Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 800 km de bende en fazla 100 yaptım..Paso ışıklar olduğundan burda ya yol bitiyo yada ışıklar geliyo

1000 bakımından sonra bi izmir yapıcam otobandan o zaman açılcak neresi warsa açıcam inş
    ben ilk 1000 km lerde 60 70 arası gittim..1500 lerde 90 -100 km hızlara ulaştım ama çok tehlikeli motor patlayacak gibi oluyor..şuan 5400 km de 70-80 km arası kullanıyorum..
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ilk 1000 km lerde 60 70 arası gittim..1500 lerde 90 -100 km hızlara ulaştım ama çok tehlikeli motor patlayacak gibi oluyor..şuan 5400 km de 70-80 km arası kullanıyorum..
    benzin durumları nasıl 3,bin km ile şuan ki sarfiyat aynımı 5,bin 6, bin km lerde sarfiyat düşeceği söyleniyor öyle oldumu düştümü sarfiyat

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Choopper -77 motor 2000 bakımından sonra gözle görünür bir şekilde değişti . Adeta altımdan fırlayacak kadar atik bir hale geldi . Bizim motorlar şehir içi dur kalk yaparsan , 80 i geçersen , Ani kalkışlar yaparsan çok yakıyor . Elinden geldiğince sakin kullanmaya çalış makinayı fazla hızlı sürmek marifet değil bence o zaman hem yakıttan tasarruf edersin hemde hayatını riske atmazsın . Bence bu motorların sahipleri yani bizler motorun haddini bilerek amacına uygun kullanmalıyız . Bunlar racing değil sürat yapalım sonuçta çin malı bir scooter yani . Şimdi sakın kimse yanlış anlamasın motorumu çok seviyorum ilk aldığım günkü heyecanımı hiç kaybetmedim ona karşı ama yinede motorları fazla zorlamayalım derim .
    Saygılar ...
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar..
    Motorumun..
    Sinyalleri bozulmuştu ve arka frene bastığımda ne stop yanıyordu nede arka frene basarak motoru çalıştırabiliyordum..

Bugün servise gittim röle yanmış..Arka fren müşürü daha 8oo km deim bozulmuş değiştirdim ve 2o tl bayıldım..Güya garantili..

Motorumdan memnunum ama scooter aldığıma pişman oldum diğebilirim..

Motorumu satıyorum Çok gelebilir..

8oo km'de
    Yanında
    100 liraya aldığım çanta
    60 liraya aldığım bilyalı,baklalı öle bişey kilit hırsızların kesmesi zor oluyormuş ondan..
    50 lirayada branda aldım.
    Bunlarıda yanında vereceğim..

Fiyatı 2000 TL..

Cbr 125 alıcağım için Satılıktır motor zaten yeni
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Arkadaşlar..
    Motorumun..
    Sinyalleri bozulmuştu ve arka frene bastığımda ne stop yanıyordu nede arka frene basarak motoru çalıştırabiliyordum..

Bugün servise gittim röle yanmış..Arka fren müşürü daha 8oo km deim bozulmuş değiştirdim ve 2o tl bayıldım..Güya garantili..

Motorumdan memnunum ama scooter aldığıma pişman oldum diğebilirim..

Motorumu satıyorum Çok gelebilir..

8oo km'de
    Yanında
    100 liraya aldığım çanta
    60 liraya aldığım bilyalı,baklalı öle bişey kilit hırsızların kesmesi zor oluyormuş ondan..
    50 lirayada branda aldım.

Fiyatı 2000 TL..

Cbr 125 alıcağım için Satılıktır motor zaten yeni
    inşallah satarsın ama bu fiyata inan çooookk zor..alım satım masraflarını da koyarsan bu fiyat fazla benim ilanım var 1200 tl den fiyat açtım..adam 800 tl veriyorum diyor..inşallah iyi müşteri bulursun..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    inşallah satarsın ama bu fiyata inan çooookk zor..alım satım masraflarını da koyarsan bu fiyat fazla benim ilanım var 1200 tl den fiyat açtım..adam 800 tl veriyorum diyor..inşallah iyi müşteri bulursun..
    Çok olduğunu biliyorumTok satıcıyım sahibindende daha çok abarttım 2.250 diye

Bu fiyatı vermemin sebebi acelem yok kendime uygun 2. el cbr arıyorum hem..
    hemde alıcam diye sorana 1750 tlye veririm..
    Bugün servise qittiğimde satıcam dedim 1500 tlye alalım dediler..Cbr'İ bulursam servise satarım en kötü ihtimal

Motosikleti
    denk gelirse ver...bende bu aralar karbürötörden dolayı iyice sinir oldum..1000 tl ye nakit veriyorum..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    denk gelirse ver...bende bu aralar karbürötörden dolayı iyice sinir oldum..1000 tl ye nakit veriyorum..
    İnş Satarsın..

Motosikleti
    cullas_cheeta 150t-2
    hayırlı olsun ae86levin kardesım gule güle kullan kazasız belasız günlerde!!!
    BERTONE!!!:cat:

selam beyler bende motoruma 1 kac degısıklık yaptım bakem begenecekmısınız[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][/IMG][/IMG][/IMG][/IMG]

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar Öncelikle herkeze Hayırlı Bayramlar..

Artık motorumun Jantları siyah
    Fotoraflarını 1-2 gün içinde koyucam
    Kurudu ama ben yarında bekliyicem Ertesi gün fosforlu kırmızı jant şeritlerimide çekicem

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Arkadaşlar Öncelikle herkeze Hayırlı Bayramlar..

Artık motorumun Jantları siyah
    Fotoraflarını 1-2 gün içinde koyucam
    Kurudu ama ben yarında bekliyicem Ertesi gün fosforlu kırmızı jant şeritlerimide çekicem
    Emrah kırmızı jant şeritlerini kaça aldın kardeşim bende düşünüyorumda benim yaramaza .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı bosporus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrah kırmızı jant şeritlerini kaça aldın kardeşim bende düşünüyorumda benim yaramaza .
    Abi valla Didimde keiti falan aradım bulamadım..Sanayiye gittim buldum ama çok kaliteli sayılmaz..5 tl 'ye aldım..
    Bayramın son günü izmire gelebilirim..Ordan bakıcam bende..

Abi sana bide bi sorum olucak arka tekerle ilgili bi problemim var..

Senin motorun arka tekerde boşluk gibi bi yer varmı:S

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Abi valla Didimde keiti falan aradım bulamadım..Sanayiye gittim buldum ama çok kaliteli sayılmaz..5 tl 'ye aldım..
    Bayramın son günü izmire gelebilirim..Ordan bakıcam bende..

Abi sana bide bi sorum olucak arka tekerle ilgili bi problemim var..

Senin motorun arka tekerde boşluk gibi bi yer varmı:S
    Evet Emrah ileri geri istikametinde çok hafif bir boşluk var . Motorcuya sordum önemli bir şey olmadığını söyledi . Yanlız sağa sola yalpa yapıyordu çok endişelendim göbeği dağıttım diye düşündüm ama korktuğum gibi değilmiş çok şükür usta arka lastiğin vidalarını bir sıktı şimdi yalpalama sorunu yok .
    Aklına takılan bir sorun olursa kardeşim ben buralardayım .

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Evet Emrah ileri geri istikametinde çok hafif bir boşluk var . Motorcuya sordum önemli bir şey olmadığını söyledi . Yanlız sağa sola yalpa yapıyordu çok endişelendim göbeği dağıttım diye düşündüm ama korktuğum gibi değilmiş çok şükür usta arka lastiğin vidalarını bir sıktı şimdi yalpalama sorunu yok .
    Aklına takılan bir sorun olursa kardeşim ben buralardayım .
    Abi çok saol valla baya bi aklıma takılmıştı

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Emrah bu arada siyah jant çok yakışmış senin kerataya . Daha kaliteli bir görünüme sahip olmuş .

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Emrah bu arada siyah jant çok yakışmış senin kerataya . Daha kaliteli bir görünüme sahip olmuş .
    Saolasın abi bende ilkte çok korktum yakışmaz falan diye .

Ama yapınca çok hoşuma gitti..2 gün oldu yıkatmaya korkuyorum çıkıcak diye..
    önce zımparaladım sonra bi tekneci tanıdığa tabancayla boya attırdım..Vernik yok mat siyah çıkarmı acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:54 ----------

Buda resimler..
    jantlar

Buda Farlarım

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Jesica çok karizma olmuş Emrah şimdi motoruma tekrar aşık olduğumu hissettim . Her seferinde hayranlıkla bakıyorum motoruma . Arife den bir gün önce motoru yıkattırdım güzelce siyah olan aksamıda parlattı sağolsun çocuk son 3 gündür 5 kişi sordu motoru yeni mi aldın, memnun musun . Çok güzel motor bunlar ,bende bunlardan alacam gibi sorular ile karşı karşıya kaldım .

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Jesica çok karizma olmuş Emrah şimdi motoruma tekrar aşık olduğumu hissettim . Her seferinde hayranlıkla bakıyorum motoruma . Arife den bir gün önce motoru yıkattırdım güzelce siyah olan aksamıda parlattı sağolsun çocuk son 3 gündür 5 kişi sordu motoru yeni mi aldın, memnun musun . Çok güzel motor bunlar ,bende bunlardan alacam gibi sorular ile karşı karşıya kaldım .

Abi bende seviyorum motorumu parasına göre çok güzel motor
    Banada sürekli soruyolar ne kadar kaç basıyo memnunmusun gibilerinden
    Benim tek sıkıntım vitesli motor istiyodum iş yeri açtık diye hem scooter lazımdı hemde bütçe yoktu bunu aldık..

Yaz sonu 2. el cbr 125 düşünüyorum durumlar düzelirse ama bunuda satmayı düşünmüyorum dükkana kalsın babam kullanır

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Bak Emrah sana bir tavsiyede bulunayım kardeşim ben sıfır km bir çinliyi 2 el japona değişmem desem hiç şaşırma . 2 el tam bir kapalı kutudur karşına çok iyiside çıkabilir seni motor sevdasından bıktıracak kadar kötü de olabilir . Bence git chooper motorları seversen sky go nun 250 lik cheeper ları var vitesli canavar gibi makina onlardan al derim . Yada haysoung 250 R al 4-5 milyara güzel 2 el bulabilirsin belki . Ama 150 lik motordan sonra 150 lik motor almak pek akıl karı iş değil .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler