Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadasın vardaa o da seneye satcak ılgılenen olursa takas yapıcaz pek ustunee vermek ıstemıyoruım zaten bınecegımn 4 aay olursda verıcemm

bu arada soyle bı kalıtelı bujı alsam ne gıbı bı degısıklık hıssederım bana nasıl bı faydası olure

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    walla motorundaki rolanti,çalışma şekli marş yani.. yakıtta bi farklılık olabilir.. net bi bilgim yok buji konusunda..
    KIRMIZI BOĞA..

saol kardesım gıdım bu bujı alayım barıı oynım bıraz

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    kolay gelsin..bu arada fazla oynama motorla şimdilik en azından ileride dah tecrübeli ve çok vaktin olur.. yazarken aklıma geldi. motorun sağ alt kısmından bakınca bi kablonun motorun içine gittiğini göreceksin.. onu girdiği yerden yavaşca çek çıkar sonra buji anahtarını sök çıkar..biraz sıkı oluyor dikkatli olmanı tavsiye ederim.. ben anahtarı çevirmek için ucuna taktığım tonavidayı eğmiştim..
    KIRMIZI BOĞA..

ya kardesımm burdasınn galıbaa a

ya ben tam emın olamadım bujının yerınden
    metal bı parca var boruu var ucun da
    komple metal parcayımı cıkartıcazzz yoksa boruyumu cektım bıraz ama gelmedı

ınsallah burdasındırr ya cok acıll haber beklıyorum

amanın kımse yoık mu yaa cok acıl bujı nasıl sokulur

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Evet orda ucunda kablo varda onu çekip çıartıcaksın..motorun iç kısmına doğru biraz bi plastik yüzeyden geçiyor bujinin değliğietrafında başka bişey yok.. motorun sağ tarafından kafanı eğ motor kısmına ortasına yani.. ordan motor kısmının önüne doğru bak görüceksin zaten kabloyu.. onun ucundakini çek elektrik akını sağlayan bi metalle gelicektir...ondan sonra oraya buji anahtarını sok.. ucundaki deliğede bi tornavida sok aşşağı doğru çevir sıkıdır biraz zorlar...yalnız anahrarın oturduğundan emin ol..
    KIRMIZI BOĞA..

ya milllet nerdesınınzzzz yaaa aballll imdatttttt

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    burdayım yazdım işte........
    KIRMIZI BOĞA..

once sıyah kablo cıkıcak dımı onu cıkartmadımm ya

ok cıkartımmm yaaaa en sonundaa
    bujıı anahtarıı ne yaaa onu oprdan nasıl cıkartıvcam

ohhh be tamam dırr kardesımm tyaaa cok saoll buldum bujı anahtarı cok zorlanmadım bujıo rahatmıs

bu arada bugun bıde alarm taktırdımm mototroo anahtarlı

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hadi iyisin hallettin olayı değiştinmi bujiyi..alarmında hayırlı olsun..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Arkadaşlar nerdesiniz yahu....Herkes tatilemi gitti...
    KIRMIZI BOĞA..

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Kardeşim ben de buradayım.Ama eskisi kadar sık giremiyorum işten güçten.Girdiğimde de iki yazı okuyup sızıyorum.Valla motorum bile gücenecek,ne yıkayabiliyorum,ne binebiliorum.Farları değiştircem kaç gündür,bakamadım bile.Babam geldi,bilmemne vergisimi,sigortasımı bişeyler soyledi,yatırmak lazımmış,okey dedim ama,unuttum bile.. Gecen haftasonu da işe gittim motorla (şile yolunda işyerim) Biara 100le filan gidiyorken (belki de 110dur) motor ruhunu teslim edicek sandım.Nasıl bi titreme,ayaklarım altında motor bırak beni diye yalvardı sanırım niye? bilmem Gerçi km saatide yanlış gösteriyodur muhtemelen.Anlayacağınız motorumu,siteyi filan çok ihmal ettim,bi süre daha ihmal edicem gibi gözüküyor

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    bende abimle bu ruhsattaki muayene işini halledicem.. genelgeyi bugün abim internetten bulmuş.. yarın beşiktaşa gidicek bakalım ne olucak.. hep başlarından sağıyolarmış.. elimizde genelgemiz var apaçık yazıyor zaten..

bu arada motru fazla yatırma... ara sıra bin. ben hergün işe gidip geliyorum Allaha şükür trafiktede nasıl işe yarıyor anlatamam..
    KIRMIZI BOĞA..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Selam Millet nasılsınız bakalaım Ben yokken cosmus buralar yenı gelen arkadaslar hosgelşdınız bu arada Ahmet naber kerdes ya gorusemıyos artık he Ara sıra Net bulursam goz ucu ıle okudum ama ancak cevap yazabılıyorum.Motorum 11 gundur yatıyor bı 5 gun daha yatar suan Kusadasındayım arkadaslara geldım burda da 2 motor var Kawasaki EN500 ve Mondial MC250cc chpr Kawasakı muhtesem ya o nasıl tork yarabbım Neyse eeve doneyım daha cok yazarım sımdılık gorusmek uzere
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

hosbuldukkk ben de nerde bu 19 cular dıyodum

slm arkadaşlar,MOTO-TECH adı altında profesyonel servis ve scooter modifiye hizmeti veriyoruz,herturlu yardım ve bilgi için;
    0532 599 16 36
    0216 383 50 85
    moto-tech@msn.com

yaz kampanyamız;KOMPLE BAKIM 99.00 YTL

YAG,BUJİ,HAVA FİLTRESİ,ON-ARKA FREN BALATALARI,DEBRİYAJ BALATASI,TAHRİK SETİ,KAYIŞ,KARBURATOR TEMİZLİGİ

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    vay bilgin nerdesin yahu özlettin kendini kardeş.. bende muayene işlemini yaptırdım.. hiç bişey demeden yapmışlar beşiktaşta.. düzelttirdim yani
    dün sabah epey bi yol yaptım.. benzin emme borusu sıkışmış gelirkn yine bnzin kesti yolda kaldım.. sonra akşam üzeride motor kalkışlarda hoplamaya başladı.. valyatör içindeki silindir boşluk yapmış..silindir seti aşınmış.onlar değişti...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    ASYA 150T-19A
    ellerinde sağlık çok teşekkür
    [GV][/GV]

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Vay bi 19a cı daha gelmiş hoşgeldin.. doğru yerdesin..
    KIRMIZI BOĞA..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    MotorSportGool arkadasın hosgeldın.Ahmet valla 19A cılar baya cogaldı.
    Bu arada arkadaslar burda ıyıce 500cc tecrubem oldu Kawasakı EN500 ıle gezıyoruz bende cok kullanıyorum 50 BG lık bı makına.500 cc den asagı motor yalanmıs bunuda anladım Bıde dun Artcı olarak Honda CBR600 F e bındım boyle bısı olmaz o ıvmelenme o hız aman Yarabbı Neyse Pazartesı artık evımde olucam daha sık yazarım.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler