Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ramzey niçin düşünmüyorsun ?
    Ebat olarak daha küçük duruyor Zongshen'e göre..

Benim için ne kadar iri, o kadar iyi..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebat olarak daha küçük duruyor Zongshen'e göre..

Benim için ne kadar iri, o kadar iyi..
    Ben Satıyorum Dostum... 2006 model balansörlü. 9700 km de. İlk sahibinden. Garaj motoru.En kısa zamanda klr 650 alıyorum inş Takasa girecez sahibiyle.. Düşünürsen eger benim makineyi sana verir Ben Direkt Klr yi alırım. Bu topicde yaşadıgım tüm sorun ve sıkıntılar vardır.. Bütün arkadaşlarda beni az cok tanırlar =>

Sahibinden de İlanım var. Telefonla ulaşabilirsin. Msn de olur. Mail de olur.

http://www.sahibinden.com/satilik_20...XQQdisplayitem

Motor da kaza bela yok... Benim boyum 1,85.. Vergi borcu vb Resmi evraklarda hiçbir sıkıntı yok. Borcu yok...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    my heart, eyvallah; sağolasın..
    senin makineye bakmıştım sahibinden.com'da..
    maşallah iyi duruyor, diri görünüyor. Ama Bolu'da olması uğraştırır beni.
    hak verirsinki görmeden almak zor iş böyle makineleri. birde plakasıydı, nakliyesiydi derken ek masraflar falan biniyor. Şimdilik bu çevredekilere bir göz atmak daha makul..

sana birşey soriim hazır bulmuşken. Bu makinelerin yağ filtrelerini nereden temin ediyorsunuz? yada fren balataları..?
    Başka makinelerinki (mesela atıyorum Honda XL200 falan) uyuyormu bunlara..?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @NoVaRiX Tamam Dostum.. Benim alacagım klr de Kütahyada. Benim makineyi götürüp Ordan Klr ile döneceğim inş. Gidip bakmadan zaten motor alınmaz. Plaka bana sorun yaratmaz. Bolu plaka olmasada olur. Nakliyeyede gerek yok. Üstüne binip tıngır mıngır gideceksin =>

Soruna gelince, Yağ filtresini bir kez söktüm. Hiç bir Pislik bulunamadıgından ve de herhangi bir aşınma olmadıgından temizleyip yerine taktım.. Fren balatalarına da gelince Düzce de Zongshen Distürübitörü var. Yol üstü geçerken Yedek balata almıstım.. 9700 km de motor. 6000 Km civarlarındayken balataları değiştirmiştim ama bi 6000 km daha idare eder gibiydi. Sökmüşken yeni balataları takmıstım bende...

Birçok Çin malı motorların yedek parçaları birbiriyle birebir uyumlu. Sen İstanbuldasınki Yedek parça sıkıntısı çekmen zaten imkansız => Ayrıca Xl 200 Hakkında söylenenleri okumustum. Teknik açıdan pek bilgim yok ama Motor iç kısmı calısma prensibi Xl 200 ile birebir aynıymış...

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    tarz deyiştirmek ieteyen varsa bisan senetorle takasa gircek arkadaşlar bana ulaşın tel 5057767722 cros motor arıyorum

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    harunum hayırlı uğurlu olsun şimdiden diyim..

bu arada ben motor xenon çaktım oda bana çaktı 200 gaymee hehe

bmv x5 merceği aldım farın içini genişletip taktım 8000k xenon aldım onuda içine taktım önce fardan eletrik alayım dedim fazla güç akım vermedi balansın tekini yaktı öylese bende kontaktan elektirik hattı çektim şimdi süper oldu
    ilk montajdan snraki fotolar daha foto çekemedim en kısa zamanda akşam aydınlatmasıyla çekerim paylaşırım

;
    tabi şimdi balansın sağını solunu silikonladım fiş girişlerini felan üstüne poşet serdim yağmurdan etkilenmesin diye kafalığı biras öne aldım farın yuvasıda öne kaydı arkadakı kablalar deymesin sağa sola çevirince gidonu engellemesin..

o görmüş olduğunus anahtar kontaktan hat çekince farı açıp kapamak için
    sellektör iptal yanii olsun aydınlatma süper akşam iş çıkışı eve giderken çook dikkat çekiyor yayalar motorun farına bakıyor o nebiçim far diye göz alıyor..
    racing motora binince herkesin gözü şehir içinde bende olurdu.. crossa binice kimse tınlamasdı şimdi kıçı kırık crossa far taktım millet bakar oldu xenon sen nelere kadirsin

Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Güle güle kullan bathu dostum.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    valla helal olsun, ellerine sağlık
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

hegemonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bathu güle güle kullan,

yalnız balast ile ilgili bir tavsiyem olacak ;bende de 2 balast vardı birini yedek bekletiyordum, ilk kullandığım balastı sadece su yalıtımı yaparak şaseye montelemiştim ama 1-2 ay için de titreşim yüzünden bozuldu. yedek balastı saseye montelemeden önce sarı bulaşık süngeri yardımıyla titreşimi hissetmez hale getirdim. bir sıra bant bir sıra sarı bez şeklinde. , titreşim sorun olabiliyor , umarım olmaz ama aklında bulunsun.

Motosikleti
    var 636
    teşekkürler arkadaşlar..

hegemonya, balansın altına çift yönlü ince süngerimsi yapışkan bantla 4 beş kat yapım yapıştırdım çevresinede slikon çektim titreşimden etkilenmes kanımca.. farın üstüde en az titreşim gören yerlerden birtanesi.. ama şaseye montelemen hataymış dostum en çok titreşim yiyen yer ;) gerçi çözüm bulmuşun ama balansın teki gitmiş bende montajda tekini feda ettim ama garantiden bu bozuk yandı diye kaptırıp değiştirecem

resimde km fotosuna bakınca en son depoyu fulldiğimde sıfırlamıştım bir buçuk hafta olmuş 384km şehir içinde yapmışım bu ara bayağı cimri 13binde yağ değişiminde ngk buji ile havafilitresi değiştirmiştim.. fotoda kmyi farkedince gittim 10 liralık benzin aldım dün yolda kalmıyalım diyee
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Bathucuğum Xenon Hayırlı olsun. Ss Ci Olduğunu Kıcı Kırık Enduronda da Belli ediyosin yani he =>

Benim Klr işi Yatabilirde Dostum.. 1500 Ytl Açık Var. Temin Edebilirsem Bi Yerlerden motoru alacam inş ama Bakalım Hayırlısı...

Motosikleti
    var 636
    inşallah harunum yakışır sanada safkan endurucu senii
    bu arada gece çekimide yaptım arkadaşlar nasıl görüntüü

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Bathucugum bu niye karşıda toparlanıyo ışık bi noktada? Dagıtılmıyo mu?

selam arkadaşlar ,

bişey soracağım siz sübap ayarlarını kaç km de yaptırdınız?

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Alıntı hegemonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ,

bişey soracağım siz sübap ayarlarını kaç km de yaptırdınız?
    yanlış hatırlamıyorsam ,yaklaşık 7000km civarında yaptırdım
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    125T-10D-200QY
    Slm.uzun zamandır takip ediyorum yorumlarınızı.bu sıraları Benimde crosslarda gözüm var.Ramzey 200GY düsünüorum.!bu makine hakkındaKi yorumlarınızı BekLiorum...

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    İyi makinadır Ramzey. Stop etme gibi genel bi sorunu vardır ama buralpdi abi çözdü o sorunu. Çözümsüz değil yani. Bu arada benim Ramzey nihayet satıldı. V-strom hedefime artık bir adım daha yakınım
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

hayırlı olsun DISTORTEDMAN, kaça verdin sorması ayıp?

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    1850YTL Allah bereket versin ne diyelim artık.
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

sonofwind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen Zs 200 ve Honda Transalp xl650v
    Merhaba arkadaşlar.
    Distortedman hayırlı olsun inşallah gonlünce bir v-strom bulursun.

Bathu kardeş farların çok guzel olmuş hele mercek farın yanmadan da dikkat çekiyor.Güle güle kullan.
    Buarada arkadaşlar araç muayenelerinde yeni bi dönem başladı.Bizim bu motorlar geçermi geçmez mi bi düşünce aldı.Anlatılanlara göre fren basıncından tutun far yükseklik ayarına kadar kontrol ediliyormuş.El fenerinden öteye gitmeyen bu farla muayenede geçemeyeceğim galiba.Bırakın motorumu 2007 model doblom var yanında bi göçük var onunda bu göçükle geçeceği zannetmiyorum.Aldı beni bi korku haydi hayırlısı.
    ÖFKE GEÇİCİ BİR ÇILGINLIKTIR;HÜKMETMEYE BAK,YOKSA O SANA HÜKMEDER.
    HORATIUS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler