Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt07-09-10 hepsi aynı MTVye denk geliyor ilginç gerçekten
    En çak mt-09 eğleniyor ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    elinde yada çevresinde uygun fiyatlı mt07 egsozu alıp boşta suran satıp değerlendirmek şsteyen arkadaş burdan yada özelden yazabilirmi acaba

Motosikleti
    MT-07
    Yeni kasa mt-07’leri padock’a almak için; maalesef zincir gergi modifiyesi gerekiyor ve Yamaha çok para istiyor. Motoru nasıl padock’a alıyorsunuz? Arka salıncaktan universal padock ile kaldırınca motor yan duruyor. Tek başına indirmek neredeyse imkansız oluyor. Önerilere şiddetle açığım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa mt-07’leri padock’a almak için; maalesef zincir gergi modifiyesi gerekiyor ve Yamaha çok para istiyor. Motoru nasıl padock’a alıyorsunuz? Arka salıncaktan universal padock ile kaldırınca motor yan duruyor. Tek başına indirmek neredeyse imkansız oluyor. Önerilere şiddetle açığım
    Bende boşta kriko var, verebilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Eski kasayı ben böyle alıyordum yeni kasada durum ne bilmem , maşanın alt kısmı çizilmesin dersen bakım sehpasının demirine şambrel kesip yapıştır.
    Tek başına alma indirme meselesi biraz güç kuvvetle ilgili sanırım, wr250r ı kucaklayıp enduro sehpanın üzerine koyuyorum ben...

Motosikleti
    MT-07
    Yok salıncaktan sağ tarafa kayıyor anlamsız bir şekilde. Tam oturacakken sıkıntı yaratıyor. Padock üstüne çapraz düşüyor makine. Kanımca elimdeki padock ile de alakalı olabilir. Arka zincir gergi yerlerinde padock vidalı şekilde aparatlar var. Onlardan arıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende boşta kriko var, verebilirim
    Ooo efsane hızlı giriş yapmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    motosikleti dik pozisyonda tutarken sehpayı maşanın altına iteklemen ve bastırman lazım. Sehpandan da kaynaklı yatıyor olabilir ben hiç zorlanmıyordum.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti dik pozisyonda tutarken sehpayı maşanın altına iteklemen ve bastırman lazım. Sehpandan da kaynaklı yatıyor olabilir ben hiç zorlanmıyordum.
    Sehpadan kaynaklanabilir. Sonuç olarak bu motora sahipsem, vidalı ve c şeklinde padock lazım. Benim padock motorun çok altında kalıyor. Plakalık bile sıkıntı yaratıyor. AliExpress’ten sipariş vereceğim de maşşallah ne sipariş versem, muhakkak bir sıkıntı çıkıyor...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sehpadan kaynaklanabilir. Sonuç olarak bu motora sahipsem, vidalı ve c şeklinde padock lazım. Benim padock motorun çok altında kalıyor. Plakalık bile sıkıntı yaratıyor. AliExpress’ten sipariş vereceğim de maşşallah ne sipariş versem, muhakkak bir sıkıntı çıkıyor...
    Paddock madok bunlar sana gitmez, senin olayın otomatik zincir yağlamadır. Bir taktıracaksın birkaç bin km arkana bakmayacaksın.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paddock madok bunlar sana gitmez, senin olayın otomatik zincir yağlamadır. Bir taktıracaksın birkaç bin km arkana bakmayacaksın.
    Zincir germek içinde lazım oluyor. Padock olunca gerisi çok basit. Wolf ile mt aynı ağırlıkta. Wolf ile işim 30sn’de bitti. Mt direniyor. Dengesi bozuluyor sürekli. Motor hep sağ tarafa yatık duruyor ve yüreğimi ağzıma getirmek için yeterli bir sebep. Biraz daha bakacağım. Bulamaz isem direk otomatik yağlamaya geçerim. Kredi kartı geçse düşünmeden taktırmıştım

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Zincir germek içinde lazım oluyor. Padock olunca gerisi çok basit. Wolf ile mt aynı ağırlıkta. Wolf ile işim 30sn’de bitti. Mt direniyor. Dengesi bozuluyor sürekli. Motor hep sağ tarafa yatık duruyor ve yüreğimi ağzıma getirmek için yeterli bir sebep. Biraz daha bakacağım. Bulamaz isem direk otomatik yağlamaya geçerim. Kredi kartı geçse düşünmeden taktırmıştım
    Wolf pratik motor, şu Wolf'den 10-15 bg fazla güç çıkarabilselerdi satmazdım. Ara Ahmet Turan abiyi, dükkanlarında pos vardır, destek olurlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    sana enduro al dedik keyfii yatırıyoruz biz 😁

Motosikleti
    MT-07
    sana enduro al dedik keyfii yatırıyoruz biz ��
    https://resmim.net/f/2RovMG.jpeg
    Yaw arkadaş param yok. Girme kafama. Yamaha’cı değilim zaten. Kırmızı crf250l olsa tadından yenmezdi o fotoda

Walla yeter girme kanıma. Bir tane alıp, sm yapasım var zaten.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    mt07 yi sat 690 enduro r al off diyorum 😁

https://youtu.be/BDxkpfsHxh4

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

https://youtu.be/b1-tjmcWuEo

Motosikleti
    MT-07
    mt07 yi sat 690 enduro r al off diyorum ��

https://youtu.be/BDxkpfsHxh4

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

https://youtu.be/b1-tjmcWuEo
    Mt-07'yı yine satmam da ayrıca ölürüm ben kim 690 ile. Bana daha insancıl birşeyler lazım.

BurakSNCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İronmax 250
    Sizce MT07 küçük geliyor mu bana?

https://imgyukle.com/i/Vvgcls

Telefondan beceremedim fotoğrafı yüklemeye ama linke tıklayınca açılıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı BurakSNCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce MT07 küçük geliyor mu bana?

https://imgyukle.com/i/Vvgcls

Telefondan beceremedim fotoğrafı yüklemeye ama linke tıklayınca açılıyor
    Geliyor, ekipmanları da giyince hepten ufak kalır. Kendimi arkadaşların çektiği videolarda görünceye kadar , 190 boyumla üzerinde kelebek gibi durduğumun hiç farkında değildim 😀

BurakSNCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İronmax 250
    Geliyor, ekipmanları da giyince hepten ufak kalır. Kendimi arkadaşların çektiği videolarda görünceye kadar , 190 boyumla üzerinde kelebek gibi durduğumun hiç farkında değildim ��
    Peki bu hayallerimin peşinden koşmaya engel midir? :D

Motosikleti
    MT-07
    Benim gözümde öyle sırıtmadı. Lakin siyah renk alma. Siyahlar normalden daha ufak duruyorlar. Göz yanılsaması oluşuyor.
    BurakSNCK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Sürüş konusunda sıkıntı yaşatmadı bana, hani duke390 da aşşağı yukarı aynı ebat ama sürüş konusunda sıkıntı yaşıyordum. mt07 de oldukça rahattım, sadece ön cam taksan bile faydası olmuyor boydan dolayı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler