Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

selam nitrous nasilsn ben yarın motor alıorum hayırlısıyla 150t

arkadaşalr hayırlısıyla 150t alıcam 2. el ama olsun en azından benim için ucuz ve fiyatı çok uygun 3000 küsür km rede ve yarın hayırlısıyla motor sahibi olucam ismini şimdiden düşünüorum )) as150t 19 saol hoşbulduk burası çok güsel bir ortam sıcak işten geldikten sonra insanın gününü burda anlatması baya bir zevkli sanki günlük gibi ) sevgili günlük bugün blabla bla ......sonra günlükten beş on tane fikir gelıor yaşanmış fikirler tecrübeyle birşleşmiş bir şekilde sanki günlük sana akıl verior baya güsel tabi benzetme biraz karışık oldu ama olsun aklıma gelernleri yazdım arkadaşlar görüşmek dileğiyle ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı byhakko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam nitrous nasilsn ben yarın motor alıorum hayırlısıyla 150t

arkadaşalr hayırlısıyla 150t alıcam 2. el ama olsun en azından benim için ucuz ve fiyatı çok uygun 3000 küsür km rede ve yarın hayırlısıyla motor sahibi olucam ismini şimdiden düşünüorum )) as150t 19 saol hoşbulduk burası çok güsel bir ortam sıcak işten geldikten sonra insanın gününü burda anlatması baya bir zevkli sanki günlük gibi ) sevgili günlük bugün blabla bla ......sonra günlükten beş on tane fikir gelıor yaşanmış fikirler tecrübeyle birşleşmiş bir şekilde sanki günlük sana akıl verior baya güsel tabi benzetme biraz karışık oldu ama olsun aklıma gelernleri yazdım arkadaşlar görüşmek dileğiyle ;)

Hadı hayırlı olsun byhakko senın adına cok sevındım

Evet bızım burdakı ortam baya ıyıdır herkez bırbırıne yardımcı olur daha yuz yuze tanısamadık ama ben herkezı cok severım burdakı
    Sende aramıza hosgeldın sana da her turlu sorunda yardımcı olmaya calısırız Sımdılık bu kadar gorusmek uzere.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    arkadaşlar belkide haklı olabilirsiniz belkide sizin veya benim km göstergelerinde bi anormallik vardır.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar belkide haklı olabilirsiniz belkide sizin veya benim km göstergelerinde bi anormallik vardır.
    Amannn bosver Ahmet ya sen keyfıne bak gezmene bak sen memnun musun bıttı Neyse fazla fark oldugunu sanmam asagı yukarı hepsı aynı yakıyodur

Sen ne yaptın motoru aldın mı servısten ne olmus neymıs sorunu he ??
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    asya t19a
    arkadaslar okla gosterdigim boruyu daha yeni farkettim. bu boru ne ise yarar bu konuda bilgi sahibi olan biri varmi?

Motosikleti
    Octavia
    Paliosss resım pek anlasılır degıl ama bısıyın tahlıye hortumu oldugu kesın bılmeden bı yerlere takmaya calısmasan ıyı olur hanı dıger bı tahlıye hortumuna cıktı falan zannedıp monte etmeye calısma AMa yuzde 99 bısıyın tahlıye hortumu .

AS150T19A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı AE86LEVIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AS150T19A; 82kuruş yakıyomuş,sen o yolun yarısında motoru sırtında taşıyosundur

şaka bir yana 100 kuruşun altında olmalı tüketimler.......

bu arada komple karbüratörü söktüm adamım,sorun yaşarsan cüzzi miktar karşılığı söker takarım
    ya kardeşim kıskanma az yakan motorumu nazar değicek
    bu arada bugunde sapancaya gittik gezdik falan güseldi ama baya köttü yollara girdik tangur tungur motor laçka oldu ya
    istanbula bi geliyimde heryerini sökeriz yine motorları komple bi dagıtıp toplarız ama karburator işine girmem ben maşallah canawar
    Aerials in the sky..

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A

Satilik Alarm

bilgin aldım motoru bu akşama doğru.. Allaha şükür düzeldi. fazla da bi masraf çıkmadı 5 ytl otopark ücretini saymassan 15 ytl mi ne aldı bujiyi falan değişmiş kızakları değişmiş yine..sıkı olmuş dedi.şimdi düzeldi yine Allaha şükür.
    bu arada bi korna daha eklettim araba kornası gibi oldu.zaten kornayı daha kaliteli taktırmıştım. onunda sesi az geldi bana. Bitane daha eklettim.bu seferki daha iyi bişey şuan iki korna birden çalıyor. hatta bazı arabaların kornasınıda basabilir.. alarmı söktüm attım kenara başka alarm taktım onların sattığı bi alarm vardı..onu bi taktık tıkır tıkır çalışıyor..kontakta düzeldi.zaten o soketten kaynaklanıyormuş biraz gevşek kalmış azcık daha birleştirince düzelmişti eski alarmda.ama ben yine değiştim alarmı..bu daha güzel göründü gözüme sesi daha güzel çıkıyor.üstelik kumandadan marşta çalışıyor..kırmızı ufak ışığıda var.kumandasıda ufak ince bişey..oyüzden değiştim.

mesutusem kulakların çınlasın

bu arada satılık cyclone motor alarmı..kumandadan marş özelliği var ama bir türlü çalıştıramadık. herkes o özelliği yok dedi.başka alarmı taktık..tık çalıştı..

"0" alarm sayılır..başka bir sorunu yok..kumandadan marşıyla uğraşmam gereksiz diyenler takıp kullanabilir.garantiside var.son fiyat 30 ytl ye bırakırım..sadece elimde kalmasın diye.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgin aldım motoru bu akşama doğru.. Allaha şükür düzeldi. fazla da bi masraf çıkmadı 5 ytl otopark ücretini saymassan 15 ytl mi ne aldı bujiyi falan değişmiş kızakları değişmiş yine..sıkı olmuş dedi.şimdi düzeldi yine Allaha şükür.
    bu arada bi korna daha eklettim araba kornası gibi oldu.zaten kornayı daha kaliteli taktırmıştım. onunda sesi az geldi bana. Bitane daha eklettim.bu seferki daha iyi bişey şuan iki korna birden çalıyor. hatta bazı arabaların kornasınıda basabilir.. alarmı söktüm attım kenara başka alarm taktım onların sattığı bi alarm vardı..onu bi taktık tıkır tıkır çalışıyor..kontakta düzeldi.zaten o soketten kaynaklanıyormuş biraz gevşek kalmış azcık daha birleştirince düzelmişti eski alarmda.ama ben yine değiştim alarmı..bu daha güzel göründü gözüme sesi daha güzel çıkıyor.üstelik kumandadan marşta çalışıyor..kırmızı ufak ışığıda var.kumandasıda ufak ince bişey..oyüzden değiştim.

mesutusem kulakların çınlasın

bu arada satılık cyclone motor alarmı..kumandadan marş özelliği var ama bir türlü çalıştıramadık. herkes o özelliği yok dedi.başka alarmı taktık..tık çalıştı..

"0" alarm sayılır..başka bir sorunu yok..kumandadan marşıyla uğraşmam gereksiz diyenler takıp kullanabilir.garantiside var.son fiyat 30 ytl ye bırakırım..sadece elimde kalmasın diye.
    Iyı hadı gozun aydın Ahmet tam tahmın ettıgım gıbı 5 ytl ıse conta atmıs yagı kacırmıs neyse banada olmustu ıste Benımde servıs garantıden yaglanan kayısı degıstı contayıda degsıtı vede dokulen yagını koymustu

Neyse umarım bır daha sorun yapmaz dostum Bızım ısde haftaya CUma ya kaldı desene saglık olsun her seyde vardır bı hayır belkı oralara gıderken basına bısı gelecektı Allah korusun hayırlısı olsun

BU sıra nıyeyse motora hıc bısı yapmak ıstemıyo canım egzoz dısında tabı duraklama donemıne mı gırdım ne

Neyse saattde 3.32 olmus gene WOW a dalmısız saat 3 bucuk olmus
    Hadı kolay gele herkeze.

Arkadaslar bende dün Kanuni Storm 150 aldım
    Aksam aküsünü doldurduk ve siftah yaptık
    Eve dönerken depoyu fulledim benzin göstergesi çalışmadı :o
    Önden de çok fena ses geliyordu
    Şamandrayı ters, far vidalarınıda iyi sıkmadıklarından kaynaklanan sorunmuş ve düzeltildi
    Çok zevkli birşey yahu bu
    Plakası salı günü çıkıcak
    Acaba şehirdışına cıksam problem olur mu?

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende dün Kanuni Storm 150 aldım
    Aksam aküsünü doldurduk ve siftah yaptık
    Eve dönerken depoyu fulledim benzin göstergesi çalışmadı :o
    Önden de çok fena ses geliyordu
    Şamandrayı ters, far vidalarınıda iyi sıkmadıklarından kaynaklanan sorunmuş ve düzeltildi
    Çok zevkli birşey yahu bu
    Plakası salı günü çıkıcak
    Acaba şehirdışına cıksam problem olur mu?
    Hadı hayırlı olsun dostum Allah kaza bela vermesın
    Senın sehır ıcıne cıkman bıle tehlıkelı bıd esehır dısına mı cıkacam dedın sorun olur tabı baglarlar motorunu.

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    death kardeşim,hayırlı uğurlu olsun.inşallah kısa sürede halledersin plaka işlerini de.Ama plakan gelmeden çıkma derim ben.Biliyorum zor duruyosun yerinde,motorda kapıda gıdıklıyo seni ama...Olur ya ters bi trafik polisine filan denk gelirsin,ne bilim ordan birinin gözüne batar,daha motoruna doyamadan bağlatırsın valla. Ha burada yokmu plakasız kullanan? Vaar,ama ben motorumu kaybetme riskine giremezdim heralde.Buarada ehliyet işini filan hiç sormadım ama... Anladın sen onu
    Tekrar tekrar güle güle kullan,ufak tefek problemler olacaktır muhakkak ama sıkma canını,yaz buraya,ferahla

Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    death kardeşim,hayırlı uğurlu olsun.inşallah kısa sürede halledersin plaka işlerini de.Ama plakan gelmeden çıkma derim ben.Biliyorum zor duruyosun yerinde,motorda kapıda gıdıklıyo seni ama...Olur ya ters bi trafik polisine filan denk gelirsin,ne bilim ordan birinin gözüne batar,daha motoruna doyamadan bağlatırsın valla. Ha burada yokmu plakasız kullanan? Vaar,ama ben motorumu kaybetme riskine giremezdim heralde.Buarada ehliyet işini filan hiç sormadım ama... Anladın sen onu
    Tekrar tekrar güle güle kullan,ufak tefek problemler olacaktır muhakkak ama sıkma canını,yaz buraya,ferahla
    Saolasın
    Ehliyeti almadan çıkar mıyım hiç.
    Geçen sene aldım.. Sezon sonuna denk geldiği icin motor alamamiştim
    Salı günü cıkıcak plaka
    Bakalım hayırlısı

Motosikleti
    Octavia
    Yaw bu nasıl ıs bızım burdakı motor bayılerı plakasız teslım etmıyo motorları aldıgın fıyatın ustune 200 daha ekleyıp plakalı alıyorlar ve 1 gunde halloluyor yanı bugun gıdıp sıparısı verın yarın ogleden sonra plakalı ruhsatlı motoru teslım edıyorlar orda ısler baska herhalde tekrar hayılrı olsun dk 1 gol 1 yapmıs Sana benzın gostergesı ama ufak ısler onlar sıkma canını yapılır hersey

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bu nasıl ıs bızım burdakı motor bayılerı plakasız teslım etmıyo motorları aldıgın fıyatın ustune 200 daha ekleyıp plakalı alıyorlar ve 1 gunde halloluyor yanı bugun gıdıp sıparısı verın yarın ogleden sonra plakalı ruhsatlı motoru teslım edıyorlar orda ısler baska herhalde tekrar hayılrı olsun dk 1 gol 1 yapmıs Sana benzın gostergesı ama ufak ısler onlar sıkma canını yapılır hersey
    160 ytl plaka masrafı alındı
    Cuma aksamı oldugundan plaka işleri ptesiye kaldı.
    Yakıt olayı biraz canımı sıktı
    fulledim depoyu 70 km de yarıma indi :>
    Normal mi bu?
    Sizin 1 depodaki yakıt tüketiminiz nedir?

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    arkadaslar sonunda ekledim nexus kuyrugunuumarim begenirsiniz...

Motosikleti
    Octavia
    Dostum eline saglık cok guzel olmus neyın camurlugu o hıc detaylı anlatmamıssın telıf hakkınımı alcan yaww ama o plaka orda guzel durmuyo galıba ya yada bana mı ogle gelıo neyse hayırlı olsun.

O camurlugun ne oldugunu bıze anlatabılrımısın baska motorun mı nedır ? Bıraz acıkla yaww :D

AS150T19A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    [QUOTE=AE86LEVIN;669449]arkadaslar sonunda ekledim nexus kuyrugunuumarim begenirsiniz...

yawrum cok güsel olmuş ya helal olsun.. ayakları nasıl yaptın kulaklık işine benzemiyo bunlar daha orjinal bişi gibi

neyse istanbula gelince banada yapcaz bi şekil bakalım belki paraya kıyıp runner 200 camurluğu kurtarırız 2 tane
    o zamanda güsel olur
    Aerials in the sky..

Motosikleti
    Yamaha X-Max
    AE86LEVIN güsel olmuş eline sağlık bişey aklıma takıldı çamurluğum üst kısmını biraz daha yukarıya kaldırsan sanki daha ii olacakmış gibi geldi bana yayların oradan başlasan çok aşağıda gibi duruyor resimlerde veya bana ööle geldi ama fena olmuş senin makina be artık bende biraz kurcalayayım yeterli bilgileri forumdan alıyoruz nasıl olsa

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    bilgin,çamurluk bizim motorun iç çamurluğu,makasla kesip şekil verdim biraz....çamurluğun otorduğu iç kısımdaki demir 1cm genişliğinde 2mm eninde ince fakat sağlam bir metal,şöyleki o metal parça amortisör diplerine tam oturuyor amortisör vidalarını sıkıncada yerinden kıpırdamıyor...plastik çamurluğu o metale bison marka titreşimden etkilenmeyen esneme payı olan çok kaliteli bir yapıştırıcı ile yapıştırdım...en üstteki siyah bantta bizim arabanın tampon koruma bantlarıdır...

bilgin kuyruğu söktükten sonra plakayı takacak başka alternatif yer kalmıyor malesef...yinede beyenenler daha çok...

tasarladığım bu çamurluğun en önemli özelliği hiç vida kullanılmadan yapılmış olmasıdır,sadece kaliteli yapıştırıcıyla yapıştırılmıştır ve amortisör diplerine kıstırılmıştır...

kanka sağol sanada yaparız rahat ol

gorbon 74 bu çamurluğu yaparken nexusu örnek aldım,ortaya bu çıktı,emin olki yolda giderken daha iyi duruyor resimlerden...

saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler