TL
    Honda NC700s 21.500 TL (Abs'li)
    Suzuki Gladius 23~25 arası bir fiyatı var, belirsiz.

Bunlara bakıldığı zaman NC700S modelinden 2.000 TL abs fiyatını çıkartınca 19.500 gibi bir fiyat görüyorum. En kötü ihtimalle söylentiye göre 18. olaca MT07. Daha ne olsun ben onu anlamadım... (Kaldı ki MT07 nin yanında NC700 e motor demem ben)
    dyavol-77 bunu beğendi.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine bir ümit daldım...........

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa ER6n 22.400 TL
    Suzuki Gladius 23~25 arası bir fiyatı var, belirsiz.Bunlara bakıldığı zaman NC700S modelinden 2.000 TL abs fiyatını çıkartınca 19.500 gibi bir fiyat görüyorum. En kötü ihtimalle söylentiye göre 18. olaca MT07. Daha ne olsun ben onu anlamadım... (Kaldı ki MT07 nin yanında NC700 e motor demem ben)
    Siyanür; ilk defa bir yorumunu takdir ettim....doğruya-doğru...

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Siz o motoru çok seviyosunuz ama o motor titreyeceeek
    srknbdm bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa ER6n 22.400 TL
    Suzuki Gladius 23~25 arası bir fiyatı var, belirsiz.

Bunlara bakıldığı zaman NC700S modelinden 2.000 TL abs fiyatını çıkartınca 19.500 gibi bir fiyat görüyorum. En kötü ihtimalle söylentiye göre 18. olaca MT07. Daha ne olsun ben onu anlamadım... (Kaldı ki MT07 nin yanında NC700 e motor demem ben)

Siyanür; ilk defa bir yorumunu takdir ettim....doğruya-doğru...
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/100366-sym-wolf-sb-250ni-kullanicilari-30.html#post3231203

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/125456-gece-yarisindan-itibaren-benzine-zam-5-lirayi-gecti.html#post3231357

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    23 sayfadır yapılan tek şey şu motorun fiyatının ne olacagı tartışması. hiç kimse yakıt tüketimi ne olur motorun zayıf ve gücleri şudur kullanılan bu donanımla şu sorunları yaşıyabiliriz vs vs gibi hiç bir konu tartışılmamış. evet bende fiyat konusunda yorum yaptım belki ama konuşulacak şey fiyatından önce + ve - leri olmalıydı sonra fiyatını yamaha acıkladıgında derdikki bu fiyata deger yada degmez.

yamahada biran önce lansmanı yapsada ülkerelere dagıtsa şu motoru gidip bi incelesek
    Mamba09 ve ukiran35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    xj6 ile diversion aynı motor bloğuna sahiplerdi diye biliyorum. diversion bana daha çok şık geliyordu. bu mt-07 nin de bu tarz bi kardeşi gelir mi acaba.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bu motorun fiyatı daha belli olmadı mı ya?

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xj6 ile diversion aynı motor bloğuna sahiplerdi diye biliyorum. diversion bana daha çok şık geliyordu. bu mt-07 nin de bu tarz bi kardeşi gelir mi acaba.
    MT ailesinde grenajlı bişey kesinlikle olmaz diye düşünüyorum

Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 sayfadır yapılan tek şey şu motorun fiyatının ne olacagı tartışması. hiç kimse yakıt tüketimi ne olur motorun zayıf ve gücleri şudur kullanılan bu donanımla şu sorunları yaşıyabiliriz vs vs gibi hiç bir konu tartışılmamış. evet bende fiyat konusunda yorum yaptım belki ama konuşulacak şey fiyatından önce + ve - leri olmalıydı sonra fiyatını yamaha acıkladıgında derdikki bu fiyata deger yada degmez.

yamahada biran önce lansmanı yapsada ülkerelere dagıtsa şu motoru gidip bi incelesek
    Önce bu motosiklet hakkaten varmı diye konuştuk " AYLARCA "

Sonra bu motosiklet gidiyormu acaba diye konuştuk " Haftalarca "

Şimdi daha yeni yeni gördük falan sen düşün

Yamaha herşeyi uzunca süre gizlediğinden bizde hesap kitap işlerine sardırdık her fuar öncesi olduğu gibi

Yani aslında biz zaten bu muhabbetleri yapıyordukta başlık tesadüf oldu gibi
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    yapsalar iyi olur hani. ya da biz tüketiciler ne çok da şey istiyoz :D

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Lan bi tane doru durust inceleme videosu cikmadi daha, nerde bu mcn, ayin 7 sinde gittiler, hala videoyu yayinlamadilar, ne zormus arkadas motoru test etmek. Turkceyi gectik, bari ingilizcesini izleyebilsek de bisiler ogrensek. Ben bu motoru beklemekten vazgecip 4 silindir aldim zaten alacagimdan degil ama sirf su sayfalarca devam eden fiyat tahminlerinden biktigimdan olsa gerek, 4 gozle fiyat aciklamasini bekliyorum. Bu arada yeni parti Mt09 fiyatini da merak etmiyor degilim hani.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bizlere süper teknolojik, az yakıyor diye itelenen NC'ler kadar yakıyorlarmış.

