Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apachi XZ250RM Cross ON/ Off road / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Nam-ı diğer "Hanzo power" klaba hoşgeldiniz diyelim , külliyat hazırda, yinede takıldığınız durum olur ise, bendeniz ekecelik edip bişeyler yazmaya çalışırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sm ve Cross takımlı Hanzo satılıktır bilginize ( bu yaştan sonra cross, sm sele fantazi bana anladım)

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-xz250-rm.html

birisi hayrına SAHİBİNDEN.COM'a atsın arkadaşımızın işi görülsün. oradan satış daha çabuk gerçekleşecektir. güzel motor hayrılısı olsun

Gereği yok toprağım , aceleside yok , sadece fikir değişmeden alan alır , alacak kişide bakımını tam ilerdede silindir/piston değiştimi, rakipsiz psikopat bir alet almış olacak.

Bu arada bu seriden sadece 7 adet olduğunu öğrendim, yani trafiğe çıkışı olan plakalı 27 hp'likten.

Faturalı olup trafik çıkış olmayan, tek cross takımlısı 27hp sıfır satışı 9250 tl denmiş..

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla satılacak makina değil heleki böyle fiyatlara ama naaparsın.. hayırlısı olsun dostum. Kısmetse triumphlarla yol yaparız
    cenkito bunu beğendi.

Vayy jön arada sırada uğra ,şantiye ilemi boğuşuyon yoksam blonde'ler ilemi , saa Triumph yohh , sen Tenere sevdalısısın ^^ , şaka maka şu aralar, benim Triumph alma olasılığım "evrende yalnız olmak kadar" düşük(paradox yaptım^^).

Yinede kısmet, bi bakmışsın 800xc yada , Tiger explorer

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla gündüz iş yerinde gece evde full time mesaideyim :D fırsat buldukca bakınmaya çalışıyorum. Exploreri geç 800xc candır sana bi iş bağlamayı düşünüyordum elektrik elektronik kısımdan, adamlar yangın çıkardı işi ellerinden aldılar. Encaaaak birgün bir şantiyeye davet edebilirim bilesin
    Carbondioxid bunu beğendi.

İhtiyarları bırakamıyorum.. yoksa seneler evvel uçmuştum buralardan.. sağolasın bizi hakkı ile temsil edeceğinden şüphemiz yok gayrı

Exp şaftlı filan.. neyse ben evvela 100cc çinko cub'a düşeyim sonrası Allah kerim

7000 TL, çift takım beraber , borcu harcı yok , almayanı döverler , Ay sonunda muayenesi var , bana kalmasın oda artık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4414542/detay/

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Youtube Kanalımda Apache xz250r 4v ile ilgili videolarım gün geçtikçe artıyor sizinde Abone olmanızı Ve beni yakından takip etmenizi istiyorum...

https://www.youtube.com/channel/UClDUz7sg-LAoMKLxZxgYmCQ

arkadaşlar bana apachi xz250r radyatör lazım 2 adet çıkma nerden bulabilirim veya crf250 radyatörüde olur aynı sanırım ? acil..

airhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250r

xz250r 4V amortisör ayarı

Arkadaşlar xz250r 4V amortisörleri çok sert nasıl yumuşatabiliriz ?

Motosikleti
    Crf 250r

Air kardeş amortisorlerin uzerinde sertlestirme yumustma vidasi var sağa yumusar sola sertlesir veya tam tersi bi tarafa kapat bin dene sonra ufak ufak aç..

Motosikleti
    Crf 250r
    Teşekkürler Lazrover Arka amortisörün üstündeki gaz tüpünün yanıdaki vidayla denedim olmadı. Başka yöntem varmı diye soruyorum.
    Erhan Gusinje 1388

http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/162798-supermoto-cross-27hp-siyah-plakali-su-sogutma.html

İsteyen varsa, süpermoto/cross çift tskım 6500 gayme ye bırakıyorum.

Eveet, bunca süre sonrası yaptıklarım.

Silindir sekman piston debriyaj sübablar yayları debriyaj plakaları ön maşaların yağları contaları karbüratör için yeni şamandra besleme vanası iğnesi(ingiltereden getirtildi)

Tüm bunları ev ahalisi yokken mutfakta yaptım ehihihi

Kara lastil gibi sert ölümcül sm lastikler atıldı yerine MC32 sava/mitas ön arka aynı ebatta 130/70/17 olarak sıfırlandı iç lastikler extra mukavemetli mitas içler ile ile yenilendi

Elektrik tesisatı rezalet idi, extra saf kalın bakır kablolar ile yeniledim, fişlerin tamamı slikonlu su geçirmez fişler ile yeniledim

Can alıcı nokta ŞANZIMANI TAMAMEN sıfırlayıp mondirx3 6. vitesli şanzımana çevirdim, avantaj 6. viteste böğürmeden 100-110 bandında rahat gidiş.

Dörtlü anahtarı ekledim, kumanda kütüğünü atv modelinki ile değiştim sıfırladım, eskiden olamayan selektör butonu hoj oldu doğrusu.

Hülasa Mondial rx3 evo ile birebir aynı blok sadece onda ayak marşı yok, şunu eklemem gerekki eski 5. vitesli şanzıman daha atak bir şekilde 6. vitesli şanzıman daha sürüş konforuna yönelik uzun aralıklı zaten aradığımda bu idi.

Vaziyet bu şekilde, yeni alan arkadaşlar görüyorum hayırlı olsunlar dilerim, buradayım elden geldiği kadar ukalalık yaparım, eyi günler.

İmla hataları eksik harf olabilir klavye artık eskidi idare ediniz.
    cenkito ve atilas bunu beğendiler.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...arayanlar.html

Çift takım Cross/Süpermoto Fiyat güncellendi, 6000 tl (başkaca pazarlık, indirim sözkonusu değildir)
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...arayanlar.html

Çift takım Cross/Süpermoto Fiyat güncellendi, 6000 tl (başkaca pazarlık, indirim sözkonusu değildir)
    4 günlüğüne rezerve edildi, duygulandım a..., kız babası gibi hiss ediyorum
    cenkito bunu beğendi.

ARKADAŞLAR MERHABA.

acaba xz250r modelin karbüratör ebatları hakkında bilgisi olan varmıdır ? aliexpresden buraya göre gayet makul fiyatlara honda karbüratörleri buldum biliyorsunuz crf ile hemen hemen aynı motorumuz bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)