Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Sonunda motorum ıslandıO kadar yağmurda kullanmamak için direndim ancak kısmet bu gün içinmiş,bizim için canını verenler varken ıslanmışız çokmu?ama en ince noktalarıma dek ıslandığımdan günü kısa bitirdik ,Dolmabahçe'ye varıp -ki bana 500metre bile değil-5 dakika geçmeden yağmur indirdi İzmarit le August gördüm sonrada şehitlikte ayrıldık oysa ne planlarım vardı bu ara bir boğaz yapalım derim millet uygunmusunuz?

CRiminAL fuar olmasa seni burada göremiyecektik zaten
    Daha henüz davetiye banada ulaşmadı bakalım ,fuardada buluşmak iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility
    bende bende 25 kere bende
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    zs150-19
    O zaman 4 davetiyeyi de ayırmış olduk. Daha fazla gelirse haber veririm. Bakarsınız uygun bir şeyler olur, yeni birer motor alıp çıkarmışız.

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Zaten CRiminAL kardeş birşeyler araştırıyor
    Şöyle 800cc,1100cclik cruiserler çok mu olur?ne dersiniz.

Sağol Ali ,o zamana dek başka davetiyelerde gelirse tüm dostlarla buluşuruz

yağmurdan sonra yarım günüm motorcuğumu temizlemekle geçti eskisinden daha parlak oldu,yan lastikleri bile çıkarıp yıkadım ,aklınızda olsun lastiklerin altında oldukça su kalmıştı eğer yalıtıcı birşey sürüp önlem almadıysanız pas yapar

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    gezelim gezelim gezelim gezelim :D

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Motor alalım hayırlısıyla... :D

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Batis Beşiktaşta Mor motorun (seyrantepe) şubesi var ben seyrantepeden aldım Buraktan babası duruyor beşiktaşta ama zs yok elinde seyrantepede de yok 250 cc lik var istersen genede bi sor Zs 150 19 u Burak cep 0542 275 13 68bende beşiktaşta çalışıyorum benim motorumu görebilirsin özelden haberleşelim iş yerime gelip görebilirsin ok...

Arkadaşlar ben kafayı bu motora taktım uzun zamandır SUZUKI DL 650

Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    zs150-19
    Merhaba Sanlı,

DL 650'ye kafa takılmaz da ne yapılır. Ben de bir süredir şehirler arası ve ülke dışı gezileri için bir kaç model araştırıyorum. DL'ler gerçekten parasının hakkını veren motorlar ama yine de benim gibi motosikleti hobi olarak düşünen biri için yatırım maliyeti yüksek geliyor. Benim kafamda yeni modelin gelmesiyle sıfır veya sıfıra yakın TA'ların fiyatlarında bir kampanya olacağı umudu var. Bakalım hepimiz için hayırlısı olsun.

Alıntı Sanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batis Beşiktaşta Mor motorun (seyrantepe) şubesi var ben seyrantepeden aldım Buraktan babası duruyor beşiktaşta ama zs yok elinde seyrantepede de yok 250 cc lik var istersen genede bi sor Zs 150 19 u Burak cep 0542 275 13 68bende beşiktaşta çalışıyorum benim motorumu görebilirsin özelden haberleşelim iş yerime gelip görebilirsin ok...

Arkadaşlar ben kafayı bu motora taktım uzun zamandır SUZUKI DL 650

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes Araştırma halinde be murat abi sırf ben değil ki.
    Ama 800-1100 bana kasar abi zaten hobi amaçlı kullanıyorum.Yatırımı ali abinin dediği gibi sınırlı tutmak zorundayım.
    Zaten alacağım alet Ya dragstar 250 ya da 650 olacak bu konuda kararımı verdim.Artık baharda anlarız ne olacağını
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    yavaş yavaş motosiklet büyütme eğilimleri başladı topiği okuyan arkadaşlara bu motoru merak eden arkadaşlara duyurulur.. başlangıç için en ideal motosikletlerden biri .. bence en iyisi (fiyat,görünüm,ağırlık,vitesli oluşu , çok sürat yapamamak , sürüş zevki , az sorun ,ucuz tamir masrafı , vs vs )
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    evet arkadaşlarda bende hyosung gt250r alıcam kısmetse ama bu motor ilk göz ağrım ve hala canavar gibi bundan vaz geçmek kolay olmıyacaktır.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A

daha iyi motorlara geçme vakti haliyle geliyor...

Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavaş yavaş motosiklet büyütme eğilimleri başladı topiği okuyan arkadaşlara bu motoru merak eden arkadaşlara duyurulur.. başlangıç için en ideal motosikletlerden biri .. bence en iyisi (fiyat,görünüm,ağırlık,vitesli oluşu , çok sürat yapamamak , sürüş zevki , az sorun ,ucuz tamir masrafı , vs vs )

Evet arkadaşlar ben ilk motosiklete binmeyi zs 150-19 la öğrendim. Alırken kullanamazsın çok ağır dediler. Ben olsun kullanırım dedim. Acayip güzel, heybetliydi ve gösterişli neyse. Koruma demiri olması, motoru devirirsem ne olurları unutturdu ve bana güven verdi ama artık cc büyütmekte fayda var yavaş yavaş kısmetse 650 cc iyi gibi gözüküyor şuan. Motosikletim 10 bin km'de yavaş yavaş tecrübem artıyor (hem sürüş ve teknik bilgi olarak zincir yaglama ufak tefek işler işte).

Büyük makina olmaması, bence ilk kullanmaya başlayanlar için çok iyi zaten daha önce motor kullanmış olanlar, cc den dolayı bizim makina bakmıyorlar bile. Bazı sitelerde görüyorum çok hantal gitmez bu vs. diye yorum yapıyorlar (hiç kullanmadan ön yargılı olarak) bide bunu kullanıcılarına sorsunlar bakalım.

Motor alıcak kişiler ilk önce alacağın motordan ne bekliyorsun? neler istiyorsun ? sorusuna cevap bulsunlar sonra alsınlar. Benim beklediklerim, fazla hızlı gitmeyen (istesemde gitmesin) eger düşersem hem bana hem motora zarar vermeyecek bi yapıda olsun, fiyatı makul olsun, garantisi, servisi, yedek parçası olsun, vitesli olsun (ki ilerde değişik başka motor kullanabileyim diye) motor sürmeyi öğrenmek ve sadece gezmek yani hobi amaçlı olarak aldım bu motosikleti vede çokta memnunum aldığıma iyikide almışım ama belli bir süre sonra artık palazlanıyor insan kesmiyor sonra 150 cc... tabi ilk göz agrın o ayrı (insan daha uzak yerlere gitmek gezmek istiyorsun arkadaşlarıyla ve altındaki motorun onların motorlarına ayak uydursun istiyorsun...) tecrübe ediniyorsun işte sonra yavaş yavaş daha iyi motorlara geçme vakti haliyle geliyor.

Kısmet bakalım...

Allah herkeze istediği motora binmeyi, keyifle sürmeyi hoşça gezmeyi nasip etsin. Amin...

Sevgiler Saygılar...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    Sanlı;

Motor alıcak kişiler ilk önce alacağın motordan ne bekliyorsun? neler istiyorsun ? sorusuna cevap bulsunlar sonra alsınlar. Benim beklediklerim, fazla hızlı gitmeyen (istesemde gitmesin) eger düşersem hem bana hem motora zarar vermeyecek bi yapıda olsun, fiyatı makul olsun, garantisi, servisi, yedek parçası olsun, vitesli olsun (ki ilerde değişik başka motor kullanabileyim diye) motor sürmeyi öğrenmek ve sadece gezmek yani hobi amaçlı olarak aldım bu motosikleti vede çokta memnunum aldığıma iyikide almışım...

Demişsin, benim de bu modeli seçme sebebim büyük ölçüde bunlar...Bakalım uygun bir tane bulup alayım da...

Ayrıca mor motoru aramıştım birkaç gün önce istersem getirebileceklerini söylediler.Ancak sıfır almaya param yetmez sanırım.

Eğer fırsat olursa senin motorunu görmeyi de isterim gerçekten.Yakından hala görmedim bu modeli :D

Not: Aslında biraz daha param olsa Regal Raptor alacam ama... :D

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19

katılıyorum !

Şanlı'ya tümüyle katılıyorum (Şanlı V-Storm yakışmış)aslolan beklentilerinin olanakların elverdiğince karşılanması ise benimkini karşıladı ve şimdilik karşılıyor,çünkü keyif alarak biniyorum ,görsel olarakta motoruma baktığımda gözümü
    dolduruyor iş amaçlı bir yerlere gitmek adına sürmediğimden az ve öz kullandığımdan henüz uzun yola çıkmadığımdan-en uzun 215km günlük- yetersizliğini hissetmedim,şu an için aklımda birşey yok ama zaman ne gösterir bilinmez hani şöyle bir Harley olsa kötümü olurdu
    Hem tuttuğu bırakmayan denecek tazda yaşadığımdan(gerek dostlar,gerek alışkanlıklar)galiba uzun süre bu motor bende kalacak gibi,tabii cc büyüten arkadaşlara yolda yetişebilirmiyim bilmiyorum
    Batis
    Regali olan arkadaşlarda dişli debriyaj sorunları çıktığını biliyorum,topiklerinden Sarıkayaların bıraktığı ,servis hizmetini ayrı bir kurumun verdiğini okumuştum,kanımca aradaki para farkına değer mi?bunuda değerlendir .
    Bende FIndıklı'dayım merakını giderebilirsin

Motosikleti
    Aha!Murat fındıklıda isen görebilirim aslında motoru , Mimar Sinan'da okuduğum için bütün günüm orada geçiyor.

Diğer bilgiler ve öneriler için sana da Sanlı'ya da çok teşekkür ederim.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabii cc büyüten arkadaşlara yolda yetişebilirmiyim bilmiyorum

Abi aşkolsun 1100 cc kullansak da seni geçmeyiz herhalde.Motorlar değişebilir ama insanlar aynı kalır.
    Ne demiştik Cruiser Forever
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    Kymco Agility

Bende bundan istiyorum! Hadi bakalım!!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    abooov bu ne yav 2-3 gün giremedik foruma herkes yeni motor sevdasına düşmüş
    29 Ekim kortejinden döndükten bir iki saat sonra dedemi kaybettim :( apar topar memlekete gittik yeni geldim
    batis sende hoşgeldin
    august abi davetiyeleri nerden buldunuz bende istiyom
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    izzmarit kardeşim başın sağolsun
    sesinin çıkmamasından yolunda gitmeyen birşeylerin olduğunu tahmin edemedik,işlerin yoğun sandık.
    Ben motorumdan şimdilik hoşnutum

Davetiyeler için kaygılanma en kötü olasılıkla standları olan arkadaşlara kapıda anons yaparak gireriz
    Şİmdi kapıda motorumu parlatayım

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Başın sağolsun izzmarit kardeş Allah taksiratını affetsin...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler