Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

doğru demişin arkadaş.sigorta patlamış ama bir de uzunları yakınça şase yaptı.onu da hemen yaptı usta saolsun :D şimdi motorum canavar gibi :D dün akşam arkadaşlarla gezmeye çıktık..bayır aşağı gaz vermeden motor kendi 110 yaptı gaz versem heralde 130 u görürdüm :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Alıntı yunus98 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru demişin arkadaş.sigorta patlamış ama bir de uzunları yakınça şase yaptı.onu da hemen yaptı usta saolsun :D şimdi motorum canavar gibi :D dün akşam arkadaşlarla gezmeye çıktık..bayır aşağı gaz vermeden motor kendi 110 yaptı gaz versem heralde 130 u görürdüm :D
    aman dikkat et...130 falan bu motorlara pek güven olmaz...ben 115 ten sonra inan korktum....allah korusun önüne bişey çıksa duramssın hem motora da zararlı okadar hız..bi sorun çıkarır....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    as 150 t-19a
    Arkadaşlar 2 gün önce 0km as 150 t 19 aldım..çok düşünmüştüm fakat temis bir 2. el bulamadım 2 gün kullandım motor güzel fakat motor alçak hızda iken bir zırıltı var gaz verince kalmıyor..sizce neden olabilir?

Motosikleti
    Alıntı qaranaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 gün önce 0km as 150 t 19 aldım..çok düşünmüştüm fakat temis bir 2. el bulamadım 2 gün kullandım motor güzel fakat motor alçak hızda iken bir zırıltı var gaz verince kalmıyor..sizce neden olabilir?
    hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız....o zırıltı ilk başlarda hepimizin motorunda vardı bende çok gıcık oluyordum şimdi fazla yok ama kalkışlarda yoğun bi titreşim var...

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı qaranaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin kardeş motorunun kıymetini bil yakışıklı ve güzel motordur bizim motorlar .
    Saygılar ...
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Motosikleti
    as 150 t-19a
    çok teşekkür ederim dostlar..yeni bir motor kullanıcısı olarak aklıma takılan sorularla sizi rahatsız edecem..görüşmek üzere

selam arkadaşlar ya benım bi sorun var motor cukura düştümü arka taratan cık cık diye bi ses geliyor bi 1000 km bakımı geldi servisemi götürim yoksa tanıdık motorcular var onlaramı yaptırım

Motosikleti
    Alıntı MURTAZA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ya benım bi sorun var motor cukura düştümü arka taratan cık cık diye bi ses geliyor bi 1000 km bakımı geldi servisemi götürim yoksa tanıdık motorcular var onlaramı yaptırım
    arkada çanta yoksa büyük ihtimalle amortisörden geliyor o ses....yukarıda şaseye bağlantı yerindeki viday kontrol et....benim mmotorda o vida gevşek o yüzden ses yapıyor...

Motosikleti
    as 150 t-19a
    arkadaşlar binici yan sepeti taktırmaya ne dersiniz?

Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol bilgin hoşbulduk senin bütün msjlarını okudum...senin motor süper ya..

motorumdan memnunum yaklaşık 5 aydır kullanıyorum.çiğli neresindesin ben soğukkuyu da çalışıyorum..benzini herzaman shellden alıyorum.ama oktanına dikkat etmedim hiç....
    slm bende aranızda yeni sayılrım arkadaşlar bende en kısa zamanda t19 almayı düşünüyorum nedersiniz yorumlarınızı merakla bekliyorum alix35 bu motor çok hoşuma ama selesini herkez şikayet ediyo bu arada büyükçiglide ikamet ediyorum saygılarr

Motosikleti
    AS 150T 19A
    herkesin ramazan bayramı mubarek olsunn....

Motosikleti
    as 150 t-19a
    Nice bayramlara...

alix35 motoru sattın mı biladerr

Motosikleti
    Alıntı rasso35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alix35 motoru sattın mı biladerr
    yok satmadım...ama hala ilanım devam ediyor...

selam beyler 3 gun once marıx motosıklet aldım benzını cok yakıor ne yapmalıyım 1.5 lt benzıne 10 km yol yapıor sonra teklıor bıtıor yardımlarınız ıcın tsk.buda resmi

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı matrix58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler 3 gun once marıx motosıklet aldım benzını cok yakıor ne yapmalıyım 1.5 lt benzıne 10 km yol yapıor sonra teklıor bıtıor yardımlarınız ıcın tsk.buda resmi
    Kardeş motor konusunda hiç bir bilgi sahibi değil isen servise götür karbüratörü ayarsız olabilir bi baksınlar sen elini sürme derim .
    Saygılar ...
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı matrix58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 aldıysan normaldir rodajda henüz derim fakat değilse karbüratör ve birkaç şeye daha bakmalısın.

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    Arkadaşlar yav bu sitede t 19 a dan yalovada benden başka kullanan yokmu ya

sorun cozuldu

beyler servıse goturdum motroru karbıratorun orda yanında bısı fılwslı onu degıstı sorun cozuldu ılgınız ıcın tesekkuler

Motosikleti
    AS 150T 19A
    arkadaşlar motorum 2500 km oldu şu ana kadar hiç sorun çıkarmadı diyebilirim......ama egzozdan 2-3 gündür zırzır ses geliyo sanki bilerek ses çıkarmak için egzozu deliyolar ya öle ses çıkıyo çok sinir bozucu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler