Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r

nc ile kıyaslayan arkadaşlar için gelsin ( test yapanın kendi motoru nc 700 olmasına rağmen mt 07 nin gidişinin çok daha başarılı olduğundan bahsediyor ;)

bu da 2. bölümü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ve Youtube kapatılır...
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve Youtube kapatılır...
    ağzına sağlık ağzımdan almışsın
    vee yutub kapatılır...

bizde bardağa su koymaya gideriz...

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    iş yerinde açık hala . çok ilginç. güzel görüntülerdi

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dns de kapatılmış.... çare vpn

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    ben izleyebiliyorum hemde hiç öyle dns ayarı falan yapmadım

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Az Önce Yamaha Merkezi ile yaptığım görüşmede sevkıyatların yapıldığını söylediler. Fakat bayilere kargo usulu parça parça ürün dağıtımı yapılmaktadır. Buda hangi ürünün hangi bayiye ne zaman ulaşacağı hakkında bir bilgi veremiyorlar. Sanırım kargoyu üstlenen firma kafasına göre iş yapmaktadır. Güzergahlarını ve adeti kendi belirlemektedir. Bu da son kullanıcıyı etkilemektedir.Bu durumda kesinlikle bayilerin bir kabahati ve suçu yoktur. Kesinlikle Yamaha'nın kargosunu üstlenen Firma ve Yamaha sorumludur. Bayi müşteri karşısında zor duruma düşmektedir.

Benim kesinlikle bir bayim ,bir bayi ile ortaklığım veya tanışıklığım yoktur. Kesinlikle son kullanıcıyım. Yani Parasını ödemiş bekleyen biriyim.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı Coniysa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maltepe Tuna Otomotiv'e motosikletler gelmeye başlamış. Hergün bir kamyon gelip motosikletleri indirip geri gidiyor. Bende Tunadan x-city 250 aldım. Allah kısmet ederse bugün teslim alacağım.
    bana da bir ihtimal cumartesi gelebilir demişlerdi. doğruymuş demek ki. ancak plaka ruhsat işlerini de düşününce haftaya kalır o iş.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve Youtube kapatılır...
    chrome kullanalar için zenmate eklentiyi yükleyin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

İstanbul! hiç arayan soran yok mu? size gelmeden bize gelmez...

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chrome kullanalar için zenmate eklentiyi yükleyin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

İstanbul! hiç arayan soran yok mu? size gelmeden bize gelmez...
    İlk parti mal İstanbul, Ankara ve Düzce'ye gelecek diye duyum aldım. Düzce'ye bir parti mal gelmiş ama MT 07 yokmuş aralarında. Haftaya gelir muhtemelen, bundan sonrası sinir bozucu bir hal alır.
    motokovic bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Arada girip bakıyorum bu konuya,hala gelmemiş.
    Ne çektin be mt-07 bekleyen kardeşim, ne çektin..

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Çilemse çekerim, kaderimse gülerim

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Beyler geç gelen her şeyin değeri daha fazla olur ;)

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    valla bayi bana nisan sonu dedi sanırım ikinci yada üçüncü partideki sıradayım heyecanla bekliyoruz üst üste sordum bakın nisan sonu deyip haziranları bulmasın sakın ? dedim. yok hatta nisan 20si bile olabilir bakın yamahanın bize verdiği tarihler yoksa ben sizden kesinlikle ücret falan talep etmem.mt09 istemiş olsanız şuan sizden kapora bile almam çünkü hazirana geleceği bile belli değil ,dedi elindeki yazılı bilgilerden falan gösterdi ooff
    xismailaydin bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bayi bana nisan sonu dedi sanırım ikinci yada üçüncü partideki sıradayım heyecanla bekliyoruz üst üste sordum bakın nisan sonu deyip haziranları bulmasın sakın ? dedim. yok hatta nisan 20si bile olabilir bakın yamahanın bize verdiği tarihler yoksa ben sizden kesinlikle ücret falan talep etmem.mt09 istemiş olsanız şuan sizden kapora bile almam çünkü hazirana geleceği bile belli değil ,dedi elindeki yazılı bilgilerden falan gösterdi ooff
    Sen Ankara Yamaha bayisi ile mi görüştün bu konuyu?
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Yurtdışı forumlarda yeni başlayanlara ilk motorunu alacaklarda bu segmentte hitap ettiği söylenmiş, training academy'lerde kullanılması için yamaha'nın kit'i falan varmış hatta sanırım. Duke 200 alırım diyordum ama hakkında yazılanları okuyunca mt-07 de aklıma girdi açıkçası. Honda GS1 eğitimi aldım, bundan sonra da bu işin eğitimlerini alarak devam etmek istiyorum, sizce mt-07 alırsam gelişimimi engeller mi? Yoksa ağırlık vs. olarak yeni başlayanlara ideal der misiniz siz de? Bu arada 80 kiloyum, 1.87 boyundayım, boyut olarak da problem olmaz sanırım.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Soyle bir yanlis anlasilma var oradaki yeni baslayan lafi hayatinda ilk kez motor suren degil . Motosiklet surmeyi ogrenip ilk lisans alanlar 2 sene 37 bg kisitlmasi olan cihazlar surebiliyorlar lisanslari ile .
    Tabi yine orada motosiklet ehliyeti alirken gs 1 gibi egitimler zaruri .

Ama ilk motor olarak yine max 250 cc onerilmekte . Tum dunyada bu boyle .

Mt 07 nin 1.2. Viteslerde power wheelie 3 te clutch wheelie yaptigini unutmayin. Bu su demek "0" teceube ile riskli demek .

Egitimler sahane devam etmek de lazim . Ama ilk 15-20 000 km yi 250 likle atmakta fayda var . Tam ikarus zamanlari .

Tehlikeli olmasinin disinda (ki kendi sefmentindeki en affedici en kolay motorlardan biri) 250 cc ile baslayin denmesinin asil sebebi 250 cc liklerde teknik konular daha guzel ogreniliyor limitler daga guzel kavrandigi icin ikeride 600/800/1000 cc bir motorun hakki daha cok verilebiliyor. Elbette secim sizin
    liseliçavo, xawa ve Volki34 bunu beğendiler.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen Ankara Yamaha bayisi ile mi görüştün bu konuyu?
    evet arkadaşım. yani forumda gördüm abs için haziran diyenlerde var evet ama bastıra bastıra sordum.Nekadar umutlusun dersen tartışılır bir durum kimsenin elinde olan birşey değil sonuçta ama bir adım attık artık geri adım atmak istemiyorum

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım. yani forumda gördüm abs için haziran diyenlerde var evet ama bastıra bastıra sordum.Nekadar umutlusun dersen tartışılır bir durum kimsenin elinde olan birşey değil sonuçta ama bir adım attık artık geri adım atmak istemiyorum
    Aynı tarihi Düzce Dadaş Motor da veriyor. Ancak daha gelmemiş motosikletlerde bile renkler kısıtlı. Deep Armor 1 tane gelecek, o da satılmış filan dedi eleman.

Bakalım, acele etmeyeceğim. Motosiklet bi girsin piyasaya, geç olsa da alırız artık ;)
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı tarihi Düzce Dadaş Motor da veriyor. Ancak daha gelmemiş motosikletlerde bile renkler kısıtlı. Deep Armor 1 tane gelecek, o da satılmış filan dedi eleman.

Bakalım, acele etmeyeceğim. Motosiklet bi girsin piyasaya, geç olsa da alırız artık ;)
    Deep armor 2. partide gelecek sanırım, ben o bayi ile konuştuğumda kırmızı, beyaz ve de race blue renklerinin geleceğini öğrenmiştim. Ben de race blue için kapora verdim, nasip olursa ilk parti gelecek olan race blue rengi mt 07 alacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler