Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Baştan sona okurken hiç tarihlere bakmadığım için yanılmışım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:07 ----------

Bizim motora 1 litre yağ yeterlimi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ewet standardı 1 litre zaten
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Servis niye tutturdu 1.350 l diye motorun üstünde bu rakam yazıyormu diye acaba Gaccall şöyle havalar düzelsin yanına gelip bir rahatsız edeceğim seni bilesin

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru tamircide kalan arkadaşım ne yaptın ses soluk varmı motorda?
    bugün gittim motor yine duruyordu öylece bağırsakları dışarı salanıyo... yarın yada çarşamba alacam inşallah motoru alıyım başka şey istemiyorum

eyvallah sağolasın...

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis niye tutturdu 1.350 l diye motorun üstünde bu rakam yazıyormu diye acaba Gaccall şöyle havalar düzelsin yanına gelip bir rahatsız edeceğim seni bilesin
    yok ne demek illaki havanın ısınmasını bekleme bu ara havalar bi garip zaten bi tarafta güneş var hava açık bi yandan kar yağıyo falan acayip.ben aldığımdan beri 1 litre olarak değiştiriyorum bi sıkıntı yaşamadım yani

bugün gittim motor yine duruyordu öylece bağırsakları dışarı salanıyo... yarın yada çarşamba alacam inşallah motoru alıyım başka şey istemiyorum

eyvallah sağolasın...
    en kısa zamanda motoruna kavuşman dileğiyle!
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Millet bu motorsiklette boşa atamamaktan şikayet eder bende boşa atmaktan şikayet ediyorum şu an Nedense vites küçültürken 1. vitese çok zor geçiyor yada boşa geçiyor.Sizinde bu tarz yada vites küçültmekle ilgili bir sorununuz varmı?

arkadaşlar selamlar ben enduro-cross tarzı olarak kanuni enduro 200 almayı düşünüyorum sele yüksekli 815 cm miş;gy-200 'ün sele yüksekliğini bulamadım ...
    boyum 187 kilo 87, işin açıkcası üstünde biraz hoş görünme isteği boyu biraz uzun olanlar için genel sorun ve haliye benim içinde...
    sizce hangi enduro veya cross daha kalıplı?

Motosikleti
    as200 gy-TAY
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet bu motorsiklette boşa atamamaktan şikayet eder bende boşa atmaktan şikayet ediyorum şu an Nedense vites küçültürken 1. vitese çok zor geçiyor yada boşa geçiyor.Sizinde bu tarz yada vites küçültmekle ilgili bir sorununuz varmı?
    aynı sorun bende de var, soykan67, bazen hiç geçmiyordu boşa yada 2 yada 1 vites güç kullanarak imkansız geçmiyordu debriyajdan yavaşça çekip 2-3 santim yürümesine izin verip tekrar debriyajı tutup deneyince rahat geçiyor(du) motorum hala serviste olduğu için di li geçmiş zamanı kullanıyorum yarın inşallah alacaz bakalım

shockan, diğer markaların cross-enduroları içinde sanıyorum ki en kalıplı duranı bizimkisi.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bende de var, soykan67, bazen hiç geçmiyordu boşa yada 2 yada 1 vites güç kullanarak imkansız geçmiyordu debriyajdan yavaşça çekip 2-3 santim yürümesine izin verip tekrar debriyajı tutup deneyince rahat geçiyor(du) motorum hala serviste olduğu için di li geçmiş zamanı kullanıyorum yarın inşallah alacaz bakalım

shockan, diğer markaların cross-enduroları içinde sanıyorum ki en kalıplı duranı bizimkisi.
    Kadir umarım motorun eskisinden daha iyi bir şekilde gelir.Ben bile küçük bir sorun oldumu dünya dert yapıyorum senin halini düşünemiyorum.Herşeyin hayırlısı olsun.Shockan Kadir'in dediği gibi bizim motorsiklet en kalıplısı üstünde kötü durcağını sanmıyorum.İstersen servislerde felan üstüne otur dene büyük ihtimal tam gelecek ve hoşuna gidecek.

Motosikleti
    as200 gy-TAY
    evet, aynen öyle, soykan67, ufak bir tümseği görmeyip üzerinden geçince bile içim cız ederken böyle birşeyin başıma gelmesi.... kelimeler kifayetsiz... bu gece yine uyku yok bana sanırım

iyi dileklerin için teşekkürler abi İNŞALLAH

Motosikleti
    as200 gy-TAY
    arkadaşlar bugün itibariyle motoruma kavuştum, tek isteğim oydu, ama ustaya sövsem, dövsem yeridir, aynı sorun hala devam ediyor. ustanın yaptığı işin aynısını motoru hergün apartmanın altına koyduğum park yerim de yaparmış demekki 2 hafta orda yatsa daha iyiymiş...

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    geçmiş olsun bence sen ustayı deyiştir. işten anlayan birini bul yada kendin el at olaya.

Motosikleti
    geçmiş olsun istersen şikayet et eğer senin usta asya bayisiyse benden sölemesi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Şikayet et hatta yeni motor iste Kadir bence motora ne yaptığını ustanında bilmek mümkün değil.

Motosikleti
    as200 gy-TAY
    şikayet etsen ne fayda zannetmiyorum ki dikkate alacaklarını... bugün biraz daha kapsamlı test sürüşünden sonra gördüm ki motor berbat halde çekişi eskisinden daha kötü benzin filtresini takmamış motoru toplarken bugün tanıdığım bir ustaya götürdüm çalıştır abi dedi çalıştırınca ekzosdan çıkan simsiyah dumanı görünce pek de şaşırmadım açıkçası... jawalar kadar duman çıkarıyordu nerdeyse... motoru oraya bıraktım 1 saat sonra tekrar gidecem beraber açıp bakacaz motorun içine KONYA'DA İKAMET EDEN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM: motorunuzu GÜVEN motora teslim etmeyin, yakınlarınızı akrabalarınızı uyarın...

garanti dedikleri şey buysa gider gönül rahatlığıyla teslim ederim yetkili "olmayan" ama çok çok iyi tanıdığım kişiliğiyle ve ustalığıyla çok daha kaliteli motorcuma varsın bitsin garantisi. başlarım öyle işe

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    asya ya bir e-mail yaz başından geçenleri anlat. bazan çok işe yarıyor olumlu dönütler oluyor.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Azıcık canlandırayım buraları Arkadaşlar motorla birkaç kez kız denemesi yaptım motorsiklet şuan 500 km de.4. vitesle 120 ye çıkıyorum fakat 5. vitese attımı hız düşüyor 90 yada 100'e kadar ve artmıyor 110 da kalıyor.Bunuda mı rodaja bağlamalıyım?

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    arkadaşlar bu gun bende aldım bu modelden ilk olarak asyayı 2005 yılında almıştım 150 t scooter 3 yıl kullandım bi kere olsun yolda kalmadım ancak bakımlarını abimle beraber yaptık servisine sadece ilk bakımında götrüdük sadece ustayı izledik ne yapacak diye o oldu bi daha önünden gecmedik oranın çünkü motorun m sinden anladıkları yok heralde şirket araba tamıircilerinden toplayıp bunları serviste calıstırıyor neyse

size sormak istediklerim bu motora uygun ön çamurluk ve arka led stop nerden bulabilirim onları değiştirmek istiyorum salı günü teslim alıcam motoru ilk iş bunlardan başlamak istiyorum cidden çok kötü duruyorlar yer Bursa

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı denizhan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gun bende aldım bu modelden ilk olarak asyayı 2005 yılında almıştım 150 t scooter 3 yıl kullandım bi kere olsun yolda kalmadım ancak bakımlarını abimle beraber yaptık servisine sadece ilk bakımında götrüdük sadece ustayı izledik ne yapacak diye o oldu bi daha önünden gecmedik oranın çünkü motorun m sinden anladıkları yok heralde şirket araba tamıircilerinden toplayıp bunları serviste calıstırıyor neyse

size sormak istediklerim bu motora uygun ön çamurluk ve arka led stop nerden bulabilirim onları değiştirmek istiyorum salı günü teslim alıcam motoru ilk iş bunlardan başlamak istiyorum cidden çok kötü duruyorlar yer Bursa
    Stoplara birşey diyemem ama yeni modellerin ön çamurlukları gayet şık eski modeller gibi değil.Stoplara bir çözüm bende arıyorum.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haekezlere slm. Ben yusuf Adanadan. Crossa merak sardım ve bugün gittim asya cross aldım. Artık bende sizin tayfadan oldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler