Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Yuki 250 Spitzer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Tavsiye Bskrsan bağ bakmassan taş olur.
    250 cc ama 150 cc den 1 tık ileride güç performasnsı 150kmh son hızı dahasını yapmayı zorlamak motora işknce olur ve çabuk yıpranması sağlar arızalarada davetiye çıkarır.

Keyif motorudur bu modeller 120 130kmh da normal devirde bakımsız bırakmassan sıkılana kadar sorun yaşamassın.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye Bskrsan bağ bakmassan taş olur.
    250 cc ama 150 cc den 1 tık ileride güç performasnsı 150kmh son hızı dahasını yapmayı zorlamak motora işknce olur ve çabuk yıpranması sağlar arızalarada davetiye çıkarır.

Keyif motorudur bu modeller 120 130kmh da normal devirde bakımsız bırakmassan sıkılana kadar sorun yaşamassın.
    Aynen Adventure58 keyif motoru apaçilerin gazına da gelmeyeceksin yolda bakıcaksın keyfine . Dünkü turda kumlucaya giderken ilk kez büyük motorların yanında sürdüm adamlar kemere kadar uçtular zaten az gaza geldim (1.80 boy 135 kg olduğum halde ) 120-125 gittim 2-3 kez redline nın başlangıcına girdim 130 a çıktım gazı saldım .Büyük motorlar hararet yaptılar yavaş gittiler benim motorda tık yok 120 devam adamlara defalarca yetiştim hava soğutmanın gücü dedim

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı sparrow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen Adventure58 keyif motoru apaçilerin gazına da gelmeyeceksin yolda bakıcaksın keyfine . Dünkü turda kumlucaya giderken ilk kez büyük motorların yanında sürdüm adamlar kemere kadar uçtular zaten az gaza geldim (1.80 boy 135 kg olduğum halde ) 120-125 gittim 2-3 kez redline nın başlangıcına girdim 130 a çıktım gazı saldım .Büyük motorlar hararet yaptılar yavaş gittiler benim motorda tık yok 120 devam adamlara defalarca yetiştim hava soğutmanın gücü dedim
    Konu dışı ama ya Bende gelmeseydım sezonu bitirip ( 6 senedir Antalya-istanbul)Bende manavgattan kemer belek kumluca marmaris turu yapacaktım 1500 t llik motor la kımet olmadı.
    Bende önce gösteriş merklısı olarak cüsseli olsn istiyorum kendimi bildğim içinde aldığımm motor bana 140 150 kmh da gidecek şartı koyuyorum uzun yolda o yüzden comet 250 ye taktım kafayı. KEyif için alsam sadece 4 bin e mondial 250 destro var kanuni phantom var adam gibi biniciden alınmakşartı ile japona verecek param yok daha
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    uzun yol 140-150 kesmiyor söyliyeyim .Antalya -Tekirova işe gidiyorum bazen yolda 6. vitesi ararıyorum o güzelim düz yolda basmak için ama ha eve 1 saatte varmışın ha 45 dakikada

Motosikleti
    haojue 135S
    Valla kesiyor aslında hepimizi de Benim motor 120 basıyor manavgat Antalya arası 90 110 km arası tek marş gidiyorum, 140 bassak 170 isticez onun snırı yok malesef

Araba ile giderken bile yerinde 90 ile yerinde 220 235 ile gittiğim oluyor haa kaç km 200 kmh da gittin desen bir kaç km ama az da olsa insan basmak istiyor

Sparrow07 abi çok saol valla kafamdaki soru işaretleri gitti 11 sayfanın hepsini okudum 6000 7000 kmlerde arızası olan yok o arkadaşlar yine yorum yazarsa sevinirim

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Arkadaşlar Ankara'da Yuki Spitzer kullanan yokmu? Geçenlerde motosiklet sesini duyup 600cc motosiklet zannettiğim merakla pencereden bakıp gördüğüm Spitzer neydi öyle. Alooo kimse yokmu?

serkan17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    2013 Spitzer aldım çok şık motor
    Izci kros vardı
    Motor ları aynı Bakımı kolay tamiri Ucuz

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı serkan17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 Spitzer aldım çok şık motor
    Izci kros vardı
    Motor ları aynı Bakımı kolay tamiri Ucuz
    Şuan motorunuz duruyormu? Resim atabilirmisiniz?

Motosikleti
    gt 250 r
    Atabilirsem göndereyim yada bana vhattsaplı no veriniz

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı serkan17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atabilirsem göndereyim yada bana vhattsaplı no veriniz
    Mesaj gönderdim kardeşim

Motosikleti
    gt 250 r
    0 5302821079 benim no
    06Serhat bunu beğendi.

merhaba bende bende spitzeri yeni aldım ama altından benzin akıtıyor motorcu şamandıra arızalı dedi simdi onu bekliyoruz.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Arkadaşlar bugün 2014 model 1500 km de Siyah Spitzer denedim. Motor rodajında sadece bir defa yağ değişimi yapılmış. 8000 devirde 100 yapıyor. Normal mi bilmiyorum. Titreşim kabul edilebilir düzeyde. Yatması kazası yok. Gaz verirken sanki bir anlık uğultu sesi geliyor. Benzin göstergesi doğru göstermiyor. Şekil ve sürüş pozisyonu mutlu ediyor. Fiyat 5750 TL anlaştık gibi siz ne dersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Motoru bugün aldım, şamandıra garantiden değişecek onun haricinde bir sıkıntısı yok. Kısa vadede memnun kaldım.

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Güle güle kullanın allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Facebookta bir paylaşım grubumuz yok.
    Açtığım gruba destek olarak Yuki Spitzer 250 hakkında tecrübelerimizi, memnuniyet veya şikayetletimizi yazarak birbirimize veya bu motoru almak isteyenlere yardımcı olabiliriz.

https://www.facebook.com/YukiSpitzer250

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun

Motosikleti
    Facebook da yardıma geliyorum

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün 2014 model 1500 km de Siyah Spitzer denedim. Motor rodajında sadece bir defa yağ değişimi yapılmış. 8000 devirde 100 yapıyor. Normal mi bilmiyorum. Titreşim kabul edilebilir düzeyde. Yatması kazası yok. Gaz verirken sanki bir anlık uğultu sesi geliyor. Benzin göstergesi doğru göstermiyor. Şekil ve sürüş pozisyonu mutlu ediyor. Fiyat 5750 TL anlaştık gibi siz ne dersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Motoru bugün aldım, şamandıra garantiden değişecek onun haricinde bir sıkıntısı yok. Kısa vadede memnun kaldım.

http://i.hizliresim.com/kkrDy7.jpg

http://i.hizliresim.com/a5qAbR.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun kardesim. Allah kazadan beladan korusun. Tecrübelerini sık sık paylasırsan memnun olurum. Sayfa sessiz kalmasın.

coolblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facebook sayfası çok aktif değil sanırım . Aslında 2.el olarak düşünülebilir mi en çok merak ettiğim bu. İlk motorum olucak aşırıya kaçmak istemiyorum. Fotoğraf ve tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun kalırım

Genel olarak motordan memnunum. Ama şu an kritik bi durum var, motor son iki üç haftadır 4. ve 5. viteslerde normalde gördüğünden 1500 devir eksik deviri zor görmeye başladı. durup dururken oldu. kasislerden dolayı egsozun gevşeyip aradaki borudan kaçırdığını fark ettim. egsozu bir parça tutturarak kaynakla sabitlediler. Ama sorun düzelmedi. 4te 9000 deviri 5te 7800ü anca görüyor. 5000 devirden sonra motor sanki boğuluyor gibi bi zorlanmaya başlıyor. Çıkınca 0-2500 km arası yaşadıklarımı ve izlenimimi kısaca paylaşacağım. Motorun bu sıkıntısının neden kaynaklanmış olabileceğine dair bir fikriniz varsa lütfen buradan yazın. veya email: niyazi-03@Hotmail.com

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler