Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar selam iyisinizdir umarım,Yamaha websitesine koymuş motoru fiyat konusunda bir bilgisi olan var mı ben bayiye uğrayamadım İstanbul da sanırım motor eli kulağında geldi gelicek siteye koyduklarına göre...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam iyisinizdir umarım,Yamaha websitesine koymuş motoru fiyat konusunda bir bilgisi olan var mı ben bayiye uğrayamadım İstanbul da sanırım motor eli kulağında geldi gelicek siteye koyduklarına göre...
    yılbaşından önce koymuşlardı ama fiyat belli değil. dün aydın motora uğradım sordum 18 bin TL üstü olur büyük ihtimal dedi kur farkından dolayı dedi.

Motosikleti
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yılbaşından önce koymuşlardı ama fiyat belli değil. dün aydın motora uğradım sordum 18 bin TL üstü olur büyük ihtimal dedi kur farkından dolayı dedi.
    Anladım sağolasın o zaman ben absli versiyona 20 bin diye bakmalıyım gene güzel fiyat.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    21000 tl gözden çıkarın bence. Honda da 700 lük Ler 24.000tl bu sene

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21000 tl gözden çıkarın bence. Honda da 700 lük Ler 24.000tl bu sene
    hangi modeli ?

Motosikleti
    Hondayla Yamahayı bir tutmayalım lütfen Yamaha bu sene esnaflık abidesi gösteriyor adamlar motorlarını avrupadan daha ucuza satıyor burda Honda sanki çok elit bir markaymış gibi az üretim yapan çok kar gereken firma taktiği güdüyor kusura bakmasında 16 bin liraya sattıkları nc700ün şuanki fiyatını kurla falan bağlayamayız.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    nc 700 alaçama araba alırım malum araba motorlu
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc 700 alaçama araba alırım malum araba motorlu
    O mevzulara hiç girmeyelim bence :D
    scooboy bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    2014 nc750x modeli 24.000 tl şuan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondayla Yamahayı bir tutmayalım lütfen Yamaha bu sene esnaflık abidesi gösteriyor adamlar motorlarını avrupadan daha ucuza satıyor burda Honda sanki çok elit bir markaymış gibi az üretim yapan çok kar gereken firma taktiği güdüyor kusura bakmasında 16 bin liraya sattıkları nc700ün şuanki fiyatını kurla falan bağlayamayız.
    Yamaha fazer 8 ile xj6 nın fiyatlarını açıklayınca esnaflığını görücez. Beklediğim fiyat gelmezse xj6 için bende gidip cbr650f alacağım xj6 devirsion f için 23000 tl bekliyorum ben

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    XJ6 serisi gelmeyebilir bu sene diyorlar, MT-07 18 civarı olacakmış... ABS yok. Bileğine ve nefsine güvenenler Fazer 8 veya MT-09 bakabilir... Bu şartlarla ben ya MT-07 alırım ya da biraz daha bekleyip ikinci el daha büyük bir motor..

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı Volki34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6 serisi gelmeyebilir bu sene diyorlar, MT-07 18 civarı olacakmış... ABS yok. Bileğine ve nefsine güvenenler Fazer 8 veya MT-09 bakabilir... Bu şartlarla ben ya MT-07 alırım ya da biraz daha bekleyip ikinci el daha büyük bir motor..
    XJ6 gelir neden gelmesin rakipleri geliyor. Ama 650F den çekindikleri için belki satamayız elimizde patlar diye vazgeçmiş olabilirler. Yamaha sitesinde tanıtımı var. Fiyatı da şubat 15 den sonra 21-22 yapar.MT-09 da en az 26.000 olur

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RODWIN250R, fiyat konusunda neden bu kadar heyecanlısın? O şu olacak, bu o olacak... Salla gitsin yorulma böyle detaylara, kaçtan satarlarsa satsınlar.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RODWIN250R, fiyat konusunda neden bu kadar heyecanlısın? O şu olacak, bu o olacak... Salla gitsin yorulma böyle detaylara, kaçtan satarlarsa satsınlar.
    Heyecanlı değilim .Gönül eyliyorum böylece. Fuara kadar vakit geçsin. Stratejik planlama ve analiz mantığı yapıyorum ..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    24 liramız var da 26 olursa naparız diye düşünüyoz hacı, niye öyle diyon...

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt 07 motorun fiyatı ingilterede 18 bin tl
    xj6 çıplak versiyonu bu sene Turkiye'ye gelmiyecek sadece grenajlı modeli satılacak
    Türkiye ile ingilteredeki satış fiyatları neredeyse aynı sadece küsürler oynuyor bu motorları bekleyenlerin bu fiyatları dikkate almasını tavsiye ederim

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Ben iki gün önce daytona motorsa uğramıştım sordum...Fiyatının çok düşük olacağı söyleniyor diye sordum onu söyleyenler herhangi insanlar değil yamaha yetkilileri dedikleri gibi doğru düşük fiyatlı olacak dedi kur farkından dolayı çok ufak oynama olabilir dedi bende 17500 olur mu dedim 16-170 arası bekleniyor 17500ü görmez dedi bu arada fiyat abs olmayan versiyonu içinmiş...

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abs versiyon için ne diyorlar gelecekmiymiş ?

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Memleket meselesi oldu şerefsizim.
    orhanay06, porsuk_y, RODWIN250R ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    o değil de 20-21 bin olunca sanki derin bir nefes alıcaz.neden inanmak istemiyor insanlar 16-17 bin olacağına anlamak mümkün değil.zorla bize bu motoru pahalıya sat der gibiyiz.neden gelmesin bu motosiklet 16-17 bine.avrupada insanlar 2 aylık maaşıyla motosiklet alıyor.biz 3 sene kredi çekip te alıyoruz.azıcık fiyat düşük olacak denilince şoka giriyoruz.16-17 bin liraya gelince bu motosiklet kar edilmiyor mu,maaliyetine mi bize bırakacaklar bunu.bu motosiklet düşük fiyatla girsin ki ben de honda cb500x i uygun fiyata alayım.yoksa almıyorum motosiklet falan.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil de 20-21 bin olunca sanki derin bir nefes alıcaz.neden inanmak istemiyor insanlar 16-17 bin olacağına anlamak mümkün değil.zorla bize bu motoru pahalıya sat der gibiyiz.neden gelmesin bu motosiklet 16-17 bine.avrupada insanlar 2 aylık maaşıyla motosiklet alıyor.biz 3 sene kredi çekip te alıyoruz.azıcık fiyat düşük olacak denilince şoka giriyoruz.16-17 bin liraya gelince bu motosiklet kar edilmiyor mu,maaliyetine mi bize bırakacaklar bunu.bu motosiklet düşük fiyatla girsin ki ben de honda cb500x i uygun fiyata alayım.yoksa almıyorum motosiklet falan.
    Kapitalist ekonomide bizler yani müşteri yolunacak tavuk misali dir. Cb 500x güzel seçim olur ama rakam 21000 gibi haberin olsunda sonradan hüsrana uğrama dostum.
    Bu arada mt07 yi mümkün değil 16-17 veremezler mt09 24 iken

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler