Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Servisi cok yaygın illaki vardır ondan suphen olmasında motor spot derken nasıl olcak kı o yanı Spot olması ıcın Türkiye ye kacak gırmesı lazım ve o zaman garntı olmaz ne bılım sen ıyı bı arasıtr.Faturasını gormek iste belglerını sor bende Asyanın verdıgı koca bı dosya var motorun herseyı orda sende de olması lazım bı dıkkat et!!!
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    huskytr sen izmirdensin galiba çoksevindim
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı huskytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nitrous81 in neonlarına gerçekten bayıldım başka ne gibi değişiklikler ne gibi dikkat çekici şekiller yapılıyor bunlarıda öğrenmem lazım Ama bi yandanda fazlada güzel durmasını istemiyorum alacağım aletin valla okadar kem göz doluki etrafta sen nekadar dikkatli olursan ol illa başına bişey geliyor
    huskytr www.asyamotor.com.tr de güncel servis bilgileri var kardeş motor yakışıklıdır havalıdır sesi de karizma abart takmana gerek yok son derece tavsiyemdir ama senini o plaka olayına pek kafam yatmadı plakası nerde bunu sen bi servisle görüş istersen..

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı huskytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nitrous81 in neonlarına gerçekten bayıldım başka ne gibi değişiklikler ne gibi dikkat çekici şekiller yapılıyor bunlarıda öğrenmem lazım Ama bi yandanda fazlada güzel durmasını istemiyorum alacağım aletin valla okadar kem göz doluki etrafta sen nekadar dikkatli olursan ol illa başına bişey geliyor
    Dostum bırde jant neonları var hızlanınca yanıyor ve jantta mavı halka olusturyor..

Aslında bı degısıklık daha yaptım ama onun resımını koymadım motorun ortadakı V kısmını camurlugun on tarafını ve Arka sepetlıgıde Metalık Sıyah ve ustune Vernık attırdım cok degısık oldu ama koymadım resımlerını koymamda herhalde Kötü felan oldugundan degıl haa sadece fırsat olmadı cekmege belkı koyarım fırsat olursa
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

evet o jant lambalarını biliyorum güzel oluyorlar şu motoru alayımda başka bişey istemem
    sabırküpü Evet ben Karşıyakada oturuyorum sen nerde oturuyorsun ?

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    ben bucada oturuyorum üniv. öğrencisiyim 9 eylül deİsmim Sabır
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

Bende Karşıyaka Çarşıdayım İsmim Turhan
    sende varmı motor varsa memnunmusun

Biz bu YAKA' yı KARŞI' lıksız SEVDİK

Arkadaşlar Önerilerinizi fikirlerinizi bekliyorum uzun yıllardır motor kullanıyorum ama sadece yaz ayları oda 3 ay kışın kullanmıyorum İlk olarak 6 yaşıda bisiklet ile sonra Önce Mobylette kullanarak başladım ve 2 yıldırda Kanuni Tiger Kullandım artık kendime motor almanın zamanı geldi dedim ama bi türlü olmadı kısmet bugüne artık babamda biraz borç verirse bu iş yarın olur inşallah
    Biz bu YAKA' yı KARŞI' lıksız SEVDİK.
    Biz Burda Oldukça Sende Var Ol Karşıyaka.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    KIRMIZI ŞEYTAN SİZİDE ESİR ETTİ YANİ İNŞALLAH HAYIRLISIYLA ALIRSINIZ KAZASIZ BELASIZ KULLANIRSINIZ ŞİMDİDEN MOTORU ALDIĞINIZA PİŞMAN OLMAZSINIZ SORUN ÇIKARSADA BİZDE BİRNEVİ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIZ DÜZGÜN BAKIMLI KULLANIRSANIZ Bİ PROBLEM YAŞAMAZSINIZ.YAĞIŞLI HAVADA DİKKAT DERİM MOTOR GÜÇLÜ SAĞA SOLA DÖNERKEN FALZA GAZ VERMEYİN ANINDA YERDE BULABİLİRSİNİZ KENDİNİZİ.BENİM OTURDUĞUM YER TRAFİĞİ YOĞUNBİ YER SİZ BİRAZ DAHA ŞANSLISINIZ.TRAFİKDE YAVAŞ DERİM BAŞKA BİŞEY DEMEM..ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Çok Teşekkür ederim inşallah alırım işte birazdan pazarlık yapmaya gidicem bakalım alınca fotoğrafını direk koyarım buraya. Motor hakkındaki önerilerinizi-bakımını-temizliğini vb hakkında bilgilerinizi bekliyorum

Motosikleti
    Octavia
    Hadi simdiden hayırlı olsun sen al bız sana yardımcı oluruz merak etme kolay gelsin

Sağol teşekkür ederim nitrious81

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    bugün çalışırken dışarda bi sigara yaktım motora bakıyorum bi de baktım arka stop lambasının büyük olanı yok dedim noldu buna sonra aklıma geldi heralde bi kere daha olmuştu içine düşmüş biraz gevşek duruyo 1-2 saat önce geldim işden.. kapının önünde 2 dakka söktüm sepeti geri taktım yerine resim çekmiştim bakim güzel çıkmışsa koyucam

biraz kirli ama idare edin bugün çektim daha

Motosikleti
    Octavia
    İŞte yaw daha tazecık 3350 km de canım benımmm
    Bugun bende ıcımden geldı bınmeden once bı cekeyım dedım dı bende koyayım barı

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    nitrious81 kardeş yakışmış valla helal olsun.. yahu hepsini siyah yapsaydın ama kıyak olmuş tebrikler..sen buna yakında rüzgarlık,kanat,tampon falanda takarsın he ben bu aralar bi ehliyet almaya çalışcam kadeş sen kaça aldın bunu yanhi b olduğu için indirim falan yaptılarmı.

Motosikleti
    Octavia
    Tesekkur ederim dsotum Tabı B ehlıyetın varsa bı fark eduyorsun o kadar tabı surucu kursuda alıyor ama surucu kursu harıc mastafların Saglık raporu + 50 kusur vergı daıresı 30n kusurde emnıyet O kadar ben kursa para vermemıstım ( surucu kursu sahıbı arkadasım olurda ) toplamda dısarıya masraf 120 yı gecmez ama surucu kursuda 150 alsa 270 falan olur sanırım

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    sürücü kursu 275 alıyor yahu bune b ehliyet alırken bunların hepsini ödedik zaten bidaha istiyorlar ne saçmalık yaa..neyse zaten sınavıda kaçırdık elbet alıcaz bunu bi şekilde..

Motosikleti
    Octavia
    Devlet o vergılerı tekrar odettırıyor yapacak bısı yok mecbur odeyeceksın de kurs cok alıyor yahı o ne 275 sankı bısı yapacaklar valla ben ucuza kapatmısım hee ama muhakkak al sonra ehlıetsız yakalanırsan 800 - 900 ytl cezası var mahkemesı var deger valla al bence

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    nitrious81 valla şimdi telefonla sordum sanki yeni bi ehliyet alır gibi para alıyorlar kurs ücreti bazı yerde 150 bazı yerde 175 ama toplam bazısı 400 ü bulur diyo bazısı 500 ü eninde sonunda alıcaz zaten ödicemde bu evrakları hazırlmaya nasıl vakit bulacam bide o var..

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ama dikkat edin bazı kurslar kendileri alıyor o parayı.. Ben geçen kasımda site sponsoru olan gelişim sürücü kursundan aldım. dedikleri dışında hiç paraödemedim ayrıca kurs üzreti 150 ytl..

Dün bir arkadaşım için aradım kurs fiyatları öğrenmek için.. Tolamda 300ytl (B sınıfı ehliyeti olanlar için)

150 ytl kurs ücreti
    30 ytl ziraat bankasına sınav ücreti
    20 ytl sağlık
    100 ytl trafik.

Dikkat edin başka hiçbir ücret öemeyin.

Ben aldığımda trafik biraz daha ucuzdu zam gelmiş. Aman arkadaşlar araştırmadan almayın ehliyet sonra yok kağıt parası yok zarf ücreti falan die kandırıyolar. Ben gelişimi dürüstlüklerinden dolayı bir daha kutluyorum.

Bu arada nitri motor şık durmuş ama sakın hepsini siyah yapma ruhsatı değiştirmek zorunda kalırsın.. Ayrıca çok büyük cezası var. Aman dikkat..
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ChAgLaR evet haklısın ben b ehliyet alırkende öyle birçok kurs vardı biz tanıdık birisinin vasıtasıyla almıştık ama o zaman işimde musaitti şimdi yeride ters zamanda yok oraya gitmeye bakalım hayırlısı dediğin gibi 300 civarı olması lazım yine oraya(b ehliyet aldığım yere) gidicem heralde burdakiler hep kazıkcı..sağlık raporunu bedava getirebilirim belki :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler