Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlısı olsun Burak abi kaça sattın bakiimm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akbilimi çıkarttım dün tekrar..
    bizim kızı bir arkadaşa teslim ettik.. bu yeni birlikteliği noterede onaylattık.
    bir ara akbille metrobüse falan binicem; özleyin beni!..
    Bak hazır 0 larda varken alalım sana bir tane sen zaten bir süre sonra .....
    Verdiğin arkadaşa da topağı göster malum motorlarlar topak demirbaşı olduğundan o da devam etsin

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi madem satacaktın ne aldın ki tekrar aynı makinadan.
    Seni anlamakta güçlük çekiorum yani.
    Hem hani adaya gidiyorduk motorlarla beraber.
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Günaydınlar...
    Bu gün motoru bende teslim ediyorum bir sorun çıkmaz inşallah

Şuan itibari ile motorumu satmış bulunmaktayım..

ozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600 (2006)
    Hayırlı olsun =)
    O.Z.Y.

Niye herkes motorunu satıyo yaaa
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    bu ne yav satan satana motorları :( bende komple ön far ve sisleri yenilemeyi düşünüyorum hepsinin vida yerleri kırılmış en son tırnaklarda kırıldı tutmuyo artık. bu arada benim motoru bakımdan çıkardıktan sonra benzini su gibi içmeye başladı:( ama iyi kaçıyo bi ara görüşelim nami nasıl ayarlicam unuttum
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler, biliosunuz farklı ihtiyaçlara finansman sağlamam gerekiyordu. bu sebeple ayrıldım ufaklıktan. yoksa oldukça memnundum. 1650'ye verdim makineyi. Ama vergi ve muayeneyide alan arkadaşl ödedi sağolsun.

Akbile başladım, çok fonksyonel. Metrobüse falanda biniyorum. Eğer Avşa'ya gidecekseniz ben arabayınan takışırım peşinize. Tarih söyleyin yeter.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    zealsun zs 150- 19
    Burak, Halil hayırlı olsun arkadaşlar.Allah daha iyilerini almayı nasip etsin.yaz sonu kısmetse bende düşünüyorum satmayı.elim ayağım oldu çok zor olucak ama maddi durumlar buna zorluyor,bakalım zaman ne gosterecek.

Buarada Avşa benimde planlarım arasında ama ulaşım düşündürüyor.ido ile gitsek 45TL. iki kişi cok para.marmarada cok uzun suruo.motorla gitsek ulaşım nerden nasıl olur bilgisi olan varmı??

Ses ii değiL

Teşekkür ederim.Bu topiği unutmayacağım tabi bana sorunlarımda yardımcı olan abilerimden hepinizden Allah Razı olsun...Bende Motorumu 1650 ye sattım.Edirne'den bir abi gelmişti bu fiyata almamıştı egzostlar açık diye fakat bu alan arkadaş meraklı oldugu için sorun olmadı...Güle Güle kullansın...Hadi kalın sağlıcakla

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl kıydınız motorlarınıza ?

Burak helal olsun yine mi? , aldinmi slr'yi?

Bende normalde bu yaz sonunda motorumu satmayı düşünüyordum. Bahsetmiştim daha önceden. Güya yükseltmek için satacaktım ama imkansız.. Ben makinemden ayrılamam...

Bu arada bende tatildeydim(!) arkadaslar yeni geldim. Foruma pek girip yazamadım.

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Satmam ben satmam
    Satan dostlar binmeye ödünç veririm ara sıra
    tatilden döndüm ,buralardayım ona göre

Gerçekten ne söyleyeceğimi bilmiyorum.Hayırlısı olsun herkes için.

10 Ağustosta yıllık izine ayrılıyorum arkadaşlar.Vakti olup da plan yapmak isteyen var mı.

Ne diyorsunuz murat abi-burak-ömer-murat avşaya falan gidelim mi.

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Crim'can tatile çıkma öncesi de görüşelim hem bir ara bu tarafa gelme sözünde vardı bilmem artıkhaftaiçi ya da sonu fark etmez ,Storm' u da çağırırız ,davetim hepinizedir beyler

"smallwillie"motorla gitsek ulaşım nerden nasıl olur bilgisi olan varmı??

sorusuna yanıt ;Tekirdağ/Kumbağ'dan her gün değişik saatler de adalara feribot var köfteyi yedikten sonra(Marmara yaklaşık 2.5 saat ,sanırım Avşa biraz daha fazladır Crim bilir )havadar olarak gidiyorsun.

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Namican teklif harika gelmeyi isterdim ancak bu sene daha izin kullanamıycam.

Ama cuma akşamından çıkıp, pazar öğlen geri dönmek üzere neden olmasın.

Walla beyler ben de 3 gün kalabilirim sizinle.Yani kısaca size uyarım illa ki 1 hafta kalınacak diye bir kural yok.Makssat kafa dinlendirmek.
    Sadece tekirdağdan değil aynı zamanda silivriden de Öz Kaptan gemisi kalkıyordu.Tabi hala çalışıyorsa.
    2000 beygilik 45 metrelik bir katamaran.Motorları ona sokarak 4 saat güzel bir deniz yolculuğu ile gidilebilir.
    Kumbağdan giden gemi Ömer Kaptan.Onun motorları daha ufak olduğu için deniz olarak az mesafe olsa da yaklaşık 2 saat 45 dakikada Avşaya ulaşabiliyor.

Bunlar 2006 yılının verileridir.Şu an ne durumdalar henüz araştırmadım.

Benimle gelmek isteyenler el kaldırsın.Harbi harbi düşünün arkadaşlar.Bende size göre plan yapacağım.

Abiler nasılsınız bakalım Zealsunun yeni modelini gördüm sahibindende hysoung diye tıkladım kızılötesi bir alet çıktı karşıma harika bir tasarım var hasta oldum hadi sağlıcakla kalın

http://www.sahibinden.com/super_bir_...romotion_flash

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu yeni bir şey değil 2 yıldır türkiyede var tutmadı yüksek fiyatından dolayı az sayıda getirtildi geçen sene benim arkadaşda vardı güzel makina yapılı ama parça sıkıntısı var bizim arkadaş ayaklığını kırdı bulamadı sanayide yaptırdı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler