Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    konjektörüm arızalı idi. ve sürekli arka lambanın patlamasına neden oluyordu. ölçtüğümüz de rölantide 12 voltu göstermesine rağmen devire göre artan voltajı vardı. ben 7000 devirde 18 voltu gördüğümde anlamıştım. uzun bir süre 24 voltluk ampül kullanarak işimi gördüysem de oda patladı. artık kaç volt yolladı Allah bilir yada ömrü doldu. Bende yeni bir konjektör aldım taktım. ahanda oda ne könjektör bozuk çıktı. ve geçe yolculugu yapmam gerekti yaklaşık 50 km yol arkada ışık yokken çok tehlikeli olacağından, 12 volt ampülü aldım ama verde hazırda duran 7812
    regüle entegreyi arka lambanın kablosuna taktım. öyle çok elekronikten falan anlamam ama bakalım ne kadar idare edecek bizi ( şimdilik iki gün oldu )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bende idareten bağladığım stopla 4 ay kullanmıştım valla abi
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    aeka fren balatalarınıo değiştirdim. 7 liracık.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    fazla yazanda takipçi de kalmadı ama bizim motorlar sağlam yahu.bugün baya bir zorladım gıkı çıkmadı :D
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...s-d-adana.html

Motosikleti
    yok ustam millet tatlı su motorcusu olmuş havalar soğuyunca hemen çekiliyorlar yollardan. durmak yok yola devam.

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    yamyamaha bizim sayfa fena değil yinede bu bölüm biraz daha genele hitap ettiği için sanırım devamlı takipçisi yok bizlerden başka diğer kullanıcılar daha çok özel sayfaları takip ediyor as200 gy kullanıcıları yada mondial mct 250 gibi tek marka model başlıklı sayfalar biz bize yeteriz senlede bi tanışamadık yüzyüze inşallah en kısa zamanda görüşmek üzere

Motosikleti
    ustam durum böyle sonuçta toplam 3 motor tipi, 3 şase tipi ile mutasyonlaa 9 farklı ana motosiklet seçeneğine aksesuarla 20 ye çıkarıp dünyaya pazarlıyorla. sizin motorlar tipten kurtarıyor asya dışında başka markada yok. kaynaşıp gidiyorsunuz. yani çok uzak durmayın buradan sonuçta GY diye geçiyor.
    Gel vatandaş gel mondi honda ne olursan ol gene gel demişler.bizim yelpaze daha geniş ramzeyden hondaya hatta markası konmamış çinde fabrikasında vitamin formatında ki motosikletinde sayfası burası
    ustam tanışma kısmı çok sürmez yakınız bir kaç ay içinde tanışmış oluruz allahın izniyle.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hatta markası konmamış çinde fabrikasında vitamin formatında ki motosikletinde sayfası burası
    işte benim motorda aynen ondan ruhsatta kenbo diye geçiyor.trafikten sorgulayınca kentoya yazıyor.2 ismi de daha önce duymadım:D ama hepsi aynı işte birde ruhsatta 200cc yazıyor ama silindirde 149 cc yani anca bu kadar olur.

Motosikleti
    benimki iyimiş yine yuan diye geçlyor ruhsattada trafiktede cc 149 lu birşey :p ama bir güzel yanı motor kısmı ve elektrik kısmı breton agk ug cg serisi motorlarla aynı hiç olmadı uydurma yapma şansı oluyor bu arada bizim motorların 150 cc versiyonların diyim buji tipi ne yada ne tavsiye edersiniz birde aküyü kaçlık alıyım marka model ne alıyım mesela ben hep vlm alıyordum ama çok çabuk bitiyor akü

Motosikleti
    arkadaşlar bugün paraya kıydım ( kendimce ) korumalı mont pantolon eldiven kask neopran maske aldım. bayramlık çocuklar gibiyim onlarla yatasım var.
    mont armode tourig evo 160 lira renk olarak füme gri siyah diye geçen modelden.
    burada da resimleri.

pantol daha bir güzel gibi geldi bana. 145 lira
    4 KATMANLI ASTAR
    CE SERTİFİKALI KORUMALAR kalca da yumuşak koruma dizde sert koruma
    CORDURE KUMAŞ
    REFLEKTİF MATERYAL
    ÇIKARILABİLİR ASTAR
    FULL KORUMA
    SU GEÇİRMEZ
    ahanda resmi

eldiven basit birşey ama hava çok soğuk olmadığından sanırım terletti daha soğuklarda işimi görecek yani. resimde siyah var ama ben mavili siyahlı aldım. 40 lira

bir tanede bildiğimiz maskeden aldım 10 lira civarı idi. ha unutmadan kaskıda yeniledim ls2 MAGNUM aslında alırken ls2 nin çene açılabilir çift vizörlü bir kask daha vardı. krosmu çenesi açılanmı diye düşünürken bir motorcu arkadaş motoruna atlamış giderken gördüm kros kaskıda kerataya çok yakışmıştı bende tercihimi kros kasktan yana kullandım. 175 lira

ayrıca benim ufaklıgın kaskınıda yeniledir üstelik yeni kaskında örümcek adam resmide var.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Serdal hocam pantolonun çok şugarmış benim bile alasım geldi o derece güle güle kullanırsn inşallah yer yüzü görmezsin yeni elbiselerinle bende lastik almaycak olsam bi pantöl alırdım ha
    ANGARAJ

Motosikleti
    güle güle kullan abi bu arada kask banimde aklımda var fakat buna cross gözlüğü takma şansımız varmı vizörü çıkartıp sığarmı acaba özellikle smith fuel v1.0 cross gözlük

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdal hocam pantolonun çok şugarmış benim bile alasım geldi o derece güle güle kullanırsn inşallah yer yüzü görmezsin yeni elbiselerinle bende lastik almaycak olsam bi pantöl alırdım ha
    pantolon monttan daha güzel zaten aynı markanın montuda 240 lira nasipse seneye alacağım onu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan abi bu arada kask banimde aklımda var fakat buna cross gözlüğü takma şansımız varmı vizörü çıkartıp sığarmı acaba özellikle smith fuel v1.0 cross gözlük
    dostum gözlük ( gogle mi ne diyorlar ) takıla biliyor. şefaf vizor çıkarılıp. ama senin adını verdiğin gözlüğü bilmiyorum. o gözlük için kesin konuşmamakla birlikte alacağın zaman denemekte fayda var

Motosikleti
    Nerden aldığını sorsam ayıp olmaz dimi
    ANGARAJ

Motosikleti
    İzmir'den karamanlardan bir sürü motorcu var. ben motokolay dan aldım çok kolay da oldu.
    Ali bey var dükkan sahibi bire bir ilgilendi sağolsun. internet sitesi falan yok ama dükkanın.

Motosikleti
    sağolasın abi zaten boyu standart o gözlüğün o zaman olur

Motosikleti
    bugün arkadaşlar inceledi. beğendiler içindeki petler falanda çıkarıla biliyor temizlemek için. renkli vizörüde var opsiyonel ayrı almak gerekiyor.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar bir kaç defa bilgi almak amaçlı yazmıştım ama hala karar veremedim scooter mi alsam yoksa gy 200 mü diye 1500TL gibi bir bütçem var, ne önerirsiniz?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir kaç defa bilgi almak amaçlı yazmıştım ama hala karar veremedim scooter mi alsam yoksa gy 200 mü diye 1500TL gibi bir bütçem var, ne önerirsiniz?
    Bu senin kullanım amacın ile kullanım karakteristliğin ile alakalı bence buraya yazarsan herkez tabiki gy200 ü al diyecektir
    ANGARAJ

Motosikleti
    eğer şehir içi sakin tın tın gideyim kaldırıma çıkmak arada gaza gelip off road yapmak benim neyime dersen direk scooter al ha ama dersen arkadaş ben trafikte aralardan geçerim arada :p kaldırıma çıkmakda şart (sakın yanlış anlaşılmasın apaçilik olarak değil ) bazende kafana esip araziye giderim sinir stress atarımm dersen en az 200 cc olan bir çin malı cross alabilirsin vede gy 200 ler belki çok şekil olmasada hakkaten sağlam motorlar ben 4 ay kısa devre yapmış tesisat vede farkına varana kadar en az 2-3 geçti yağsız olarak kullanmama rağmen motor hala aynı güçte çeekişi vede kışın jigleyle tek marşta çalışıyor yazın sorun bile olmuyor hatta zevk aldığım için son 2 yıldır hep ayak marşıyla çalıştırdığım bir çin malı keçl resmen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler