Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karakara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben zealsun zs 150- 19 aldım. yaklaşık 15 gün oluyor bayii öve öve bitiremedi.Şİmdilik ufak defek sorunlarım oldu ama yinede idare ediyorum

teknikmotor arkadaşıma teşekkür ederim hem malını satıp hem doğruları söylüyor benimde arka çamurluk çatlamış ne zaman oldu bilmiyorum sert çukurada düşmedim ama oldu..belki bayide yada nakliyede olmuştur..

ANLAMADIĞIM NOKTA NEDEN BAZI ARKADAŞLAR DOĞRULARDAN RAHATSIZ OLDU VE HALDIR HULDUR KONUŞUYOR..ADAM ANLATMIŞ İŞTE NE GÜZELL YOKSA BU CRİMİNAL MIDIR NE KARIN AĞRISIDIR PROMLEMLİ VATANDAŞIN DİSTİRİBÜTOR FİRMANIN ŞAKŞAKCISIMI.ÖYLEYSE M.ALİNİN PROGRAMINA GİTSİN O TÜR İNSANLAR ORALARDA BARINABİLİR. YAZIK ÇOK YAZIK HATTA YUH DAHA KÖTÜ NE DENİRSE ONDANNNN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Alıntı karakara adlı üyeden alıntı
    ben zealsun zs 150- 19 aldım. yaklaşık 15 gün oluyor bayii öve öve bitiremedi.Şİmdilik ufak defek sorunlarım oldu ama yinede idare ediyorum

teknikmotor arkadaşıma teşekkür ederim hem malını satıp hem doğruları söylüyor benimde arka çamurluk çatlamış ne zaman oldu bilmiyorum sert çukurada düşmedim ama oldu..belki bayide yada nakliyede olmuştur..

ANLAMADIĞIM NOKTA NEDEN BAZI ARKADAŞLAR DOĞRULARDAN RAHATSIZ OLDU VE HALDIR HULDUR KONUŞUYOR..ADAM ANLATMIŞ İŞTE NE GÜZELL YOKSA BU CRİMİNAL MIDIR NE KARIN AĞRISIDIR PROMLEMLİ VATANDAŞIN DİSTİRİBÜTOR FİRMANIN ŞAKŞAKCISIMI.ÖYLEYSE M.ALİNİN PROGRAMINA GİTSİN O TÜR İNSANLAR ORALARDA BARINABİLİR. YAZIK ÇOK YAZIK HATTA YUH DAHA KÖTÜ NE DENİRSE ONDANNNN
    sen daha 1.mesajda kimseyi tanımadan neden lambur lumbur konuşuyorsun kimsin nesin yoksa ismsns değiştirip mi konuşuyorsun Criminal e çamur atacağına önce adam gibi kendini tanıt ondan sonra Criminal kadar faydalı biri ol daha sonra konuşursun terbiyesizliğin gereği yok

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karakara adlı üyeden alıntı

Al işte bi tane daha.Ya sizi piyangoylamı veriyorlar kardeşim.Sen beni tanıyon mu.Ya da teknik motoru.Kendinde nerden buluyorsun bana dil uzatma cesaretini.
    Ağzını toplayarak konuşmayı öğren bu forumda.Çünkü üyeliğin iptal olabilir ve uzaklaştırılabilirsin.Senin gibi çoook adam geldi geçti buralardan.Sonun onlara benzemesin istiyorsan düzgün konuşmayı öğren.
    Biz burada motor tanıtıyoruz.Sen kendi reklamını yapıyorsun.Kimin Mehmet Alinin programına ihtiyacı olduğu belli.
    Hadi selametle

(ŞUNUN DA FARKINDAYIM KÖŞEYE SIKIŞINCA FARKLI İSİMLE YENİDEN ÜYELİK AÇIP KENDİNE DESTEK OLACAK KADAR BOŞ ADAMLAR DOLU BU FORUMDA.TEK KİŞİ ÇOĞUNLUK OLAMAZ BUNU SİZE ÖĞRETMEDİLER Mİ)
    Ceash sen olayın farkına varmışsın dostum.Hiç kendini yorma bunlar için.Ne kadar komik duruma düşürülebilirse o kadar başarıyorlar zaten.

dr_kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,su sporları ve h�z�n old
    yahu mıllet yemeyınsene bırbırınızı.adamların ıstedıgı ortalıgı karıstırmak bıde cevap verıyosunuz bosverın gıtsın.GELELIM MESELEYE YA BU MOTOR NEKADAR YAKIYOR AMA KATALOGDA YAZAN DEGİL. DENEYEN OLDUMU

Alıntı dr_kadir adlı üyeden alıntı
    yahu mıllet yemeyınsene bırbırınızı.adamların ıstedıgı ortalıgı karıstırmak bıde cevap verıyosunuz bosverın gıtsın.GELELIM MESELEYE YA BU MOTOR NEKADAR YAKIYOR AMA KATALOGDA YAZAN DEGİL. DENEYEN OLDUMU

Haklısın aslında.Ama kişiliğe sataşma olunca her insan sinirlenir.
    Motor yakıtına gelince kullanan arkadaşlarımın rodajda 105000-110000 rodajdan sonra da 90000-95000 yaktığını biliyorum.

teknikmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar ben kendimi anlatamadım galiba ne ortalığı karıştırıyorum ki isteseydim yapardım.nede kendi işimle ilgili kendime çelme takıyorum.neyse
    Beni sinirlendiren kötü şeyler yazmak istemiyorum ama kendi bi h.. neyse boşverin ÖYLE İSTİYORUM DEMEKLE OLMAZ TELEFONMUŞ ADRESMİŞ ÖNCE RİCA EDECKSİN LÜTFEN DİYECEKSİN HATTA VARSA ÖNÜNÜ İLİKLEYECEKSİN BOŞ LAFA KARNIM TOK....................İŞTE POLENİN LEVHASI Eklenti 1192

NEYSE YENİDEN NEYSE.....Gelelim asıl mevzuya ön lastik çamurluğa sürtüyor
    ve çamurluk deliniyor6 motorda aynı sorun oldu çözümmü: işte ön kol çamurluk bağlantıları iç kısımdan yaklaşık 1 cm taşlanıyor ve çamurluk kulakları açılıyor sürtme ortadan kalkıyor[ATTACH][ATTACH]Eklenti 1195[/ATTACH][/ATTACH]
    önce ve sonra

[ATTACH]Eklenti 1197[/ATTACH]

ayrıca arkadaşlar beni savunmanıza gerek yok .kervan yürüyor sağolun

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Aney, ortalık karışmış
    Herkes istediğini alsın olsun bitsin bence
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

Alıntı teknikmotor adlı üyeden alıntı
    merhabalar ben kendimi anlatamadım galiba ne ortalığı karıştırıyorum ki isteseydim yapardım.nede kendi işimle ilgili kendime çelme takıyorum.neyse
    Beni sinirlendiren kötü şeyler yazmak istemiyorum ama kendi bi h.. neyse boşverin ÖYLE İSTİYORUM DEMEKLE OLMAZ TELEFONMUŞ ADRESMİŞ ÖNCE RİCA EDECKSİN LÜTFEN DİYECEKSİN HATTA VARSA ÖNÜNÜ İLİKLEYECEKSİN BOŞ LAFA KARNIM TOK....................İŞTE POLENİN LEVHASI Eklenti 1192

NEYSE YENİDEN NEYSE.....Gelelim asıl mevzuya ön lastik çamurluğa sürtüyor
    ve çamurluk deliniyor6 motorda aynı sorun oldu çözümmü: işte ön kol çamurluk bağlantıları iç kısımdan yaklaşık 1 cm taşlanıyor ve çamurluk kulakları açılıyor sürtme ortadan kalkıyor[ATTACH][ATTACH]Eklenti 1195[/ATTACH][/ATTACH]
    önce ve sonra
    Biliyor musun çok komiksin sen.Önce o telefonu paint ile beyaza boyamadan o tabelanın resmini koy da biz de arayıp adresini alalım ve seni ziyarete gelelim.Bize de göster bakalım aynı problemleri.inceleyelim motorları.
    Seninle konuşurken ön falan iliklememe gerek yok çünkü sen esnafsın ben müşteriyim.Genelde tam tersi olur.
    Benim derdim senle değil senin tarzınla.
    Esnaflık bu değil arkadaşım.Kendi alehine oynuyorsun haberin yok.
    O zaman diyeceksin ki kardeşim ben bu motoru satıyorum ama sorunları var almamanızı tavsiye ederim.Çünkü verdiğin örnekler uyarı değil saldırı mantığı taşıyor.Halbuki sen Arena muhabiri gibi davranıyorsun.
    Dediğim gibi hangi şehir olursa olsun seni ziyarete gelirim.Ama önce tarzını düzeltmeni tavsiye ediyorum sana.
    Bu da senin şahsına yönelik son mesajımdır.Çünkü sıkıldım.Herkese laf yetiştirmek gibi bir derdim de yok çünkü bu motoru ben üretip satmıyorum.

slm
    ben ahmet motorcuyum bu motor bu fiyata rağman çok iyi
    bendede avr görmenizi isterdim

Arkadaşlar hepinize söylüyorum çin malı motorlarda ne sorunlar yaşadık tahmin bile edemessiniz.kadrosu hamur gibi eğilen çafçaflı kromajları atan motoru daha 500 km de biten hatta 50 km de fren balataları kopmuş erimiş mondialler bile gördüm ama inanın Çin motorlarının en iyisi ZEALSUN yani ZONGSHEN ...........................lifan- yiying ve diğer markalarda zongshenin kalitesi gerçekten yok.
    Telefon ve adresimizi her zaman veririz gaye reklam değil nede haber muhabirliği anlayın artık işte motosiklet kullanan arkadaşlarımı uyarmak önceden dikkatli olmalarını hem mallarını hem canlarını güvene almalarını sağlamak.her binici bir gün daha iyiye ulaşacak ama bu sırada tökezlemesin MOTORA KÜSMESİN......
    Evet esnafız herkezin önünde de düğme ilikleriz ama aynı saygıyıda görmek isteriz..Ve asla çiğ yemeyiz o yüzden de karnımız ağrımaz.her sattığımız malın arkasında dururuz.iyi kötü her şeyi gösterir ikna eder KANDIRMADAN ticaret yaparız. Başınızı ağrıttım KUSURA BAKMAYIN

Alıntı teknikmotor adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar hepinize söylüyorum çin malı motorlarda ne sorunlar yaşadık tahmin bile edemessiniz.kadrosu hamur gibi eğilen çafçaflı kromajları atan motoru daha 500 km de biten hatta 50 km de fren balataları kopmuş erimiş mondialler bile gördüm ama inanın Çin motorlarının en iyisi ZEALSUN yani ZONGSHEN ...........................lifan- yiying ve diğer markalarda zongshenin kalitesi gerçekten yok.
    Telefon ve adresimizi her zaman veririz gaye reklam değil nede haber muhabirliği anlayın artık işte motosiklet kullanan arkadaşlarımı uyarmak önceden dikkatli olmalarını hem mallarını hem canlarını güvene almalarını sağlamak.her binici bir gün daha iyiye ulaşacak ama bu sırada tökezlemesin MOTORA KÜSMESİN......
    Evet esnafız herkezin önünde de düğme ilikleriz ama aynı saygıyıda görmek isteriz..Ve asla çiğ yemeyiz o yüzden de karnımız ağrımaz.her sattığımız malın arkasında dururuz.iyi kötü her şeyi gösterir ikna eder KANDIRMADAN ticaret yaparız. Başınızı ağrıttım KUSURA BAKMAYIN
    Şöyle konuş canımı ye ya.
    Sorunları biz de biliyoruz elbette.Çin malı zaten ayrı bir sorun biz de bunun en iyisini bulmaya çalışıyoruz.ZONGSHEN grup zaten bu işi profesyonelce yapıyor.Benim de bu marka üzerinde bu kadar çok durmamın sebebi de bu zaten.Sorun olmaz demek mümkün değil bu tüm dünya malları için geçerli.
    Neyse çok konuştuk bu gece ama haftaya Samsuna gitme durumum var.Dönüşte de SİVAS'a yanına uğrarım.Bu konuları tekrar etraflıca konuşuruz.
    İstedim ki sen söyle ama söylemedin adresini.Ben herşeyin farkındayım dostum.
    Hayırlı işler.
    Herkese bol bol rüzgarlı sürüşler dostlar

Ha bu arada iftiranın çok büyük ayıp olduğunu hatırlatır insanın herkezi kendisi gibi sanmamalarını tavsiye ederim ..(kanıtlayın) kara kara isimli arkadaş lütfen üzerine alınma ama senin tesbitlerine katılmıyorum fikirlerin seni bağlar.kimseye bu tarz davranma sonuçları kalp kırıcı olur.selamlar

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    He şöyle yaa bakın ne güzel oldu anlaşmak gibi varmı bu gece en çok buna sevindim. Hepinize iyi geceler.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    eveeeeeeeeeeeeeet..............tekrar aramıza hoşgeldin teknikmotor arkadaşım,bu düzeyli ve esnafça yaklaşımın için teşekkür ediyorum hem başımıza gelebilecek gerçekleri belgeleriyle ulaştırdın biz kullanıcılara hem de referans oldun sattığın marka için bol parça,az problem hakkında.....SAĞOLASIN

ne demiş ozan.........sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz!!!hoşçakalın
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

memenuniyetle bekleriz. Anadolu her zaman misafir perverdir gelmeden mesaj atar yada telefon ederseniz karşılar elimizden geleni yaparız.reklam olsun diye yada reklam yapıyor demesinler diye telefon yazmadım..
    herkeze selamlar. Çamurluk işini ihmal etmeyin sonra deliniyor

Çinliler Ferrari'yi bile klonlamışlar...

09:47 Çin'de ünlü markaların çanta ve saatleri, kot pantolonlarının sahtelerinin üretilmesi AB'nin mücadele etmeye çalıştığı önemli bir sorundu. Ancak son "klon ürün", AB'yi de şaşkına çevirdi: Bu kez klonlanan dünyada sadece 6 adet bulunan Ferrari 330 P4.
    Eklenti 1202

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Arkadaşlar zealsun un sitesinde yeni motorların fotolarını ve fiatlarını koymuşlar bilgilerinize ;zs150-19 da liste fiatı 2300 olrak belirtilmiş

Evet fuarda gördüğümüz Zongshen V twin motorlu modelini de eklemişler.Ben çok beğenmiştim onu.Fiyatı da 4900 Ytl.
    125 Cc olan cruiser da Zipstar modelidir.
    Zaten hepsi aynı firma.Artık 3 markayı da satıp çeşitlendiriyorlar.

Tıklayıp görebilirsiniz
    http://www.polen-tr.com/urun3.htm#

evet v-twin motorlu olan model mototurka standında vardı onlardaki fiyatı 5100 civarında idi.4900 burda 200 ytl fark var.polenin kar marjı her zaman iyi.diğerleri gibi uçmuyorlar. 250 gs ise bisan standında idionlar fiyat veremediler.aslında biraz pahalı sırf 50 cc yüksek ve daha iyi bir motor için (ha birde boya farkı) 1400 ytl fark isteniyor daha mantıklı bir fiyat olsa patlardı.. yeni diğer motorların fiyatları iyi satış sıkıntısı olmaz....

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler