Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Eline saglık evet dedıgın gıbı bıraz zayıf ampuller degıstırmek lazım ama sıgorta ısı dogru kaldırmaz ama dıkkatlık yapmak lazım yoksa yoksa tesisata asırı yuklemeden bısı falan olursa garantıden saymazlar ona gore Bende degıstırmeyı dusunuyorum cıddı cıddı cok zayıf kalıyo ampuller elıne saglık bu arada on granajı sokmek 2 saatımı almıs demıssın ben o kadar alıstım kı 15 dk verıyorum oda cok yaww Tekrar elıne saglık
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    nitrious81 öle deme gerçekten farı sökmek hele o iki yandaki vidayı sökmek ölüm ne tornavida giriyo ne el...

evet arkadaşlar bende şimdi geldim değiştirdim far lambalarını
    mesutusem dediğin cam sigortadan bulamadım bende 25 amper taktım bi sorun olurmu şuan çalışıyo ama eğer sorun olursa değiştireyim yeniden bu eloktronik konusunda pek bilgim yok gerçi araştırırken bir iki elektirikçiye sordum bişe olmaz dedi.. gerçek den farlara bi aydınlık geldi işte bu dedim aslında takmışken beyaz takacaktım ama ordaki adam farröflesi diye bişey söledi kafamı karıştırdı bende almıştım zaten normal ampulleri bidaha onu alamazdım dedim boşver elimdekini takıyım dedim..
    ya o iki vidayı sökmek öldürdü beni yaa parmaklarım acıdı şuan hala acıyo derisi soyuldu nerdeyse o nasıl vidadır anlamadım nasıl monte etmişler onu oraya aküyü tutan demir izin vermiyo oraya bişeyin girmesine sonra daha ince düz bi torna vida buldum aküyü söktüm biraz parmaklarıma kıyarak söktüm sonunda inat ettim. ama emeğime değdi gerçekten artık yolda bir aydınlık görebiliyorum çok güzel oldu..bir iki resim çektim ama bakalım nasıl çıkmış

evet şekildeki gibi canavar oldu farlar.. bu arada arka fren lambamda patlamış iki dakka onada el attım onuda değiştim... valla değdi çok güzel oldu eline saĞLIK MESUTUSEM bende düşünüyordum zaten bir vesile oldu teşekkürler..ama p resimlerdeki vidalardqan daha çok vida var sökmeniz gereken... ha ben bu arada farın bi tene vidasını kaybettim onuda takmayı verdim ama hiç bişey değişmedi ne gerek var dimi..zaten yeterince sağlam tutuyo diğerleri..
    KIRMIZI BOĞA..

mesutusem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150T 19A

yeni farlar

Sevgili abal, öncelikle 25amper biraz fazla ama bir kısa devre söz konusu olduğunda tesisatın yanmasından önce sigorta atacaktır. Sen yine de denk gelirse daha sonra 20'den düşük 10'dan büyük bi sigorta ile değiştir. Ben de emaneten 30 amper taktım ama değiştirecem. Şunu mutlaka belirteyim ki sakın ha sakın motor çalışmıyorken faları uzun süre yakayım deme yoksa akü de elektriğin e'si kalmıyor. Beyaz ampül almana gerek bence, ben osram bilux aldım beyaza yakın bi ışık veriyor ve gayet iyi aydınlatıyor. Yeni farların hayırlı olsun.
    World of MesuTuseM

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    mesutusem SAĞOLASIN TEŞEKKÜRLER 10-15AMPER ARASI BULAMADIM BUGÜN TEKRAR BAKIYIM.. BİDE BU FAR RÖFLESİ NASIL OLUYOR GEREKLİMİ AŞIRI YÜKLENMEDE DÜĞMELER YANAR DEDİLER...

BİDE GENEL OLARAK MERAK EDİYORUM BU BAZI MOTORLARDA FARIN BİRİSİ SÖNÜK OLUYOR GENELDE BUNUN Bİ ZORUNLULUĞU VARMI..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    AS 150T 19A

Farlar

Sevgili abal, önceki motorumda sıradan ve düşük wattlı ampul kullanılmıştı, onu da bu ampullerle değiştirdim ve bir yıl kadar hiç sorun çıkarmadı. Tesisatı incelediğim kadarıyla röle göremedim olsa bile yanacağını zannetmem çünkü bu taktığımız 55w'lik ampulleri takarken ben 90w'lık ta takıp denedim ve hiçbir sorun çıkmadı, için rahat olsun bence.

Bu arada bugün elektrikçiye gidip 20'lik sigorta ve sigorta soketi aldım. Orjinaldeki cam sigorta soketini söküp bu soketi takacağım. Resmini de koyuyorum. Takması çok kolay olacak, cam soketinin iki ucundaki kabloyu bu soketin iki ucuna takmak yeterli. Cam sigortalar kolay bulunmuyor.

Bir de benim motorda yüklüyken hızlanmada bi boğulma yaşanıyordu, dün sorunu çözdüm. ikinci resme dikkatli bakınca ne olduğu anlaşılır zaten O borunun montajını yapan ... kafalı japon askeri servis elemanıyla hesaplaşacam inşallah

Dün vakit bulup 4 saatte nerdeyse tüm grenajları ve koltuğu söküp motora bi el attım. Motoru temzileyici spreyle iyice temizledim, tahliye hortumlarında birikenleri boşalttım ve benzin otomatiğine biraz üfürüp içindeki pisliği attıktan sonra, hava filtresinin bulunduğu kutunun içine birikmiş yarım litre suyu boşalttım. Hava filtresinin çıkık borusunu da yerleştirince kzıl şeytan kükremeye başladı. Unutmadan, herkese hava iltresinin hava giriş ağzının yönünü arkaya çevirmesini tavsiye ederim.

bol güneşler

yeni sigorta ve soketi,

... kafalı japon askeri servis elemanının yapacağı montaj bu olur

Hava filtresinin bulunduğu hazne yüzme havuzu sanki

Motorun temizlenmiş hali, her tarafı hortum olunca bu kadarı gözüküyo

Son olarak ta sökülmüş halini göstreyim dedim.
    World of MesuTuseM

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Teşekkürler Mesutusem.. Peki 20 Lik Sigorta Dedimmi Verirler Dimi Bende Ondan Taksam Bi Sorun Olmaz Heralde..dediğin Gibi Cam Sigorta Bulunmuyor..
    Valla Benimde Bir Nevi Yarimim Dokunurmu Bu Konuda Bilmiyorum Ama Bizim Hava Filtreside Ayni Seninki Gibi Olmuştu Da Servis Altina Delik Deliyo Ordan Biriken Su Akiyo.bide O Hava Filtresi Kutusunun ön Kismina Bi Plastik Türü Bişeyle Kapatabilrsin O Zaman Yağişli Havada Hava Filtresine Su Gelmesini Engelliyo..bizim Hava Filtresini Pislik Vede Su Tikamişti Bi Ara..

Valla Ayni Benimde çekişte Bazen Boğulmalar Oluyo Ve Benimki Sürekli Yapmaya Başladi Ama Açilincada Gidiyor Canavar Gibi Düzde 110 Yapiyo..acaba Bizimde O Boru çikikmi Yoksa O Grenaji Sökmeden Göremezmiyiz Onu..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    AS 150T 19A
    Dediğin gibi 20lik sigorta deyince verirler ve yeterli olur kanımca, bir de sigorta için soket iste, sigortanın takıldığı yuva o. kutunun altına delik açmak olabilir ama bir düşünmem lazım. Ancak diğer bazı arkadaşların da basettiği o ızgaraları, özellikle hava filtresinin altındaki kısmı birşeylerle kapatma fikri, kusura bakılmasın ama ezbere iş. Nedenine gelince; dikkat ettiyseniz o kısımlar yönlü ızgara, yani alttan gelen havayı arka tarafa iletecek şekilde yön verilmiş. Sorarım şimdi bizim motorlar su soğutmalımıydı? "Hava dedi biri hava" grenajları söküp kontrol eden arkadaşlar görecektir, ohava girişleri tam olarak motor bloklarına yönlendirilmiş, yani soğutma işi yapıyor. Şu anda bulunduğumuz mevsim olan bahardan sonra ne gelir Gerisini anlatmama gerek varmı

Hava filtresinin bağlantı borusunun, grenaj açılmadan göüneceğini sanmıyorum, biraz kuytuda duruyor

Oraya çözümüm hazır da uygulaması için uygun malzeme arıyorum, inşallah yaparsam paylaşırım, ama havalar kurudu henüz acelesi yok. Kapatan arkadaşlae warsa açmalarını şiddetle tavsiye ederim. Sevgiler
    World of MesuTuseM

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    mesutusem...
    valla bomba gibi gelmişsin kardeşim.Bianda tozunu attırmışsın topiğin Dur bakalım senden çok kopya çekicez gibi gözüküyor.
    Bende havalar sıcak olduğu biara komple motoru sökmek istiyorum.Artık napacağımıda bilmiyorum ya neyse.Varsa sıkılcak vidalar filan onlara bakarız.Hava filtresine yağına bakarız. Ampulu şimdilik ellermiyorum.Ama hala arka lastiğimi değiştirmedim,onu halletsem iyi olacak. Fakat kaç hafta kullanmamıştım,yine tek seferde aldı marşı,pes dedim.Zamanında epey b.k attım ama hala şaşırtmaya devam ediyor beni Haftasonu fuarda ASYA yoktu,CNR dakinde kesin olurlar.Bakalım yeni model filan getirceklermi!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    DEDİĞİMİ YANLIŞ ANLADIN HERALDE..BEN O IZGARA KSIMINI KAPATIN DEMİYORUM ZATEN ORDAN HAVA GELDİĞİNİ BİLİYORUM MOTORUN FARININ ALT KISMINDAN Bİ BAKARSAN OARAYA NASIL ÇAMUR GİRDİĞİNİ GÖRECEKSİN
    O HAVA FİLTRE KAPANIN HEMEN ORASINA UFAK Bİ PLASTİK LE KAPATINCA SORUN ÇÖZÜLÜYOR HAVA GİRECEK DAHA ÇOK YERİ KALIYOR HEM BİZ HAVAYA ENGEL OLMUYORUZ KİBEN SADECE UFAK Bİ YERİ KAPATIYORUM SADECE HAVA FİLTRESİNİN AĞIZ KISMINA PSİLİK VEDE SU GELMEMESİ İÇİN ALT KISMI TAMAMİYLE BOŞ ZATEN KOMPLE KAPATMIYORUM RESİMLEYİM AKŞAM EVEGİDİNCE EKLERİM BURAYA OK
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    t19a cılarda yeni trend motorları parçalamak şaka bir yana iyide oluyor bilmeyen arkadaşlar için....motorcu dediğin kendi işini kendisi görecek.......

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    evet aynen..

bakın benim o hava filtresinin oraya koyduğum naylon türü bişey nasıl tarif ediyim bu bürolarda masa üstüne konan takvim varya hemde üzerinde yazı yamak için..bize ilaç firmaları eşantiyon getirdiği için makasla oraya göre kesip yerleştirdim çokda güzel oldu hava filtresinin üstü tertemiz duruyo gelen su vede çamur alt ızgaradan akıp gidiyor kenarlarından hava girecek kadar vede altında çok yer var..

KIRMIZI BOĞA..

AS150T19A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba hepinize.. uzun zamandır foruma giremiyordum (okul işler vs..) ama tanıyan arkadaşlar bilir forumun kurucularından sayılırız ae86 kardeşimle motoru aldıgımz günden beri aylarca size her konuda bilgi vermeye çalıştık tabi o zaman forumumuzda cok az katılımcı vardı ve biz resmen denek gibiydik şimdi görüyormuki bircok yeni arkadaşım foruma katılmış ve oldukça güzel bilgiler veriyorlar saolsunlar.. öncelikle yok olduğum zaman aralıgında motorum 4000 kmyi pazartesi günü itibariyla geçti ve maşallah pek bi sorunu yok gibi.. başımdan geçen kilometre taşlarına deginicek olursam en önemlileri 3000km bakımında ziverbeydeki servisten yedigim 90 ytl lik kazık sanırım.. rersmen soyguncu bu adamlar motorumu bidaha servise götürmeyi düşünmüyorum.. onun dışında kışın 1 ay boyunca hiç çalışmadan kömürlükte beklemesine ragmen başına geldiğimde naz yapmadan çalıştı motorum.. bu arada ehliyet konusunuda unutmayalım arkadaşlar ben kadıköyde bi kursa yazıldım 120 ytl kurs ücreti ve toplamda 275 ytl gibi bi rakamla ehliyet sahibi olucam işallah. motorda yazın yapmak istedigim bikaç değişiklik war. öncelikle far konusu gerçekten mantıklı bende ampulleri değiştirmeyi düşündüm ama 55 watt bu motor için biraz yüksek geldi bana. yani degiştiren arkadaşlar bikaç aya daha bilgilendirme yaparsa sevinirim.. onun dışında granajda bikaç yeri boyamak istiyorum. boyama işlemi yapan arkadaşım geyet başarılı olmuş cesaretlendirdi beni yaptıgımda resimleri yerleştirirm.. son olarakta sele ve ayna değişikliği düşünüyorum. bildiğiniz üzere selemiz cok rahatsız, seleyi kırmızı siyah renkli güzel bir seleyle degiştirmek sanırım gerekli.. aynalarıda motorun geçen sene fuara geldiği ilk andaki gibi kaportadan cıkartmayı düşünüyorum. çelik motorda bizim motor platformunda bir model war onun aynaları ve selesi iş görür sanırım.. ewt arkadaşlar son durum böyle. bundan böyle forumu eskisi gibi takip etmeye ve sorular olursa cewaplamaya calışıcam. fazla uzatmıyım artık hepinize kolay gelsin keyifli ve güvenli sürüşler....
    Aerials in the sky..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesutusem...
    valla bomba gibi gelmişsin kardeşim.Bianda tozunu attırmışsın topiğin Dur bakalım senden çok kopya çekicez gibi gözüküyor.
    Bende havalar sıcak olduğu biara komple motoru sökmek istiyorum.Artık napacağımıda bilmiyorum ya neyse.Varsa sıkılcak vidalar filan onlara bakarız.Hava filtresine yağına bakarız. Ampulu şimdilik ellermiyorum.Ama hala arka lastiğimi değiştirmedim,onu halletsem iyi olacak. Fakat kaç hafta kullanmamıştım,yine tek seferde aldı marşı,pes dedim.Zamanında epey b.k attım ama hala şaşırtmaya devam ediyor beni Haftasonu fuarda ASYA yoktu,CNR dakinde kesin olurlar.Bakalım yeni model filan getirceklermi!
    slm beyler.abi senin dediginin cevabini biliorum.asya motor fuarda 10. holde olacak(www.motoshow07.com)adresinden ogrenebilirsin nerde oldugunu.duyduguma gore 19a yı ureten firma (longbo)firmasından bazı yetkililer asya motorun istanbuldaki yerine geleceklermis.model olarak da fuarda yeni bi model yok cunku su anda uretim icin calisiyo asya motor ve fabrikasına uretim bandida gelmis.fakat suanda cinden teknik servis icin adamlar gelecekler(buyuk ihtimalle znen veya haojin).ama bildigime gore 110-8 lik modeli 100 luk cup haline getiricekler.ama suanda 3 modelin tip onay belgesi alinmis.uretime gecince bu modellerde piyasaya surulecek.bide asya motorun son gelen partideki(temmuzda gelen)6a lar su sogutmaliymis.asya motor insaallah nisanin sonu mayısın başında uretime geciyor.ve fabrikaya yaklasik 40 yeni isci alacaklar.ben fabrikalarini gordum gercekte son teknolojiyle donatilmis bi fabrika.turkiye motosiklettede gittikce ilerliyor.ins.otomobil yan sanayiindeki basariyi burdada gosterirler.

Alıntı AS150T19A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba hepinize.. uzun zamandır foruma giremiyordum (okul işler vs..) ama tanıyan arkadaşlar bilir forumun kurucularından sayılırız ae86 kardeşimle motoru aldıgımz günden beri aylarca size her konuda bilgi vermeye çalıştık tabi o zaman forumumuzda cok az katılımcı vardı ve biz resmen denek gibiydik şimdi görüyormuki bircok yeni arkadaşım foruma katılmış ve oldukça güzel bilgiler veriyorlar saolsunlar.. öncelikle yok olduğum zaman aralıgında motorum 4000 kmyi pazartesi günü itibariyla geçti ve maşallah pek bi sorunu yok gibi.. başımdan geçen kilometre taşlarına deginicek olursam en önemlileri 3000km bakımında ziverbeydeki servisten yedigim 90 ytl lik kazık sanırım.. rersmen soyguncu bu adamlar motorumu bidaha servise götürmeyi düşünmüyorum.. onun dışında kışın 1 ay boyunca hiç çalışmadan kömürlükte beklemesine ragmen başına geldiğimde naz yapmadan çalıştı motorum.. bu arada ehliyet konusunuda unutmayalım arkadaşlar ben kadıköyde bi kursa yazıldım 120 ytl kurs ücreti ve toplamda 275 ytl gibi bi rakamla ehliyet sahibi olucam işallah. motorda yazın yapmak istedigim bikaç değişiklik war. öncelikle far konusu gerçekten mantıklı bende ampulleri değiştirmeyi düşündüm ama 55 watt bu motor için biraz yüksek geldi bana. yani degiştiren arkadaşlar bikaç aya daha bilgilendirme yaparsa sevinirim.. onun dışında granajda bikaç yeri boyamak istiyorum. boyama işlemi yapan arkadaşım geyet başarılı olmuş cesaretlendirdi beni yaptıgımda resimleri yerleştirirm.. son olarakta sele ve ayna değişikliği düşünüyorum. bildiğiniz üzere selemiz cok rahatsız, seleyi kırmızı siyah renkli güzel bir seleyle degiştirmek sanırım gerekli.. aynalarıda motorun geçen sene fuara geldiği ilk andaki gibi kaportadan cıkartmayı düşünüyorum. çelik motorda bizim motor platformunda bir model war onun aynaları ve selesi iş görür sanırım.. ewt arkadaşlar son durum böyle. bundan böyle forumu eskisi gibi takip etmeye ve sorular olursa cewaplamaya calışıcam. fazla uzatmıyım artık hepinize kolay gelsin keyifli ve güvenli sürüşler....
    damla otomotivin asyaya bayabi borcu var zaten yakinda asya motor onun bayiligini iptal edip baskasina bayiilik vvericek...

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    AS150T19A tekrar sizleri görmek güzel buralarda...bende 120 ye yazıldım bizim burdaki bi kursa bu aralar ortalık çevirme dolu zaten işe gidip gelirken hep sokak aralarından geliyorum..

servis konusuna gelince sen yine az yemişsin kazık bana 150 ytl aldılar işçilik parası mişçilik parası ama yanlışlık yapmışlar işte 110 civarına düştü kredi çektiğim için bi 10- 15 gün sonra alcam paramı geri..bide değişen parçalarımıda geri istedim hepsi sapasağlam duruyo zaten gittim epey bi lafları ağızlarına tıkadım geldim bidahada Allah düşürmesin benim servisde yenibosnada güneşli kavşağı ileri otomotiv..resmen soygunculuk yapıyorlar zamanı gelmemiş parçaları değiştiriyorlar hemde extra işçilik alıyor bir sürü..neyse o konuları tekrar açmak istemiyorum bundan sonra bi arızam olsada mümkün olduğunca kendim halledicem yada fırsat bulursam dayıma götürürüm oda araba motoru ustası artık söküp öğrenir bunuda

farlar süper oldu kardeş bunlar normal oldu yani fazla değil bence çok normal..mesutesem de bu konuda biraz uzman heralde bu arada dediği sigortayıda aldım takıcam ondan sonra bi sorun olmaz inşallah...arkadaş bir sene bundan önceki motorunda denemiş bi sorun çıkmamış..

benim motorda bi sorun yok Allaha şükür şimdilik süper bi şey dışında bazen hızlanırken bi boğulma yapıyor motor sıcak olduğu halde..tamam zamanım olsa gider hallettiririm ama servsiten yararlanamıyoruz ona yanıyorum... güya karbüratörü değiştirdiler bir kere ama nafile... bazı arkadaşlarda servisten çok memnun yeri yakın olsa oraya giderimde gidip gelirken yaktığmı burda halettirebilirim

YA ASLINDA BU YAZININ DEVAMIDA VARDA DÜN TAM KAYDEDERKEN FORM AFALLADI GİTTİ...ŞİMDİ AÇILDI HERALDE YAZIDA EVDEKİ PC DE KALDI
    BUGÜN HAVA EPEY YAĞIŞLI MOTORLA GİDİP GELİYORUM Bİ SORUN YAŞAMIYORUM MAŞALLAH KOYDUĞUM PLASTİK TÜRÜ ŞEY EPEY İŞE YARIYO
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    AS 150T 19A

ve işte ikiz ejderler

Merhaba kzıl şeytan tutkunları (filmini de çevireceğim inşallah "red devil, cooming soon" diye.

Arkadaşlar, iki tane almayı düşünüyoruz, birini aldık öteki de geliyor derken, işte sonunda ikinci kızıl şeytanımız da geldi. Aramıza resmen katılmış bulunan Ahmet arkadaşımıza sizde merhaba dermisiniz lütfen. Kendisi biraz çekingen, henüz forumda boy gösteremedi, o da olur inşallah.

işte ikiz ejderler
    World of MesuTuseM

Motosikleti
    ASYA 150T 19A

sizce akümmü bitti

hoşgeldiniz...adaş bende ahmet mennun oldum...
    yahu bugün gelirken ya aküm bitti, ya akü şarj etmiyo,yada marş motoru bozuldu anlamadım gitti yolda gelirken akü şarj göstergesi yarının altındaydı farlar açık olunca motor stop edince marş hiç basmıyo bide marşa basınca gösterge sıfıra iniyo normalde stop lambası falan yanıyo ama ayak marşıyla çalışıyo..bi arkadaş daha benim yaşadığımı yaşamıştı aküdendi heralde benim tahminimde akü çünkü marş basınca ilkden alır gibi yaptı sonra hiç tık yok bide şarj göstergesi ortadayklen sıfıra iniyo...sizce nedendir sabah artık servise falan götürcez heralde yine mecbur
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Kawasaki zx10 r
    Mesutusem niye beni teşhir ediyosun yaa.. Dur bakalım motoru yeni aldık. Önce biraz binelim anlatıcak anılarımız olsun.

Herkese selam arkadaşlar. Bugün motoru aldık geliyoruz Ankarada kar yağıyor her taraf berbat, birden motor teklemeye başladı gaz yemiyor. Acaba benzinmi bitti dedik benzinciye çektik full yaptık banamısın demedi yine tekliyor. Döndük servise ustaya gösterdik hemen anladı usta hava filtresinden dedi. Açtık bir baktık filtre su içinde hemen değiştirdik birde hava filtresinin yönü öne doğruydu onuda arkaya çevirdik ve motor düzgün bir şekilde çalışmaya başladı. Neyse aldık motorları geldik dükkana. Bugünkü maceramız bu kadar, bir sonraki maceramızda görüşmek üzere herkese selamlar. (sakın kask sız çıkmayın yollara)

Bu arada mesutusem benim motorumun ismi "ReD Dragon"

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    aby o resimdeki motor kimin yahubizimkindenmi o bu arada seninkide hayırlı uğurlu olsun..Kazasız belasız ve arızasız günler dilerim..kask dan ziyade dizlik de takın son derece tavsiyemdir bi kere düşmeye gör direkt kafan dizlerin ve ellerin yerde sürünüyo ağrıları 1-2ay devam ediyo
    tecrübeyle sabit...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Kawasaki zx10 r
    Evt bizimkinden ama resimdekinin markasını bilemiyorum google da buldum resmi.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    güzel parça resmi buraya ekleyebilirmisin tam olarak bi görelim kopya falan çekeriz
    ,

o bu değilde benim motordaki sorunu anlayan varmıdır gerçi bugün kimse yok heralde topicte neyse artık sabah bakıcaz çaresine eskiden hergün uğrayan arkdaşlar bugünlerde yoklar servisde eğer sorun aküyse vede para talep ederlerse yaptırmıcam dışarda yaptırırım..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler