Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm arkadaşlar, Allah hepinizi korusun, 2017 cbr 650 f siyah alarak araniza katıldım, fazla motor tecrubem yok, şuan motorun 1100 km lerde, rodaja dikkat etmeye çalıştım, branda ,yağ vs aldım ancak hesaplı bir koruma takozu alacağım bana yardımcı olabilir misiniz, güvenlikli ve de hesaplı olsun, koruma takozu fazla bir paylaşım yok nelere dikkat edeceğiz birde başka hangi modellerin koruma takozu bizim motorlara uyuyor ona gore sitelerden bakacağım , TSK ayrıca konyada olan tecrübesi olan arkadaş varsa tanışmak isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Arkadaşlar aktif bilgi paylasabilecegimiz bir watsap grubu falan varsa beni ekleyebilir mi, 0553 597 23 46 tsk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı bekirarikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar, Allah hepinizi korusun, 2017 cbr 650 f siyah alarak araniza katıldım, fazla motor tecrubem yok, şuan motorun 1100 km lerde, rodaja dikkat etmeye çalıştım, branda ,yağ vs aldım ancak hesaplı bir koruma takozu alacağım bana yardımcı olabilir misiniz, güvenlikli ve de hesaplı olsun, koruma takozu fazla bir paylaşım yok nelere dikkat edeceğiz birde başka hangi modellerin koruma takozu bizim motorlara uyuyor ona gore sitelerden bakacağım , TSK ayrıca konyada olan tecrübesi olan arkadaş varsa tanışmak isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Arkadaşlar aktif bilgi paylasabilecegimiz bir watsap grubu falan varsa beni ekleyebilir mi, 0553 597 23 46 tsk
    Merhabalar, ben aliexpress ten aldım çokta hızlı geldi sanırım 2 hafta sürmedi gelmesi.. Linki daha önceki konularda yazmıştım sanırım ama yine vereyim size belki bunlar işinize yarar.. takması biraz uzun sürebilir yapboz gibi parçaları resimlere bakarak taktık ama çok güzel durdu motorda..

https://www.aliexpress.com/item/Fram...608.0.0.vb7PJ0

Sagolun bu link e baktım ben bizim cbr 650 f e uyuyor mu bu , birde http://m.n11.com/motor-koruma-takozu...0-f-P134327451 bu koruma takozu nasıl fiyat farkida pek yok

Motosikleti
    CBR 650F
    Sagolun bu link e baktım ben bizim cbr 650 f e uyuyor mu bu , birde http://m.n11.com/motor-koruma-takozu...0-f-P134327451 bu koruma takozu nasıl fiyat farkida pek yok
    bu linke baktım fakat bizim motorun takozlarının biri uzun biri kısa olmalı. eğer ikiside aynı uzunlukta olursa birisi daha dışta durur. benim verdiğim link bire bir cbr 650F için üretilmiştir. sizin verdiğiniz link aslında universal bir takozdur.. şimdi telefondan resimlere bakayım takozun göründüğü bir resim paylaşayım eğer varsa yakından görebilieceğiniz şekilde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

İşinizi görürmü bu resimler ama bu saatte bu kadar geldi elimden hafta içi daha yakındanda çekerim isterseniz ama bunları gören arkadaşlar çok beğendi ve değişik buldu..büyütüp bakın resimleri yakından inceleyin sanırım hoşunuza gider bu takozlar..

Tmm tskler, ay başına sipariş edeyim bende o zaman sizinkide 2017 model sanirim

Motosikleti
    CBR 650F
    rica ederim.. bende mart ayında aldım motoru..

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler,bugun Honda Marmara plaza nin test sürüşüne katıldım. Birçok motor kullandım, bizi ilgilendiren kisma geliyim cbr650f ve cb650 leride kullandim. 30-35 dkklik sürüşler yaptık.

Özet cbr650f harika motor,sakın egosu değiştirmeyin,müthiş sesi var. Sardıra yanlaya gittim müthiş keyifli,tek eksik yanı bence ağır olması. Motor 180-185 kg olsa tadından yenmez ama her türlü düşünulmesi gereken bir makina.
    mertcancbr ve ..YaNKee.. bunu beğendiler.

Arkadaşlar AliExpress den kask almayı düşünüyorum, dot, Ece sertifikalı falan yazıyor , kask alan var mı, ne kadar güvenilir

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Arkadaşlar AliExpress den kask almayı düşünüyorum, dot, Ece sertifikalı falan yazıyor , kask alan var mı, ne kadar güvenilir
    Canını hiç sevmiyor musun abicim ?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Aliexpress alicagin ürün olur,basit şeyler mesela çanta. Ama kask dediğin senin hayatta kalmanı sağlayan bir ürün. Tavsiye etmem.

N87 alayım kurtulayım o zaman, dediğiniz gibi hem icim rahat olur.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

Sürüş videomdan kısa bir parça.
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F
    Herşeyi çin den aldım sayılır ama kask hariç.. mesaj alınmıştır sanırım

tiger 780 egzoz taksam ne olur motora?

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Monty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger 780 egzoz taksam ne olur motora?
    Tiger takanlar memnun dediklerine göre. Ama full sistem olmadığı için motorun garantisi bozuluyormuş. Ben ondan vazgeçtim mecbur gpr yada akrep takacağım motora..

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    bu sefer yine geçebildim. Darısı bi sonrakilere

Merhabalar tekrardan, motorumla ilgili bir sorunum var acaba sizde de aynısı oluyor mu? - Vitesi 1'den 2'ye atarken bazen 2'ye geçmek yerine boşa geçiyor. Daha sonra hızım yüksek olduğundan dolayı debriyaja tam bassam bile 1'e ya da 2'ye atamıyorum. Atmaya çalıştığımda, depiği bastığım anda ya da yukarı çektiğim zaman takır takır ses geliyor dişlilerden ve geçmiyor kesinlikle. İyice yavaşlayıp, ya da bazen durup geçirmek zorunda kalıyorum. Sebebi ne olabilir? Sizinde başınıza geliyor mu? Debriyaj balatası mı bitmiş? Yağını yeni değiştirdim hiç bir fark olmadı.
    kakare bunu beğendi.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger takanlar memnun dediklerine göre. Ama full sistem olmadığı için motorun garantisi bozuluyormuş. Ben ondan vazgeçtim mecbur gpr yada akrep takacağım motora..

gpr alana kadar 2 daha ver ful akrep taktir. egsozun altta kalmasi cok tatli. akrep disinda bisey asla takmam.
    tek korkum ceza ve hincal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Merhabalar tekrardan, motorumla ilgili bir sorunum var acaba sizde de aynısı oluyor mu? - Vitesi 1'den 2'ye atarken bazen 2'ye geçmek yerine boşa geçiyor. Daha sonra hızım yüksek olduğundan dolayı debriyaja tam bassam bile 1'e ya da 2'ye atamıyorum. Atmaya çalıştığımda, depiği bastığım anda ya da yukarı çektiğim zaman takır takır ses geliyor dişlilerden ve geçmiyor kesinlikle. İyice yavaşlayıp, ya da bazen durup geçirmek zorunda kalıyorum. Sebebi ne olabilir? Sizinde başınıza geliyor mu? Debriyaj balatası mı bitmiş? Yağını yeni değiştirdim hiç bir fark olmadı.

2den 1e gecerken cok nadir bosa alabiliyor ama 1den 2ye geciste sanirim hic olmadi bende.
    belki dandik bir oneri ama vitese sert basmak gerekebilir sanki?

bu arada 37150 civarlarinda zincir degistirdim. alet kendine geldi. seneye lastikleri degistiririm, belki bi de elcik isitma olabilir. var mi taktiran?

lastikleride metzeler almistim. idare eder. daha saglam tutunan tecrube ettiginiz lastik var mi?

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Benzeri bende de oluyor. Sert basmakla vs alakalı değil bence ama

Vites bi yok oluyo, ne boşta, ne 1 de, ne de 2de gibi bişey olabiliyo 😂

Motosikleti
    CBR 650F
    1 den 2 ye geçişlerde arada oluyodur belki yani 100 defada 2-3 defa olabilir. hemen hemen her motorumda olmuştur. ama çok önemli değil 2. kez deneyince geçiyor vitese. benimde dikkatimi çeken boştayken 1. vitese geçerken çok abartılı şekilde gelen dişli sesi. bunun azalmasını sağlamak için hafif hareket ettirerek geçirmek gerek ama o halde bile ses fazla yüksek geliyor. devir yüksek eyvallah ama ne bileyim canımı sıkıyor açıkcası..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)