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    herkes fiyat sıkmış, ben de biraz sıkayım dedim.

mt-09 yeni kurla 27bin lira olacağını düşünürsek, mt-07'nin 20bin altında olma ihtimali yok arkadaşlar.

yeni kur hesabıyla mt07 21bin, abs opsiyonu 23bin olur.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada Euro tatlı tatlı düşüyor. 3 liranın altına indi yine.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizlere süper teknolojik, az yakıyor diye itelenen NC'ler kadar yakıyorlarmış.
    Bilmemnerdeki bayinin eski genel müdürü mü söyledi

Yalnız harbi öyleyse muadillerine göre +650cc olmasına rağmen hiç vergisiz,

hatta yaptığın yol kadar cebine ara ara para sıkıştıran 2. bi motosiklet daha doğmuş olur, yakın geleceğe dair müthiş olur

Alıntı SudoThrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes fiyat sıkmış, ben de biraz sıkayım mt-09 yeni kurla 27bin lira olacağını düşünürsek, yeni kur hesabıyla mt07 abs opsiyonu 23bin olur.
    Daytona Beach' ten amcaoğlu mu arayıp söyledi sabit ve önceki sipariş kurundan satılmayacak diye

Soba borusuna göre enflasyon olmadığını düşünürsek yamaha MT fiyatını arttırırsa net ayıp eder

Uluslararası cari açık, tefe tüfe, negatif faiz oranı olarak bakarsak, 16000 olan MT yi 2 ay sonra alırsak 15.500 e almış olabiliyoruz. Hiç almayıp döviz olarak beklersek bir sonraki %30 devalüasyon sonrası Türk Lirasının değeri iyice düşeceğinden bugünki 15.500 liramız 10.850 TL ye gelmiş olacaktır

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Ben de fiyat tahmini yapmazsam çatlarım

Sihirli grafiği takip etmeye devam ediyoruz. 1 haftadır “iner misin çıkar mısın ?” mailleri ile takip ettiğimiz USDTRY kurunda son dönemde toplantılarda da hatırlarsanız,
    –Ah bir gelse ne kadar da güzel olur! Dediğim 2,15-2,20 aralığındayız.
    Peki şimdi ne olacak ?
    Kendimizi kandırmayalım aslında hiçbir şey değişmedi. FED Başkanı bile dün yaptığı konuşmada bir şeyin değişmeyeceğini söyledi. İyimserlik neden geliyor? istikrar ve ekonomi düzelecek beklentilerinden.
    Dolar endeksi sakin, ABD 10 yıllıkları sakin. (Unutmadan, bir süre bu şekilde gidebiliriz ama %3’e doğru bir yükselişi göz ardı etmeyelim. )

Motosikleti
    YAMAHA MT-07

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Motor güzel, müzik güzel, yollar güzel.. Daha ne olsun?? İngilizce videolar yok ama kullananlardan yorumlar var.. İlk haberler MT-09'dan kalite olarak aşağı kalmadığı, kullanımının çok kolay olduğu ama gazı açınca da cevabını verdiği yönünde... Bu arada dün ilk defa MT-09 gördüm park halinde, o bile çok kompakt bir motormuş... MT-07 gerçekten minyon bir motor olacak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

http://www.motorcyclistonline.com/fi...07_first_ride/

İngilizce bilenler için yukarıdaki link'i yolladım, opsiyonel ön cam gerçekten almaya değer, güzel tamamlıyor motoru, bir miktar rüzgar koruma da sağlar sonuçta...
    numan bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıradan ama eli yüzü düzgün bari deyip bi ümitlendik dyavol

Bu 2 silindir pata pata 15-16 civarı kalmazsa, 19 liralık sıralı 4 XJ6 nın yanında ülkemizde ölüp gitmezmi.

Ben pata patacı olduğumdan yinede MT tercih edebilirim ama memleketin nerdeyse tamamı 4 silindir sever olduğundan az satar, parça bulamam, 2. eli olmaz... falan deyip almaya tırsarım

Bence bunlar hak ettiği değerin üstünde, NC hak ettiği yurtdışı değerinden satılsa MT almam zaten, benim olayım Commuter
    xj6'nın 19.000 lira'da kalacağını kim söyledi ki....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan bi tane doru durust inceleme videosu cikmadi daha, nerde bu mcn, ayin 7 sinde gittiler, hala videoyu yayinlamadilar, ne zormus arkadas motoru test etmek. Turkceyi gectik, bari ingilizcesini izleyebilsek de bisiler ogrensek. Ben bu motoru beklemekten vazgecip 4 silindir aldim zaten alacagimdan degil ama sirf su sayfalarca devam eden fiyat tahminlerinden biktigimdan olsa gerek, 4 gozle fiyat aciklamasini bekliyorum. Bu arada yeni parti Mt09 fiyatini da merak etmiyor degilim hani.
    Hayırlı olsun abim/kardeşim,,,kaç model yılı ; bende de yeni kasa var(2011),tecrübelerimi istersen-paylaşabilirim(seve-seve)....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

MOTO.İt'te testi var (yazılı)...110-130 km/h-6 vites artçısız= 27,8 km-1 litre benzinle...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler